Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11091 16 sierpnia 2011, 8:39

Konto usunięte

agf napisał(a)

No oby to twoje swędzenie przeszło zarazalbo może zajmąsię też w szpitalu przy okazji tym. Dobrze, że lada moment ktoś to zobaczy w każdym razie i na pewno coś ci pomogą.

Boże!! nie życzę nikomu takiego czegoś ,nawet nie umiem tego nazwać co to jest :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11092 16 sierpnia 2011, 8:42

Konto usunięte
wczoraj choć  było święto to my cały dzień spędziliśmy na sprzątaniu domu już jest czyściutko ,nawet wczoraj ostatnie pranie ciuszków dzieci wstawiłam

Zgłoś nadużycie #11093 16 sierpnia 2011, 8:42

Konto usunięte
wczoraj choć  było święto to my cały dzień spędziliśmy na sprzątaniu domu już jest czyściutko ,nawet wczoraj ostatnie pranie ciuszków dzieci wstawiłam

Zgłoś nadużycie #11094 16 sierpnia 2011, 8:47

Konto usunięte
a oto jedno łóżeczko tak do 3 miesięcy dla moich Kropelek :D

Zgłoś nadużycie #11095 16 sierpnia 2011, 8:51

Konto usunięte
Dzwoniłam do tego ginekologa w czartek mam przyjechać do szpitala :)

Zgłoś nadużycie #11096 16 sierpnia 2011, 8:53

agf Supermama
Mamy chyba takie samo łóżeczko :) Ładne kolorowe te ochraniacze - u mnie też bedą z przewodnim kolorem zielonym. No i ściany piękne :) A ta podłoga! :D

Zgłoś nadużycie #11097 16 sierpnia 2011, 8:54

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

No to jeszcze chociaż z mężem urodziny spędzisz :) A w czwartek będziesz mieć cc czy tylko cię położą?

Zgłoś nadużycie #11098 16 sierpnia 2011, 8:58

agf Supermama
Dobra, idę pod prysznic, bo i mnie coś zaczyna brzuszek swędzieć,a dziś się jeszcze nie smarowałam niczym.Potem ciut może ogarnę i będzie pora na kawusię. Na razie :)

Zgłoś nadużycie #11099 16 sierpnia 2011, 9:05

Konto usunięte

agf napisał(a)

No to jeszcze chociaż z mężem urodziny spędzisz :) A w czwartek będziesz mieć cc czy tylko cię położą?

no nie wiem jakiś nierozgarnięty ten doktor :| kazał przyjechać i tyle i się rozłączył gryyy !!

Zgłoś nadużycie #11100 16 sierpnia 2011, 9:05

Konto usunięte

agf napisał(a)

Mamy chyba takie samo łóżeczko :) Ładne kolorowe te ochraniacze - u mnie też bedą z przewodnim kolorem zielonym. No i ściany piękne :) A ta podłoga! :D

heheh mi też się podoba hahaha :D w końcu skończony ten cholerny remont ;)

Zgłoś nadużycie #11101 16 sierpnia 2011, 9:06

Konto usunięte

agf napisał(a)

Dobra, idę pod prysznic, bo i mnie coś zaczyna brzuszek swędzieć,a dziś się jeszcze nie smarowałam niczym.Potem ciut może ogarnę i będzie pora na kawusię. Na razie :)

ja się szykuję na wizytę bo mam na 11 :)

Zgłoś nadużycie #11102 16 sierpnia 2011, 9:19

mamaela Supermama

muzzza napisał(a)

cześć kobity! nie czytałam ostatnio więc nie wszystko wiem, ale gratuluję dziewczynom - Desdemonie i Olce ! :)
Ja też już po :) Olek urodził się 13 ego, o 2:45 w nocy. ważył 3550 g i mierzył 54 cm. :)
Poród może opisze jak juz będziecie wszystkie po ;) My już w domu.

No to gratuluję syneczka :)

Zgłoś nadużycie #11103 16 sierpnia 2011, 9:22

mamaela Supermama

muzzza napisał(a)

Ten pierwszy dzień w domu, póki co super :) Spi, pojadł i zmieniłam pieluche, tyle :) Co do porodu, hmm... powiem tak że widzialam na własne oczy dużo łatwiejsze więc się nie stresujcie. Ja miałam 20 godzin skurczy co   5 minut, po tym czasie dotałam oksytocyne bo rozwarcie miałam na 2 cm , a ledwo żyłam już, a przecież wszystko dopiero mnie czekało.  4 godz. później urodziłam, więc doba :( rozerwało mnie i cięli, mam tyle szwów że nie podejrzewałam że aż tyle można, zszywali mnie przez godzinę :( ale wszystko da się przeżyć z sympatyczną położną albo mężem, ja niestety rodziłam na sali na której łóżka były zasłonkami oddzielone , rodziłyśmy na raz , a położna była chamska i miała nas gdzieś, czulam się całkowicie pzostawiona sama sobie, bez wsparcia, ba, problemy komuś robilam :( Ale tego się nie pamieta później :)

no to faktyczni nie ma czego zazdrościć, a tylko współczuć Ci można, że jakaś wstrętna baba zepsuła ci tak ważną chwilę waszego życia :( ale będzie dobrze, ważn że masz już synusia i że jest on zdrowy :)

Zgłoś nadużycie #11104 16 sierpnia 2011, 9:24

mamaela Supermama

wampirella napisał(a)

POwiem wam co teraz robie :P . Obiadam się jak prosie magdalenkami i nutella z łychy :P . CHyba sie po....gam zaraz. Ale nie mogłam już tak mnie na słodkie ciągnie dzisiaj. I coś mnie brzuch dziwnie pobolewał czy to możliwe że już dostanę okresu :( ? Nie chce jesszcze :(

nie no na okres to za szybko - może to końcówka oczyszczania macicy po porodzie ??   ale dietka niezła, faktyczni Cię wzięło :)

Zgłoś nadużycie #11105 16 sierpnia 2011, 9:27

mamaela Supermama

agf napisał(a)

A w ogóle wczoraj ledwo co obcięłam sobie troszkę paznokietki u stóp,ale ciężko było i już lakier zmył mi mąż. Potem wymoczyłam stópki i mąż dalej się nimi zajął - zrobił mi peeling, a potem nałożył kremik - i wszytsko z masażem :) Mmmmmm.....

To Twój mąż może dorabiać jako pedikurzysta :) :)

Zgłoś nadużycie #11106 16 sierpnia 2011, 9:28

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

teraz piję sobie kawkę .... mój mąż ma dziś urodziny za 4 dni moje urodziny fajnie by było gdyby Kropelki wyszły w między czasie ;) w przyszłym roku biba przez tydzień ;)

No to faktycznie idalny czas na ich urodzinki- można robić jedną wieeelką rodzinną imprezę urodzinową :)

Zgłoś nadużycie #11107 16 sierpnia 2011, 9:30

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

a mówiłaś mu o tym swędzeniu? bo jak to cholstaza to warto by cię szybciej zobaczył?

Zgłoś nadużycie #11108 16 sierpnia 2011, 9:33

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

a mówiłaś mu o tym swędzeniu? bo jak to cholstaza to warto by cię szybciej zobaczył?

nic mu nie mówiłam ,dziś pokażę dla ginekolorzki na wizycie a poza tym on nawet nie dał dojść mi do słowa :(

Zgłoś nadużycie #11109 16 sierpnia 2011, 9:37

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

No to faktycznie idalny czas na ich urodzinki- można robić jedną wieeelką rodzinną imprezę urodzinową :)

aby do 23 sierpnia wyciągnęli mi Kropelki to będą jeszcze LWAMI  a jak 24 wyjmą to już PANNY :|

Zgłoś nadużycie #11110 16 sierpnia 2011, 9:41

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

nic mu nie mówiłam ,dziś pokażę dla ginekolorzki na wizycie a poza tym on nawet nie dał dojść mi do słowa :(

to dobrze, że masz dziś tę wizytę, bo jak to cholestaza to nic domowego ci nie pomoże, to leki na wątrobę lekarz przepisuje,a nie można z tym zwlekać szkoda się męczyć :( no i to nie jest bezpieczne dla ciebie i dziciaczków tak cierpieć.
a ten ordynator to jakiś gburowaty- chyba kipski ma dzień