Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1091 18 kwietnia 2011, 10:36

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

my też chcieliśmy się gdzieś wybrać,ale raczej to nie wypali.Remont ciągle się przedłuża,trzeba powoli coś kupować dla maluszka,pieniądze znikają masakrycznie także raczej odpuścimy a w przyszłym roku wybierzemy się gdzieś w trójeczkę :)

no to My też w czwóreczkę się gdzieś za rok ruszymy :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1092 18 kwietnia 2011, 10:41

schmetterling Supermama
w sumie to my też w czwóreczkę :) bo jeszcze pieseczek z nami :)

Zgłoś nadużycie #1093 18 kwietnia 2011, 10:50

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

w sumie to my też w czwóreczkę :) bo jeszcze pieseczek z nami :)

tak ?? to ja jestem lepsza :) bo ja mam i kota i psa jeszcze heheh :)

Zgłoś nadużycie #1094 18 kwietnia 2011, 11:00

schmetterling Supermama
ja też mam kota jeszcze ,ale to i tak o jedno mniej od Ciebie :) kurcze ,to pożycze od mamy kota i będzie git :)

Zgłoś nadużycie #1095 18 kwietnia 2011, 11:03

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja też mam kota jeszcze ,ale to i tak o jedno mniej od Ciebie :) kurcze ,to pożycze od mamy kota i będzie git :)

hahah ok :) przebij mnie :)

Zgłoś nadużycie #1096 18 kwietnia 2011, 13:15

paprotka25 Supermama
to ja nie mam ani kota ani psa, czyli wychodzi że my jesteśmy w trójkę :) nie przebije Was :)
Trzymajcie kciuki, dziś o 17 mam usg, już nie możemy się doczekać jak zobaczymy nasze Maleństwo :) bo ostatnio widziałam 6 mm kropkę a poźniej w szpitalu niestety mi nic nie pokazali.. a teraz to już malutki człowieczek :)

Zgłoś nadużycie #1097 18 kwietnia 2011, 13:25

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

to ja nie mam ani kota ani psa, czyli wychodzi że my jesteśmy w trójkę :) nie przebije Was :)
Trzymajcie kciuki, dziś o 17 mam usg, już nie możemy się doczekać jak zobaczymy nasze Maleństwo :) bo ostatnio widziałam 6 mm kropkę a poźniej w szpitalu niestety mi nic nie pokazali.. a teraz to już malutki człowieczek :)

trzymam aż mi palce zdrętwieją ;)

Zgłoś nadużycie #1098 18 kwietnia 2011, 13:26

wampirella Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny, właśnie wracam od położnej. Posłuchałyśy serduszka, ciśnienie, położenie małej-wszystko ok :D . w Przyszłą środę zaczynam szkołę rodzenia :) (darmową oczywiście). Ech już tak niewiele czasu zostało :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #1099 18 kwietnia 2011, 13:27

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

trzymam aż mi palce zdrętwieją ;)

ja też :) :)

Zgłoś nadużycie #1100 18 kwietnia 2011, 15:02

agf Supermama
Ciekawe ile z was mnie teraz opieprzy i powie, ze jestem glupia i pozostałe banały... Trudno, janwyżej więcej nie napiszę, alepo prostu musze to z siebie wydusić.  Byliśmy dziś na usg i okazało sie, ze bedzie chłopiec. Ledwo wyszłam stamtąd i jak zaczęłam ryczeć tak rycze do tej pory. To nie jeste tak, ze ja świadomie myślałam o dziewczynce, ja po prostu nieświadomie nie brałam pod uwagę chłopca, bo jest to dla mnie po prostu jakaś abstrakcja, coś nie do wyobrażenia.  Cała rodzina do mnie teraz wydzwania, wszyscy sie cieszą i uważająmnie chyba za jakąś wariatkę, bo ja ryczę i sięnie cieszę. I co z tego, ze każdy mówie "nie ważne co byele zdrowe", "kocha się kazżde tak samo", "i chłopiec i dziewczynka mająplusy". ja to wzystko wiem! Tylko wiem tak logicznie, a czuję co innego! Nie ma to nic wspólnego z rozsądkiem! Nie moge tgo poweidzieć na glos, boje siępowiedzieć to sama przed sobą, ale jak się dowiedzialam to jakby cała moja więź  z moim brzuchem zniknęła. Powiecie, ze brzmię jak wariatka, ale czujęjakbym dopiero co dowiedziała się o ciązy, jakby w moim brzuchu było coś obcego, do czego niec nie czuję. I tym bardziej ryczę, bo wiem, ze to nieludzkie tak myśleć, co ze mnie za matka! Pojawiły sie w mojej głowie myśli, ze jakbym mogła to chciałabym cofnąc czas, zajść w ciążę jeszcze raz, bo to nie może być prawda. Ja nie wiem co mam robić, jak mam to zmienić, jak poczuć się lepiej...

Zgłoś nadużycie #1101 18 kwietnia 2011, 15:39

muzzza Fajna mama
agf, nie wiem czy Cię to pocieszy ale podobnie się poczułam jakiś tydzień temu po usg. byłam pewna że będzie dziewczynka, mój mąż już wiedział że to będzie córeczka tatusia, mieliśmy imię wybrane, wyobrażałam sobie małą śliczną dziewczynkę, ba,  w mojej wizji przyszłości "widziałam " moje relacje z córką- a tu chłopak ! trochę sama siebie przekonuję że będzie ok, i uczepiłam się  tezy znajomej, że jak się już urodzi to będzie mi wszystko jedno.

Zgłoś nadużycie #1102 18 kwietnia 2011, 16:16

Konto usunięte
agf bidulo Ty się nie przejmuj, zobaczysz że ten szok minie i będzie dobrze, nie miej do siebie pretensji za taka reakcję, widocznie za bardzo na dziewczynkę się nastawiłaś i już... zobaczysz, popłaczesz, oswoisz się z chłopaczkiem i wszystko wróci do normy.
ja od początku WIEDZIAŁAM i nastawiałam się na syna, u mnie się sprawdziło, aczkolwiek nie wiem jakbym zareagowała gdyby się okazało że to dziewczynka.
prawda jest taka ze grunt żeby dzieciątko zdrowe było a ten szok to myślę że też pod wpływem hormonów...
zobaczysz, przejdzie Ci i będzie ok, chwila moment i nie będziesz mogła się doczekać swojego chłopaczka!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1103 18 kwietnia 2011, 16:24

Konto usunięte
swoją drogą, u mnie dzisiaj taka piękna pogoda że na dworze cały dzień gniłam na leżaczku w krótkim rękawku... jak cudownie, nawet na adidasy już za ciepło :P
ale żeby nie było, od wiatru siedziałam osłonięta bo wiaterek to taki nienajprzyjemniejszy jest...

Zgłoś nadużycie #1104 18 kwietnia 2011, 16:51

jm2891 Zaprawiona w bojach
agf, zobaczysz ten szok, że to inny człowieczek w nas mieszka bardzo szybko mija. Ja od zawsze chciałam mieć córkę, więc jak zaszłam w ciąże nie brałam innej możliwości pod uwagę. Moje rozczarowanie było ogromne, kiedy lekarz w czwartym miesiącu, zapewniał nas , że to chłopiec (aż mi było głupio, że tego rozczarowania nie potrafiłam ukryć nawet przed lekarzem). Minęło kilka dni, zaczęłam na allegro oglądać ubranka dla chłopców, wybrałam kolor wózka odpowiedni dla chłopca i jakoś poszło. Wszystkim z dumą mówiłam , że będę mamą małego Kajtka. Aż do  kolejnej wizyty, kiedy lekarz poinformował nas jak gdyby nigdy nic , że bedziemy mieli dziewczynkę.   Wtedy właśnie się popłakałam. Nie dla tego , że będę miała tą wyczekaną córeczkę, ale dlatego , że nie ma Kajtka, synka do którego tak bardzo starałam się przyzwyczaić i wkońcu mi się udała. Także zobaczysz tobie za kilka dni też przejdzie i będziesz niecierpliwie czekała na swojego synka :)

Zgłoś nadużycie #1105 18 kwietnia 2011, 17:29

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! :)
agf teraz tak piszesz, bo pewnie masz dola bo nastawialas sie na coreczke.Dam sobie reke uciac ze po porodzie tak pokochasz synka ze wspomnisz tego posta co napisalas i sama sie bedziesz dziwila swojej reakcji :) zobaczysz, wszystko sie zmieni a synka pokochasz tak samo jak coreczke, na ktora tak sie nastawialas ;)
My tez w tym roku nigdzie nie jedziemy, za duzo wydatkow, no i pewnie chlopaka i moja mama bedzie chciala do nas przyjechac do wnusia :) za rok sobie odbijemy w trojke :) ja dzisiaj bylam na pobraniu krwi, jutro ide na wymaz z pochwy, sroda czwartek maja byc wyniki :) oby bylo dobrze ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1106 18 kwietnia 2011, 17:41

olka2747 Gotowa na wszystko
Hej  AGF!!!  Przestań się gnębić. Idz sobie na małe zakupki, pooglądaj ciuszki dla chłopczyków, zobaczysz jak teraz cudnie można ubrać chłopczyka. Sama tak robie, chociaż ja od początku wiedziałam, że będzie Kacper no i jest :) I jetsem szczęśliwa. Chodzę po tych sklepach i widzę mojego synka: Taki mały gangsta, koszula w kratę okularki słoneczne, jakiś jeansik i czapeczka z daszkiem na boku :) poprostu cudo. Nie zapominając o irokezie którego będę m u stawiać chyba co dzień :) Ahh trochę się rozmarzyłam, przepraszam. Ale tak będzie.

Zgłoś nadużycie #1107 18 kwietnia 2011, 18:49

gosias Fajna mama
Agf nikt Cię nie będzie ochrzaniał, kochana tak jak dziewczyny napisały, oswoisz się z tą myślą i jak się urodzi synuś to stwierdzisz, że jest najcudowniejszy na świecie :) Wiesz ja całą poprzednią ciążę myślałam,że będzie córeczka, każde usg lekarz mówił,że dziewucha a gdy urodziłam szok- synek. Kocham go nad życie i nie wyobrażam sobie,żeby miał byc córeczką.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1108 18 kwietnia 2011, 18:51

olka2747 widze ze moj chlopak ma podobna wizje do Twojej apropo synka :D irokez, okularki sloneczne, gangsta na dzielnicy ;D mi sie nieraz podobaja male chlopaczki jak maja nieco dluzsze wlosy, nie jak Justin Bieber, bron Boze, ale troche dluzsze jak np. Joel Osment z filmu "Podaj Dalej" - kto nie ogladal to polecam :-) )

Zgłoś nadużycie #1109 18 kwietnia 2011, 19:04

Konto usunięte
no chłopaków teraz można tak fajnie poubierać :D koszula w kratę, dzinsy... dorosłe swetry, koszulki polo. i co najlepsze widziałam body - smoking :D

Zgłoś nadużycie #1110 18 kwietnia 2011, 19:33

body - smoking? :D smiesznie musialo wygladac ;) a koszulki Polo sa fajne, moj chlop nieraz gra w golfa to jak bedzie bral synusia ze soba to razem polowki ubiora i czapeczki z daszkiem :) ostatnio ogladalam ciuszki na ebayu i sie rozkleilam, takie to wszystko sliczne i malusie :)