Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10971 13 sierpnia 2011, 23:03

agf Supermama

wampirella napisał(a)

Nim się obejrzysz a  bedziesz na furum cieszyła się z kupy :) jak my z Black Rose hihi.

Myślisz? ;) Tylko jeszcze trzeba jakoś to czekanie przetrwać, a potem punkt kulminacyjny. Boję się, że jak się zacznie to wpadnę normalnie w histerię... pamiętam - Ty byłaś normalnie wzorem spokoju i opanowania, nie wiem, może te temperatury tam tak działają ... ;)

Zgłoś nadużycie #10972 13 sierpnia 2011, 23:16

Romka Fajna mama
Gratulacje dla Oli i Desdemony :) Ale macie superowo ;) :) Ja też chcę!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #10973 14 sierpnia 2011, 0:30

olka2747 Gotowa na wszystko
Olka i Desdemona Moje gratulacje. Nareszcie i wy się doczekałyście ;-) Odpoczywajcie i cieszcie się maleństwami. Mój anołek już wykąpany i smacznie śpi :-)

Zgłoś nadużycie #10974 14 sierpnia 2011, 5:31

Konto usunięte
Dzień dobry :) Ja już nie śpię od 5:15   kawka na stole i się właśnie szykuję na giełdę i słucham piosenki "facet to świnia " Nie ma to jak optymistyczna piosenka z samego rana na temat facetów ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10975 14 sierpnia 2011, 7:45

wampirella Zaprawiona w bojach
Dzieńdobry, my tez juz nie  spimy, może dlatego że selena wczoraj o 20 padła :) . Kawunie teraz i relaksik, potem zobaczymy może jakiś spacer. Miłej niedzieli!
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10976 14 sierpnia 2011, 9:37

Romka Fajna mama
Nocuje u nas koleżanka,więc ja musze spać z mężem,hehe.Zajmuje miejsce, chrapie, w dodatku ogląda cos i nie mogę drugiego okna otwierać szeroko,coby jakies paskudztwo latające nie wpadło.I tym sposobem poszlismy spać o 2! Jeszcze pierdylion razy szłam siku(wypiłam gazowana colę!) i wstałam dopiero po 9! Zjadłam sniadanko i teraz piję kawkę - mniam , mniam -zbożowa "Anatol"
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #10977 14 sierpnia 2011, 10:55

snoopy90 Fajna mama
ja dopiero co wstałam ...mój znowu na służbie do jutra.byliśmy wieczorem na spacerku i na tej jego urodzinowej kolacki kebabie :D pycha był :D teraz myśle nad śnaidaniem :D chyna mustli zjem :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10978 14 sierpnia 2011, 11:01

snoopy90 Fajna mama
http://mistrzowie.org/319112/Ciaza coś śmiesznego :D

Zgłoś nadużycie #10979 14 sierpnia 2011, 12:41

Donia1982 Gotowa na wszystko

snoopy90 napisał(a)

http://mistrzowie.org/319112/Ciaza coś śmiesznego :D

haaha... dobre ...
a najlepsze: nie wiem jak to odkręcić .

Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #10980 14 sierpnia 2011, 12:51

agf Supermama
Oj pusto dziś pusto... Wyobraźcie sobie, że jak zasnęłam koło 1 tak na siku wstałam dopiero o 9 !!! Ani razu w nocy! W ogóle zauważyłam, że jakoś teraz lepiej sie wysypiam, jak męża na kanapę wyślę, może dlatego, że mam cisze absolutną, poza tym przewracam się po całym łózku nie spinając się i bez oporów, że go obudzę ;) Wstałam 0 10 30, troszkępoprasowałam, mąż zrobił śniadanko. Ale powiem wam, że już źle ze mną - nie wiem czy mały się jakoś nie ustawia już powoli, bo te plecy mnie często zakłują jak się ruszy , tak samo podbrzusze, poza tym znowu pachwina zaczyna boleć. Chodzenie nawet po domu zaczyna sie robic wyczynem :(

Zgłoś nadużycie #10981 14 sierpnia 2011, 13:44

gosias Fajna mama
Witajcie kochane kobietki, gratulacje dla Olki i Pauli :) U nas czas leci, właśnie wyjechali kolejni goście...Moja Helenka tylko je, kupka i śpi! matko ona potrafi spac nawet 6 godzin!a potem to jest taka żarłoczna i zanim znów pójdie spac to po dwa razy przy każdym cycku! Ale najważniejsze, ze brodawki coraz mniej mnie bolą, i wiecie co u mnie najlepiej się sprawdza, smarowanie własnym mlekiem i witerzenie! Od czwartku wychodzimy już na dwór, właśnie czekam, jak się obudzi(śpi od 9:30!!!), przewijanie, jedzonko i na spacerek :) Hubcik też przysnął, jest bardzo dzielny, podaje pieluszkę i smoczek jak mała płacze...A i jeszcze pochwalę się Wam, że nie dośc, że nic nie przytyłam w ciąży a nawet straciłam na wadze(w związku z moją cukrzycą, której już nie ma :) !!!)to obecnie ważę 20kg mniej niż przed ciążą :) :) :) Miłego niedzielnego popołudnia :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #10982 14 sierpnia 2011, 13:54

agf Supermama
Gosia- czyli dzieciątko grzeczniutkie ci się trafiło! Fajnie, że spokojna i daje też tobie się zregenerować. A co do wagi - 20 kg ?? To co ty robisz ?? Ja też tak chcę! :)

Zgłoś nadużycie #10983 14 sierpnia 2011, 14:04

Karolinia Supermama
Fajnie że Helenka grzeczna, no i że Hubert tak Ci pomaga ;) A co do wagi- uff żeby to tak było u każdej z nas!!! No, fajnie że chociaz jedna z nas odrazu po porodzie ma extra figurkę i nie musi się martwić dietami;D
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10984 14 sierpnia 2011, 14:23

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Oj pusto dziś pusto... Wyobraźcie sobie, że jak zasnęłam koło 1 tak na siku wstałam dopiero o 9 !!! Ani razu w nocy! W ogóle zauważyłam, że jakoś teraz lepiej sie wysypiam, jak męża na kanapę wyślę, może dlatego, że mam cisze absolutną, poza tym przewracam się po całym łózku nie spinając się i bez oporów, że go obudzę ;) Wstałam 0 10 30, troszkępoprasowałam, mąż zrobił śniadanko. Ale powiem wam, że już źle ze mną - nie wiem czy mały się jakoś nie ustawia już powoli, bo te plecy mnie często zakłują jak się ruszy , tak samo podbrzusze, poza tym znowu pachwina zaczyna boleć. Chodzenie nawet po domu zaczyna sie robic wyczynem :(

ja bez mojego jak spię jak ma slużbe np to mam straszne koszmary a pozatym on mało miejsca zajmuje ze nawet go nie czuje :) mnie tez pachwiny bolą wczoraj straszne w krzyżu tez rwało.wiec moze i rzeczyscie maluszki sie szykują :P

Zgłoś nadużycie #10985 14 sierpnia 2011, 14:25

snoopy90 Fajna mama

gosias napisał(a)

Witajcie kochane kobietki, gratulacje dla Olki i Pauli :) U nas czas leci, właśnie wyjechali kolejni goście...Moja Helenka tylko je, kupka i śpi! matko ona potrafi spac nawet 6 godzin!a potem to jest taka żarłoczna i zanim znów pójdie spac to po dwa razy przy każdym cycku! Ale najważniejsze, ze brodawki coraz mniej mnie bolą, i wiecie co u mnie najlepiej się sprawdza, smarowanie własnym mlekiem i witerzenie! Od czwartku wychodzimy już na dwór, właśnie czekam, jak się obudzi(śpi od 9:30!!!), przewijanie, jedzonko i na spacerek :) Hubcik też przysnął, jest bardzo dzielny, podaje pieluszkę i smoczek jak mała płacze...A i jeszcze pochwalę się Wam, że nie dośc, że nic nie przytyłam w ciąży a nawet straciłam na wadze(w związku z moją cukrzycą, której już nie ma :) !!!)to obecnie ważę 20kg mniej niż przed ciążą :) :) :) Miłego niedzielnego popołudnia :)

super ze mały taki pomocny,dobrze ze nie zazdrosny :D i super ze tak ci waga spadła ja bym tyle tez musiała po ciązy zgubić :D a Helenka to istny aniołek pozazdrościć :D

Zgłoś nadużycie #10986 14 sierpnia 2011, 15:08

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

ja bez mojego jak spię jak ma slużbe np to mam straszne koszmary a pozatym on mało miejsca zajmuje ze nawet go nie czuje :) mnie tez pachwiny bolą wczoraj straszne w krzyżu tez rwało.wiec moze i rzeczyscie maluszki sie szykują :P

Snoopy -  a ten ból w krzyżu to jaki masz? Ciągły czy taki prąd czasem przechodzi?

Zgłoś nadużycie #10987 14 sierpnia 2011, 15:12

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Snoopy -  a ten ból w krzyżu to jaki masz? Ciągły czy taki prąd czasem przechodzi?

czasami i jest dośc ostry ze ustać nie mogłam wczoraj mnie złapal jak chodziłam tez masz takie coś ??

Zgłoś nadużycie #10988 14 sierpnia 2011, 16:30

paprotka25 Supermama
Witam :) ja dzisiaj później, niedawno zjedliśmy obiadek, wcześniej nam się nie chciało, zrobiłam łopatke w sosie musztardowym, ziemniaczki pod beszamelem i mizerie , upiekłam muffiny i na 18 wybieramy się do kościoła, przed chwilą wysuszyłam włosy i teraz mam zamiar wyregulować sobie brwi bo już mi się mały busz zrobił :) pocieszam się tym że mam grzywkę i tak naprawde tego nie widać :) spróbowałam się dzisiaj ogolić pod włos i nawet nie było tak źle, napewno efekt będzie dłuższy :) w nocy kiepsko mi się spało, jak obudziłam się przed 2 to nie mogłam się ułożyć i przez godzine się wierciłam, ale z przerwami pospałam do po 10.
Elu, możesz zdradzić sekret na pstrąga? jak go smażysz/pieczesz? szczerze mówiąc poza pangą nigdy nie smażyłam ryby i nawet nie wiem jak się za nią zabrać
Ciekawe czy Aga przypadkiem nie urodziła bo coś się nie odzywa, no chyba że korzysta z ostatnich chwili wolności :)
Paula, gratuluje :) ciesze się że Kubuś się już urodził, mam nadzieje że szybciutko do siebie dojdziesz :) no i jak znajdziesz chwilke to wrzuć fotkę małego :)
Olka, przesłodziakowaty jest ten Twój synuś :) ale jestem ciekawa jak mój będzie wyglądać :)
Gosiu, szczęściaro, ekstra że Helenka taka spokojniutka i tak dużo śpi, chociaż nie jesteś taka zmęczona nie? i Hubercik jaki dzielny, w końcu jest starszym bratem, pewnie dumny że może pomóc. A z tą waga to masz naprawde szczęście, tylko pozazdrościć :)

Zgłoś nadużycie #10989 14 sierpnia 2011, 16:57

mamaela Supermama

gosias napisał(a)

No to pozostaje pozazdrowścić grzczniutkiej córeczki :)
Super, że pożegnałaś się z cukrzycą, a ta waga no to poprostu rewelacja jakaś :) Pewnie każda by chciała z nas mieć tak szybko przynajmniej wyjściową wagę :)

Zgłoś nadużycie #10990 14 sierpnia 2011, 16:59

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

Elu, możesz zdradzić sekret na pstrąga? jak go smażysz/pieczesz? szczerze mówiąc poza pangą nigdy nie smażyłam ryby i nawet nie wiem jak się za nią zabrać

wrzucę przepisy do wątku obiadowego :) no bo ja już po tym pstrągu- rewelka była :)