Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10951 13 sierpnia 2011, 18:40

Black_rose Supermama

mamaela napisał(a)

Jakoś spokojnie tu dziś. ja tak na chwilkę- mam tesciową u siebie, już zrobiłam dla nas obiadek i jstm pełna jak bąk ;) Rano pojechałam z mężusiem, miał małą fuchę do zrobienia i potrzebował dodatkowej pary rąk do pomocy-więc się zaoferowałam - trzmałam latarkę przez 20 minut, ot cała robota moja- ale on dostał za godzinę pracy 200 zł, więc warto było pojechać :) potem zabraliśmy teściową od niej z domu,po drodze zrobiliśmy zakupy (teściowa nakupiła mi mięcha chyba na 2 tygodnie- to dużo zaoszczędziliśmy). Jutro też do nas przyjeżdża będziemy smażyć pstrągi- kupilismy dzisiaj na stawach takie przy nas wyławiane i patroszone, świeżutkie :) A i upiekłam sernik wiedeński i właśnie po obiadku dopchałam się sernikiem na ciepło z gałką loda i bitą- ale pycha :) A teraz zmywam się,mąż ustawia łóżeczko w pokoju małej, idę mu pomóc :)

jejku jak ja uwielbiam pstrągi! najlepiej z grilla z warzywami-pychotka. normalnie smaka narobiłaś :D chyba sobie na poniedziałek zrobimy grilla.

Zgłoś nadużycie #10952 13 sierpnia 2011, 18:42

Black_rose Supermama

olka8922 napisał(a)

Wczoraj wyszlam po 18-stej bo maly od kiedy sie urodzil w ogole nie sikal tylko robil kupke i polozna powiedziala ze dopoki nie zrobi siku to musi zostac ze mna w szpitalu. Wczoraj dalej nie zeobil chociaz polozna mowila ze takie maluszki robia takie kupki ze moze sie z siuskami zmieszala i nie zauwazylam. Ale wczoraj rozebrala go do naga, poczul powietrze miedzy nozkami i zaczal sikac w gore :D polozna mowila ze chlopaki nieraz jak im sie da polezec na golasa to sikaja w gore - i rzeczywiscie dzisiaj go przebieralam bo zrobil kupke, odeszlam na 2sekundy do stolika a ten zaczal sikac w gore :P fajnie jest :) troche mnie krocze boli bo nacinali mi krocze i zszywali. czesto go karmie piersia, dzisiaj nam zbudzil o 2, przed 4, po 7 i 9 :P sama bylam na porodowke, w sumie sie ciesze bo strasznie sie darlam. Ostatnie minuty, jak juz wychodzil to z tych nerwow zaczepilam o Wojtka bluze i wyrwalam sobie niechcaco caly weflon z reki, krew zaczela tryskac :p troche sie wystraszylam ze zrobil kupke w brzuchu ale wszystko sie na szczescie zakonczylo dobrze :) mialam znieczulenie gaz + zastrzyk w pupe (ale nie pamuetam nazwy) mialam tak silne skurcze ze zastrzyk dostawalam co 3godziny w sumie mialam 3zastrzyki ze znieczuleniem a gaz mialam do dyspozycji jak czulam ze szedl skurcz to wciagalam i czulam jak sie kreci w glowie, ale trwalo to z 5minut i przechodzilo ;) dzisiaj maluszka wykapalismy, troche plakal, zrobil kupke z nerwow przed kapiela, teraz spi :) z 6 radzacych kobiet w szpitalu tylko ja karmilam piersia. inne albo boja sie ze piersi beda wisialy albo wola proszki dawac :P az mnie polozna pochwalila :) maluszek jest boski, juz sie w nim zakochalam :) ciesze sie ze juz po i Wam zycze wszystkiego dobrego i zeby wam sie maluchy tak z wyjsciem nie ociagaly ;) mialam zaplanowana wywolywany porod na piatek na 22 :) dobrze ze urodzilam wczesniej ;)

Olu gratuluję uroczego brzdąca! Często się budzi maluch na jedzonko, mam nadzieję, że niedługo da Ci trochę więcej pospać, bo padniesz nam :)

Zgłoś nadużycie #10953 13 sierpnia 2011, 19:44

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

WOW!! też chcę taką teściową ;) a ryb ze stawów nie cierpię bleee dla mnie one śmierdzą ,najbardziej z ryb lubię śledzie w occie heh :D

ja tam lubię wszystkie ryby, ale śledzie szczególni :) nawet sobie dzisiaj kupiłam i zrobię sobie w tygodniu w smietance i z cebulką :) tak mnie coś w sklepie naszło. A pstrąga uwielbiam, mam taki swój sposób robienia i wychodzi chrupiący  i pyszny :)

Zgłoś nadużycie #10954 13 sierpnia 2011, 19:47

mamaela Supermama

desdemona napisał(a)

Witamy sie juz we dwojeczke :) .
Moj Kubus nie doczekal jednak planowej cesarki, postanowil sie wybrac na swiat troche wczesniej i jak ostatnio pisalam w zeszla sobote pojechalam do szpitala na dyzur bo sie zle czulam.
Po ktg i usg pani doktor warunkowo puscila mnie do domu zebym nie musiala lezec niedzieli w szpitalu z przykazaniem lezenia a w poniedzialek na rano na zabieg. W nocy oczywiscie zachcialo mi sie siusiui wstajac z lozka poczulam jak mi peka pecherz - uff powtorka z rozrywki - poniewaz maly byl ulozony nogami do przodu wiec nie zatkal ujscia i jak chlusnelo to zalam doslownie wszystko :) - lozko, podlogi, ubranie i siedzenie w samochodzie bo podklady rozlozone tez sie przelaly.
Do szpitala trafilismy o 1:30  z 4 cm rozwarcia i od kopa wyladowalam na sali operacyjnej gdzie godzine z hakiem pozniej Kubus przywital sie ze swiatem - waga 3080, dlugosc 56 cm.
W szpitalu lezelismy do srody - o przyjemnosciach cesarki nie bede wspominac, w kazdym razie po zatesknilam za porodem naturalnym a szwy do tej pory mnie wykanczaja - dopiero we wtorek ide na zdjecie.
Od polowy tygodnia jestesmy w domu i zycie kreci sie wg trzygodzinnego rytmu karmienia, spania, przewijania i czasami jak bardzo glodny to i krzyczenia.
Pieluchy przelewa hurtowo, lakomy okropnie i zarloczny a poza tym to ciesze sie ze mamy juz to wszystko za soba i mamy juz KUbusia na swiecie.
A poniewaz nie bylo mnie troche i jeszcze nie nadrobilam czytania czy ktos moglby mnie poinformowaz czy ktoras tez juz zdazyla sie rozsypac?
Gosia i Olka pewnie juz tak, czy ktos jeszcze ;) ??

No to gratulacje!!ważne że już po - niech maluszek zdrowo rośnie :)

Zgłoś nadużycie #10955 13 sierpnia 2011, 19:52

mamaela Supermama
łóżeczko ustawione, jeszcze nie wiemy dokładnie, w którą stronę będzie główka- zobaczymy :) Jeszcze bez pośceili, ale już  pokój wygląda prawie docelowo :)
Kupił mi wczoraj mężuś mały kubełek na pieluszki - wybrał fioletowy-czemu nie wiem bo nie mamy nic fioletowego w pokoju małej, ale tam jest tak kolorowo, że może być ;)
Teraz wyleguję się i troszkę odpoczywam- kiedyś trzeba :)

Zgłoś nadużycie #10956 13 sierpnia 2011, 19:55

Karolinia Supermama
Olka i Desdemona- GRATULACJE!!! W końcu się doczekałyście Maluszków ;) Kamil przecuuudny, jeeeju ja też już chcę;D
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10957 13 sierpnia 2011, 20:01

agf Supermama
Coraz mniej nas tu, coraz smutniej jakoś. Trochę minie aż znów wszystkie będziemy pisać dużo :) Ale jak widać po Wampirelli i Black Rose - po jakimś miesiącu już będziemy na spokojnie dzielić się wrażeniami :)

Zgłoś nadużycie #10958 13 sierpnia 2011, 20:03

Konto usunięte

agf napisał(a)

Coraz mniej nas tu, coraz smutniej jakoś. Trochę minie aż znów wszystkie będziemy pisać dużo :) Ale jak widać po Wampirelli i Black Rose - po jakimś miesiącu już będziemy na spokojnie dzielić się wrażeniami :)

masz rację nawet konkurs nie narobił takiego tłoku jak kiedyś :| wstaje człowiek rano i myśli że z 6 stron jest do czytania a tu tylko jedna albo 1,5 :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10959 13 sierpnia 2011, 20:05

olka8922 Gotowa na wszystko
Dziekuje dziewczyny za mile slowa :)
karmie piersia ale nie jest lekko, maly jak sie zassie to nieraz az boli ;)
ale chcialabym karmic do pol roku ;) czekam teraz az wy urodzicie ;)
Black_Rose budzi nas osc czesto w nocy, jeszcze jak je to z 45-50minut :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #10960 13 sierpnia 2011, 20:09

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

jeju jaki on słodki :) a wiesz że taki podobny jest do Ciebie ;) chodzi mi o to że jest to już widoczne :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10961 13 sierpnia 2011, 20:31

wampirella Zaprawiona w bojach
Posypały nam się ciężarówki, macie rację na forum nie jest już tak tłoczno (może i nawet lepiej bo przedtem nie można było nadążyć) mamy już nie mają tyle czasu, dziciaczki zajmują go sporo.
Gratuluję wszystkim mamom!!!! I mam nadzieję, że chociaż mniej czasu raz na jakiś czas coś naklikają :) Pozdrawiam
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10962 13 sierpnia 2011, 20:41

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

No naprawdę słodki!

Zgłoś nadużycie #10963 13 sierpnia 2011, 21:32

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

CUDNY JEST:d NIE MOGĘ SIE NAPATRZEĆ DOSŁOWNIE:d

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10964 13 sierpnia 2011, 21:34

olka8922 napisał(a)

Jest prześliczny!!!
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10965 13 sierpnia 2011, 21:35

snoopy90 Fajna mama
jejku ja tez chce juz miec mała :D

Zgłoś nadużycie #10966 13 sierpnia 2011, 21:43

Ile jeszcze brakuje, bo troche sie zakręciłam?
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10967 13 sierpnia 2011, 21:50

snoopy90 Fajna mama
30dni

Zgłoś nadużycie #10968 13 sierpnia 2011, 21:55

Ale fajnie, to wyczekiwanie jest "najlepsze". Trzymam kciuki, ach jak się fajnie wspomina teraz :P
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10969 13 sierpnia 2011, 22:45

agf Supermama
Hahaha, bardzo śmieszne ;) Mi równo 3 tygodnie do terminu, a jakoś sobie nie wyobrażam jeszcze jak to będzie...

Zgłoś nadużycie #10970 13 sierpnia 2011, 22:57

agf napisał(a)

Hahaha, bardzo śmieszne ;) Mi równo 3 tygodnie do terminu, a jakoś sobie nie wyobrażam jeszcze jak to będzie...

Nim się obejrzysz a  bedziesz na furum cieszyła się z kupy :) jak my z Black Rose hihi.
Wampirella