Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10911 13 sierpnia 2011, 14:47

Karolinia Supermama

snoopy90 napisał(a)

a mój ma dziś urodziny aż 29lat konczy :D zabiore go na kolacje :D na kebaba :D

Haha jak romantycznie!!!;D;lD
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10912 13 sierpnia 2011, 14:49

snoopy90 Fajna mama
i z myślą o sobie ;)

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10913 13 sierpnia 2011, 14:50

snoopy90 Fajna mama
a co z Olką ?? juz kilka dni jej nie ma;( tak długo ją trzymają w szpitalu ??

Zgłoś nadużycie #10914 13 sierpnia 2011, 15:07

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! :)
w czwartek urodzilam Kamilka :) o 13:10 wazyl 3,650kg :) porod kleszczowy, bo zanim mialam 10cm rozwarcia to juz bylam taka zmeczona ze nie moglam tak mocno przec. Glowke bylo widac, ale nie mogla wyjsc.skurcze zaczely sie w srode ok.17-stej, wtedy mialam 1-2cm rozwarcia, o 20-stej juz mialam 3-4cm, po 24godz przeniesli mnie na porodowke i dopiero po 7rano mialam ponad 8cm. Wody byly zielone, maluch zrobil kupke jeszcze w brzuchu ale juz go badal pediatra i wszystko okej, nie zachlysnal sie :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #10915 13 sierpnia 2011, 15:08

Kamilek   :)

Zgłoś nadużycie #10916 13 sierpnia 2011, 15:10

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

o super :D Gratuluje :D opowiadaj jak było :D

Zgłoś nadużycie #10917 13 sierpnia 2011, 15:12

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

w czwartek urodzilam Kamilka :) o 13:10 wazyl 3,650kg :) porod kleszczowy, bo zanim mialam 10cm rozwarcia to juz bylam taka zmeczona ze nie moglam tak mocno przec. Glowke bylo widac, ale nie mogla wyjsc.skurcze zaczely sie w srode ok.17-stej, wtedy mialam 1-2cm rozwarcia, o 20-stej juz mialam 3-4cm, po 24godz przeniesli mnie na porodowke i dopiero po 7rano mialam ponad 8cm. Wody byly zielone, maluch zrobil kupke jeszcze w brzuchu ale juz go badal pediatra i wszystko okej, nie zachlysnal sie :)

no ale wrescie masz kochanego maluszka przy sobie ??

Zgłoś nadużycie #10918 13 sierpnia 2011, 15:17

magdab Gotowa na wszystko

olka8922 napisał(a)

Super!!!! Gratulacje!!!!
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #10919 13 sierpnia 2011, 15:22

agf Supermama
Olka - no to się doczekałaś ! Oj, musiało cię pomęczyć, bo troszke długo to trwało, ale co się  dziwić - mały w końcu cały czas był uparty i nie chciał wyjść :) Najważniejsze, że już po wszystkim, że wszystko dobrze. jak znajdziesz chwilkę to zdradź więcej szczegółów no i jak teraz wam idzie :)

Zgłoś nadużycie #10920 13 sierpnia 2011, 15:23

paprotka25 Supermama
Olka, gratuluje :) Kamilek przesłodki :) ciesze się że wreszcie urodziłaś, teraz dochodz do siebie i ciesz się maluchem :) ale bidulo się wymęczyłaś i wyczekałaś ale warto było nie? dla takiego słodziaka :)

Zgłoś nadużycie #10921 13 sierpnia 2011, 15:28

paprotka25 Supermama
kupiłam świeży chlebek, teraz zrobiłam sobie kanapeczki bo z obiadem poczekam na Jarka i chyba pojade po niego do pracy o 18 bo jechali z kumplem który wyszedł normalnie o 14 z pracy i jak nie załatwią transportu to albo taxi albo ja po nich pojade, a najlepsze jest to że Jarek zabrał ze sobą dokumenty, no cóż jak coś pojade bez nich może akurat nie natrafie na żadną kontrole drogową :) dobrze tylko że jest w domu zapasowy kluczyk :)
trochę pokropiło, wyprałam kocyki, wydepilowałam nogi i zrobiłam manicure i nadal nie mogę się zmobilizować do roboty, był ambitny plan posprzątać, umyć podłogi i poprasować ale chyba tylko zostane przy tym prasowaniu o ile mi się nie odechce :)

Zgłoś nadużycie #10922 13 sierpnia 2011, 15:30

mamaela Supermama

Black_rose napisał(a)

Cześć dziewczynki!
Ja też już na nogach od 4 rano. Śniadanko wszamane, ale coś znowu ssie w żołądku. Gorzej niż w ciąży :D Małż jeszcze chrapie, Majka zasnęła poł godziny temu, a mnie jakoś szkoda dnia na spanie ;) (szaleję, bo mała przespała mi 7h :D )

no szaleje ta Twoja mała z tym spaniem :) ale korzystaj i się wysypiaj póki możesz :)

Zgłoś nadużycie #10923 13 sierpnia 2011, 15:46

agf Supermama
Ja chyba idę się zdrzemnąć, w końcu najwyższa pora po takiej wczesnej pobudce. A później musze się wziąć ostatecznie z torbę i prasowanie. Chcę już przez weekend wszystko zakończyć...

Zgłoś nadużycie #10924 13 sierpnia 2011, 15:50

Wczoraj wyszlam po 18-stej bo maly od kiedy sie urodzil w ogole nie sikal tylko robil kupke i polozna powiedziala ze dopoki nie zrobi siku to musi zostac ze mna w szpitalu. Wczoraj dalej nie zeobil chociaz polozna mowila ze takie maluszki robia takie kupki ze moze sie z siuskami zmieszala i nie zauwazylam. Ale wczoraj rozebrala go do naga, poczul powietrze miedzy nozkami i zaczal sikac w gore :D polozna mowila ze chlopaki nieraz jak im sie da polezec na golasa to sikaja w gore - i rzeczywiscie dzisiaj go przebieralam bo zrobil kupke, odeszlam na 2sekundy do stolika a ten zaczal sikac w gore :P fajnie jest :) troche mnie krocze boli bo nacinali mi krocze i zszywali. czesto go karmie piersia, dzisiaj nam zbudzil o 2, przed 4, po 7 i 9 :P sama bylam na porodowke, w sumie sie ciesze bo strasznie sie darlam. Ostatnie minuty, jak juz wychodzil to z tych nerwow zaczepilam o Wojtka bluze i wyrwalam sobie niechcaco caly weflon z reki, krew zaczela tryskac :p troche sie wystraszylam ze zrobil kupke w brzuchu ale wszystko sie na szczescie zakonczylo dobrze :) mialam znieczulenie gaz + zastrzyk w pupe (ale nie pamuetam nazwy) mialam tak silne skurcze ze zastrzyk dostawalam co 3godziny w sumie mialam 3zastrzyki ze znieczuleniem a gaz mialam do dyspozycji jak czulam ze szedl skurcz to wciagalam i czulam jak sie kreci w glowie, ale trwalo to z 5minut i przechodzilo ;) dzisiaj maluszka wykapalismy, troche plakal, zrobil kupke z nerwow przed kapiela, teraz spi :) z 6 radzacych kobiet w szpitalu tylko ja karmilam piersia. inne albo boja sie ze piersi beda wisialy albo wola proszki dawac :P az mnie polozna pochwalila :) maluszek jest boski, juz sie w nim zakochalam :) ciesze sie ze juz po i Wam zycze wszystkiego dobrego i zeby wam sie maluchy tak z wyjsciem nie ociagaly ;) mialam zaplanowana wywolywany porod na piatek na 22 :) dobrze ze urodzilam wczesniej ;)

Zgłoś nadużycie #10925 13 sierpnia 2011, 16:18

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

a mój ma dziś urodziny aż 29lat konczy :D zabiore go na kolacje :D na kebaba :D

hahaha jak orginalnie hahahah :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10926 13 sierpnia 2011, 16:20

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

SŁONECZKO prześliczne!! Gratuluję Olu :) Już możesz tulić swojego Kamilka :)

Zgłoś nadużycie #10927 13 sierpnia 2011, 16:23

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

Wczoraj wyszlam po 18-stej bo maly od kiedy sie urodzil w ogole nie sikal tylko robil kupke i polozna powiedziala ze dopoki nie zrobi siku to musi zostac ze mna w szpitalu. Wczoraj dalej nie zeobil chociaz polozna mowila ze takie maluszki robia takie kupki ze moze sie z siuskami zmieszala i nie zauwazylam. Ale wczoraj rozebrala go do naga, poczul powietrze miedzy nozkami i zaczal sikac w gore :D polozna mowila ze chlopaki nieraz jak im sie da polezec na golasa to sikaja w gore - i rzeczywiscie dzisiaj go przebieralam bo zrobil kupke, odeszlam na 2sekundy do stolika a ten zaczal sikac w gore :P fajnie jest :) troche mnie krocze boli bo nacinali mi krocze i zszywali. czesto go karmie piersia, dzisiaj nam zbudzil o 2, przed 4, po 7 i 9 :P sama bylam na porodowke, w sumie sie ciesze bo strasznie sie darlam. Ostatnie minuty, jak juz wychodzil to z tych nerwow zaczepilam o Wojtka bluze i wyrwalam sobie niechcaco caly weflon z reki, krew zaczela tryskac :p troche sie wystraszylam ze zrobil kupke w brzuchu ale wszystko sie na szczescie zakonczylo dobrze :) mialam znieczulenie gaz + zastrzyk w pupe (ale nie pamuetam nazwy) mialam tak silne skurcze ze zastrzyk dostawalam co 3godziny w sumie mialam 3zastrzyki ze znieczuleniem a gaz mialam do dyspozycji jak czulam ze szedl skurcz to wciagalam i czulam jak sie kreci w glowie, ale trwalo to z 5minut i przechodzilo ;) dzisiaj maluszka wykapalismy, troche plakal, zrobil kupke z nerwow przed kapiela, teraz spi :) z 6 radzacych kobiet w szpitalu tylko ja karmilam piersia. inne albo boja sie ze piersi beda wisialy albo wola proszki dawac :P az mnie polozna pochwalila :) maluszek jest boski, juz sie w nim zakochalam :) ciesze sie ze juz po i Wam zycze wszystkiego dobrego i zeby wam sie maluchy tak z wyjsciem nie ociagaly ;) mialam zaplanowana wywolywany porod na piatek na 22 :) dobrze ze urodzilam wczesniej ;)

fajnie ze karmisz :D przesliczny ten kamilek :D

Zgłoś nadużycie #10928 13 sierpnia 2011, 16:25

Konto usunięte
Olka dobrze że masz pokarm :) Kamilek na pewno unormuje sobie tryb spania ;)

Zgłoś nadużycie #10929 13 sierpnia 2011, 16:25

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

ale nic mi jeszcze nie leci :) Kasiu ja się tylko boję że nie dam rady z karmieniem piersią że nie będę umiała :| a przy dwójce dzieci to co dziennie modlę się żebym miała pokarm w piersiach bo zbankrutuję na wydawanie na mleko :(

Gosia dasz radę, chęć karmienia to już połowa sukcesu ;) Ale warto jak będziesz jeszcz w szpitalu poradzić się dobrej położnej o zasady karmienia bliźniaków- są przynajmniej chyba 2 pozycje do karmienia naraz obu dzieciaków- warto zeby ci pokazało jak to robić, bo może będziesz miała naraz 2 żarłoków no i tobie może być wówczas prościej poukładać sobie dzień z dziećmi :)

Zgłoś nadużycie #10930 13 sierpnia 2011, 16:26

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

dziękuję dobrze :) tylko jak dzieci zaczynają boksować mi brzuszek to aż całą mną macha heh :) i jeszcze nie dochodzi do mnie ta świadomość że już lada dzień po niedzieli będę mogła je tulić :D

Słuchaj jak on mają siłę tak kopać, to widać są w świetniej kondycji :)