Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10791 12 sierpnia 2011, 14:32

paprotka25 Supermama

wenus1988 napisał(a)

Hey, wróciłam od lekarza. No i dostałam skierowanie do szpitala... hmm jak akcja sie dobrze rozegra to urodze a jak nie to potrzymaja pare dni i pewnie wypuszczą. idę sie szykować. Jak mąż wróci z pracy to mnie zawiezie. PAaa

chyba wolałabyś wrócić z malutką nie? powodzenia i czekamy na info :)

Zgłoś nadużycie #10792 12 sierpnia 2011, 14:33

schmetterling Supermama
no własnie Marta,tak jakoś dziwnie.......5 dni przed terminem skierowanie? To co juz coś zaczyna się dziać ,jakies skurcze masz,czy wody się sączą itp czy tak o Ci dali to skierowanie ??

Zgłoś nadużycie #10793 12 sierpnia 2011, 14:36

agf Supermama
Ej, no właśnie, apropo skierowań, to jak to jest ? Jesli zacznie się coś dziać przed terminem to przecież skierowania nie mam? Normalnie wtedy bez skierowania jadę do szpitala, nie?

Zgłoś nadużycie #10794 12 sierpnia 2011, 14:40

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Ej, no właśnie, apropo skierowań, to jak to jest ? Jesli zacznie się coś dziać przed terminem to przecież skierowania nie mam? Normalnie wtedy bez skierowania jadę do szpitala, nie?

no jakoś nie wyobrażam sobie z mega skurczami albo co gorsza z odchodzącymi wodami stać w kolejce do gina po skierowanie ;) ;) ;) odrazu się jedzie i się rodzi i juz :)
Ja dopiero dostanę skierowanie jak do 21 nie urodze.

Zgłoś nadużycie #10795 12 sierpnia 2011, 14:42

Konto usunięte
hej Mamuśki :D
ja dzisiaj bylam w szpitalu, karte juz przynajmniej mi zalozyli :P na KTG siedzieliśmy niecałe pół godziny... nuda :P zapis idealny, wszystko super ładnie pięknie, ale pozamykane wyjście... 
lekarz mi powiedział jedynie że w 7 dobie przeniesienia mam się stawić do szpitala jesli wczesniej rzecz jasna nic się nie wydarzy...
kurcze tata mój dziś ma imieny :P myślałam że mu prezent zrobie a tu wnuk sie uparł że jeszcze nie teraz :P  
ahhh i znów ze szpitala jestem zadowolona. wszystko było tak jak chciałabym żeby było, w izbie przyjęć ok, nic dosłownie nie czekałam, tylko wzięła jedna babka ode mnie karte ciązy, skierowanie i dowód, poszłyśmy do pracowni KTG, przypieli mnie i sobie wypoczywałam na boczku... w tym czasie karte mi założyły babki... później druga babka po mnie przyszła, od razu do doktora zaprowadziła, tez bez czekania nic... on określił co o tym myśli :) zbadał... no i bede czekac cholera az cos sie wydarzy :D
ok biore sie za czytanie :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10796 12 sierpnia 2011, 14:43

Karolinia Supermama
No pewnie że bez skierowania ;) Aby nam się tak udało ;) Anka, ja Ci mówię, że za góra tydzień już będziesz tulić bobasa ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10797 12 sierpnia 2011, 14:47

schmetterling Supermama

Karolinia napisał(a)

No pewnie że bez skierowania ;) Aby nam się tak udało ;) Anka, ja Ci mówię, że za góra tydzień już będziesz tulić bobasa ;)

hmmm :) wiesz może coś w tym jest rzeczywiście ,bo siostra mi na czwartek poród przewidziała ;) ;) ;)

Aga po kim ten Twój bobas taki uparciuch ?? ;) ;) Widocznie mu tam sie fajnie w brzuszku żyje ,a nie tam będzie wyłaził na takie zimno i smród :D :D Fajnie że w szpitalu spokojnie,to pewnie jakoś na duszy odrazu lepiej ,mam nadzieję że u mnie też tak będzie

Zgłoś nadużycie #10798 12 sierpnia 2011, 14:55

wenus1988 Gotowa na wszystko
Byłam sie na szybkiego wykąpac i umyć głowe przed szpitalem bo tam jak wiadomo warunki są ŚWIETNE :-) No i już wam napisze wiecej szczegółów i dalej ruszam sie szykowac i czekac na męża. Otóż mialam wizyte dzis u lekarza i zrobvila mi ktg jak zawsze i nic sie nie dzialo i kazała mi na fotelik siadać, wiec złapał mnie skurcz jak wiadomo przy wysiłku i zaraz zaczeła macac mi brzuszek i mówi że rozwarcie mam na pół palca... także wreczyła mi skierowanie i kazała iść... wróciłam do domu i na prawde po drodze złapało mnie pare ładnych skurczów a na dodatek przed myciem sie teraz patrze że jakaś brązowa wydzielina wypływa ale na prawde pare kropelek... czy to lekarz cos uszkodził czy jak? Nie wiem... U mnie łóżeczko jeszcze nie rozłożone ale pewnie mąż to zrobi jak mnie nie bedzie... ehhh szkoda weekend sie zbliza a ja miałam plany na kebaba :( :( ale do szpitala kupiłam sobie pistacje hehehhee :)
Jak wroce to sie odezwe.. nie wiem czy sama czy juz z małą :)

Zgłoś nadużycie #10799 12 sierpnia 2011, 15:04

Konto usunięte
Ania mój brzuch też w dole juz jest... powiem Ci że nawet jestem w stanie dotknąć kilku zeber :D (dobra - dwóch :P )
Romka ja biore magnez wedlug tego co jest na opakowaniu, 1-2 tabl. dziennie dla osób dorosłych. a biore Maglek 6 czy cośtakiego. i powiem Ci ze już mnie nie budzą te strasznośći :)
Martka to super że tak sielankowo Wam czas mija :D Ty się kuruj a ja sie ciesze że Mała uniknęła kłopotu :) Sliczna ta Twoja Mała :D
no i ekstra że już do wagi wróciłaś :D nic tylko pozazdrościć :D a brzuszek się wciągnie ;)
Kurcze Margolcia, Ty to przynajmniej masz pewne, że Ci zrobia ta cc... a ja? po terminei już kwitne i mam kwitnąć dalej! cholera wie do kiedy :) ale załapie się prawdopodobnie na urlop macieżyński za 2012 :P HIH
Wampirella zapowiadają ocieplenie w Polsce :D chyba specjalnie dla Was :D  
Każda kobieta ma gorszy dzień, dzieci tez się to tyczy :P to i pomarudzić sobie musi :D
Wenus to powodzenia :) ahh wszystkie mnie przegonicie :P
Dziewczyny, jak rodzicie, to skierowanie Wam potrzebne nie jest... jak przenosicie, pow 7 doby też skierowania nie trzeba. generalnie, coś sie dzieje niepokojącego, też nie trzeba...
Ania, ten mój to uparciuch i leniuch... jemu sie nie chce cisnąć przez kanal rodny :P a to leniuch po rodzicach wiec nie mam co pretensji mieć :P

Zgłoś nadużycie #10800 12 sierpnia 2011, 15:05

schmetterling Supermama

wenus1988 napisał(a)

Byłam sie na szybkiego wykąpac i umyć głowe przed szpitalem bo tam jak wiadomo warunki są ŚWIETNE :-) No i już wam napisze wiecej szczegółów i dalej ruszam sie szykowac i czekac na męża. Otóż mialam wizyte dzis u lekarza i zrobvila mi ktg jak zawsze i nic sie nie dzialo i kazała mi na fotelik siadać, wiec złapał mnie skurcz jak wiadomo przy wysiłku i zaraz zaczeła macac mi brzuszek i mówi że rozwarcie mam na pół palca... także wreczyła mi skierowanie i kazała iść... wróciłam do domu i na prawde po drodze złapało mnie pare ładnych skurczów a na dodatek przed myciem sie teraz patrze że jakaś brązowa wydzielina wypływa ale na prawde pare kropelek... czy to lekarz cos uszkodził czy jak? Nie wiem... U mnie łóżeczko jeszcze nie rozłożone ale pewnie mąż to zrobi jak mnie nie bedzie... ehhh szkoda weekend sie zbliza a ja miałam plany na kebaba :( :( ale do szpitala kupiłam sobie pistacje hehehhee :)
Jak wroce to sie odezwe.. nie wiem czy sama czy juz z małą :)

może to ten czop :)
oj kochana to powodzonka ,trzymaj się tam !!!

Zgłoś nadużycie #10801 12 sierpnia 2011, 15:05

Konto usunięte
Wenus, uszkodzic pewnie nie uszkodziła, ale po badaniu czesto moze sie cos ruszyc :) tak czy inaczej, przyjemnego pobytu zycze ;)  Wszystkiego dobrego :)

Zgłoś nadużycie #10802 12 sierpnia 2011, 15:07

Konto usunięte
ja dopiero wstałam sobie :) wstawiłam ziemniaki do obiadu :)
Wenus wszystkiego dobrego i powodzenia !! :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10803 12 sierpnia 2011, 15:10

schmetterling Supermama
Aga ,a może to rodzinne ?? ;) Twoja siostra przenosiła 11 dni to może Ty też tyle samo przenosisz ?? W coś trzeba wieżyć nie ?? :D :D

Zgłoś nadużycie #10804 12 sierpnia 2011, 15:14

Konto usunięte
no cholera cos w tym chyba jest :) kurcze ale 11 to przegiecie... :)  
no nic to, urodze - jak urodze i tyle :)

Zgłoś nadużycie #10805 12 sierpnia 2011, 15:15

Konto usunięte
cholercia forum mi się przycina...

Zgłoś nadużycie #10806 12 sierpnia 2011, 15:18

schmetterling Supermama
mi się tez zacina,pewnie znowu coś reperują ;)
ajj pyszne placuszki ziemniaczane sobie zrobiłam,ale pyszne były!! :D

Zgłoś nadużycie #10807 12 sierpnia 2011, 15:18

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

mi się tez zacina,pewnie znowu coś reperują ;)
ajj pyszne placuszki ziemniaczane sobie zrobiłam,ale pyszne były!! :D

dawaj mi te placki Ci mówię!!

Zgłoś nadużycie #10808 12 sierpnia 2011, 15:21

Konto usunięte
kurcze a ja od wczoraj tak mocno apetytu nie mam że normalnie jak nie ja... no na sile jadlam wczoraj... dzisiaj to samo. co innego gdybym miala czekolade pod ręka... ale przezornie - pozbylam sie :P

Zgłoś nadużycie #10809 12 sierpnia 2011, 15:22

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

kurcze a ja od wczoraj tak mocno apetytu nie mam że normalnie jak nie ja... no na sile jadlam wczoraj... dzisiaj to samo. co innego gdybym miala czekolade pod ręka... ale przezornie - pozbylam sie :P

moge oddać princesse bo miałam 4 to 3 zjadłam 4 nie dam rady bo się pożygam :|

Zgłoś nadużycie #10810 12 sierpnia 2011, 15:29

Konto usunięte
mniam... nie no co Ty, ja specjalnie tak, bo mój to siedzi tak długo w brzuchu bo mu tam za dobrze jest! w kółko smakołyki jakieś... i sie durna matka dziwi że porodu ani sladu :P