Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10751 12 sierpnia 2011, 10:42

Konto usunięte

agf napisał(a)

Cześć. Pospałam do 10, właściwie o8 mogłam już wstać, ale postanowiłam, że musze dziś poleżeć więcj, więc jeszcze sobie podrzemałam. Ze 3 razy znowu mnie tak ostro plecy zabolały - jak się przewracałam i jak mały się poruszył. To nie jest ciągły ból, więc mam nadzieję, że to nie ta szyjka się skraca tylko jest ucisk na nerw, bo to aż taki prąd idzie...
No nic, poleżę dziś, posiedzę, nic nie będę robić żebym u tego fryzjera wytrzymała.
Tak sobie myślę o Tobie Margolcia, że jakbym wiedziała, ze za 4 dni rodzić będę to nie wiem czy mogłabym cokolwiek robić. Choć z drugiej strony pewnie musiałabym mieć wciaż jakieś zajęcie, bo przecież ileż można by leżeć i o tym myśleć  ;)

stresuję się i to cholernie i robię wszystko zeby jak wyjadę to było wszystko w domu na swoim miejscu :) nie chcę zostawiać bałaganu ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10752 12 sierpnia 2011, 10:45

martka27 Początkująca
moja Nadinka uwielbia pieszczoty, masaże stópek, rączek, ogólnie pięknie słucha jak ją się głaszcze. już była u nas położna i malutka jest zdrowa, nic jej nie dolega. za radą połoznej w dzien zakładam małej tetrowe pieluszki-widac róznice-po pampersach na ciałku małej są odgnicenia , po pieluszkach tetrowych nie.moge sobie na to pozwolic, gdyż mam pomoc mamy i to ona pierze smrodki małej :)
dla mam, które czekają na pociechy lub które już je mają polecam świetną stronkę www.promobaby.pl ,gdzie znajdziecie wszelkie aktualne promocje artykułów dziecęcych .

Zgłoś nadużycie #10753 12 sierpnia 2011, 10:46

paprotka25 Supermama
Dzień dobry :) spałam prawie do 9 ale zwlekłam się dopiero pół godz temu, wcinam śniadanko i pije kompocik :)
W nocy jakoś dziwnie bolał mnie brzuch, tzn może nie bolał co strasznie kuł tak na samiusieńkim dole, może młody się główką cisnął? albo jakieś skurcze, sama nie wiem ale troche mnie to wystraszyło, bynajmniej dzisiaj chyba włącze kolejne pranie i wezme się ostro za szykowanie rzeczy do szpitala bo coś mi się wydaje że mogę urodzić wcześniej, nie wiem skąd ale gdzieś jakieś takie dziwne przeczucie mam, chociaż chyba wolałabym zaczekać do tego 26 tak jak umówiłam się doktorkiem i na spokojnie się ogarnąć
Martka śliczna kruszynka :)
Romka, mi dr powiedział żebym brała sobie dwa razy dziennie aspargin, to jest magnez z potasem, i jak brałam przez 2-3 dni nawet po jednej to już było lepiej bo nogi mnie tak w nocy nie mierzwiły :)
Margolcia, dzielna jesteś że tak długo wytrzymałaś :) i jak malutko przytyłaś, farciara :) oj zleci do wtorku :)
Olu, mi morfologia znowu spadła i dostałam tardyferon, jak patrzałam w karcie to teraz mam najniższy ze wszystkich jakie miałam badane więc grzecznie łykam piguły, poza tym dr mi powiedział że dobrze by było jakby mi się podniosły wyniki żebym nie miała w szpitalu problemu z krwią.
Teraz wszystkie do fryzjera śmigają :) dasz rade, jakoś wysiedzisz a jak wrócisz do domku to się rzucisz na łóżko i będziesz prostować kręgosłup :) ja też muszę się umówić na obcięcie, ale to po niedzieli :)

Zgłoś nadużycie #10754 12 sierpnia 2011, 10:49

paprotka25 Supermama
Olka to już chyba urodziła bo od wczoraj się nie odzywa :)

Zgłoś nadużycie #10755 12 sierpnia 2011, 10:49

martka27 Początkująca
ja już spadłam do swojej wagi, ważę 5o kg, jeszcze wczoraj mi ubyło 1 kg po tym zatruciu. Brzuszek lekko zwisa,ale rozstpów jakimś cudem nie mam.

Zgłoś nadużycie #10756 12 sierpnia 2011, 10:51

Konto usunięte

martka27 napisał(a)

ja już spadłam do swojej wagi, ważę 5o kg, jeszcze wczoraj mi ubyło 1 kg po tym zatruciu. Brzuszek lekko zwisa,ale rozstpów jakimś cudem nie mam.

farciara!!

Zgłoś nadużycie #10757 12 sierpnia 2011, 10:52

schmetterling Supermama

martka27 napisał(a)

boooooożeeeeeee ,szczęściara!!! Ty to jak modelka wyglądasz pewnie,a nie jak kobitka po porodzie !! :) :)

Zgłoś nadużycie #10758 12 sierpnia 2011, 10:53

paprotka25 Supermama

martka27 napisał(a)

pozazdrościć :) a ile Ty wogóle przytyłaś w ciąży?

Zgłoś nadużycie #10759 12 sierpnia 2011, 10:56

agf Supermama

martka27 napisał(a)

50 kg to ja ważyłam jak wyszłam ze szpitala po usunięciu pęcherzyka żółciowego i po pół roku męczarni ... Nie pamiętam nawet jak to jest. Ależ zazdroszczę :) Ale ty pewnie dużo nie przytyłaś w ciąży, nie?

Zgłoś nadużycie #10760 12 sierpnia 2011, 10:57

martka27 Początkująca
do modelki mi jeszcze daleko, widać zmęczenie na buzia, ale juz niedługo dojde do formy. Tez musze wybrać sie do fryzjera-moja fryzjerka ma urlop do wtorku, w środe będę do niej dzwonić,i zapytać, czy by przyjechała d mnie do domku, bo moja w dzień długo na cysiu wisi. Chce włoski spowrotem przemalowac na blond, cały czas takie miałam, a przed ciążą coś mi odbiło i pomalowałam na ciemny-szkoda mi potem było je niszczyc, potem była ciąża, zdrowej dla małej jak nie malowałam i już z niecierpliwością czekam na to,żeby je pomalować.

Zgłoś nadużycie #10761 12 sierpnia 2011, 10:58

wampirella Zaprawiona w bojach
Dzień dobry nas dzisiaj poniosło wstałyśmy o 9.30 :) Już po kawce mała po mleku :P , mamy juz 30 stopni ( masakra :( ). MArudna jest coś dzisiaj więc chyba wyciągnę ja na spacerek. Mamy jeszcze tydzien w Hiszpanii, strach do tej zimnej Polski wracać :P .
Martka 27 masz śliczną córcię!!! Olka chyba rodzi :P to przez te nie przespane noce :) . Pozdrawiam
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10762 12 sierpnia 2011, 10:58

martka27 Początkująca
przytyłam 11 kg :) , ale to dlatego,że na początku tak wymiotowałam że ubyło mi 8 kg.

Zgłoś nadużycie #10763 12 sierpnia 2011, 11:00

Konto usunięte
kurcze dziewczyny mam non stop dziś twardy brzuszek :(

Zgłoś nadużycie #10764 12 sierpnia 2011, 11:02

martka27 Początkująca

Margolcia napisał(a)

a na kiedy masz termin?

Zgłoś nadużycie #10765 12 sierpnia 2011, 11:02

schmetterling Supermama
Wampirella nie przesadzaj wcale nie jest tu tak zimno ;) np teraz już jest 20 stopni u mnie ;)

Zgłoś nadużycie #10766 12 sierpnia 2011, 11:07

agf Supermama
Ja tam bym na Twoim miejscu Wampirella nie wracała. A może się zamienimy? Ja takie ciepełko kocham :)

Zgłoś nadużycie #10767 12 sierpnia 2011, 11:08

snoopy90 Fajna mama
hey... ja własnie po wizycie USG mała ma sie dobrze lezy główką w dół wody w normie przednia ściana łożyska 2/3stopień czyli bez zmian wazy 2750g :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10768 12 sierpnia 2011, 11:09

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

oj nie dobrze...zadzwon do gina i zapytaj co robic;/moze nie wytrzymaja kropelki do wtorku,lub srody

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10769 12 sierpnia 2011, 11:09

paprotka25 Supermama

wampirella napisał(a)

Dzień dobry nas dzisiaj poniosło wstałyśmy o 9.30 :) Już po kawce mała po mleku :P , mamy juz 30 stopni ( masakra :( ). MArudna jest coś dzisiaj więc chyba wyciągnę ja na spacerek. Mamy jeszcze tydzien w Hiszpanii, strach do tej zimnej Polski wracać :P .
Martka 27 masz śliczną córcię!!! Olka chyba rodzi :P to przez te nie przespane noce :) . Pozdrawiam

to chyba mała ma gorszy dzień bo wcześniej raczej była spokojna nie? ja bym nie dała rady z takimi upałami

Zgłoś nadużycie #10770 12 sierpnia 2011, 11:11

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

połóż się na troche i odpocznij bo może zbytnio poszalałaś i to przez to?
Mnie za to boli kręgosłup na dole, ale to chyba krzywo spałam...