Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10731 12 sierpnia 2011, 8:47

Konto usunięte

agf napisał(a)

No tylko właśnie, ze ja chodzic nie bardzo mogę, bo w pionie mnie napierdziela. I jak siedze na krześle wyprostowana to też :( Dlatego musze siedzieć w pozycji półleżącej niemlaże... Chyba, że to taki przejściowy 2-dniowy ból i jutro juz go ni będzie... ?

współczuję Ci Ola tego bólu bo wiem jak jest okropny :( trzymam kciuki żeby przeszło Ci jak najszybciej :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10732 12 sierpnia 2011, 8:50

Konto usunięte
Dzień dobry :) ja sobie wstałam o 8:30 zrobiłam kawkę i myślę co mam dziś do zrobienia, a mam zrobić wiaderko ogórków, zebrać suche pranie z suszarki ,porządek ze spodniami zrobić no i te cholerne firanki gdzieś ulokować :)

Zgłoś nadużycie #10733 12 sierpnia 2011, 9:04

Konto usunięte
WSTAWAĆ!! co Wy tak długo śpicie ?? ??

Zgłoś nadużycie #10734 12 sierpnia 2011, 9:22

wenus1988 Gotowa na wszystko
No to wstaję :)

Zgłoś nadużycie #10735 12 sierpnia 2011, 9:26

wenus1988 Gotowa na wszystko
Ja to w srode miałam takie bóle wieczorem ze myslalam ze urodze ale jakos sie uspokoiłam sama do spania i minelo.. ale ciezko mi sie spalo. Dzis ide znowu do lekarza... ciekawe co mi powie.. moze tez juz dostane jakies skierowanie  do szpitala w kierunku porodu... hmm nie wiem;/

Zgłoś nadużycie #10736 12 sierpnia 2011, 9:30

schmetterling Supermama
Dzień dobry :)
Wstałam już dawno,tylko musiałam jeszcze zaległości na forum nadrobić ;)
Margolcia super,że wszystko ok u lekarza u Kropli Twoich ;) ;) jestem z Ciebie dumna ;) ;)
Ja mam dzisiaj dzień lenia,obiad mam od wczoraj,w mieszkaniu dosyć czysto więc dziś tylko siedzę :) no i sobie chyba zaraz frytki zrobię,bo coś mnie naszło -co często mi się zdarza... ;)
Wczoraj mój składał łóżeczko to co kupilismy ,kurcze jakie to dziwne -łóżeczko w moim domu hmmmm.Wogóle coś brzuch mi opadł,bo jak siedzę to czuję jak mi się o uda opiera ,a wcześniej tak nie miałam.W nocy spać nie mogłam ,obudziłam się o 3 i tak jakoś przeleżałam do 5 a po 6 dopiero zasnęłam ...

Zgłoś nadużycie #10737 12 sierpnia 2011, 9:40

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Dzień dobry :)
Wstałam już dawno,tylko musiałam jeszcze zaległości na forum nadrobić ;)
Margolcia super,że wszystko ok u lekarza u Kropli Twoich ;) ;) jestem z Ciebie dumna ;) ;)
Ja mam dzisiaj dzień lenia,obiad mam od wczoraj,w mieszkaniu dosyć czysto więc dziś tylko siedzę :) no i sobie chyba zaraz frytki zrobię,bo coś mnie naszło -co często mi się zdarza... ;)
Wczoraj mój składał łóżeczko to co kupilismy ,kurcze jakie to dziwne -łóżeczko w moim domu hmmmm.Wogóle coś brzuch mi opadł,bo jak siedzę to czuję jak mi się o uda opiera ,a wcześniej tak nie miałam.W nocy spać nie mogłam ,obudziłam się o 3 i tak jakoś przeleżałam do 5 a po 6 dopiero zasnęłam ...

mój wczoraj też już złożył łóżeczko :D

Zgłoś nadużycie #10738 12 sierpnia 2011, 9:40

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

Ja to w srode miałam takie bóle wieczorem ze myslalam ze urodze ale jakos sie uspokoiłam sama do spania i minelo.. ale ciezko mi sie spalo. Dzis ide znowu do lekarza... ciekawe co mi powie.. moze tez juz dostane jakies skierowanie  do szpitala w kierunku porodu... hmm nie wiem;/

a który to już tydzień u Ciebie ??

Zgłoś nadużycie #10739 12 sierpnia 2011, 9:52

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

a który to już tydzień u Ciebie ??

Marta jakoś chyba na 17 miała termin
a u mnie jeszcze 9dni

Zgłoś nadużycie #10740 12 sierpnia 2011, 9:59

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Marta jakoś chyba na 17 miała termin
a u mnie jeszcze 9dni

a u mnie  prawdopodobnie 4!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #10741 12 sierpnia 2011, 10:23

Romka Fajna mama
Witajcie! Od kilku dni mam klopot z nogami.Budze się w nocy i mam skurcze łydek.Wiem,że było juz o tym na forum, ale nie wiem, gdzie szukać.W jakiej ilości i jaki magnez ?Która brała?
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #10742 12 sierpnia 2011, 10:27

martka27 Początkująca
Hej dziewczynki,
ja upajam się chwilami z moja Nadią. to taki mały cudzik,że szok :) Nie moge się na nia napatrzeć.Boziu, nie wyobrażałam sobie, że to będzie takie szczescie, mieć małego szkraba w domu. Wszyscy sa w niej zakochani, a głównie tatuś-często ma łzy w oczah jak się z nia przytula.
Na nocki nie narzekam, w maire daje mi się wysać.Wczoraj miałam straszny dzień-złapało mnie zatrucie pokarmowe-biegunka i ostre wymioty. Modliłam się tylko,zeby małej nic nie było-na szczęście jej to nie dopadło.

Zgłoś nadużycie #10743 12 sierpnia 2011, 10:28

agf Supermama
Cześć. Pospałam do 10, właściwie o8 mogłam już wstać, ale postanowiłam, że musze dziś poleżeć więcj, więc jeszcze sobie podrzemałam. Ze 3 razy znowu mnie tak ostro plecy zabolały - jak się przewracałam i jak mały się poruszył. To nie jest ciągły ból, więc mam nadzieję, że to nie ta szyjka się skraca tylko jest ucisk na nerw, bo to aż taki prąd idzie...
No nic, poleżę dziś, posiedzę, nic nie będę robić żebym u tego fryzjera wytrzymała.
Tak sobie myślę o Tobie Margolcia, że jakbym wiedziała, ze za 4 dni rodzić będę to nie wiem czy mogłabym cokolwiek robić. Choć z drugiej strony pewnie musiałabym mieć wciaż jakieś zajęcie, bo przecież ileż można by leżeć i o tym myśleć  ;)

Zgłoś nadużycie #10744 12 sierpnia 2011, 10:29

Karolinia Supermama
Marta, piękności!!! Wcale ci się nie dziwię ;)  
Romka ja brałam magnez na początku, taki zwykły musujący z Plusza jak się nie mylę, jedną tabletkę dziennie.
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10745 12 sierpnia 2011, 10:29

schmetterling Supermama
wstawać lenie !! forum zbankrutuje przez Was !! :D :D :D

Zgłoś nadużycie #10746 12 sierpnia 2011, 10:30

agf Supermama

martka27 napisał(a)

Hej dziewczynki,
ja upajam się chwilami z moja Nadią. to taki mały cudzik,że szok :) Nie moge się na nia napatrzeć.Boziu, nie wyobrażałam sobie, że to będzie takie szczescie, mieć małego szkraba w domu. Wszyscy sa w niej zakochani, a głównie tatuś-często ma łzy w oczah jak się z nia przytula.
Na nocki nie narzekam, w maire daje mi się wysać.Wczoraj miałam straszny dzień-złapało mnie zatrucie pokarmowe-biegunka i ostre wymioty. Modliłam się tylko,zeby małej nic nie było-na szczęście jej to nie dopadło.

A przypomnij ile ona ważyła? Bo taka kruszyneczka się wydaje :) Zazdroszczę, że noce nie są koszmarem, bo sama się tego boję.

Zgłoś nadużycie #10747 12 sierpnia 2011, 10:36

Konto usunięte

martka27 napisał(a)

Hej dziewczynki,

slicznotka !!!!

Zgłoś nadużycie #10748 12 sierpnia 2011, 10:36

martka27 Początkująca
jak sie urodziła waZyła 3380 a w momencie wypisu ze szitala 3120. a mierzy 53 cm. wiadomo,że w noc w całosci nie jest przespana i nieraz głowa mi leci i cce mi się sać, ale da się wytrzymać :)

Zgłoś nadużycie #10749 12 sierpnia 2011, 10:36

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Cześć. Pospałam do 10, właściwie o8 mogłam już wstać, ale postanowiłam, że musze dziś poleżeć więcj, więc jeszcze sobie podrzemałam. Ze 3 razy znowu mnie tak ostro plecy zabolały - jak się przewracałam i jak mały się poruszył. To nie jest ciągły ból, więc mam nadzieję, że to nie ta szyjka się skraca tylko jest ucisk na nerw, bo to aż taki prąd idzie...
No nic, poleżę dziś, posiedzę, nic nie będę robić żebym u tego fryzjera wytrzymała.
Tak sobie myślę o Tobie Margolcia, że jakbym wiedziała, ze za 4 dni rodzić będę to nie wiem czy mogłabym cokolwiek robić. Choć z drugiej strony pewnie musiałabym mieć wciaż jakieś zajęcie, bo przecież ileż można by leżeć i o tym myśleć  ;)

no ja na Margolci miejscu to bym te 4 dni pewnie w wc przesiedziała z nerwów ;) nawet lewatywy by mi robić nie musieli ;) ;)
racja posiedz sobie żeby u fryzjera Cię nie złapał jakiś ból
Martka jaka boska laleczka!!!! ślicznota piękna ,jejku :)
Romka nie pamiętam gdzie było o tym magnezie :(

Zgłoś nadużycie #10750 12 sierpnia 2011, 10:41

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

no ja na Margolci miejscu to bym te 4 dni pewnie w wc przesiedziała z nerwów ;) nawet lewatywy by mi robić nie musieli ;) ;)
racja posiedz sobie żeby u fryzjera Cię nie złapał jakiś ból
Martka jaka boska laleczka!!!! ślicznota piękna ,jejku :)
Romka nie pamiętam gdzie było o tym magnezie :(

hahahahahah :) hahahahhaha :) szok!!