Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10651 11 sierpnia 2011, 16:18

Konto usunięte
Ania, mój za często mówi prawde i mi po prostu przykro jest :P juz wolalabym zeby czasem poklamal :P albo jeszcze lepiej, zeby tolerowal bez marudzenia zmiany jakie zachodza podczas ciazy... spodnie tez do polowy uda udaje mi sie wciagnac :P trzeba bedzie cos z tym zrobic :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10652 11 sierpnia 2011, 16:18

paprotka25 Supermama
no wiecie jeden weżmie zakupy i sobie pójdzie a inny stwierdzi że w takim razie kasjerka ma zrobić mu dwa paragony bo on nie przejdzie do innej kasy, sama byłam kiedyś świadkiem takiego zachowania, i to nawet rzeczy było nie tylko na dwa paragony tylko był cały wózek, no cóz niektórym brakuje mózgu niestety

Zgłoś nadużycie #10653 11 sierpnia 2011, 16:18

wiolka1991x Fajna mama

Aga.W napisał(a)

jestem u mamy i psychicznie nie wytrzymałam. zrobiłam już sobie pościel, przygotowałam łóżeczko dla małego... prześcieradełko, kocyk i podusia póki co... jak będzie trza, podusie eksmituje, zobacze jeszcze :)
i nic tylko dziecka brakuje :)
oczywiście znów cały pokój wysprzątałam, kurze, odkurzanie wszędzie :P musiałam to zrobić no :D  
jak ja już bym chciała być po...

oj kiedy ja tak wreszcie wszystko bede miala uszykowane.. hmmm :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #10654 11 sierpnia 2011, 16:20

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

jeju za 3 h wizyta ciekawe co dziś się dowiem :) i pewnie będę oglądać moje Kropelki :)

jak masz wizytę dzisiaj to co się martwisz bólem brzucha, lekarz zbada cie dokładnie i powie na jakim etapie wyjścia jesteście :)

Zgłoś nadużycie #10655 11 sierpnia 2011, 16:23

paprotka25 Supermama
Aga, szalejesz z tymi porządkami, za sterylne warunki sprawisz młodemu :)
Ja z jednej strony chciałabym już być po, ale z drugie jakoś nie umiem sobie wyobrazić jak to będzie wygladać, coraz częściej się zastanawiam czy dam rade, i jakoś będzie mi brakowało tego mojego brzuszka, już sie do niego przyzwyczaiłam, chociaż trochę przeszkadza i chyba zrobił się na nim nowy rozstęp nad pępkiem... już nawet się nie przyglądam bo po co, i tak wzrokiem go nie usune...

Zgłoś nadużycie #10656 11 sierpnia 2011, 16:23

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

a mój mówi że i tak jestem laska bo wygląda jakby mi tylko piłkę do brzucha doczepili :)   KŁAMCA!!

Mój ja zamarudzę coś o wadze, to mówi co Ty kochanie ty tylko troszkę spuchłaś :)

Zgłoś nadużycie #10657 11 sierpnia 2011, 16:26

paprotka25 Supermama
tak dzisiaj rano leżałam i się zastanawiałam, niby w szpitalu jak będe chciała się przespać albo mieć "spokój" to mogę zawieźć młodego na noworodki, niby wydawało mi się to takie fajne, bo można chwile odpocząć ale jak tak się zastanowiłam na spokojnie to nie wyobrażam sobie wywieźć malucha i mieć spokój, przecież on będzie taki malusi, bezbronny i jeszcze będzie się czuł odtrąconyalbo coś, chyba będę go tylko zawozić na szybkie wyjście do wc i brać spowrotem żeby nie tęsknił

Zgłoś nadużycie #10658 11 sierpnia 2011, 16:29

Konto usunięte
Wampirella boska jesteś HAHA 'przysięgam na moją grubą dupę" ... bardzo mi sie to spodobało :D
grunt to chciec cos z soba zrobic, i to jest polowa sukcesu :) zobaczysz, wrocisz do formy szybciej niz Ci sie wydaje :D mała z czasem zacznie męczyć fizycznie, się nalatasz to będzie ok :D ja tam w Ciebei wierze :P
w siebie i reszte mamusiek również!
Margolcia miłej wizyty u lekarza :D daj znać jak Twoje Maluchy :D
Ela niezla historia :D ja piernicze.... hehe z tymi ludzmi w kolejkach to horros jest, jakby w transach jakis byli :/ 
hehe Wiolka mam gotowe bo po terminie jestem juz :P heh
Paprotka, co Ty, ja ze sterylnymi warunkami nie przesadzam :P jak czytam jak prasujecie wszystko i wyparzacie to az mi glupio :P heh :D
a kurze to ścieram obłąkanie bo sama uczulona jestem :P

Zgłoś nadużycie #10659 11 sierpnia 2011, 16:29

paprotka25 Supermama
mi mąż cały czas powtarza że wcale nie widać po mnie że przytyłam bo wszystko weszło mi w brzuszek i od tyłu wogóle nic nie widać, wiem już teraz że nawet jak wyjde cała obwisła ze szpitala to też nic nie powie bo wie że sprawiłoby mi to przykrość, sam kiedyś powiedział że to jest normalne że kobieta się zmienia i jemu to nie przeszkadza

Zgłoś nadużycie #10660 11 sierpnia 2011, 16:34

Konto usunięte
no mój do końca tego nei rozumie... ale trudno :) nauczyłam się tym nie przejmować ;) i tłumaczenie tez nie pomogło - żeby nie było ;)
dobra ja porządki porobiłam, wcześniej sobie henny porobiłam... teraz łazienka i pedikiry :P heh i spróboje nogi ogolić :P z moim obwodem 117 to nie takie proste :)

Zgłoś nadużycie #10661 11 sierpnia 2011, 16:34

wiolka1991x Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

no wiecie jeden weżmie zakupy i sobie pójdzie a inny stwierdzi że w takim razie kasjerka ma zrobić mu dwa paragony bo on nie przejdzie do innej kasy, sama byłam kiedyś świadkiem takiego zachowania, i to nawet rzeczy było nie tylko na dwa paragony tylko był cały wózek, no cóz niektórym brakuje mózgu niestety

w takim wypadku bym zadzwonila po kierownika i on by rozmawial z tym klientem!

Zgłoś nadużycie #10662 11 sierpnia 2011, 16:36

wiolka1991x Fajna mama
kurcze to przykre kiedy maz/partner nie rozumie zmian cielesnych kobiety kiedy jest w ciazy...co oni sobie mysla ze gdzie te dziecko mamy schowac aby brzucha nie miec itp....

Zgłoś nadużycie #10663 11 sierpnia 2011, 16:42

Karolinia Supermama
A mój P jest zachwycony brzuchem i cały czas pyta:kiedy będzie taaaki naprawdę wieeeelki ?? ? A ja odpowiadam że mam nadzieję że taaaki wieeeelki to on nigdy nie będzie;D
Ale fakt, mam koleżankę, która chodząc w ciąży słyszała od swojego męża(nawet przy osobach 3) że się spasła i mogłaby tyle nie żreć, że baba w ciązy to powinna 12 kg przytyć, a nie 20.... Mi było przykro to słyszeć, a jak pomyslę o niej ?? Szok;/
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10664 11 sierpnia 2011, 16:44

wiolka1991x Fajna mama
rany ale cham!! jak tak mozna!! moj lubi brzusio ciazowy :) :)

Zgłoś nadużycie #10665 11 sierpnia 2011, 16:44

paprotka25 Supermama
o henne będę musiała sobie zrobic, ale to za jakiś tydzien, będzie świeższa :) dobrze Aga że napisałaś bo bym zapomniała :) pedicure robiłam w niedziele to może wystarczy :) i nawet nieźle mi poszło :) co prawda tylko odżywką przeciągnęłam pazurki ale chciaż się tak nie wymęczyłam tak jakbym robiła kolor :)

Zgłoś nadużycie #10666 11 sierpnia 2011, 16:47

paprotka25 Supermama

Karolinia napisał(a)

A mój P jest zachwycony brzuchem i cały czas pyta:kiedy będzie taaaki naprawdę wieeeelki ?? ? A ja odpowiadam że mam nadzieję że taaaki wieeeelki to on nigdy nie będzie;D
Ale fakt, mam koleżankę, która chodząc w ciąży słyszała od swojego męża(nawet przy osobach 3) że się spasła i mogłaby tyle nie żreć, że baba w ciązy to powinna 12 kg przytyć, a nie 20.... Mi było przykro to słyszeć, a jak pomyslę o niej ?? Szok;/

jaki koleś!! jak tak można, nie dość że takie głupoty żonie mówi to jeszcze przy innych, ja to bym się chyba rozryczała i wyszła, nie wspomne że nie odzywałabym się dopóki by nie zrozumiał co zrobił i przeprosił, nie dość że to my się męczymy to jeszcze powinnyśmy jak modelki wyglądac....

Zgłoś nadużycie #10667 11 sierpnia 2011, 16:52

Karolinia Supermama
Noo, dokładnie. Ja bym strzeliła w ryj poprostu;/
Paprotka do porodu nie można mieć pomalowanych paznokci, to dobrze że się nie męczyłaś ;)
Ja na pedi i mani pójdę przed porodem też, na nogach byłam  w zeszłym tyg to wytrzymam te 2 miesiące. A ręcę s ama mogę zrobić. Co do stóp to w sumie prawą mogę, gorzej z lewą;D I jutro może się wybiorę na depilację, bo już się zbieram i zebrać nie mogę, łydki sama rwałam woskiem zimnym osttanio, ale nieładnie mi to wyszło ;) Także oddam się w ręcę profesjonalistki;D
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10668 11 sierpnia 2011, 16:53

mamaela Supermama

Karolinia napisał(a)

Oj odwinełabym się takiemu tym co bym miała pod ręką :(  
Ale też mi jest trochę prościej z reakcjami facetów niż Wam (mamusią po raz pierwszy), bo mój to już zaliczył mnie baaardzo grubą w ciąży a Adamem(16,5 kg+) i do tego mega spuchniętą a potem w krótkim czasie wróciłam do względnego wyglądu, więc wie jak to jest. Jedyne co go zdziwiło to fakt obwisły brzuch zaraz po porodzie i teraz już też się smiał, że będę miała flaczek ze 3 dni (bo fakt potem się nadmiar skóry jakoś cudownie filcuje :) )
Ja na samym początku stycznia, czyli jak Adaś miał 2 miesiące i kilka dni byłam z mężem na jego studniówce i wszyscy koledzy zazdrościli mu dziewczyny z taaakim biustem (mało kto wiedział, że urodziłam niedawno dziecko) a mój mąż puchł jak paw z dumy :) A ja biegałam do łazienki co 2 godziny i trochę ściągałam żeby sukienka nie zamokła i raz jechaliśmy w nocy nakarmić małego (imprezka do białego rana była) :) Ale fakt byłam już szczupła i w swoim rozmiarze 36, a cyce rozmiar DD :) Kontast musiał być niezły :)

Zgłoś nadużycie #10669 11 sierpnia 2011, 17:08

agf Supermama
Hahahah, nooo, jakbym tak ja wróciła do 36 , ale cycki by mi urosły to bym sobie fotek natrzaskała na pamiątkę, że hoho! :)
A co do fotek - Aga ty chyba jako jedyna nie masz awatara -wrzuć no coś póki jeszcze masz co ;)

Zgłoś nadużycie #10670 11 sierpnia 2011, 17:10

agf Supermama
Mój mąż mnie rozwalił, chyba nawet wczoraj to było. Stoimy w kuchni a on mi tekstem zasunął, że "przyzwyczaił się do brzucha mojego i chyba nie będzie mógł do mnie przywyknąć bez niego..." No to go pocieszyłam, że tak zupełnie to on od razu (niestety) nie zniknie...