Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10631 11 sierpnia 2011, 15:34

wampirella Zaprawiona w bojach
EEE no nie mogę na siebie patrzeć, ale nie płaczę po kątach, bardziej jestem zła że się zmobilizować jakoś nie mogę. Leń jestem i tyle :P
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10632 11 sierpnia 2011, 15:35

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

no fryki mi sie smażą(domowe najlepsze)przyszły fotki które dałam do wywołania takie z Paryża z sylwestra i z Holandii ale mnie na wspomnienia wzieło ;) i taka chudziutka byłam :D załaczam jedną gdy jeszcze nie miałam wielorybich rozmiarów ;)

snoopy w końcu pokazałaś twarz!! :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10633 11 sierpnia 2011, 15:36

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

snoopy w końcu pokazałaś twarz!! :D

juz wczesniej wrzucilam foto z twarza i psem :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10634 11 sierpnia 2011, 15:37

wiolka1991x Fajna mama
wstawiam wam moje zdjecie z sierpnia zeszlego roku i z teraz kiedy jestem juz w 31 tyg ciazy :P posmiejcie sie jak sie zaokraglilam :P
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #10635 11 sierpnia 2011, 15:40

snoopy90 Fajna mama

wiolka1991x napisał(a)

wstawiam wam moje zdjecie z sierpnia zeszlego roku i z teraz kiedy jestem juz w 31 tyg ciazy :P posmiejcie sie jak sie zaokraglilam :P

no tez super figurk miałaś :D i masz nadal :D po twarzy troche jakbys spowazniała :D

Zgłoś nadużycie #10636 11 sierpnia 2011, 15:43

wiolka1991x Fajna mama
wtedy byl szczyt mojej formy 50kg! najlepszy czas mojej figury w dotychczasowym zyciu :) teraz jakbym 5 kilowego arbuza polknela i dwa melony ma nim polozyla :P

Zgłoś nadużycie #10637 11 sierpnia 2011, 15:44

wiolka1991x Fajna mama
a co do buzi to ta grzywka duzo zmienia :P

Zgłoś nadużycie #10638 11 sierpnia 2011, 15:45

schmetterling Supermama

wiolka1991x napisał(a)

eee tam oprócz brzucha to nie ma różnicy :) mam tą samą bluzke co na drugim foto masz ;) właśnie mam na sobie bo służy mi jako domówka :)

Zgłoś nadużycie #10639 11 sierpnia 2011, 15:45

snoopy90 Fajna mama

wiolka1991x napisał(a)

a co do buzi to ta grzywka duzo zmienia :P

no pewnie tak ja nigdy nie mogłam miec grzywki bo mam włosy mega kręcone i nawet jak wyprostuje to na chwile :D

Zgłoś nadużycie #10640 11 sierpnia 2011, 15:48

mamaela Supermama

muzzza napisał(a)

no po prostu nic, a tu 40 tc i 4 dni. Pani doktor do mnie : to może później pani zaszła w ciąże ? ( to tak się kuźwa da ?! ).  .

no da się - dlatego dopuszcza się poród jako terminowy w 42 tc- można zajść w ciążę wcale nie w połowie cyklu tylko pod koniec. To dość częste też u kobiet, które miały nieregularne cykle- u nich ciężko dokładnie stwierdzić kiedy byla owulacja i ew. zapłodnienie. Mi właśnie tak z synem mówili, bo urodził sie w 42 tc, a wody były idealnie przeźroczyste i łożysko wcale nie jakieś stare- i też lekarz zasugerował że zaszłam w ciążę pod koniec cyklu :)

Zgłoś nadużycie #10641 11 sierpnia 2011, 15:50

paprotka25 Supermama
ja na ktg nie mam skierowania, ale jak już będę w szpitalu to mam doktorkowi dać znać że jestem na izbie przyjęć i po nas przyjdzie i zabierze na badania więc chyba w takim przypadku nie byłoby potrzebne. Z tymi kolejkami to momentami jest istna parodia... :) ostatnio staliśmy w praktikerze w kolejce do punktu obsługi i przed nami stało takie małżeństwo ok 50-tki, gościu się odwrócił, spojrzał na mój brzuch i błyskawicznie odwrócił głowe udając że nic nie widział, żeby tylko przypadkiem nie przepuścić... ale i tak się na nim odbiło bo coś tam załatwiali takiego że kobietka kazała im czekać na jakieś pieczątki czy coś i nas obsłużyła... ja już wiem po sobie że napewno ciężarne będę przepuszczać bo wiem jak ja się czuje stojąc w kolejce jak nikt nie przepuści...

Zgłoś nadużycie #10642 11 sierpnia 2011, 15:50

wiolka1991x Fajna mama

snoopy90 napisał(a)

no pewnie tak ja nigdy nie mogłam miec grzywki bo mam włosy mega kręcone i nawet jak wyprostuje to na chwile :D

dlatego prostownica i tona lakieru byla mi przy tej grzywce potrzebna :P

Zgłoś nadużycie #10643 11 sierpnia 2011, 15:51

wiolka1991x Fajna mama

schmetterling napisał(a)

eee tam oprócz brzucha to nie ma różnicy :) mam tą samą bluzke co na drugim foto masz ;) właśnie mam na sobie bo służy mi jako domówka :)

ale numer :P ta bluzke na ostatnich lowach w lumpku za 30 groszy wyciaglam :P

Zgłoś nadużycie #10644 11 sierpnia 2011, 15:54

paprotka25 Supermama
już nie mam siły z tymi moimi cudownymi żebrami, już mnie tak bolą że maskara, jakby mi coś w nie wbijali, nawet jak się położe to bolą, na boku nie moge leżeć bo bolą, troche mniej jak leże na placach ale wtedy ciężej mi się oddycha, tak źle, tak niedobrze...

Zgłoś nadużycie #10645 11 sierpnia 2011, 15:56

schmetterling Supermama

wiolka1991x napisał(a)

ale numer :P ta bluzke na ostatnich lowach w lumpku za 30 groszy wyciaglam :P

hehe ja moją z szafy siostry wytargałam i sobie pożyczyłam ;) ;)

Zgłoś nadużycie #10646 11 sierpnia 2011, 15:56

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

a mi sie własnie przypomniało odnośnie tej kolejki ....
.

Ja miałam tak w ubiegłym tygodniu w realu, stanęłam do kasy pierwszeństwa (albo do 10 produktów) przede mną babeczka z dzieciątkiem to sobie podagałam z takim maluchem i jego mamą. A za mną ustawił się facet tak koło 50-tki i z ryjem do mnie:" A pani to czytać nie umie, że tu kasa do 10 produktów a pani to ma z 20!!" Zatkało mnie, ale po chwili mówię do niego, " a pan to chyba ślepy bo jest tu znaczek, że to kasa pierwszeństwa dla inwalidów, ciężarnych i matek z dziećmi". A ten dalej bulgotał. Wstała babeczka z tej kasy podeszła do niego, popatrzyła na taśmę i policzyła, że gość ma 11 produktów(fakt w tych było 5 takich samych piw ale było)  i do niego uprzejmie:" proszę zabrać swoje zakupy z tasmy, nie zostanie pan obsłużony w tej kasie bo nie spełnia pan żadnego warunku, chyba że jest pan niepelnosprawny lub w ciąży" I wróciła do kasowania. Facet zaliczył  buraka, pozbierał manatki i klnąc pod nosem stanął w ogonku do normalnej kasy :) Ale miałyśmy z niego wszystkie ubaw :) Ale kretynów nie brakuje!!

Zgłoś nadużycie #10647 11 sierpnia 2011, 15:59

schmetterling Supermama

mamaela napisał(a)

Ja miałam tak w ubiegłym tygodniu w realu, stanęłam do kasy pierwszeństwa (albo do 10 produktów) przede mną babeczka z dzieciątkiem to sobie podagałam z takim maluchem i jego mamą. A za mną ustawił się facet tak koło 50-tki i z ryjem do mnie:" A pani to czytać nie umie, że tu kasa do 10 produktów a pani to ma z 20!!" Zatkało mnie, ale po chwili mówię do niego, " a pan to chyba ślepy bo jest tu znaczek, że to kasa pierwszeństwa dla inwalidów, ciężarnych i matek z dziećmi". A ten dalej bulgotał. Wstała babeczka z tej kasy podeszła do niego, popatrzyła na taśmę i policzyła, że gość ma 11 produktów(fakt w tych było 5 takich samych piw ale było)  i do niego uprzejmie:" proszę zabrać swoje zakupy z tasmy, nie zostanie pan obsłużony w tej kasie bo nie spełnia pan żadnego warunku, chyba że jest pan niepelnosprawny lub w ciąży" I wróciła do kasowania. Facet zaliczył  buraka, pozbierał manatki i klnąc pod nosem stanął w ogonku do normalnej kasy :) Ale miałyśmy z niego wszystkie ubaw :) Ale kretynów nie brakuje!!

haha :D :D dobrze mu tak ,burak jeden może następnym razem pomyśli zanim się odezwie....oby

Zgłoś nadużycie #10648 11 sierpnia 2011, 16:03

Karolinia Supermama

mamaela napisał(a)

hehehe chyba bym padła;D
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10649 11 sierpnia 2011, 16:08

wiolka1991x Fajna mama
ha i takie sytuacje sa przepiekne :) :) niech sie gbury naucza szacunku i uprzejmosci :P

Zgłoś nadużycie #10650 11 sierpnia 2011, 16:16

Konto usunięte
jestem u mamy i psychicznie nie wytrzymałam. zrobiłam już sobie pościel, przygotowałam łóżeczko dla małego... prześcieradełko, kocyk i podusia póki co... jak będzie trza, podusie eksmituje, zobacze jeszcze :)
i nic tylko dziecka brakuje :)
oczywiście znów cały pokój wysprzątałam, kurze, odkurzanie wszędzie :P musiałam to zrobić no :D  
jak ja już bym chciała być po...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*