Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10591 11 sierpnia 2011, 14:27

Konto usunięte
Margolcia mozliwe ze zrobia w przypadku keidy przyjdziesz po terminie i powiesz ze cos Cie nei pokoi... a tak to wydaje mi sie ze odsylaliby do lekarza prowadzacego :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10592 11 sierpnia 2011, 14:33

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Margolcia mozliwe ze zrobia w przypadku keidy przyjdziesz po terminie i powiesz ze cos Cie nei pokoi... a tak to wydaje mi sie ze odsylaliby do lekarza prowadzacego :)

no chyba tylko w takim przypadku :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10593 11 sierpnia 2011, 14:34

muzzza Fajna mama
Helenka śliczna!!!!
ledwo żyję :|
o 7ej rano poszłam do szpitala na ktg, wróciłam przed godziną.  Masakra jakaś,  jednej kobicie odeszły wody w kolejce do rejestracji, i nikt jej wcześniej nie przepuścił chociaż widać było że ma skurcze i ledwo stoi. Jak już po kilku godzinach czekania weszłam, to zrobili mi ktg, po wywiadzie fotel i usg. szyjka zamknięta, żadnego gluta, no po prostu nic, a tu 40 tc i 4 dni. Pani doktor do mnie : to może później pani zaszła w ciąże ? ( to tak się kuźwa da ?! ).  Pociesza mnie to ze wody w normie, łożysko super, Mały rozbrykany i wazy 3100, więc ideał dla mnie, bo bałam się że będzie cięższy dużo , albo wręcz odwrotnie- utknie na 2,5 kg :) Doktorka powiedziała że nie pamięta czy widziała kiedyś mniejszy brzuch w 9 miesiącu... w sobotę mam przyjść  znowu na dyżur, czyli koło 7 rano rejestracja, a później czekanie może do 13 ej...

Zgłoś nadużycie #10594 11 sierpnia 2011, 14:34

Konto usunięte
dziewczyny boli mnie tak brzuch jakby do okresu :|

Zgłoś nadużycie #10595 11 sierpnia 2011, 14:34

Konto usunięte
hehe ja tam skierowanie dostalam na ktg i ew. hospitalizacje, ze wzg. na ta hospitalizacje, bo moja gin na urlop idzie i chce mnie oddac w rece szpitala :P w sumie ciąże juz skonczylam :P teraz to nadprogramowo leci :P  
a ja se własnie henne porobilam, malowac sie nie bedzie trzeba :P wiec jakos po tym porodzie bede wygladac... chyba :|

Zgłoś nadużycie #10596 11 sierpnia 2011, 14:37

Konto usunięte
muzza no to niezle... 
u mnie na 11 mowli zeby przyjsc - bo wtedy wiekszy luz i nie trzeba tyle czekac... ale masakra tyle sie nasiedziec :)  
heh ciekawe co mi powiedza oj ciekawe :D kurcze, moze samo sie ruszy no:/
Margolcia mnie ostatnio tez czesto dosc tak boli, ale pokrece sie i przechodzi. bardzo nieznosne to jest :/

Zgłoś nadużycie #10597 11 sierpnia 2011, 14:38

Konto usunięte
no strasznie i tylko człowiek luka na wkładkę czy czegoś tam nie ma :|

Zgłoś nadużycie #10598 11 sierpnia 2011, 14:39

Konto usunięte
no tak samo mam :D wkladka pod stala kontrolą :D
wczoraj jakas podejrzanie wilgotna byla ale dzisiaj luz wiec sobie glowy tym nie zawracam.

Zgłoś nadużycie #10599 11 sierpnia 2011, 14:40

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

no tak samo mam :D wkladka pod stala kontrolą :D
wczoraj jakas podejrzanie wilgotna byla ale dzisiaj luz wiec sobie glowy tym nie zawracam.

jeju za 3 h wizyta ciekawe co dziś się dowiem :) i pewnie będę oglądać moje Kropelki :)

Zgłoś nadużycie #10600 11 sierpnia 2011, 14:40

muzzza Fajna mama
Aga W. , u mnie rejestracja jest tylko do 9 ej, a później się siedzi i czeka :| nie rozumiem dlaczego nie mogą cały dzień przyjmować ... te nadprogramowe dni mnie wykończą !

Zgłoś nadużycie #10601 11 sierpnia 2011, 14:42

schmetterling Supermama
a mi sie własnie przypomniało odnośnie tej kolejki ....
wczoraj w Auchan były takie kolejki że az strach,a przy tych kasach pierwszenstwa to już wogóle ,a ani jedej ciężarnej ,żadnego inwalidy...tylko ja z brzuchem na końcu kolejki.I mówię do mojego "widzę że w tym sklepie sami cięzarni ludzie" a jakaś baba się odwraca i do mnie " no to prosze niech se pani stanie przedemną jak to panią zbawi" z taką łaską wielką.To ja jej mówie żeby uważała na słowa bo sama kiedyś bedzie potrzebowała  żeby ktoś ją przepuścił,ludzie coś tam zavzeli sie na mnie gapić i pieprzyć coś do siebie.I akurat szła pani z obsługi to ją zaczepiłam i zapytałam czy jest możliwość skasowania mnie bez kolejki,ona na to ze tak że bardzo prosi do osobnej kasy.A ci ludzie to myślałam że mnie tam zjedzą ,a mój chłopak się wkurzył i mówi do nich że jak moge stać nie ma problemu tylko mam termin na dzisiaj i jak zaczne rodzić to co ?? hehe :) :) no i nas skasowali osobno :)
mówie Wam znieczulica totalna,ta pani z obsługi mówi ze kasjerkapowinna mnie sama zawołać ,ale ta pewnie udawała ze nie widzi...

Zgłoś nadużycie #10602 11 sierpnia 2011, 14:43

schmetterling Supermama
co prawda termin dopiero za kilka dni ale co tam ;)

Zgłoś nadużycie #10603 11 sierpnia 2011, 14:44

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

a mi sie własnie przypomniało odnośnie tej kolejki ....
wczoraj w Auchan były takie kolejki że az strach,a przy tych kasach pierwszenstwa to już wogóle ,a ani jedej ciężarnej ,żadnego inwalidy...tylko ja z brzuchem na końcu kolejki.I mówię do mojego "widzę że w tym sklepie sami cięzarni ludzie" a jakaś baba się odwraca i do mnie " no to prosze niech se pani stanie przedemną jak to panią zbawi" z taką łaską wielką.To ja jej mówie żeby uważała na słowa bo sama kiedyś bedzie potrzebowała  żeby ktoś ją przepuścił,ludzie coś tam zavzeli sie na mnie gapić i pieprzyć coś do siebie.I akurat szła pani z obsługi to ją zaczepiłam i zapytałam czy jest możliwość skasowania mnie bez kolejki,ona na to ze tak że bardzo prosi do osobnej kasy.A ci ludzie to myślałam że mnie tam zjedzą ,a mój chłopak się wkurzył i mówi do nich że jak moge stać nie ma problemu tylko mam termin na dzisiaj i jak zaczne rodzić to co ?? hehe :) :) no i nas skasowali osobno :)
mówie Wam znieczulica totalna,ta pani z obsługi mówi ze kasjerkapowinna mnie sama zawołać ,ale ta pewnie udawała ze nie widzi...

ot sucz!!

Zgłoś nadużycie #10604 11 sierpnia 2011, 14:50

schmetterling Supermama
noo ale teraz już będę inaczej patrzyła na te kobitki w ciąży co stoją w tych kolejkach,bo szczerze mówiąc do tej pory jakoś nie przykładałam tak do tego uwagi.A jak człowiek sam doświadczy to i później bardziej wyczulony jest

Zgłoś nadużycie #10605 11 sierpnia 2011, 14:52

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

noo ale teraz już będę inaczej patrzyła na te kobitki w ciąży co stoją w tych kolejkach,bo szczerze mówiąc do tej pory jakoś nie przykładałam tak do tego uwagi.A jak człowiek sam doświadczy to i później bardziej wyczulony jest

wiesz że ja tak samo :) chociażbym się śpieszyła jak nie wiem co to przepuszczę oczywiście jak zauważę ciężarną :)

Zgłoś nadużycie #10606 11 sierpnia 2011, 14:55

Konto usunięte
muzza to wrecz beznadziejnie :/ kurcze a jak cos Cie pod wieczor zaniepokoi, skurcze dorwa to co... do nastepnego dnia kazaliby czekac?
masakra!! 
kurcze z tymi nadprogramowymi to ja dzisiaj sie czuje normalnie jakbym w ciazy nie byla, jakies przegiecie w ogole :P ale fakt, meczace, bo ani sie ruszyc ani nic... ahhhhh :) ale zaraz z nas powyciskaja ;)
Ania masakra z tymi ludzmi jest w kolejkach. cholera ostatnia jak bylam na zakupach to myslalam ze babe jedna j***e. szlam z zakupem na zakupy i stalam doslwonie w kolejce żeby facio mi to obworkowal ze nie ukradlam :) i przede mna z 2 osoby, za mna stara pinda z pomidorami i drze sie do facia 'a ja tylko z tymi pomidorkami mam tu tyle stac' jak sie do niej odwrocilam i wywarczalam 'a ja tylko z tymi spodenkami też tu czekam i nie ględze'. o jak sie przymknela.
te stare to najgorsze, bo najwazniejsze normalnie na swiecie sa...
uhh u mnie a auchan nigdy kolejek nie ma :P hi hi

Zgłoś nadużycie #10607 11 sierpnia 2011, 14:57

snoopy90 Fajna mama
ja zawsze ciazarna przepuszczałam i z małym dzieckiem tez a mnie nikt nie przepuszcza...

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10608 11 sierpnia 2011, 14:58

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

wiesz że ja tak samo :) chociażbym się śpieszyła jak nie wiem co to przepuszczę oczywiście jak zauważę ciężarną :)

ja tez :)
Wogóle wczoraj spotkaliśmy sąsiadów takich z poprzedniego mieszkania,wyprowadzili się jakoś 4 miesiące wczesniej niż my.Nie mówili dlaczego ani nic,a tu się okazało że mają już 3 miesięczną córeczkę,też Wiktorię :) byłam w szoku bo po tej dziewczynie wogóle nie było widać ze jest w ciązy,tylko ze ona no sporych rozmiarów jest ;) ale kurcze jaka śliczna dziewczyneczka,aż sobie pomyślałam ze nie moge się swojej doczekać :)

Zgłoś nadużycie #10609 11 sierpnia 2011, 15:00

Konto usunięte
też zawsze ciezarne przepuszczalam :) i ustepowalam itp :) i dobrze, co z tego ze inni ludzie to gnoje :P grunt ze my fajne jestesmy :)

Zgłoś nadużycie #10610 11 sierpnia 2011, 15:01

schmetterling Supermama

Aga.W napisał(a)

muzza to wrecz beznadziejnie :/ kurcze a jak cos Cie pod wieczor zaniepokoi, skurcze dorwa to co... do nastepnego dnia kazaliby czekac?
masakra!! 
kurcze z tymi nadprogramowymi to ja dzisiaj sie czuje normalnie jakbym w ciazy nie byla, jakies przegiecie w ogole :P ale fakt, meczace, bo ani sie ruszyc ani nic... ahhhhh :) ale zaraz z nas powyciskaja ;)
Ania masakra z tymi ludzmi jest w kolejkach. cholera ostatnia jak bylam na zakupach to myslalam ze babe jedna j***e. szlam z zakupem na zakupy i stalam doslwonie w kolejce żeby facio mi to obworkowal ze nie ukradlam :) i przede mna z 2 osoby, za mna stara pinda z pomidorami i drze sie do facia 'a ja tylko z tymi pomidorkami mam tu tyle stac' jak sie do niej odwrocilam i wywarczalam 'a ja tylko z tymi spodenkami też tu czekam i nie ględze'. o jak sie przymknela.
te stare to najgorsze, bo najwazniejsze normalnie na swiecie sa...
uhh u mnie a auchan nigdy kolejek nie ma :P hi hi

noo te stare to są jędze najgorsze ,ta "moja" też stara była ,lufa jedna ;) Dobrze jej powiedziałaś !!
U mnie wczoraj było tyle ludzi ze szok,ale pewnie dlatego ze to 10 i wszyscy po wypłacie i na zakupy ,a po drugie to jakies straszne wypzredaże są w AUCHAN,za to w Tesco nikogo prawie nie było.