Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10571 11 sierpnia 2011, 14:00

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

U nas też wózek stoi w przedpokoju przy szafie, gondolka co prawda w folii jeszcze, ale koszyk na zakupy na dole już zamontowany normalnie. No i właśnie - już kilka razy przyuważyłam futrzaka, że w niej siedzi- przepędzam od razu i klaps w tyłek, ale nie mam pewności, ze w nocy na przykład nie wchodzi do niego :( A nie chce żeby zaraz cała torba była w kłakach, a nie daj Boże jakby jej się jeszcze drapać zachciało... Np. wszelkie plecaki albo torba na laptopa, a w sumie to podobny materiał - to świetne drapaki...

moj jeszcze stoi w foli aby go rozłozyłam przetestewałam :D i złozylam spowrotem zeby sie nie zakurzy :D tak pewnie tez pies by w nim siedział :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10572 11 sierpnia 2011, 14:02

snoopy90 Fajna mama
własnie slucham w radiu ze kobieta podczas porodu potrzebowała 40pojemników z krwiaż i ledwo ją uratowali bo wiadomo krwi szpitale mają mało.masakra

Zgłoś nadużycie #10573 11 sierpnia 2011, 14:02

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

he to no slodko sniadanie mialas jak ja :D bo ja od rana paczke delicji zjadłam i serek danio teraz kanapki z serem wcinam

a ja sobie upiekłam jajka sadzone :) dawno nie żarłam :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10574 11 sierpnia 2011, 14:04

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

a ja sobie upiekłam jajka sadzone :) dawno nie żarłam :D

to ja o jajecznicy tez mysle ale chyba na kolacje zrobie sobie :D a na obiadek moze frytki :D

Zgłoś nadużycie #10575 11 sierpnia 2011, 14:04

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

U nas też wózek stoi w przedpokoju przy szafie, gondolka co prawda w folii jeszcze, ale koszyk na zakupy na dole już zamontowany normalnie. No i właśnie - już kilka razy przyuważyłam futrzaka, że w niej siedzi- przepędzam od razu i klaps w tyłek, ale nie mam pewności, ze w nocy na przykład nie wchodzi do niego :( A nie chce żeby zaraz cała torba była w kłakach, a nie daj Boże jakby jej się jeszcze drapać zachciało... Np. wszelkie plecaki albo torba na laptopa, a w sumie to podobny materiał - to świetne drapaki...

to mój kot jakiś dziwny chyba jest bo wózek go nie rusza ,aż w szoku byłam bo własnie nie chciałam żeby podrapał czy coś,a on nic.Ma już długo swojego drapaka tam jakiś domek ,jakaś piłeczka ,hamak itp i sobie tam drapie ,za nic innego się nie bierze.

Zgłoś nadużycie #10576 11 sierpnia 2011, 14:06

Konto usunięte
pewnie wampir jakis ja dopadl :P
no ja nakrylam raz kota jak w gondoli sobie siedzial. jak po dupie dostal to normalnie w sekunde go nie bylo :P
takie sa uroki posiadania zwierzyny w domu :P
ale teraz pilnuje zeby drzwi byly zamkniete - jedyny sposob zeby byl spokoj. bo kot jak chce to i tak wlezie do wozka i tak... czy po dupie dostanie czy nie :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10577 11 sierpnia 2011, 14:07

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

to ja o jajecznicy tez mysle ale chyba na kolacje zrobie sobie :D a na obiadek moze frytki :D

a ja nie wiem jeszcze co na obiad więc tym bardziej co na kolację :D

Zgłoś nadużycie #10578 11 sierpnia 2011, 14:09

Konto usunięte
Ania ja mialam drapaki, sraki wszystko... i tak staly jak nowe ze sklepu :P a za drapak robi kanapa rodzicow... po prostu takie gnoje moje sa i juz :)

Zgłoś nadużycie #10579 11 sierpnia 2011, 14:10

agf Supermama
Tak sobie pomyślałam czy Paula już po? Już chyba urodziła, bo z tego co pamiętam o o terminie cc naponiedziałek mówiła, nie? No i ciekawe co z Olką - czy trzymają ją tam i wywołują czy już wróciła? ...

Zgłoś nadużycie #10580 11 sierpnia 2011, 14:11

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

Ania ja mialam drapaki, sraki wszystko... i tak staly jak nowe ze sklepu :P a za drapak robi kanapa rodzicow... po prostu takie gnoje moje sa i juz :)

jak ja mialam koty to samo było wszystko podrapane oprocz drapaka

Zgłoś nadużycie #10581 11 sierpnia 2011, 14:11

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

My od małego mieliśmy drapak i ona od małego się go bała i wcale się nie nauczyła do czego służy... Kiedyś drapakiem była wycieraczka , torba na laptopa, czasem chodniczek w sypialni...

Zgłoś nadużycie #10582 11 sierpnia 2011, 14:13

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

no ja już leczo zrobiłam
zjadłabym coś słodkiego ale zapomniałam kupić wczoraj a nie chce mi się do sklepu iść :|
Beatka to widze przygotowania pełną parą trwają ,i dobrze w koncu to już niedługo :) Byłam w tym orange i był też ten telefon ,ale na ten abonamet na który moge sobie pozwolic to był strasznie drogi ,a bierzemy dwa telefony także wyszło na LG jakiś dotykowy zapomniałam nazwe,ale dopiero na jutro będą i jutro podpisujemy umowę i odbieramy telefoniki :) Ela też z chęcią bym zobaczyła nową fryzurkę ;) ;)
Ola a Ty pisałaś o tych bólach swoich,ja wczoraj tak się nałaziłam że rano się podnieśc nie mogłam ,jak już wstałam pochodziłam to się rozruszałam jakoś.Nastraszyłaś mnie tym bólem pleców bo mnie od dwóch dni bolą ...tak na dole ....a ja nie chcę jeszcze rodzić :| :| szkoda że sama sobie nie moge sprawdzić czy ta szyjka się nie skraca ;)

ja mam najniższy abonament jaki się da a i tak mam tam 100 minut, to całkiem mi to starcza, ale fakt cena telefonu jest powalająca...

Zgłoś nadużycie #10583 11 sierpnia 2011, 14:14

Konto usunięte
także kot który używa drapaka to istne błogosławieństwo :D  
ah ta zwierzyna nasza...
no ciekawe co tam u Olki :) myśle że coś ruszyło po prostu...
ja wlasnie dzwonilam do swojego szpitala zeby zapytac o ktorej godz. na te ktg przyjechac... kurcze taka mila babeczka...
i bede na ok 11 jechac :) ciekawe co mi tam powiedza jescze :D

Zgłoś nadużycie #10584 11 sierpnia 2011, 14:14

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Tak sobie pomyślałam czy Paula już po? Już chyba urodziła, bo z tego co pamiętam o o terminie cc naponiedziałek mówiła, nie? No i ciekawe co z Olką - czy trzymają ją tam i wywołują czy już wróciła? ...

Olka juz pewnie tuli malucha uparciucha :D

Zgłoś nadużycie #10585 11 sierpnia 2011, 14:15

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

faktycznie, Paula to już chyba urodziła, ciekawe kiedy się odezwie. A Olka pewnie już została bo inaczej to by się chyba odezwała

Zgłoś nadużycie #10586 11 sierpnia 2011, 14:16

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

My od małego mieliśmy drapak i ona od małego się go bała i wcale się nie nauczyła do czego służy... Kiedyś drapakiem była wycieraczka , torba na laptopa, czasem chodniczek w sypialni...

ja swojego od małego przystawiałam do tego drapaka jak tylko zaczął gdzieś indziej i się jakoś tak nauczył
Paula już pewnie z maluchem,a Olka ..hmm możliwe że też już ma maluszka przy sobie

Zgłoś nadużycie #10587 11 sierpnia 2011, 14:17

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

także kot który używa drapaka to istne błogosławieństwo :D  
ah ta zwierzyna nasza...
no ciekawe co tam u Olki :) myśle że coś ruszyło po prostu...
ja wlasnie dzwonilam do swojego szpitala zeby zapytac o ktorej godz. na te ktg przyjechac... kurcze taka mila babeczka...
i bede na ok 11 jechac :) ciekawe co mi tam powiedza jescze :D

na ktg trzeba skierowanie ??

Zgłoś nadużycie #10588 11 sierpnia 2011, 14:19

Konto usunięte
ale się nażarłam teraz odpocznę i idę układać resztę ciuszków Kropelek :) a potem za obiad i na wizytę :)

Zgłoś nadużycie #10589 11 sierpnia 2011, 14:21

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

na ktg trzeba skierowanie ??

toć Ci nie zrobią jak sobie przyjdziesz i powiesz że chcesz :|

Zgłoś nadużycie #10590 11 sierpnia 2011, 14:26

Konto usunięte
ja mam skierowanie, ale nei wiem czy koniecznie trzeba :)