Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10531 11 sierpnia 2011, 12:50

snoopy90 Fajna mama

Karolinia napisał(a)

W środę idę na wizytę więc mam nadziję że się wyklaruje bardziej ten termin. 
Przed chwilą przeczytałam że dziecko w 32 tyg- ja w sobote zaczynam- waży już 1800 gram. Tak dużo ?? ?? ?? Nie dziwię się że mi te żebra tak bolą!!

moja w 33 miala 2070g

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10532 11 sierpnia 2011, 12:54

Karolinia Supermama
Wow, szok!! A ja nie migę znaleźć wydruków z usg, znalazłam tylko z 20 tyg to ważuyło prawie 500 gram;D A to kolos hehehehe ;) Noo, poczekam do środy i się okaże ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10533 11 sierpnia 2011, 12:55

Konto usunięte
hej dziewczyny :) ja dzisiaj nieco lepiej pospałam, a dzisiaj czuje sie jakbym w ogole w ciazy nie byla :) (że podbrzusze nieco boli to luz - przyzwyczajenie :P )
pospać pospałam ale dzień nędzny... dzisiaj mam dzien ogarniania sie, pewnie juz ostatniego przed porodem :P  
Margolcia ja narazie daje tylko prześcieradło i ciepły kocyk :) narazie nawet obijacza nie zakładam.... podusie na początek chyba też sobie odpuszcze :)
Ania no to nieźle Wam się udało z tym łóżeczkiem :D nic tylko sie cieszyć! :)
hehe przed ciąża to bardzo rzadko jakies gazowane ruszalam, a jak juz to wlasnie tylko cole... a teraz to litrami bym pila i jeszcze malo :P
a za leczo też nie przepadam... i jak robie to dlatego ze mój facet chce :P tak to nieeee... 
a tonik tez lubie, ale to raz na jakis czas fazka mi sie wlaczy :P
co do podusi, moja siostrzenica i w wyrku miała i w wózku... od początku (tzn podusie bo to raczej placek niz podusia :P ) i wszystko jest ok... ale ja chyba sie powstrzymam - zobacze i już :)
agf, zakaz czytania w necie obowiązuje do końca ciązy :P nie wolno, napewno wszystko jest w porządku!!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10534 11 sierpnia 2011, 12:56

snoopy90 Fajna mama

wiolka1991x napisał(a)

ja jestem ciekawa ile nasze malenstwo juz wazy :) :) mam nadzieje ze nie bedzie wazyc za duzo ani ponizej 2500 .... przy porodzie

mi sie zdaje ze moja juz ma ok2500 :D pojde w piatek na usg to sie zobaczymy :D

Zgłoś nadużycie #10535 11 sierpnia 2011, 12:59

wiolka1991x Fajna mama

snoopy90 napisał(a)

mi sie zdaje ze moja juz ma ok2500 :D pojde w piatek na usg to sie zobaczymy :D

a no tak bo Ty juz tuz tuz :) :) ja mam 2 miechy jeszcze :) 25lipca 1200 wazyla :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #10536 11 sierpnia 2011, 13:00

snoopy90 Fajna mama

Karolinia napisał(a)

Wow, szok!! A ja nie migę znaleźć wydruków z usg, znalazłam tylko z 20 tyg to ważuyło prawie 500 gram;D A to kolos hehehehe ;) Noo, poczekam do środy i się okaże ;)

mi wlasnie mówia ze mała jest :) a lekarz mówił ze waga prawidłowa :D

Zgłoś nadużycie #10537 11 sierpnia 2011, 13:00

wampirella Zaprawiona w bojach

Margolcia napisał(a)

mam pytanie już do spełnionych mam : jak pościelić łóżeczko dla dziecka? tzn prześcieradło i co dalej? kołderka cienka czy kocyk? i podusię kłaść czy jeszcze nie ??

Podusi nie polecam, bo dziecko musi spac ba płaskim, czytałam że poducha jest niebezpieczna!
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10538 11 sierpnia 2011, 13:01

Konto usunięte
mój przez większość ciązy rósł jak wściekły, wszelkie normy zostawiał za sobą, a na koniec się uspokoił :D na szczęście bo juz sie obawiałam porodu z gigaklocem :P i tak będzie z 3300 ważył 'na oko' bo to wkońcu waga orientacyjna :D

Zgłoś nadużycie #10539 11 sierpnia 2011, 13:02

snoopy90 Fajna mama

wiolka1991x napisał(a)

a no tak bo Ty juz tuz tuz :) :) ja mam 2 miechy jeszcze :) 25lipca 1200 wazyla :)

tuz tuz ahhh ja juz jej wczoraj mówiłam ze jeszcze  2 tyg i moze wychodzic bo mamusia juz czeka :D

Zgłoś nadużycie #10540 11 sierpnia 2011, 13:03

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

mój przez większość ciązy rósł jak wściekły, wszelkie normy zostawiał za sobą, a na koniec się uspokoił :D na szczęście bo juz sie obawiałam porodu z gigaklocem :P i tak będzie z 3300 ważył 'na oko' bo to wkońcu waga orientacyjna :D

no i super :D waga jak dla mnie to ok :D nic dodac nic ująć

Zgłoś nadużycie #10541 11 sierpnia 2011, 13:04

Konto usunięte
no pewnie :D kurcze podziwiam kobiety ktore rodza dzieciaczki pow 4 kg :D naprawde musi to byc wyczyn :)

Zgłoś nadużycie #10542 11 sierpnia 2011, 13:05

wiolka1991x Fajna mama

snoopy90 napisał(a)

tuz tuz ahhh ja juz jej wczoraj mówiłam ze jeszcze  2 tyg i moze wychodzic bo mamusia juz czeka :D

tez bym chciala zeby juz wyszla ale teraz jeszcze za duze ryzyko... tak za mies moze wyskakiwac :P

Zgłoś nadużycie #10543 11 sierpnia 2011, 13:07

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

no pewnie :D kurcze podziwiam kobiety ktore rodza dzieciaczki pow 4 kg :D naprawde musi to byc wyczyn :)

no masakra jak dla mnie niewyobrazam sobie takiego giganta rodzic

Zgłoś nadużycie #10544 11 sierpnia 2011, 13:08

snoopy90 Fajna mama

wiolka1991x napisał(a)

tez bym chciala zeby juz wyszla ale teraz jeszcze za duze ryzyko... tak za mies moze wyskakiwac :P

he pewnie niech posiedzi jeszcze twoja :D a ty gdzies z zielonej góry jestes ?? to gdzie bedziesz rodzić ??

Zgłoś nadużycie #10545 11 sierpnia 2011, 13:10

wiolka1991x Fajna mama
ja z Żar 45km przed Zielona :) a rodzic bede w Żaganiu :P

Zgłoś nadużycie #10546 11 sierpnia 2011, 13:13

paprotka25 Supermama
Cześć :) ja dziś później, bo od rana coś załatwiam :) byłam odebrać pościel :) śliczna jest :)  później pojechałam do mamy, zrobiłam zakupy, wstawiłam pranie i obiadek, zaraz jeszcze ide obrać jabłka na kompot :)
Wczoraj byliśmy zamówić wózek!! :) wreszcie się wybraliśmy bo to już ostatni moment, będzie do 2 tygodni i o dziwo jak na stronie jest cena 1384 to pani nam powiedziała że 1300 więc zawsze prawie stówka mniej :) ale się ciesze :)
Dostałam maila że koszule które zamówiłam dzisiaj albo jutro wyślą, to po niedzieli powinny być, a biustonosze właśnie przyniósł mi listonosz, matko jakie przerażające babciowe ;) niby w obwodzie jak mierzyłam miały być na styk a tu są lekko luźne, ahh ta numeraja... ale trudno najwyżej robie sobie zaszewki, a miseczka tak jak chciałam troszkę za duża, ale chyba biust mi trochę podskoczy jak pokarm się zbierze i będą dobre, później jak już będę wiedziała jaki rozmiar to kupie sobie coś bardziej kobiecego bo te nie śa zbyt wyjściowe :)
Pogoda dzisiaj fajna, ciepło ale nie gorąco ale oglądałam prognoze i podobno od poniedziałku upały, nic litości :)
Aniu, pytałaś o telefon, wzięłam HTC Wildfire S, i szczerze mówiąc już się z nim zapoznałam i jestem baardzo zadowolona bo na początku gdzieś przerażała mnie ta ilość funkcji i trochę się motałam :)
Superowo udało Wam się z tym łóżeczkiem :) czasami znajomości się przydają :)
Elu, dodaj fotke w nowej fryzurce :) napewno super wyglądasz :) ta karta NFZ to ta najzwyklejsza do rejestracji do lekarza, dzwoniłam do NFZ-tu i czeka się do 2 tygodni, może jutro pojade załatwić i się wyrobie żeby odebrać, trzeba tylko złożyć druk ZUA ale żeby był na nowy adres i podobno żadnych wniosków się nie składa tylko ten druk starczy :)
Gosieńko Helenka cudna :) jeszcze raz gratuluje pięknej księżniczki :)
Margolciu, i po co były te nerwy? pokoik gotowy i nic tylko czekać na lokatorów :)
Piszecie o plackach, kurcze ja jestem na diecie bezplackowej ale chyba będę musiała ją jednorazowo złamać i któregoś dnia jeszcze kilka usmażyć, bo oczywiście narobiłyście mi ochoty :)
dobra lece do kuchni brać się za ten kompot to akurat do obiadku będzie :)

Zgłoś nadużycie #10547 11 sierpnia 2011, 13:16

snoopy90 Fajna mama

wiolka1991x napisał(a)

ja z Żar 45km przed Zielona :) a rodzic bede w Żaganiu :P

a to kawałek odemnie ja mieszkam teraz w Sulęcinie ale rodzic chyba pojade do mamy 300km mam i kilka dni przed terminem chce jechac a jak nie zdaze to tu urodze :D

Zgłoś nadużycie #10548 11 sierpnia 2011, 13:18

wiolka1991x Fajna mama

gosias napisał(a)

Oto moja Helenka :)

jeju jaka cudasna :) slodziutkie malenstwo :)

Zgłoś nadużycie #10549 11 sierpnia 2011, 13:20

wiolka1991x Fajna mama

snoopy90 napisał(a)

a to kawałek odemnie ja mieszkam teraz w Sulęcinie ale rodzic chyba pojade do mamy 300km mam i kilka dni przed terminem chce jechac a jak nie zdaze to tu urodze :D

nom rzeczywiscie :) :) w Sulecinie mieszka moj przyrodni brat od strony ojca :P

Zgłoś nadużycie #10550 11 sierpnia 2011, 13:37

Konto usunięte
Paprotka no to i Ty wkońcu wózka doczekałaś :D i fajnie, że tez taniej :D bardzo rozsadne :D  
heh nam tez mówili 2 tygodnei a następnego dnia juz do odbioru był :D bo akurat producent jechał :D a że Wy macie baaaardzo blisko to tez może szybciutko bedzie :D
dieta bezplackowa... to najgorsze co moze byc :P jedz placki! :D