Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10491 11 sierpnia 2011, 9:35

Romka Fajna mama
Wstałam!Gosiu gratuluje Helenki! Moja Tosia zazdrości, bo wolałaby dziewczynke, niz Grzesia! Ale wczoraj pytała, czy będzie mogła go przebierać,więc juz chyba zaakceptowała brata.Zwłaszcza,że jak po powrocie od koleżanki (była 5 dni) zaczęła głaskać brzuch i cos mówić, to Mały od razu jej odpowiadał!Margolcia jak zwykle w trasie -zobacz,czy gdzieś blisko koszary, może obierzesz ziemniaki dla żołnierzy ?? ;) :) Mam wrażenie,że teraz wszystkie uciski, rozciągania czuję bardziej;/ Na szczęście nie mam kłopotów ze spaniem ;) Ale te czekanie na godz "0"jest frustrujące.I chyba cieszę się,że u nas nie ma tego masowania szyjki i do domu....Jakos mnie to przeraża! Jutro dziciaki jadą na wesele do mojego kuzyna, zabierają Tolę -będe miała wnusia na służbie.Oczywiście musiałam jeszcze poprosic przyjaciółke w razie czego, bo Asia nie chciała zwalać mi takiego kłopotu na głowę skoro tak blisko porodu(mimo,że dziadek tez będzie ;) ) Chcą jechac z Dawidkiem, tylko przywieść mi go koło 20.
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #10492 11 sierpnia 2011, 10:01

Konto usunięte

Romka napisał(a)

Margolcia jak zwykle w trasie -zobacz,czy gdzieś blisko koszary, może obierzesz ziemniaki dla żołnierzy ?? ;)

hehe :) ja już większą część ciuszków poukładałam :) pościel ręczniki też już są na miejscu (dzieci) a teraz zjadłam 2 pączki i 2 banany (moje śniadanie ) i pójdę się położyć na troszkę spać bo ledwo siedzę
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10493 11 sierpnia 2011, 10:03

Konto usunięte
mam pytanie już do spełnionych mam : jak pościelić łóżeczko dla dziecka? tzn prześcieradło i co dalej? kołderka cienka czy kocyk? i podusię kłaść czy jeszcze nie ??

Zgłoś nadużycie #10494 11 sierpnia 2011, 10:06

Konto usunięte
Mamuśki wstawać!!cholercia boli mnie mocno brzuch :( wzięłam no-spe może przejdzie ,a teraz idę się położyć spać bo ledwo już siedzę :|

Zgłoś nadużycie #10495 11 sierpnia 2011, 10:19

agf Supermama
Witam :) Na początek - Ela, ty mnie nietywym rozpakowywaniem nie strasz, już wystarczy, że mnie mąż postraszył wczoraj  ;)
A jeszcze jak byliśmy u niego to teściowa stwierdziła, że mnie obserwuje i że jej zdaniem brzuch sie opuszcza... Ja tam tego nie widzę i nie wiem czy jej wierzyć. No, ale ten brzuch to i tak porodu za dzień czy dwa nie zwiastuje, pamiętam jak Olka mówiła, że jej położna zauważyłam opuszczanie w 36 tc (ja mam 36 tc) i co? Turla się dalej :)
Dziś wyspałam się fantastycznie. Mąż poszedł do pokoju spać żebyśmy się nawzajem nie budzili jak wczoraj i ja zasnełam tak wstałam dopieroo 5 na siku. Nawet się nie budziłam w nocy na obkręcanie z boku na bok. Tak mnie chyba ten ból wczoraj wykończył. Dziś plecy nie bolą, jest lepiej, tylko z prawej strony mnie co jakiś czas zaboli jakby jajnik czy coś, no, ale przyjmuję, że tak ma być.  Dobrze, ze w poniedziałek byłam u tego lekarza i to ktg miałam i wiem, ze nic się nie działo, bo inaczej to bym już panikowała.

Zgłoś nadużycie #10496 11 sierpnia 2011, 11:16

agf Supermama
A co to tak pusto dziś ??

Zgłoś nadużycie #10497 11 sierpnia 2011, 11:31

schmetterling Supermama
witam :)
dziś troszkę późno jestem,ale jak wstałam to odrazu wzięłam się za porządki bo jak już zasiąde przed kompem to ciężko mi odejśc później ;) ;)
Gosieńka ,piękna ta Twoja Helenka,śiwetnie że braciszek zadowolony :) :)

Mówię Wam,ale wczoraj mieliśmy farta,no normalnie jestem taka zadowolona że szok.Pojechaliśmy po to łóżeczko,widzieliśmy kiedyś w Auchan za 130 zł takie zwykłe to oczywiście pojechaliśmy ale już nie było,później do tesco .Ja się patrzę a  łóżeczko 299zł ,no szok i stoimy tam i myślimy .I przechodziła taka znajoma która jest tam kierowniczką tego działu i załatwiła nam że to łóżeczko kupiliśmy za 42,99 bo niby ostatnie było i nam przeceniła :) :) :) ale jesteśmy zadowoleni,mówię Wam .Nowiusieńkie łóżeczko ,sosnowe,polakierowane za 43 zł!!! :D :D :D

Zgłoś nadużycie #10498 11 sierpnia 2011, 11:35

wiolka1991x Fajna mama

schmetterling napisał(a)

dziś troszkę późno jestem,ale jak wstałam to odrazu wzięłam się za porządki bo jak już zasiąde przed kompem to ciężko mi odejśc później ;) ;)

Mówię Wam,ale wczoraj mieliśmy farta,no normalnie jestem taka zadowolona że szok.Pojechaliśmy po to łóżeczko,widzieliśmy kiedyś w Auchan za 130 zł takie zwykłe to oczywiście pojechaliśmy ale już nie było,później do tesco .Ja się patrzę a  łóżeczko 299zł ,no szok i stoimy tam i myślimy .I przechodziła taka znajoma która jest tam kierowniczką tego działu i załatwiła nam że to łóżeczko kupiliśmy za 42,99 bo niby ostatnie było i nam przeceniła :) :) :) ale jesteśmy zadowoleni,mówię Wam .Nowiusieńkie łóżeczko ,sosnowe,polakierowane za 43 zł!!! :D :D :D

wiesz to chyba najwiekszego farta mieliscie w sezonie ! tak tanio super!! no no :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #10499 11 sierpnia 2011, 11:38

snoopy90 Fajna mama

schmetterling napisał(a)

no ale fart :D to wam sie trafio .mój wczoraj zaczął malowac nasze :D jedna ścianka dopiero ale ładnitki kolorek rózowy :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10500 11 sierpnia 2011, 11:38

schmetterling Supermama

wiolka1991x napisał(a)

wiesz to chyba najwiekszego farta mieliscie w sezonie ! tak tanio super!! no no :)

no naprawdę :) jestem taka zadowolona :) :)
na to konto sobie kupiłam wczoraj zgrzewkę Pepsi hehe :)

Zgłoś nadużycie #10501 11 sierpnia 2011, 11:39

wiolka1991x Fajna mama

schmetterling napisał(a)

no naprawdę :) jestem taka zadowolona :) :)
na to konto sobie kupiłam wczoraj zgrzewkę Pepsi hehe :)

ehhh nie rob mi smaka bo ostatnio tak chodzi za mna zimna pepsi ze szok!! a przed ciaza ja patrzec nie moglam na pepsi czy cole... :P

Zgłoś nadużycie #10502 11 sierpnia 2011, 11:39

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

Mamuśki wstawać!!cholercia boli mnie mocno brzuch :( wzięłam no-spe może przejdzie ,a teraz idę się położyć spać bo ledwo już siedzę :|

oj Margoolcia biedactwo :D mnie cały bok jak śpie raz prawy raz lewy zalezy na którym leze i tez bardzo mocno boli stwierdziłam ze to stawy są;/

Zgłoś nadużycie #10503 11 sierpnia 2011, 11:55

schmetterling Supermama

wiolka1991x napisał(a)

ehhh nie rob mi smaka bo ostatnio tak chodzi za mna zimna pepsi ze szok!! a przed ciaza ja patrzec nie moglam na pepsi czy cole... :P

przed ciążą to ja wogóle takich wynalazków nie piłam ,a teraz mnie ostatnio jakoś wzięło i zamiast wode to colą wszystko popijam :)

Zgłoś nadużycie #10504 11 sierpnia 2011, 11:57

wiolka1991x Fajna mama

schmetterling napisał(a)

przed ciążą to ja wogóle takich wynalazków nie piłam ,a teraz mnie ostatnio jakoś wzięło i zamiast wode to colą wszystko popijam :)

dokladnie ze mna tak samo sie dzieje az maz sie smieje bo to do mnie nie podobne :P mam nadzieje ze po ciazy mi przejdzie bo wole soki itp zdrowsze niz pepsi :p

Zgłoś nadużycie #10505 11 sierpnia 2011, 11:59

snoopy90 Fajna mama
a co tu dzis taka cisza ?? otej godzinie ?? masakra :D

Zgłoś nadużycie #10506 11 sierpnia 2011, 12:07

Brioszka Gotowa na wszystko
Mój chłopak lubi wypić sobie gin z tonikiem. uwielbiam tonik, jak on sobie kupi do tego ginu to potrafie mu pół butelki wyciągnąć, a potem mam wyrzuty sumienia. generalnie wszystko co słodkie bym piła teraz, wiec kupuje tylko wodę, ale wiem ze kinley stoi w lodówce więc pewnie łyk lub dwa sobie zafunduje... ehhh

Zgłoś nadużycie #10507 11 sierpnia 2011, 12:08

schmetterling Supermama
moze wszystkie rodzą ;) ;)
ja niedługo  biore się za leczo,bleeeh nie nawidzę ale mój chłopak lubi ,prosił to mu zrobię ...Ale sam zapach mnie odrzuca bleee :| :| a sobie nie wiem co mam zrobić na obiad

Zgłoś nadużycie #10508 11 sierpnia 2011, 12:10

snoopy90 Fajna mama

Brioszka napisał(a)

Mój chłopak lubi wypić sobie gin z tonikiem. uwielbiam tonik, jak on sobie kupi do tego ginu to potrafie mu pół butelki wyciągnąć, a potem mam wyrzuty sumienia. generalnie wszystko co słodkie bym piła teraz, wiec kupuje tylko wodę, ale wiem ze kinley stoi w lodówce więc pewnie łyk lub dwa sobie zafunduje... ehhh

ja nie cierpie ginu,ale tonic sobie wczoraj tez kupiłam i popijałam powoli :D az mnie zagazowało :D

Zgłoś nadużycie #10509 11 sierpnia 2011, 12:10

Karolinia Supermama

schmetterling napisał(a)

...... ale jesteśmy zadowoleni,mówię Wam .Nowiusieńkie łóżeczko ,sosnowe,polakierowane za 43 zł!!! :D :D :D

No to faktycznie zajebisty fart ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10510 11 sierpnia 2011, 12:10

wiolka1991x Fajna mama
ja mam fasolke z wczoraj :)   a ostatnio w lidlu kupilam nalewke wisniowa za 15zl taka mala i nalalam sobie kieliszek malutki do tego troszke miodku i syropu wisniowego wymieszalam i sobie wypilam taki maly kieliszeczek :) takiego smaczka mialam :) slodziutkie i pyszne a i mala nie protestowala :)