Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10471 10 sierpnia 2011, 21:01

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Dziś jest najgorszy dzień pod względem bólu... Już zaczęliśmy się zastanawiać czy coś się nie dzieje, ale chyba skurcze bym rozpoznała... Nie wiem co mam ze sobą zrobić, tak mnie boli brzuch na dole i plecy na dole. Najbardziej jak mały się ruszy - boli cały dół brzucha i idzie taki jakby prąd do pleców. I tak co chwila juz od kilku godzin :( Nie wiem czy on na jakiś nerw naciska czy co to może być? Oprócz tych" prądów " to w ogóle mnie plecy bolą... Siedzę normalnie już cała spięta i nie wiem co zrobić :(

wyluzuj troche nie spinaj sie tak moze przejdzie :D a jak nie to zadwon do lekarza albo jedz do szpitala.ja jeszcze takich bólów nie miałam skurczy tez nie rozpoznałam jeszcze

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10472 10 sierpnia 2011, 21:03

snoopy90 Fajna mama
w poniedzialek moja gin mi kazała isc na usg a to jest swieto i raczej nie bedzie czynne ...pojde w piatek a za tydzien w czwartej do niej mam nadzieje ze nie bedzie problemu.

Zgłoś nadużycie #10473 10 sierpnia 2011, 21:03

agf Supermama
Poleżałam godzinę na lewym boku, dokłądnie w takiej pozycji jak radziła położna i złapało tylko ze 3 razy, więc jest lepiej. Traz sobie usiadłam, mam nadzieję, ze nie zacznie się znowu. Ale ledwo wstałam i już zabolało. Jutro chyba niec nie będę kompletnie robić, bo pozycja w pionie mi nie służy :(

Zgłoś nadużycie #10474 10 sierpnia 2011, 21:04

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

swoją drogą u mnie tez dzisiaj dosyć boleśnie... i chyba aż tak to wczesniej jeszcze nie było :) a wiele razy mnie mój Maluch męczył :)

moze sie coś szykuje :D

Zgłoś nadużycie #10475 10 sierpnia 2011, 21:04

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Poleżałam godzinę na lewym boku, dokłądnie w takiej pozycji jak radziła położna i złapało tylko ze 3 razy, więc jest lepiej. Traz sobie usiadłam, mam nadzieję, ze nie zacznie się znowu. Ale ledwo wstałam i już zabolało. Jutro chyba niec nie będę kompletnie robić, bo pozycja w pionie mi nie służy :(

odpoczywaj sobie :) po co sie masz meczyc z tym bólem :D

Zgłoś nadużycie #10476 10 sierpnia 2011, 23:14

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

bo pytalam mame i jej sie kiedys butelka stopila...a ja tez mam plastik

Bo może ona zamiast tylko sparzyć (czytaj przelać wrzątkiem) wsadziła do garnka i gotowała i tym sposobem stopiło się np. dno :) Bo inaczej to się nie da :)

Zgłoś nadużycie #10477 10 sierpnia 2011, 23:19

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

haha :) ja korzystam z ostatnich dni i dzis się na hamburgera wybieram,ale takiego mega wielkiego :D :D mam nadzieję że jeszcze przed porodem zdąże zjeść wszystko co sobie zaplanowałam :D :D :D

Mnie dziś syn zaciągnął najpierw do Coffe Heven na kawusię i ciacho- pychotka, tylko kawka jakaś droga tam ;) a potem do McDonalda - on wcinał zestaw a ja chessburgera- oj i taką to dziś miałam zdrową dietkę ;) ale co tam dobre było i to nie codziennie.. a co wolno mi :)

Zgłoś nadużycie #10478 10 sierpnia 2011, 23:22

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Dzień dobry :) ja sobie wstałam o 6 rano obrałam ziemniaki do obiadu , potem się położyłam o 7 i spałam do 10:30 wypiłam kawkę zjadłam śniadanie położyłam się spać wstałam o 12:30 i zrobiłam 16 słoików ogórków kiszonych i teraz siedzę sobie zjem jakiegoś owoca i idę spać :)

O rany Gosia i Ty dalej te słoiki dajesz radę robić :) ?? niesamowita jesteś, podziwiam że Ci się chce i masz siłę :)

Zgłoś nadużycie #10479 10 sierpnia 2011, 23:24

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

Nie wieci jak długo czeka się na odbiór karty NFZ? muszę wymienić i nie wiem czy się wyrobie, a mam tam inny adres niż w dowodzie i nie wiem czy to nie będzie problem w szpitalu?

Dobra a o jaką kartę Ci chodzi z NFZ? do ja też właśnie zmieniłam adres i może powinnam gdzieś jeszcze to pozgłaszać ??

Zgłoś nadużycie #10480 10 sierpnia 2011, 23:27

mamaela Supermama

gosias napisał(a)

Oto moja Helenka :)

Śliczna :)   Niech Wam zdrowo rosnie :)

Zgłoś nadużycie #10481 10 sierpnia 2011, 23:30

mamaela Supermama

agf napisał(a)

no to może tak nietypowo sie zaczynasz rozpakowaywać ?? :)

Zgłoś nadużycie #10482 10 sierpnia 2011, 23:39

mamaela Supermama
Witam ponownie, poczytałam co tam u Was było od południa jak wybyłam z synem z domu, co nieco było... Ja sobie dziś zrobiłam wycieczkę z synem- najpierw fryzjer (super mnie obcięła i aż 25 zł zaplaciłam :) ), synka też fajnie, potem zakupy robaków w sklepie wędkarskim... ;) potem pojechaliśmy do Rynku- syn kupił jakąś pamięć do komputera, a potem poszłam robić fotkę do dowodu( syn stwierdził że ładnie, to pewnie tak jest ;) hehehe skromna jestem :) A że musiałam na odbitki czekać pół godzinki to poszliśmy na pychotową kawusię i ciacho (a co rozpusta). Ja kawy ogólnie nie piję, ale ta była mrożona, miętowa- aj pyszna ;) i to ciastko... Jeszcze weszłam do pasmanterii, kupiłam zameczki do pościeli, bo mama w piątek szyje mi pościel do łóżeczka i wózka  a wolę zameczki zamiast guzików. W końcu dostałam zdjęcia i powrót do domku, a po drodze Mc Donald (chyba dziś wiele z Was miało ochotę) - synek zestaw a ja tylko chessburgera wtryniłam- znów rozpusta :) A wieczorkiem w końcu kupiliśmy wózek i kołyskę na Allegro- teraz pozostaje czekać aż przyjdą :) A i mój mężuś zrobił mi dziś kanapeczki na kolację (fajne- wędlinka, jajko, pomidorek)- chyba ma dobry dzień :)   I zaraz idziemy spać- no to do jutra...

Zgłoś nadużycie #10483 11 sierpnia 2011, 7:06

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Margolcia, u mnie jutro zaczyna się 31. 3 tyg. temu jak byłam na usg Skarby miały zmienne ułożenie, a dziś jak byłam to jeden i drugi jest ułożony poprzecznie, więc pewnie skończy się cc.

no to Twoi chłopcy nieźle fikają w Tobie ;) moje Kropelki od 23 tc ułożone są pośladkowo tak do tej pory nie kwapią się przekręcić inaczej ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10484 11 sierpnia 2011, 7:12

Konto usunięte
Dzień dobry :) wczoraj zostały ułożone panele do końca w pokoiku dla Kropelek i przykręcone listwy ,zostały wniesione meble i już dziś tam spaliśmy :) Dziś będę układać ubranka dzieci w szafie i w komodzie (gdzie ja ulokuję te rzeczy które się w niech znajdują ?? ) i umyję okno :) Jak wstałam to zobaczyłam że mężuś łóżeczko zniósł ze strychu więc pewnie dziś je skręci a ja będę mogła je pościelić :D

Zgłoś nadużycie #10485 11 sierpnia 2011, 7:13

Konto usunięte
Dziś mam wizytę na 17 u ginekolorzki ,a i śniła mi się ta wizyta że doktorka wyznaczyła już mi date cc :)

Zgłoś nadużycie #10486 11 sierpnia 2011, 7:14

Konto usunięte
a w pokoiku zostało jeszcze przykręcić karnisz,roletę ,zamontować gniazdka i powiesić grzejnik :)

Zgłoś nadużycie #10487 11 sierpnia 2011, 8:35

Karolinia Supermama
Widzisz Margolcia, i nie było czym się denerwować ;) Już lepiej okna nie myj, jak się pomęczysz to zamiast do gin to na porodówkę Cię zabiorą!!
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10488 11 sierpnia 2011, 8:47

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

Widzisz Margolcia, i nie było czym się denerwować ;) Już lepiej okna nie myj, jak się pomęczysz to zamiast do gin to na porodówkę Cię zabiorą!!

dobra dobra masz rację okno sobie dziś chyba daruję bo z tymi ciuszkami tyle zachodu jest że nie wiem czy do wieczora się wyrobię :)

Zgłoś nadużycie #10489 11 sierpnia 2011, 8:48

wampirella Zaprawiona w bojach
Och te remonty... mama moja własnie wymienia drzwi wszystkie, żeby były bardzie dźwiękoszczelne (chyba boi się płaczu małej) :P . A ja jak przyjadę to poza załatwianiem wszystkich formalnośći, chcę posprzątać piwnicę i wstawić fajne regały, bo jak na matkę polkę przystało chcę zaprawić ogórki soczki i takie tam :P . Oj będzie roboty będzie...
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10490 11 sierpnia 2011, 8:52

wampirella Zaprawiona w bojach
Co za śpiochy te mamy!!!!! Wstawać!!!
Wampirella