Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10391 10 sierpnia 2011, 12:58

wenus1988 Gotowa na wszystko
ale sobie zrobilam pyszne pićku.... ugotowałam mleczko do szklanki wsypałam 3 łyżki kakao i dosypałam do kakao mleka pełnego w proszku łaciatego... zalałam mleczkiem garącym i zaraz wypiłam... az czułam jak we mnie te kalorie buzują :) mniaaaam

Zgłoś nadużycie #10392 10 sierpnia 2011, 12:59

snoopy90 napisał(a)

he ja nigdy nie wyparzalam szczoteczki do zebów :D

Ja nie zawsze, ale wiem że mama zawsze mi kazała jak byłam mała :) teraz sie czasem zapomina :)

Zgłoś nadużycie #10393 10 sierpnia 2011, 12:59

snoopy90 Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

Ja to jedynie sie jeszcze zastanawiam czy do szpitala brac takie rzeczy jak wlasnie butelka czy ten odciagacz pokarmu... w sumie mam dwa odciagacze jeden taki troche prymitywny a drugi z butelka ale ta rurka co ma niby mleczko płynąc jest jakas żółta bo to uzywane było już.... troche boje sie tego uzywać;/;/ hmm

to moze tez wyparz ;/ moze juz nie   bedzie zólte.odciagacza nie biore

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10394 10 sierpnia 2011, 12:59

agf Supermama
Przetrwałam jakoś kryzys i piję kawkę, na razie nie zasypiam :) Jak poszłam do sypialni tak dopiero co usiadłam, bo plecy napier.... Wymiotłam jeden kąt, poustawiałam tam pudełka z różnymi moimi duperelami, zrobiłam miejsce na ustawienie kosza z ikei, ustawiłam go, troszkę przeprasowałam, ułożyłam w nim już kocyki, kołderkę, w drugiej przegrodzie zmagazynowałam pampersyi paki z  chusteczkami.
I wyprasowałam 3 body - na dobry początek :D
W międzyczasie wstawiłam pranie, wyjęłam ze zmywarki, tu ogarnęłam, tam ogarnęłam...
Teraz czas na relaks przed komputerem :)

Zgłoś nadużycie #10395 10 sierpnia 2011, 13:00

schmetterling Supermama

snoopy90 napisał(a)

he ja nigdy nie wyparzalam szczoteczki do zebów :D

dziewczyno na jakim Ty świecie żyjesz ?? ?? hehe :)

Zgłoś nadużycie #10396 10 sierpnia 2011, 13:00

snoopy90 napisał(a)

to moze tez wyparz ;/ moze juz nie   bedzie zólte.odciagacza nie biore

hmmm to zrobie to jutro bo dziś mi sie nic nie chce juz :) hehe

Zgłoś nadużycie #10397 10 sierpnia 2011, 13:00

Konto usunięte
heh Ania nie urodziłam, nie rodze... ale brzuch boli co jakiś czas... pomijam że młody ma dzień akrobacji i normalnie padne zaraz. o drzemce mowy nie było :)
Ela, no kurcze, człowiek pospał 4 godziny i jeszcze rodzić ma? a po porodzie to kiedy sie wyspie? hehe :) nie ma szans, w taki dzień sie nie rodzi :P
Olka jak sie obudzilam to lezalam godizne w nadzieji na sen :) ale nic z tego :) pozniej sie kreciłam i dopiero za kompa sie wzielam :)   masakra z tym spaniem dzisiaj :)
Wenus co do apetytu to dzisiaj to bym cale jedzenie swiata zjadla chyba :) chyba dziura w zolądku mi sie zrobila :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10398 10 sierpnia 2011, 13:02

snoopy90 Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

ale sobie zrobilam pyszne pićku.... ugotowałam mleczko do szklanki wsypałam 3 łyżki kakao i dosypałam do kakao mleka pełnego w proszku łaciatego... zalałam mleczkiem garącym i zaraz wypiłam... az czułam jak we mnie te kalorie buzują :) mniaaaam

pycha daj troche;P

Zgłoś nadużycie #10399 10 sierpnia 2011, 13:02

U mnie taki problem ze czekam az ktos mi przygotuje :) hehe... ale jak dobitnie głód chwyci to wymiekam i wymyslam, to serki, to jakieś płatki, to kakao jak przed chwilką..... owoce :)

Zgłoś nadużycie #10400 10 sierpnia 2011, 13:03

schmetterling Supermama

Aga.W napisał(a)

heh Ania nie urodziłam, nie rodze... ale brzuch boli co jakiś czas... pomijam że młody ma dzień akrobacji i normalnie padne zaraz. o drzemce mowy nie było :)
Ela, no kurcze, człowiek pospał 4 godziny i jeszcze rodzić ma? a po porodzie to kiedy sie wyspie? hehe :) nie ma szans, w taki dzień sie nie rodzi :P
Olka jak sie obudzilam to lezalam godizne w nadzieji na sen :) ale nic z tego :) pozniej sie kreciłam i dopiero za kompa sie wzielam :)   masakra z tym spaniem dzisiaj :)
Wenus co do apetytu to dzisiaj to bym cale jedzenie swiata zjadla chyba :) chyba dziura w zolądku mi sie zrobila :)

haha :) ja korzystam z ostatnich dni i dzis się na hamburgera wybieram,ale takiego mega wielkiego :D :D mam nadzieję że jeszcze przed porodem zdąże zjeść wszystko co sobie zaplanowałam :D :D :D

Zgłoś nadużycie #10401 10 sierpnia 2011, 13:04

schmetterling napisał(a)

haha :) ja korzystam z ostatnich dni i dzis się na hamburgera wybieram,ale takiego mega wielkiego :D :D mam nadzieję że jeszcze przed porodem zdąże zjeść wszystko co sobie zaplanowałam :D :D :D

hehe, dobry plan... chyba muszę zrealizować swego kebaba :)

Zgłoś nadużycie #10402 10 sierpnia 2011, 13:04

snoopy90 Fajna mama
Olki naszej nie widac chyba sie doczekała :D mam nadzieje bo mi juz szkoda jej było ze malec wychodzic nieche :D oby moja sie tak nie spozniała jak niektóre wasze :D Aga teraz twoja kolej :D

Zgłoś nadużycie #10403 10 sierpnia 2011, 13:06

snoopy90 napisał(a)

Olki naszej nie widac chyba sie doczekała :D mam nadzieje bo mi juz szkoda jej było ze malec wychodzic nieche :D oby moja sie tak nie spozniała jak niektóre wasze :D Aga teraz twoja kolej :D

Olka poszła na 12 do położnej chyba na ten masaż... i moze jeszcze nie wrociła albo juz nie wróci tak szybko :) :)

Zgłoś nadużycie #10404 10 sierpnia 2011, 13:08

snoopy90 Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

hehe, dobry plan... chyba muszę zrealizować swego kebaba :)

ja wczoraj jadłam kebaba :D mega pyszny był :D

Zgłoś nadużycie #10405 10 sierpnia 2011, 13:10

snoopy90 Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

Olka poszła na 12 do położnej chyba na ten masaż... i moze jeszcze nie wrociła albo juz nie wróci tak szybko :) :)

a ja myslalam ze juz w szpitala :D

Zgłoś nadużycie #10406 10 sierpnia 2011, 13:12

snoopy90 napisał(a)

a ja myslalam ze juz w szpitala :D

Ehh ja tez cos czuję że chyba nie urodze do tego 17 i tez beda mnie meczyc różnymi dziwnymi sposobami :) albo podadzą oksytocyne w szpitalu i od razu pójde rodzić.... tylko ciekawe czy nie beda chcieli czekac na poród naturalny. W sumie to wolałabym bez tej oksytocyny..,... Moim zdaniem jak olka sie juz tak meczy tyle czasu powinni dać jej własnie ta kroplówke i od razu by urodziła... ale pewnie maja jakies inne metody ;/;/

Zgłoś nadużycie #10407 10 sierpnia 2011, 13:14

snoopy90 Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

Ehh ja tez cos czuję że chyba nie urodze do tego 17 i tez beda mnie meczyc różnymi dziwnymi sposobami :) albo podadzą oksytocyne w szpitalu i od razu pójde rodzić.... tylko ciekawe czy nie beda chcieli czekac na poród naturalny. W sumie to wolałabym bez tej oksytocyny..,... Moim zdaniem jak olka sie juz tak meczy tyle czasu powinni dać jej własnie ta kroplówke i od razu by urodziła... ale pewnie maja jakies inne metody ;/;/

pewnie co kraj to obyczaj...

Zgłoś nadużycie #10408 10 sierpnia 2011, 13:20

Konto usunięte
tylko kiedy ta moja kolej przyjdzie? :) ja dzisiaj marze o mc'donalds.... mmm świństwa pyszne takie :D i chyba będzie trzeba to zrealizowac :D bo kiedy jak nie teraz? :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10409 10 sierpnia 2011, 13:21

Donia1982 Gotowa na wszystko

schmetterling napisał(a)

dziewczyno na jakim Ty świecie żyjesz ?? ?? hehe :)

przyznam się ze ja też nigdy... jakoś nie przyszło mi  do głowy.  Ale racja: skoro ciuchy piorę przed pierwszym ubraniem to i szczoteczkę też trzeba umyć. Teraz już będę. Fuj, jak pomyslę ...
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #10410 10 sierpnia 2011, 13:21

schmetterling Supermama
Olke tam pewnie mordują tymi masażami...ehhh :| :| dziwnie tam w tej Angli jest,w tym momencie ciesze się że jestem w Polsce jednak.
Marta jedz póki możesz :) chociaż Ty i tak malutko przytyłaś i drobniutka jesteś ,to tobie jedzonko nie zaszkodzi,zresztą mi też już bardziej chyba nie zaszkodzi ;) ;) a co do kebaba to nie ma co się czaić :) :) trzeba jeść :)

Ja frytki już zrealizowałam,na dziś hamburger,jutro placki ziemniaczane a po jutrze torta robie :D dalej się nie rozpędzam bo siostra mi przepowiedziała poród w sobote :)