Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10331 10 sierpnia 2011, 8:04

agf Supermama
Matko, Aga, to masakra tak nie móc spać... Ja o 6.30 zmuszona byłam wstać, bo jechałam krew na morfo oddać, a chciałam żeby mąż mnie zawiózł,więc przed jego pracą pojechaliśmy, na 7.00.
Wróciłam, zrobiłam kanapki, które właśnie zjadłam, wstawiłam zmywarkę i zastanawiam się kiedy pójdę spać ;) W ogóle noc też miałam potworną - budziłam się nie wiem ile razy, gorąco mi było, duszno, cała spocona... Ale to chyba taka pogoda, bo mój mąż też się budził. A potem nie mogłam zasnąć, bo on chrapał i tak całą noc...

Zgłoś nadużycie #10332 10 sierpnia 2011, 8:08

agf Supermama
A co do znieczulenia to zgodnie z przepisami jest dostępne w szpitalach, na dodatek nieodpłatnie, więc niech nikt się nie da wrobić w jakieś opłaty czy błagania o znieczulenie (no, chyba, że są przeciwwskazania ze względu na stan zdrowia). U mnie w szpitalu z tego co mówiła położna to już większość odbywa się ze znieczuleniem, a krzyki na korytarzach jak kiedyś są już naprawdę rzadkością. Co do powikłań - jasne, że zawsze mogą sie zdarzyć jakieś przypadki, ale mój lekarz ginekolog-położnik jak go spytałam powiedział, ze w jego karierze lekarskiej (a młodziutki nie jest) nie spotkał sie jeszcze z żadnymi powikłaniami czy niebezpiecvznymi sytuacjami po zewnątrzoponowym. Tylko - trzeba wiedzieć kiedy podać żeby właśnie nie wydłużyć porodu.

Zgłoś nadużycie #10333 10 sierpnia 2011, 8:08

Black_rose Supermama
Aga trzymamy za słowo :D !

Zgłoś nadużycie #10334 10 sierpnia 2011, 8:39

Konto usunięte
no, ja wlasnie sniadanko wcinam, posiedze chwile i pomysle czy nie sprobowac sie przekimac... a znajac zycie to na zlosc zaczne dzisiaij rodzic jak taka niewyspana no :P skandal...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10335 10 sierpnia 2011, 8:43

wampirella Zaprawiona w bojach

Aga.W napisał(a)

dzien dobry!
ja od 4 nie spie... nie zeby cos sie dzialo :) po prostu spac nie moge, oczy jak 5 zl i obserwacje sufitu... istna masakra :) dzien pod tytulem zombie mnie czeka :)
wiec jako ze wyspana nie jestem - dzis nie rodze!

A może własnie dzisiaj. Ja nie mogłam spać noc przed samym porodem :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10336 10 sierpnia 2011, 8:50

muzzza Fajna mama
oliwkowa.mama gratulacje!!! :)
ja od 5 nie śpię, nic się nie ruszyło przez noc, mały obibok. Na wieczór już mnie tak plecy nawalały że myślałam przez chwilę że to to, ale nie... 
Odstawienie słodczy teraz to najgorsze co możemy zrobić, nie wiadomo co to będzie przy karmieniu, nie róbcie tego :)

Zgłoś nadużycie #10337 10 sierpnia 2011, 8:59

Romka Fajna mama
Tola, ja na wczorajszym spacerze ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #10338 10 sierpnia 2011, 9:09

Konto usunięte
Romka pięknie i promiennie wyglądasz :)
Wampirella a może i dzisiaj :D kto to wie, z tym moim Gałganem to nie wiadomo kiedy mu sie zachce :P a niech i dzisiaj się rodzi, nawet za 5 min :P ja juz mam dosyć tego turlania :D ale dawno nie miałam tak mocno nieprzespanej nocy :)

Zgłoś nadużycie #10339 10 sierpnia 2011, 9:11

Konto usunięte
muzza ja odstawiam i tak ;) bo mi słodycze szkodza na boczki :P hehe

Zgłoś nadużycie #10340 10 sierpnia 2011, 9:13

agf Supermama
Romka - tak świeżo wyglądasz i wcale nie widać po tobie żebyś jakoś umęczona czy zmęczona była :)
Aga - mi się już oczy zamykają i albo wypiję kawę albo się zdrzemnę zaraz, choć wolałabym drzemkę tak koło południa żeby mi jej na cały dzień starczyło ;)
A może coś jest w tym, że przed porodem noc nieprzespana - żeby być własnie jak zombi, żeby nie mieć zmysłów wyostyrzonych tylko być nieprzytomnym... ??

Zgłoś nadużycie #10341 10 sierpnia 2011, 9:13

Romka Fajna mama
Gratulacje dla Oliwkowej mamy ;) Ja wczoraj odebrałam wyniki, hemoglobina 13,3!!!Jeszcze tak dobrej w zyciu nie mialam.Na usg wyszlo,że maluszek przybrał 200 gram przez tydzień i ma 3200/Potem zobaczyłam,że jest moja gin i zapytałam, czy mnie gdzieś wcisną,żebym nie musiała specjalnie przyjeżdżac w piątek.Zwłaszcza,że ja tylko na chwilę, nawet nie po zwolnienie.I udało się.Okazało się,że waga znowu spadła- mam 3.300 od początku, ale wszystko dobrze.Lekarka stwierdziła,że pięknie mi w tej ciązy i mogę chodzić zawsze ;) hehehe.Ktg wzorcowe, odpoczywać, czekać ;) To czekanie mnie wykończy ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #10342 10 sierpnia 2011, 9:16

Konto usunięte
a weź jeszcze taka umęczona urodz dziecko :)
też zastanawiam sie czy drzemke teraz czy pozniej... kurcze 9 godzina a ja na twarz padam :) co za czasy...

Zgłoś nadużycie #10343 10 sierpnia 2011, 10:26

snoopy90 Fajna mama
Witam dziewczynki ja dopiero wstałam i rozmyslam od czego by tu dzień zaczać naraie padło na to ze na forum trzeba zajrzeć i zjeśc wawelka w czekoladzie :D   Aga wcale ci sie nie dziwie ze masz dośc turlania bo ja tez,mała mi wczoraj tak skopała od środka ze myslalam ze ją zaraz sama wyciagne ;) w nocy tez waliła jakby z głowki we mnie w dodatku jak leze dlugo na jednym boku to zaczyna mnie bolec biodro i noga z tej strony ze sie nawer obrocic nie moge :P

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #10344 10 sierpnia 2011, 10:27

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

a weź jeszcze taka umęczona urodz dziecko :)
też zastanawiam sie czy drzemke teraz czy pozniej... kurcze 9 godzina a ja na twarz padam :) co za czasy...

chyba jak juz jestes taka umęczona to jest ci wszystko jedno byle jak najszybciej sie polożyc :D

Zgłoś nadużycie #10345 10 sierpnia 2011, 10:30

magdab Gotowa na wszystko
Witam, ja właśnie wrócilam z ktg, no i mam lekkie skurcze. Położna mówi, że może szybko pójść, zobaczymy :)
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #10346 10 sierpnia 2011, 10:32

Karolinia Supermama
Cześć
Oliwkowa.mama gratulacje!! Śliczna Kruszynka ;)
Romka, Twoja gin ma rację, wyglądasz rewelacyjnie.
A ja sobie dziś pospałam, dopiero wstałam(z przerwą o 5 na zrobienie kanapek dla P ;) , no i wstawałam chyba z 6 razy siusiu). Pierwszyraz od dawna tak długo pospałam, ale nawet pies ma dziś leniwca i nie chce się jej na podwórko ;) Więc ja jeszcze w piżamie. I tak myślę co tu wtrynić na śniadanko ??
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10347 10 sierpnia 2011, 10:32

snoopy90 Fajna mama

magdab napisał(a)

Witam, ja właśnie wrócilam z ktg, no i mam lekkie skurcze. Położna mówi, że może szybko pójść, zobaczymy :)

he to fajnie może wczesniej urodzisz ;) tez chce w koncu iśc na te ktg

Zgłoś nadużycie #10348 10 sierpnia 2011, 10:33

snoopy90 Fajna mama

Romka napisał(a)

Tola, ja na wczorajszym spacerze ;)

świetnie wyglądasz ,aż promieniejesz :D

Zgłoś nadużycie #10349 10 sierpnia 2011, 10:36

agf Supermama
magdab - no to dobrze, lepiej szybko niż powoli ;)
Wiecie co, u mnie pogoda dosłownie jak jesienią - szaro za oknem i wciąż pada taki drobny deszcz,ale już pada i pada... No pogoda do niczego innego jak do spania. A ja miałam pranie dziś robić. Musze się wstrzymać, bo teraz  w mieszkaniu to schnie i schnie i wyschnąć nie może...
Idę chyba wezmę się za prasowanko i porządki w komodzie. Może już poukładam w pojemnikach te rzeczy dla małego, wypadałoby też torbę szpitalną przejrzeć jeszcze i dopakować...

Zgłoś nadużycie #10350 10 sierpnia 2011, 10:44

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

magdab - no to dobrze, lepiej szybko niż powoli ;)
Wiecie co, u mnie pogoda dosłownie jak jesienią - szaro za oknem i wciąż pada taki drobny deszcz,ale już pada i pada... No pogoda do niczego innego jak do spania. A ja miałam pranie dziś robić. Musze się wstrzymać, bo teraz  w mieszkaniu to schnie i schnie i wyschnąć nie może...
Idę chyba wezmę się za prasowanko i porządki w komodzie. Może już poukładam w pojemnikach te rzeczy dla małego, wypadałoby też torbę szpitalną przejrzeć jeszcze i dopakować...

ja jeszcze sie nie zadałam za torbe :P lezy pusta i czeka az ją spakuje ;)