Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1011 15 kwietnia 2011, 9:35

gosias Fajna mama

agf napisał(a)

No właśnie tak wyszło. Do jednego chodzę od początku ciąży, do medicavera, bo firma opłaca mi tam abonament. Do drugiego zaczęłam chodzić w tym tygodniu prywatnie, bo to dobry lekarz, pracujący w szpitalu, a niestety tak jest, że lepeij mieć lekarza ze szpitala. Moglabym z medicovera zrezygnować, ale tam mam wszystkie badania bezpłatnie więc głupotą byłoby z tego rezygnowac...

Ja w pierwszej ciąży tez tak chodziłam, i do przychodni i prywatnie do innego. Powiem Ci szczerze że bardziej ufałam temu prywatnemu, w przychodni babka ciągle wymyslała,że ma brac jakieś leki, chodziłam do prywatnego na konsultacje i nie kazał nic brac, nie brałam i mały urodził się zdrowy jak ryba. Ach ci lekarze! W tej ciąży chodzę tylko do przychodni,ale przy okazji moich różnych dolegliwości to badało mi juz chyba z 10 różnych lekarzy! Mam już dośc tej ciąży!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1012 15 kwietnia 2011, 9:36

wenus1988 Gotowa na wszystko

gosias napisał(a)

Ja w pierwszej ciąży tez tak chodziłam, i do przychodni i prywatnie do innego. Powiem Ci szczerze że bardziej ufałam temu prywatnemu, w przychodni babka ciągle wymyslała,że ma brac jakieś leki, chodziłam do prywatnego na konsultacje i nie kazał nic brac, nie brałam i mały urodził się zdrowy jak ryba. Ach ci lekarze! W tej ciąży chodzę tylko do przychodni,ale przy okazji moich różnych dolegliwości to badało mi juz chyba z 10 różnych lekarzy! Mam już dośc tej ciąży!

Oj tam nie mów tak.... :) Bedzie dobrze, przecierpisz troszkę a później przytulisz malutką i odda ci swą miłośc za wszystkie wyrzeczenia jakie musiałaś dla niej robić :-)

Zgłoś nadużycie #1013 15 kwietnia 2011, 9:42

gosias Fajna mama
Pewnie tak, kurczę ale ja się zrzędliwa zrobiłam, ciągle narzekam, dobra koniec z marudzeniem, trudno jest jak jest! Do następnego kryzysu :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1014 15 kwietnia 2011, 10:14

agf Supermama
Ech, bo to tak człowiek już w którymś momencie nie wie co robić jak każdy mówi tak lbo tak. Z tą ciążą to kurcze żadnych pewników nie ma  ;)

Zgłoś nadużycie #1015 15 kwietnia 2011, 10:47

Black_rose Supermama
Wenus - ty się kobietko ciesz, że waga Ci nie szaleje :D ja też mam czasem taką zajawkę na kebaba albo chińszczyznę, że szok! to sobie kupuję :P olać kilogramy ;)
Gosias- jak mi mała wczoraj kopała w cystę na przemian z wsadzaniem czegoś w wątrobę - i ani leżenie, ani chodzenie, ani kucanie nie pomagało ,to miałam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok... ah ta ciąża... ale jakoś to przeżyjemy ;)
margolcia- mój biust jest jakiś pełniejszy natomiast :/ mam nadzieję, że nie obwiśnie :D

Zgłoś nadużycie #1016 15 kwietnia 2011, 10:51

wenus1988 Gotowa na wszystko

Black_rose napisał(a)

Wenus - ty się kobietko ciesz, że waga Ci nie szaleje :D ja też mam czasem taką zajawkę na kebaba albo chińszczyznę, że szok! to sobie kupuję :P olać kilogramy ;)
Gosias- jak mi mała wczoraj kopała w cystę na przemian z wsadzaniem czegoś w wątrobę - i ani leżenie, ani chodzenie, ani kucanie nie pomagało ,to miałam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok... ah ta ciąża... ale jakoś to przeżyjemy ;)
margolcia- mój biust jest jakiś pełniejszy natomiast :/ mam nadzieję, że nie obwiśnie :D

Wolałabym jednak przytyć bo jednak ciężko byc chudzielcem... fuj wszytsko wisi tylko nic znaleźć nie można w sklepie wszystko dla ludzi normalnych z normalnymi figurami a nie dla szczupaków...

Zgłoś nadużycie #1017 15 kwietnia 2011, 11:12

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

Wolałabym jednak przytyć bo jednak ciężko byc chudzielcem... fuj wszytsko wisi tylko nic znaleźć nie można w sklepie wszystko dla ludzi normalnych z normalnymi figurami a nie dla szczupaków...

już nie przesadzaj :) ja bym wolała być troszkę szczuplejsza ;) ale jak się nie ma czego się chce to się cieszy z tego co jest :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1018 15 kwietnia 2011, 11:18

schmetterling Supermama
ja też bym wolała być szczuplejsza,zawsze marzyłam żeby ważyć 50kg ,co przy moim wzroście 172cm bardzo by mi się podobało :) niestety Bozia nie dała :)

Zgłoś nadużycie #1019 15 kwietnia 2011, 11:42

desdemona Zaprawiona w bojach
Nie marudzcie dziewczynki :) !
Ja w pierwszej ciazy przytylam 30 kilo i jakos przezylam  - ale nie bylo pozniej latwo tym bardziej ze mam 164 cm wzrostu i w pewnym momencie rzeczywiscie lepiej by mi bylo sie turlac niz chodzic :D .

Zgłoś nadużycie #1020 15 kwietnia 2011, 11:51

schmetterling Supermama

desdemona napisał(a)

Nie marudzcie dziewczynki :) !
Ja w pierwszej ciazy przytylam 30 kilo i jakos przezylam  - ale nie bylo pozniej latwo tym bardziej ze mam 164 cm wzrostu i w pewnym momencie rzeczywiscie lepiej by mi bylo sie turlac niz chodzic :D .

hahaha :) :) :)
właśnie wyobraziłam sobie że turlam się po chodniku a ludzie się na mnie gapią :)

Zgłoś nadużycie #1021 15 kwietnia 2011, 12:59

olka8922 Gotowa na wszystko
Ja na swoje piersi tez bym troch ponarzekala :P urosly ale nie sa takie jakbym chciala.Brodawki sa taakie duze :/
i tez bym wolala byc szczuplejsza niz tak jak teraz wygladam, ale sie nadrobi po sierpniu, spokojnie :)
mi chyba maly w nocy na pecherz uciskal bo jak nigdy bylam 4razy w toalecie :/
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1022 15 kwietnia 2011, 12:59

Ja na swoje piersi tez bym troch ponarzekala :P urosly ale nie sa takie jakbym chciala.Brodawki sa taakie duze :/
i tez bym wolala byc szczuplejsza niz tak jak teraz wygladam, ale sie nadrobi po sierpniu, spokojnie :)
mi chyba maly w nocy na pecherz uciskal bo jak nigdy bylam 4razy w toalecie :/

Zgłoś nadużycie #1023 15 kwietnia 2011, 14:27

Konto usunięte
ja narzekam bo za bardzo urosły piersi, chce swój poprzedni rozmiar i będzie super :) ale... oby później nie były do kolan :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1024 15 kwietnia 2011, 16:11

no, to prawda, zeby pozniej do kolan nie byly, bo dopiero bedzie porazka...

Zgłoś nadużycie #1025 15 kwietnia 2011, 16:16

Konto usunięte
zamiast biustonosza rajstopy :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1026 15 kwietnia 2011, 16:53

paprotka25 Supermama
to mi jakoś szaleńczo biust nie urósł, jest wiekszy niż był ale tak max o jeden rozmiar, może nawet nie, na upartego stare biustonosze mogę nosić, troszkę ciasne ale da sie przeżyć, mojej koleżance strasznie padł biust jak przestała karmić, na szczęście nie każdą to czeka więc może nas ominie.
A tak wogóle to wieczorem jak się położyłam to maluch się rozchulał i nigdy wcześniej tak mocno nie kopał. Normalnie aż mnie zabolało tak w samym dole brzucha, nie wspomne że jak raz walnął to aż mi się wszystko w środku zatrzęsło, coś czuję się młode zaczyna szleć i już niedługo zaczne porządnie je czuć :)

Zgłoś nadużycie #1027 15 kwietnia 2011, 17:10

Black_rose Supermama
no jak się rozszaleje to nie będzie zmiłuj ;) mnie tak mała wczoraj dawała popalić :/... coś mi wciskała w wątrobę na przemian z kopaniem w cystę i żadna zmiana pozycji nie umiała jej przegonić :/ myślałam że po ścianach zacznę chodzić :/

Zgłoś nadużycie #1028 15 kwietnia 2011, 17:16

paprotka25 Supermama
nawet mój mężuś pierwszy raz dostał kopa w rękę od malucha ale był zadowolony i dumny że je poczuł :)

Zgłoś nadużycie #1029 15 kwietnia 2011, 17:21

Black_rose Supermama
hihi my to mamy luz, bo czujemy i tak malucha, ale ile to razy mąż czatuje nad brzuchem, stuka, puka żeby mała łaskawie go obdarzyła kopem :D
Swoją drogą wrócił mój luby z tego szkolenia i co? Cmoka dostałam i do brzucha się dorwał :P ... i gada i całuje :/... szok... -> ten co dzieci nigdy nie lubiał :P

Zgłoś nadużycie #1030 15 kwietnia 2011, 17:23

paprotka25 Supermama
no wiesz cudzych dzieci możemy nie lubić ale za swoimi szalejemy :) tatuś jest dumny z córuni :)