Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10111 8 sierpnia 2011, 20:55

Konto usunięte
to wtedy legalnie pojedziesz razem z nim i ich pozabijasz... normalnie - legalnie :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10112 8 sierpnia 2011, 20:55

Karolinia Supermama
Dobra, idę pod prysznic i do męża się poprzytulać;D Papapa;*
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10113 8 sierpnia 2011, 20:58

Konto usunięte
no to miłego przytulania :D

Zgłoś nadużycie #10114 8 sierpnia 2011, 20:58

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

to wtedy legalnie pojedziesz razem z nim i ich pozabijasz... normalnie - legalnie :)

heheh masakra :( ehh już mnie ten remont rozpiernicza ... całą ciążę remont załamać się można :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10115 8 sierpnia 2011, 21:00

Konto usunięte
ale się go skończy i będzie spokój :) jeszcze chwila i będzie po :)
mi jeszcze troche czekania zostało... ale nic to :P  
Margolcia, luzik, wymienią na odpowiednie panele i zobaczysz, chwila moment i będzie gotowe :)

Zgłoś nadużycie #10116 8 sierpnia 2011, 21:00

Konto usunięte
dobra ja też idę się trochę położę a potem do wanienki się chlapać .... Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #10117 8 sierpnia 2011, 21:06

Konto usunięte
też uciekam :)
3majcie sie Mamuski :D miłego wieczoru Wam zyczę!

Zgłoś nadużycie #10118 8 sierpnia 2011, 21:09

olka8922 Gotowa na wszystko

agf napisał(a)

Do 2 tygodni po wyznaczonej dacie to jeszcze nie przenoszona, więc spokojnie - nie dadzą mu dłużej w twoim brzuchu leniuchować niż te 2 tygodnie -  ato się jeszcze "w terminie" nazywa :)
Widzisz, ja ciebie uspokajam, a sama to zawsze panikuję przed wizytą - no nie wiem, tak ju,ż mam ,że z góry się denerwuję i zastanawiam co może być nie tak. I uwierz - sama mam dość tej swojej cechy, ale nie potrafię tego zmienić ;)

dobrze, ze jestem na tym forum zarejestrowana, co ja bym bez Was zrobila :) pewnie jeszcze bardziej panikowala... :) a no uspokoilas mnie :) no, maluch ma czas do piatku, jak sam nie wyjdzie to bedzie eksmisja :) a co do Ciebie to wlasnie nie moge pojac czym Ty i dlaczego tak sie denerwujesz :) co innego jakbys plamila, miala ciaz zagrozona, albo by sie lozysko odklejalo to tak, wtedy to i ja bym panikowala. Ale masz idealna ciaze, wszystko sie ladnie pieknie rozwija a Ty swoje. I to masz lekarza na miejscu, a co ja mam powiedziec? Oj mysle ze jakbys byla w ciazy i bys mieszkala w Anglii to dopiero bys panikowala. Bo tutaj Ci nie zrobia ani usg ani nie zobaczysz lekarza - predzej polozna. Nie panikuj bo maluch wtedy tez jest w stresie :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #10119 8 sierpnia 2011, 21:15

agf napisał(a)

No może i tak ;) W sumie to mój mąż czasem nie może mnie słuchac jak panikuję albo zadaję dziesiątki pytań typu "a co jeśli...?", a na koniec mi mówi "jezu, mówiłem ci żebyś mnie słuchała, po co było sie tak denerwować..." ;)

takie pytania to ja tez zadaje, ciagle, wiecznie, jakbym sama sie na chama probowala zdolowac :P takze to objaw prawidlowy u kobiet :D u mnie czesto jest tak, ze Wojtek mnie uspokaja, ja dalej mowie "a co bedzie jak...?" wtedy on mnie probuje pocieszyc w inny sposob, a ja sie wygrazam typu "zobaczysz teraz olewasz sprawe a pozniej bedziesz zalowal jak cos sie stanie". W czwartek zaczal mi odchodzic czop sluzowy, a wczoraj z rana mialam na papierze taki pod brazowy podchodzil, chcialam juz do szpitala jechac, Wojtek oczywiscie swoje ze nic sie nie dzieje. Wtedy sie wkurzylam i jak zwykle swoje "zobaczysz cos sie stanie i bedziesz zalowal". Dzisiaj sie pytalam poloznej i mowila, ze to normalne, ze tak sie nieraz dzieje z tym czopem :P ale Wojtkowi nic nie powiedzialam, ze sie pytalam o to poloznej :p bo po co? :)

Zgłoś nadużycie #10120 8 sierpnia 2011, 21:17

Aga.W napisał(a)

Ela uroczy pokoik :D kolejny rozczulacz no! i mebelki takie śliczne i wszystko... slicznie :D
kurcze a ja jeszcze z pokoikiem w domu się wstrzymam... bo jeszcze go nei ma :) a u mamy szaleć nie będę :D
wystarczy że na te Wasze się napatrze :D
Olka ale musiałabys widziec jak sama się zdziwiła że jej wyszło :D radocha z takich dzieciaczków :D a co dopiero jak swoje będziemy miały? :D
Margolcia a Ty nie wyj tylko spokojna badz :) 1 dzien w ta czy w tą... i tak miał być giga poślizg, wyszło ok, więc czym Ty sie martwisz :)  
no dobra, można sie pomartwić ale nie żeby wyć :) no robią takie teraz badziewia czasem... nic nie poradzisz... się wymieni i będzie ok!

heheeh, pewnie w szoku byla, ze po tylu probach w koncu wyszlo :) ja czekam az siostry zacznie gadac, chociaz pewnie sobie troche pcozekam, bo ma dopiero 8tygodni :) a ze swoich to pewnie bedziemy mialy smiechi po pachi :D

Zgłoś nadużycie #10121 8 sierpnia 2011, 21:19

Margolcia napisał(a)

Kurcze wkurzyłam się ... musimy zwrócić panele do leroy merlin bo są krzywe :( kurde a juz myślałam ze bede miec dzis je ułożone!!!!!!!! niesprawiedliwe!!!! jutro mąż jedzie po pracy do Białegostoku i wymieni je na inne :| i znów dzień przepadł!!!! :( idę wyć ...

To Ci szuje, no!!! ale pewnie wymienia juz na dobre :) nie ma co sie stresowac. Siebie i kropelki! ja tez sie ide myc, milego relaxu i chlapania :D

Zgłoś nadużycie #10122 8 sierpnia 2011, 21:23

Nie mam jeszcze swojego uparciucha takze pochwale sie swoja przyszla chrzesnica :) 27 sierpnia zostane oficjalnie matka chrzestna Karolci :)

Zgłoś nadużycie #10123 8 sierpnia 2011, 22:03

mamaela Supermama

olka8922 napisał(a)

takie pytania to ja tez zadaje, ciagle, wiecznie, jakbym sama sie na chama probowala zdolowac :P takze to objaw prawidlowy u kobiet :D u mnie czesto jest tak, ze Wojtek mnie uspokaja, ja dalej mowie "a co bedzie jak...?" wtedy on mnie probuje pocieszyc w inny sposob, a ja sie wygrazam typu "zobaczysz teraz olewasz sprawe a pozniej bedziesz zalowal jak cos sie stanie". W czwartek zaczal mi odchodzic czop sluzowy, a wczoraj z rana mialam na papierze taki pod brazowy podchodzil, chcialam juz do szpitala jechac, Wojtek oczywiscie swoje ze nic sie nie dzieje. Wtedy sie wkurzylam i jak zwykle swoje "zobaczysz cos sie stanie i bedziesz zalowal". Dzisiaj sie pytalam poloznej i mowila, ze to normalne, ze tak sie nieraz dzieje z tym czopem :P ale Wojtkowi nic nie powiedzialam, ze sie pytalam o to poloznej :p bo po co? :)

No by Ci pewnie powiedział: a nie mówiłem ??   Oni już tak mają, mniej emocji w nich jest i tak bardziej obiektywnie na wszystko patrzą ;) Ktoś musi równoważyć te nasze hustawki nastrojów i burze hormonalne :)

Zgłoś nadużycie #10124 8 sierpnia 2011, 22:05

mamaela Supermama

olka8922 napisał(a)

Nie mam jeszcze swojego uparciucha takze pochwale sie swoja przyszla chrzesnica :) 27 sierpnia zostane oficjalnie matka chrzestna Karolci :)

sweet baby :) Oj to musisz szybo wrócić do formy po porodzie skoro już za niecałe 3 tygodnie masz być piękną mamuśką chrzestną ;)

Zgłoś nadużycie #10125 8 sierpnia 2011, 22:06

wampirella Zaprawiona w bojach
Jaka malutka słodka kruszynka :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #10126 8 sierpnia 2011, 22:07

Konto usunięte
cholercia nie mogę iść się kąpać bo kumpel płytki kładzie w łazience do końca już :|

Zgłoś nadużycie #10127 8 sierpnia 2011, 22:08

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

ale laleczka śliczna :D

Zgłoś nadużycie #10128 8 sierpnia 2011, 22:13

konwalia Fajna mama
Margolciu sama zastanawiałam sie jak rozwiązac problem spania chłopców i natrafiłam na taka oto stronę o bliźniakach. Może i tobie sie na cos przydadza te rady. :)
http://www.multimama.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=103&Itemid=87&lang=pl
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #10129 8 sierpnia 2011, 22:16

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Margolciu sama zastanawiałam sie jak rozwiązac problem spania chłopców i natrafiłam na taka oto stronę o bliźniakach. Może i tobie sie na cos przydadza te rady. :)
http://www.multimama.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=103&Itemid=87〈=pl

ale Cię dawno tu nie widziałam :D który to już u Ciebie tydzień ?? jak się czujesz ?? dziękuję za stronkę

Zgłoś nadużycie #10130 8 sierpnia 2011, 22:19

agf Supermama
Margolcia, ty może jak tego swojego wyślesz to sklepu to niech on tam powie, że kobita w ciąży na nie czeka i jak złe dostanie to sama przyjedzie, a wtedy to... strach się bać ;0 Zobaczysz, jeszcze z upustem dostaniecie :)