Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #10091 8 sierpnia 2011, 20:14

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Tak się chwalilyście tymi pokoikami dzieci, że aż poszłam pstryknąć fotkę pokoiku małej.
Łóżeczka nadal w nim nie ma- było malowane i póki może niech stoi w garażu i się wietrzy, ale lokalizacja w pokoiku naznaczona jest materacem, na którym póki co stoi wanienka :)
Obklejanki borderem, naklejkami i witrażykami na oknie dachowym to moje dzieło :) :)

śliczny [pokoik :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #10092 8 sierpnia 2011, 20:16

agf Supermama

mamaela napisał(a)

Tak się chwalilyście tymi pokoikami dzieci, że aż poszłam pstryknąć fotkę pokoiku małej.
Łóżeczka nadal w nim nie ma- było malowane i póki może niech stoi w garażu i się wietrzy, ale lokalizacja w pokoiku naznaczona jest materacem, na którym póki co stoi wanienka :)
Obklejanki borderem, naklejkami i witrażykami na oknie dachowym to moje dzieło :) :)

No cudny ten pokoik! Jak kolorowo no i motyw Kubusia Puchatka - lubi tego misia :) Ach, jak zazdroszczę osobnego pokoiku dla meleństwa !)

Zgłoś nadużycie #10093 8 sierpnia 2011, 20:23

olka8922 Gotowa na wszystko
Schmetterling troche sie wystraszylam tymi wodami zielonymi twojej kolezanki, ale spoko, zdaje sobie sprawe ze nieraz sa takie przypadki, nie oklamujmy sie ;) i wierze ze ja bede miala normalne przezroczyste :)
Mamaela dobrze ze napisalas posta apropo wod - to mnie podnioslo troche na duchu, bo juz mam 7dni przenoszona ciaze, a jak juz mi polozna wywrozyla ze do srody pewnie nic sie nie ruszy to juz bedzie 9dni. A pokoik sliczny, naprawde... widac ze dla dziewczynki, maly pałacyk :)
Agf ciesze sie, ze na Ktg wszystko wyszlo prawidlowo. Widzisz, na kazdej wizycie masz wszystko dobrze, z maluchem, prawidlowo rosnie itp. to nie wiem, kobieto, dlaczego ty sie tak denerwujesz przed kazda wizyta. wyluzuj ;)
mnie cos brzuch pobolewa, dalej mi czop wylatuje, ide sie zaraz myc i poogladam sobie tv w szlafroku :) zrobilam dzisiaj gulasz to bedzie na jutro, rodzice juz mi pisali dzisiaj smsa "czemu sie nie odzywam, martwia sie o mnie" a mowilam im chyba z 10razy ze jak zaczne rodzic to na pewno Wojtek im wysle smsa. Panikuja bardziej niz ja :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #10094 8 sierpnia 2011, 20:25

mamaela Supermama

Karolinia napisał(a)

Ela rozkoszny pokoik, mam nadzieję, że u nas jak drugie będzie rosło to też już będę mu pokoik urządzać w swoim domku, nie tylko kącik w swojej sypialni ;) Cudo, cudo... 
Już się zdecydowaliście na Paulinkę ?? Wcześniej miałaś Zuzę jeszcze w opisie, zostawiliściie dla mnie... ?? ;)

Tak mąż stwierdził,że za duzo teraz jest Zuzanek - poczytał różne informacje o najczęściej nadawnych imionach i już Zuzia odpadła (choć imię fajne). Stanęło póki co na Paulince, a na drugie ma mieć Natalia. Ale jeszcze miesiąc, to kto wie czy mu się nie zmieni :)
Tak więc Zuzannę zostawiam Tobie :)

Zgłoś nadużycie #10095 8 sierpnia 2011, 20:26

olka8922 Gotowa na wszystko
Aga to jest co swietowac :) siostrzenica juz umie wymowic ciociuni imie :) musisz jej teraz cos sprezentowac, zeby miala na pamiatke i zapamietala za co to, to bedzie czesciej mowic :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #10096 8 sierpnia 2011, 20:31

Karolinia Supermama
U mnie jeszcze może być Marcel, ta Zuzka to w sumie z Pawła strony, ale mne bardzo podoba się Iga. Mojemu P bardzo się podoba Natalka, ale jego brat ma córcie Natalkę ;) A Paulina tez b. ładnie-moja jedyna prywatna siostra tak się nazywa ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #10097 8 sierpnia 2011, 20:31

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

bo juz mam 7dni przenoszona ciaze, a jak juz mi polozna wywrozyla ze do srody pewnie nic sie nie ruszy to juz bedzie 9dni. A pokoik sliczny, naprawde... widac ze dla dziewczynki, maly pałacyk :)
Agf ciesze sie, ze na Ktg wszystko wyszlo prawidlowo. Widzisz, na kazdej wizycie masz wszystko dobrze, z maluchem, prawidlowo rosnie itp. to nie wiem, kobieto, dlaczego ty sie tak denerwujesz przed kazda wizyta. wyluzuj ;)

Do 2 tygodni po wyznaczonej dacie to jeszcze nie przenoszona, więc spokojnie - nie dadzą mu dłużej w twoim brzuchu leniuchować niż te 2 tygodnie -  ato się jeszcze "w terminie" nazywa :)
Widzisz, ja ciebie uspokajam, a sama to zawsze panikuję przed wizytą - no nie wiem, tak ju,ż mam ,że z góry się denerwuję i zastanawiam co może być nie tak. I uwierz - sama mam dość tej swojej cechy, ale nie potrafię tego zmienić ;)

Zgłoś nadużycie #10098 8 sierpnia 2011, 20:33

Karolinia Supermama
Ola chyba każda z ans tak ma...;| taka nasza głupia babska natura;P

Zgłoś nadużycie #10099 8 sierpnia 2011, 20:33

agf Supermama

mamaela napisał(a)

Tak mąż stwierdził,że za duzo teraz jest Zuzanek - poczytał różne informacje o najczęściej nadawnych imionach i już Zuzia odpadła (choć imię fajne). Stanęło póki co na Paulince, a na drugie ma mieć Natalia. Ale jeszcze miesiąc, to kto wie czy mu się nie zmieni :)
Tak więc Zuzannę zostawiam Tobie :)

Paulina to chyba nie tak bardzo popularne, przynajmniej ja żadnej Paulinki nie znam ... :)

Zgłoś nadużycie #10100 8 sierpnia 2011, 20:33

Konto usunięte
Kurcze wkurzyłam się ... musimy zwrócić panele do leroy merlin bo są krzywe :( kurde a juz myślałam ze bede miec dzis je ułożone!!!!!!!! niesprawiedliwe!!!! jutro mąż jedzie po pracy do Białegostoku i wymieni je na inne :| i znów dzień przepadł!!!! :( idę wyć ...

Zgłoś nadużycie #10101 8 sierpnia 2011, 20:34

agf Supermama

Karolinia napisał(a)

Ola chyba każda z ans tak ma...;| taka nasza głupia babska natura;P

No może i tak ;) W sumie to mój mąż czasem nie może mnie słuchac jak panikuję albo zadaję dziesiątki pytań typu "a co jeśli...?", a na koniec mi mówi "jezu, mówiłem ci żebyś mnie słuchała, po co było sie tak denerwować..." ;)

Zgłoś nadużycie #10102 8 sierpnia 2011, 20:36

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

Kurcze wkurzyłam się ... musimy zwrócić panele do leroy merlin bo są krzywe :( kurde a juz myślałam ze bede miec dzis je ułożone!!!!!!!! niesprawiedliwe!!!! jutro mąż jedzie po pracy do Białegostoku i wymieni je na inne :| i znów dzień przepadł!!!! :( idę wyć ...

Pocieszeniem może być to, ze jak już będziecie je mieć to szybciutko pójdzie, bo je się raz dwa zakłada. Swoją drogą dziwne,jak mogą być krzywe? Może źlebyły przechowywane czy coś , że sie powyginały? Ale i tak dacie radę ze wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #10103 8 sierpnia 2011, 20:39

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Paulina to chyba nie tak bardzo popularne, przynajmniej ja żadnej Paulinki nie znam ... :)

Ja też nie znam żadnej, syn zrobił wywiad wsród kolegów z różnyh szkół i mało jest Paulinek, choć gdzieś tam jakaś jest, więc napewno nie będzie  3-4 o tym samym imieniu. Adam jak chodził do podstawówki to tak było z Patrykami i Mateuszami. A u mojego brata synka w przedszkolnej grupie jest: 3 Jaśków (brat też ma Jasia), 3Kacperków, 4 Julki i 2 Amelki :) I wszystko w 20 osobowej grupie :)

Zgłoś nadużycie #10104 8 sierpnia 2011, 20:39

Konto usunięte

agf napisał(a)

Pocieszeniem może być to, ze jak już będziecie je mieć to szybciutko pójdzie, bo je się raz dwa zakłada. Swoją drogą dziwne,jak mogą być krzywe? Może źlebyły przechowywane czy coś , że sie powyginały? Ale i tak dacie radę ze wszystkim :)

chodzi o to ze są krzywe przy łączeniach ,w jednym miejscu stykają się idealnie a w drugim jest szczelina :| kurde ze takie badziewie sprzedają :| a najtańsze nie były bo kosztowały po 25 zł :(

Zgłoś nadużycie #10105 8 sierpnia 2011, 20:42

Karolinia Supermama
Margolcia, panele to szybka sprawa, nie a co się denerwować,, bo jeszcze Kropelki się wkurzą na mamę i Cię skopią ;)  
Ola, mój P tez tak zwqsze mówi, ale pomimo tego że narzeka że ja stękam, to jak mam wizytę na 11.15(był ze mną tylko na jednej ze względu na to że daleko pracuje, musiałby brać wolne by ze mną być), to najpóźniej o 11.25 dzwoni czy wszystko w porządku- najczęściej w momencie gdy wchodzę do gabinetu;D

Zgłoś nadużycie #10106 8 sierpnia 2011, 20:43

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Oj popatrz na to tak- dobrze że przy podejściu do układania już to odkryliście, a nie po położeniu Wam się wybrzuszyły- a tak też mogło być :( Wtedy dopiero by była jazda-  reklamacja, opinia eksperta, odrywanie listew przypodłogowych, zrywanie paneli.... Fakt jeden dzień w plecy, ale pewność że będziesz mie prostą i piękną podłogę... Nie denerwuj się, dzieci są teraz w hotelu klasy Lux, ze SPA, żadnej nerwowej atmosfery sobie nie życzą- tego oferta nie przewidywała :)

Zgłoś nadużycie #10107 8 sierpnia 2011, 20:46

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Oj popatrz na to tak- dobrze że przy podejściu do układania już to odkryliście, a nie po położeniu Wam się wybrzuszyły- a tak też mogło być :( Wtedy dopiero by była jazda-  reklamacja, opinia eksperta, odrywanie listew przypodłogowych, zrywanie paneli.... Fakt jeden dzień w plecy, ale pewność że będziesz mie prostą i piękną podłogę... Nie denerwuj się, dzieci są teraz w hotelu klasy Lux, ze SPA, żadnej nerwowej atmosfery sobie nie życzą- tego oferta nie przewidywała :)

no tak ale kurcze myslalam ze juz jutro bede mogła porządki robić .... ZAWSZE COŚ!!!tym bardziej ze jeszcze tydzien mi został :(

Zgłoś nadużycie #10108 8 sierpnia 2011, 20:47

Konto usunięte
Ela uroczy pokoik :D kolejny rozczulacz no! i mebelki takie śliczne i wszystko... slicznie :D
kurcze a ja jeszcze z pokoikiem w domu się wstrzymam... bo jeszcze go nei ma :) a u mamy szaleć nie będę :D
wystarczy że na te Wasze się napatrze :D
Olka ale musiałabys widziec jak sama się zdziwiła że jej wyszło :D radocha z takich dzieciaczków :D a co dopiero jak swoje będziemy miały? :D
Margolcia a Ty nie wyj tylko spokojna badz :) 1 dzien w ta czy w tą... i tak miał być giga poślizg, wyszło ok, więc czym Ty sie martwisz :)  
no dobra, można sie pomartwić ale nie żeby wyć :) no robią takie teraz badziewia czasem... nic nie poradzisz... się wymieni i będzie ok!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #10109 8 sierpnia 2011, 20:52

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Margolcia a Ty nie wyj tylko spokojna badz :) 1 dzien w ta czy w tą... i tak miał być giga poślizg, wyszło ok, więc czym Ty sie martwisz :)  
no dobra, można sie pomartwić ale nie żeby wyć :) no robią takie teraz badziewia czasem... nic nie poradzisz... się wymieni i będzie ok!

kurw* się wkurzę jak i te co wymieni będą krzywe!!

Zgłoś nadużycie #10110 8 sierpnia 2011, 20:54

Karolinia Supermama
spoko Margolcia, drugi raz Wam szajsu nie dadzą, My swoje jak kładliśmy to też wymienialiśmy 2 paczki, bop były zawilgocone i miały kształt prawie jak narty;D I ponad 50 zł za metr ;p Co zrobić, Polska ;p