Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9971 8 sierpnia 2011, 13:08

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

mamy ,tak jak kiedyś pisałam ja jeszcze w tym łóżeczku spałam :) ale coś nas na nowe wzięło ,a gg chuyba działa,napisałam do ciebie własnie

ale to tak bardzo zniszczone jest czy to tylko kaprys ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9972 8 sierpnia 2011, 13:14

agf Supermama
Apropo łózeczek, w których my spałyśmy - odebrałam wczoraj od rodziców kołyskę- oczywiście całe obszycie mama nowe szyła. Nie mogę się na nią napatrzyć, wiecie? Ona jest taka malutka i słodziutka :)

Zgłoś nadużycie #9973 8 sierpnia 2011, 13:18

Karolinia Supermama
Ja tez mam swoje łóżeczko jeszcze, ale stwierdziliśmy że po 1) potrezebujemy z szufladą, jako że Bąbelek będzie z nami w sypialni, a po2to fajnie kupywać takie rzeczy;D;D;D A pozatym chcemy żeby wsystko mniej wiecej się komponowało ze sobą, więć łóżeczko i komoda będą mniej więcej takie jak nasze meble.
A paprotka pokoik śliczniutki, b. fajne naklejki i kolor rewelacyjny.
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #9974 8 sierpnia 2011, 13:20

Karolinia Supermama
agf  wcale się nie dziwię, cudo ;) Zdolną masz mamę ;)

Zgłoś nadużycie #9975 8 sierpnia 2011, 13:21

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ale to tak bardzo zniszczone jest czy to tylko kaprys ??

właśnie nie jest zniszczone ,chyba kaprys :) :)
tzn miałam zamiar sobie kupić torebkę ,ale stwierdziłam ,że za te pieniązki kupimy łóżeczko,matko kiedyś by mi nawet przez mysl nie przeszło żeby z torebki zrezygnować :D :D :D

Zgłoś nadużycie #9976 8 sierpnia 2011, 13:22

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Apropo łózeczek, w których my spałyśmy - odebrałam wczoraj od rodziców kołyskę- oczywiście całe obszycie mama nowe szyła. Nie mogę się na nią napatrzyć, wiecie? Ona jest taka malutka i słodziutka :)

śliczna :) :)

Zgłoś nadużycie #9977 8 sierpnia 2011, 13:23

Konto usunięte

agf napisał(a)

kurcze!! jaka śliczna!! wiesz masz podobny kolorek ściany jak u moich Kropelek w pokoju :)

Zgłoś nadużycie #9978 8 sierpnia 2011, 13:25

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

właśnie nie jest zniszczone ,chyba kaprys :) :)
tzn miałam zamiar sobie kupić torebkę ,ale stwierdziłam ,że za te pieniązki kupimy łóżeczko,matko kiedyś by mi nawet przez mysl nie przeszło żeby z torebki zrezygnować :D :D :D

heheh :) zmieniamy się :) ja też tak mam za miast sobie to dzieciom kupuję :)

Zgłoś nadużycie #9979 8 sierpnia 2011, 13:25

olka2747 Gotowa na wszystko
hej :-) Widzę, że jest kolejna? Gosia gratuluję. Olka wsółczuję tego masażu bo to bardzoooooo boli ;-( A my tak sobie żyjemy z dnia na dzień ;-) . Były małe problemy. Kacper nie mógł zrobić kupki bo miał zaparcia, ale jest już ok. Za to ciągle stęka i pręży się. chciałabym go ustawić na jedno  mleko i to kupne, bo podejżewam, że to moje mleko mu szkodzi, i stąd ciągle robi zieloną kupkę. Ale on niestety chce jeść częściej niż 3 godziny a taka przerwa musi być w kupnym mleku, więc wtedy dokarmiam go swoim mlekiem. Ahh nie wiem co mam robić.

Zgłoś nadużycie #9980 8 sierpnia 2011, 13:27

agf Supermama
Tak też mi się Margolcia wydawało jak pisałaś o ty Lawendowym Polu czy Lecie, że to pewnie cos jak u mnie :) Tylko ja już nie pamiętam nazwy swojej farby, ale generalnie lubię takie lila-fiolety :)
Ania- hihi, no widzisz co to się z ludźmi robi... Ale fakt - torebek jeszcze sobie w życiu kupisz dużo, a łóżeczek... chociaż, kto tam wie :)
Fajnie, że się wam kołyska podoba - ja co chwila łażę do sypialni i ją oglądam :)

Zgłoś nadużycie #9981 8 sierpnia 2011, 13:27

Konto usunięte

olka2747 napisał(a)

hej :-) Widzę, że jest kolejna? Gosia gratuluję. Olka wsółczuję tego masażu bo to bardzoooooo boli ;-( A my tak sobie żyjemy z dnia na dzień ;-) . Były małe problemy. Kacper nie mógł zrobić kupki bo miał zaparcia, ale jest już ok. Za to ciągle stęka i pręży się. chciałabym go ustawić na jedno  mleko i to kupne, bo podejżewam, że to moje mleko mu szkodzi, i stąd ciągle robi zieloną kupkę. Ale on niestety chce jeść częściej niż 3 godziny a taka przerwa musi być w kupnym mleku, więc wtedy dokarmiam go swoim mlekiem. Ahh nie wiem co mam robić.

jaki SŁODZIAK!! i jakie długaśne włoski blond ma :)

Zgłoś nadużycie #9982 8 sierpnia 2011, 13:29

agf Supermama

olka2747 napisał(a)

Olka - jaki rockman z tego Kacpra! Co za fryzura czadowa :D   Każda z nas pewnie na początku jakieś problemy będzie napotykać, ale na pewno z czasem się wszystko ustabilizuje. Z tym mlekiem to nie wiem, ale wydaje mi się, że raczej niemożliwe jest żeby twoje mleko mu szkodziło... ?

Zgłoś nadużycie #9983 8 sierpnia 2011, 13:29

Konto usunięte

agf napisał(a)

Tak też mi się Margolcia wydawało jak pisałaś o ty Lawendowym Polu czy Lecie, że to pewnie cos jak u mnie :) Tylko ja już nie pamiętam nazwy swojej farby, ale generalnie lubię takie lila-fiolety :)
Ania- hihi, no widzisz co to się z ludźmi robi... Ale fakt - torebek jeszcze sobie w życiu kupisz dużo, a łóżeczek... chociaż, kto tam wie :)
Fajnie, że się wam kołyska podoba - ja co chwila łażę do sypialni i ją oglądam :)

tylko że u mnie jest troszeczkę jaśniejszy kolorek :) (lawendowe pole ;) ) ahhh już nie długo ja się pochwalę w imieniu Kropelek pokoikiem :)

Zgłoś nadużycie #9984 8 sierpnia 2011, 13:30

Konto usunięte

agf napisał(a)

Olka - jaki rockman z tego Kacpra! Co za fryzura czadowa :D   Każda z nas pewnie na początku jakieś problemy będzie napotykać, ale na pewno z czasem się wszystko ustabilizuje. Z tym mlekiem to nie wiem, ale wydaje mi się, że raczej niemożliwe jest żeby twoje mleko mu szkodziło... ?

no mi też się właśnie wydaje że mleko matki jest najlepsze ,może ty coś zjadłaś ??

Zgłoś nadużycie #9985 8 sierpnia 2011, 13:31

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

tylko że u mnie jest troszeczkę jaśniejszy kolorek :) (lawendowe pole ;) ) ahhh już nie długo ja się pochwalę w imieniu Kropelek pokoikiem :)

Ja mam jeszcze o odcień jaśniejszy na suficie i jednej ścianie - naprzeciw wejścia, a 3 pozostałe właśnie takie :)

Zgłoś nadużycie #9986 8 sierpnia 2011, 13:32

Konto usunięte
i doszłam do wniosku że na razie jedno  łóżeczko rozstawię ... kurcze no nie wiem już sama bo w sumie potem mogę nie mieć czasu na rozłożenie drugiego to może niech złożone już stoi co ?? a potem tylko pościelę je ??

Zgłoś nadużycie #9987 8 sierpnia 2011, 13:33

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ja mam jeszcze o odcień jaśniejszy na suficie i jednej ścianie - naprzeciw wejścia, a 3 pozostałe właśnie takie :)

to super :) ja też takie kolorki lubię :)

Zgłoś nadużycie #9988 8 sierpnia 2011, 13:34

olka2747 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

jaki SŁODZIAK!! i jakie długaśne włoski blond ma :)

hehe tak włoski ma cudowne. Mój blondasek kochany :-) I nawet w Irokeza mu się same układają, nikt mu ich nie układa, a one same.

Zgłoś nadużycie #9989 8 sierpnia 2011, 13:34

agf Supermama
Ja bym na razie jedno wstawiła. W końcu mąż ci je rozłoży jak trzeba będzie potem, a łóżeczka w miarę szybko się montuje, więc na pewno któregoś dnia zdąży. A tak to sobie tylko zawalisz przestrzeń. No, chyba, że dużo luzu masz w pokoiku.

Zgłoś nadużycie #9990 8 sierpnia 2011, 13:35

Karolinia Supermama
Ola jakie ma włoski długie!! Boski facecik;D
A któraś pisała wcześniej o balsami bezzapachowym- ja kiedys używałam z AA jest taki właśnie- dla mnie nie bardzo leżał, ale ja wogóle jestem wybredna co do balsamów itp.