Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9951 8 sierpnia 2011, 12:23

Konto usunięte
hej dziewczyny :D ja nadal nie urodziłam... także kiśniemy nadal jako pakiet 2w1 :)
ja jutro będę już przeteminowana ostatecznie. cholera a miał być 27 lipca :P te nasze sierpniowe Maluchy to jakies straszne leniee!!
Olka boja siora bez czopa z tydzień śmigała ;)
o kurcze Gosias się rozpękła :D ale super!! GRATULUJE!!! razem ze swoim małych uparciuchem z brzucha :P
hehe Ania, nie ma co w cuda wierzyć :P moja siora córkę swą przenosiła 11 dni ;) także wiesz... i tak wycisnęli ją niemalże siłą :P
mnie mama też przenosila, ale to już tydzień chyba tylko....
Margolcia ciesze się że już pokoik macie zrobiony :D teraz to już same przyjemności :D
ojj Olki dziecię ciągle uparte :) takie te nasze dzieciaki no... ale fakt, może masaż coś pogoni ;)
Paprotka uroczo ten pokoik wygląda :D rozczulające są te wyrka dla dzieci :D
Agf ja ktg nie miałam o dziwo. ale nic to, w sumie skurczy  nie mam, szyjka jak przed ciążą :P to nie ma co szalec ;)
heh miłego dnia Mamusie :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9952 8 sierpnia 2011, 12:34

paprotka25 Supermama
byłam w tym sklepiku ciążowym i koszule mają po ponad 40 zł ,więc jednak zamówie na allegro, trudno zaryzykuje, tu za 3 koszule zapłaciłabym ok 120 zł a za tą kase na allegro mam 3 koszule, szlafrok i przesyłke. Odebrałam wyniki badań, jutro mam wizyte, to dowiem się czy wszystko ok, teraz wstawiłam zupe, i musiałam sobie siąść, strasznie duszno jest na dworze i pewnie później będzie lać. A wogóle jaki widziałam wynalazek, jak przechodziłam koło jednego sklepu to stał automat na mleko :) wrzuca się kase, wychodzi butelka i podkłada się ją pod jakiś lejek i nalewa mleko, czego to już nie wymyślą hehe, ciekawe tylko czy to takie mleko pasteryzowane czy jak od chłopa? :)

Zgłoś nadużycie #9953 8 sierpnia 2011, 12:38

Konto usunięte
Paprotka może krowa jest w środku i od razu ją tam doją ?? :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9954 8 sierpnia 2011, 12:41

agf Supermama
Paprotka - koszuli do karmienia kup sobie rozmiar normalny - nie to, że większy. Ja mam dwie różne, obydiwe S i nawet teraz z brzuchem są dobre :)

Zgłoś nadużycie #9955 8 sierpnia 2011, 12:41

paprotka25 Supermama
zaczęłam się zastanawiać czy nie kupić sobie jakiegoś innego balsamu do ciała, teraz używam tych kremów z biellendy z konkursu, i one dość intensywnie pachną a kiedyś słyszałam że nie powinno się używać zapachowych bo dziecko poznaje nas po zapachu i teraz tak myśle czy nie kupić jakiegoś bezzapachowego, chociaż nawet nie wiem czy są takie, bo wszystki jakich używałam miały jakiś zapach, jak sądzicie?

Zgłoś nadużycie #9956 8 sierpnia 2011, 12:42

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

hahahaha , no może :) U mnie też są w mieście takie automaty, ale ja mleka nie pijam, więc omijam łukiem ;)

Zgłoś nadużycie #9957 8 sierpnia 2011, 12:44

schmetterling Supermama
Beatka boski pokoik :) :) wiesz co do tego mleka to oglądałam kiedyś w tv ,że to jest normalne mleko od gospodarza ze wsi,przyjeżdża i napełnia,wrzuca się monetę i wychodzi mleko-coś w tym stylu.A jak mleko się kończy to gospodarz dostaje wiadomość sms na tel ,jakoś tak automatycznie i jedzie uzupełnić :) coś w ten deseń to było.
Ela,mój też ostatnio dorwał te moje gazetki,ale czytał po cichu,nic się nie odzywał,chyba musiał przetworzyć wszystkie  informacje :)
Ola ja już prawdopodobnie nie będę miała żadnej wizyty u gin ,no chyba że nie urodzę do terminu a jeszcze nie miałam ktg wogóle robionego.....
Małgosia widzę że mężuś dba o wszystko ,super :) :) zrób zdjęcie firaneczki jak już powiesicie :)

Zgłoś nadużycie #9958 8 sierpnia 2011, 12:46

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

może :) za mną szła taka parka i właśnie też się śmiali że w środku zamknęli krowe :)

Zgłoś nadużycie #9959 8 sierpnia 2011, 12:46

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Beatka boski pokoik :) :) wiesz co do tego mleka to oglądałam kiedyś w tv ,że to jest normalne mleko od gospodarza ze wsi,przyjeżdża i napełnia,wrzuca się monetę i wychodzi mleko-coś w tym stylu.A jak mleko się kończy to gospodarz dostaje wiadomość sms na tel ,jakoś tak automatycznie i jedzie uzupełnić :) coś w ten deseń to było.
Ela,mój też ostatnio dorwał te moje gazetki,ale czytał po cichu,nic się nie odzywał,chyba musiał przetworzyć wszystkie  informacje :)
Ola ja już prawdopodobnie nie będę miała żadnej wizyty u gin ,no chyba że nie urodzę do terminu a jeszcze nie miałam ktg wogóle robionego.....
Małgosia widzę że mężuś dba o wszystko ,super :) :) zrób zdjęcie firaneczki jak już powiesicie :)

zobię zrobię ,ja KTG też nie miałam jeszcze robionego :|

Zgłoś nadużycie #9960 8 sierpnia 2011, 12:47

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

może :) za mną szła taka parka i właśnie też się śmiali że w środku zamknęli krowe :)

ahahha pewnie mieli rację hahah :)

Zgłoś nadużycie #9961 8 sierpnia 2011, 12:47

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ahahha pewnie mieli rację hahah :)

Zgłoś nadużycie #9962 8 sierpnia 2011, 12:49

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Paprotka - koszuli do karmienia kup sobie rozmiar normalny - nie to, że większy. Ja mam dwie różne, obydiwe S i nawet teraz z brzuchem są dobre :)

chyba właśnie tak zrobie :) zresztą te rozmiary są tak różne że się zgubić można, na jednej aukcji była koszula rozm M i wg podanych cm byłaby mniejsza niż S... , i jeszcze nie wiem czy brać wszystkie z krótkim rękawem czy jedną zamówić na ramiączkach

Zgłoś nadużycie #9963 8 sierpnia 2011, 12:54

paprotka25 Supermama
ciesze się że podoba się Wam pokoik, aż miło teraz do niego wejść tak jest wesolutko :) wczoraj nawet położyłam się tam na kanapie i tak sobie oglądałam, gdzieś nie dociera do mnie że jeszcze troszkę i będzie tam mieszkał malusi człowieczek :) już się nie mogę doczekać :)

Zgłoś nadużycie #9964 8 sierpnia 2011, 12:59

schmetterling Supermama
a my postanowiliśmy kupić nowe łóżeczko ,nie ma to jak w ostatniej chwili zmienić zdanie....to już nawet w necie nie patrzę i nie szukam tylko pojedziemy gdzieś w miasto i kupimy jakie będzie-mam nadzieję że zdążymy jeszcze ;)
z tą krową to dobre hehehe : :D :D :D

Zgłoś nadużycie #9965 8 sierpnia 2011, 12:59

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ciesze się że podoba się Wam pokoik, aż miło teraz do niego wejść tak jest wesolutko :) wczoraj nawet położyłam się tam na kanapie i tak sobie oglądałam, gdzieś nie dociera do mnie że jeszcze troszkę i będzie tam mieszkał malusi człowieczek :) już się nie mogę doczekać :)

kolorek śliczny wybrałaś taki przytulny i ciepły :) ja już nie mogę się doczekać kiedy u mnie będzie pokoik gotowy :) ale jeszcze z 2 dni i też zrobię fotkę :)

Zgłoś nadużycie #9966 8 sierpnia 2011, 13:01

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

a my postanowiliśmy kupić nowe łóżeczko ,nie ma to jak w ostatniej chwili zmienić zdanie....to już nawet w necie nie patrzę i nie szukam tylko pojedziemy gdzieś w miasto i kupimy jakie będzie-mam nadzieję że zdążymy jeszcze ;)
z tą krową to dobre hehehe : :D :D :D

a to w ogóle nie macie jeszcze łóżeczka ?? gg działa ??

Zgłoś nadużycie #9967 8 sierpnia 2011, 13:01

agf Supermama
Hm, kurcze, no to nici z info o KTG :/
Paprotka - co do zapachu kosmetyków to chyba większość jakoś pachnie,chyba, że kupiłabyś w aptece jakieś specjalne antyalergiczne, bezzapachowe, ale na wet nie wiem czy są takie na nasze wymagania. Myślę, że dziecko i tak wyczuwa zapach ciałai skóry, nie sądze by kosmetyki aż tak przeszkadzały. Bo równie dobrze ręce ci mydłem mogą pachnieć, a skóra jakimkolwiek żelem pod prysznic na przykład. Tak mi sie zdaje.

Zgłoś nadużycie #9968 8 sierpnia 2011, 13:02

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

kolorek śliczny wybrałaś taki przytulny i ciepły :) ja już nie mogę się doczekać kiedy u mnie będzie pokoik gotowy :) ale jeszcze z 2 dni i też zrobię fotkę :)

oj ja też się nie mogę doczekać jak skończycie remont i obejże fotki :)

Zgłoś nadużycie #9969 8 sierpnia 2011, 13:05

paprotka25 Supermama
Olu, ja ktg nie miałam jeszcze robionego i pewnie jutro się dowiem czy wogóle będe miała, z tego co mi się kojarzy że gdzieś czytałam to trwa bodajże ok pół godz, ale pewności nie mam

Zgłoś nadużycie #9970 8 sierpnia 2011, 13:07

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

a to w ogóle nie macie jeszcze łóżeczka ?? gg działa ??

mamy ,tak jak kiedyś pisałam ja jeszcze w tym łóżeczku spałam :) ale coś nas na nowe wzięło ,a gg chuyba działa,napisałam do ciebie własnie