Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9931 8 sierpnia 2011, 10:44

Romka Fajna mama
Mamaela -z nogą lepiej , siniak imponujący, przypomina,żeby patrzec dokładnie pod nogi.Ale nie przeszkadza.Zaczęłam pakować torbę do szpitala, bo nigdy nic nie wiadomo ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #9932 8 sierpnia 2011, 10:45

Konto usunięte
aaa i wczoraj mężuś kupił firankę dla dzieci do pokoiku w kubusia puchatka jest prosiaczek misio osiołek tygrysek heh no śliczna :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9933 8 sierpnia 2011, 10:49

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

witam :)
Gosia GRATULACJEEEEEE!!!!!

Ja jeszcze nie rodzę ,także spokojnie :D Poprostu dłużej sobie pospałam :) Babcia jak zwykle mnie wczoraj nastraszyła,że napewno w nocy urodzę bo dziewczynki się rodzą 2 tyg wcześniej ....co jak widać nie jest prawdą,ale stara jest to co jej będę tłumaczyła ......No ale nie urodziłam :) Ale baczne obserwacje trwają ;) ;) 13 DNI JESZCZE :)

zjadłam kanapeczki i jogurt i tak myślę co by tu jeszczee ....
Ola mój facet też dostal jakiejś weny ,w sobote wszystko posprzątałą,pozmywał,powycierał,nawet nic nie musiałam mówić,no w szoku bylam :)

Dzisiaj mam w planach tonę frytek zjeść,normalnie wieki nie jadłam.Napcham calą frytownicę i zjem wszystko ( a mam wiellką frytownicę ) :D to może na jakiś czas po porodzie wystarczy ;)

No niezłe plany żywieniowe masz na dziś :) Oj ci nasi faceci to faktycznie jakoś na koniec przebłysków dostają :) Mój wczoraj wieczorem masowo czytał moje "dzieckowe" gazetki. Wybierał sobie to co chciał, nie wtrącałam się, czytał z 3 godziny i co chwilę pytał- słuchaj a czy ty wiesz, że..... i tu padało jakieś pytanie. Ale nawet fajnie, odkrył trochę rzeczy, zainteresował się. jak czytał o wyprawce to co chwilę pytał- a to już mamy? A najlepszy był artykuł o wychodzeniu ze szpitala- przeczytał, poszedł na strych wyszukał 2 torby i mi przyniósł twierdząc, że mam już je wyprać i zapakować co trzeba, żeby on wiedział co jest do szpitala a co po szpitalu . I żebym zrobiła to szybko, bo przecież mała może urodzic się wcześniej :) No ubawił mnie, ale potraktowałam go bardzo poważnie- przejął się chłopina :)

Zgłoś nadużycie #9934 8 sierpnia 2011, 10:50

Konto usunięte
Wiecie co wczoraj zdałam sobie sprawę że jeszcze mam tydzień do planowanej cesarki 16-17 sierpień :) no w szoku jestem bo po 1: tak szybko zleciało a po 2: Kropelki same nie pchają się na ten świat :)

Zgłoś nadużycie #9935 8 sierpnia 2011, 10:52

magdab Gotowa na wszystko
Witajcie, ja tylko na chwileczkę zajrzałam. Do lekarza się właśnie szykuję, ciekawa jestem co powie, termin mam na 29.08 ale mam jakieś przeczucia, że szybciej urodzę :) , chociaż mam zakaz od męża: nie wcześniej jak po 20.08 :) ale zobaczymy :)
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #9936 8 sierpnia 2011, 10:52

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

aaa i wczoraj mężuś kupił firankę dla dzieci do pokoiku w kubusia puchatka jest prosiaczek misio osiołek tygrysek heh no śliczna :)

No ja bardzo chciałam wymienić firanki o małej na kubusiowe (są cudowne), bo tak ozdabiałam jej pokój, ale chłopaki gremialnie stwierdzili, że już by było za bardzo naćpane :( i uległam zostają takie błękitne cieniowane na przemian z pomarańczowo- zółtymi cieniowanymi. Ale i tak pokoik jest słodziutki :)
Oj fajnie będą miały Twoje maluszki :)

Zgłoś nadużycie #9937 8 sierpnia 2011, 10:55

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

Mamaela -z nogą lepiej , siniak imponujący, przypomina,żeby patrzec dokładnie pod nogi.Ale nie przeszkadza.Zaczęłam pakować torbę do szpitala, bo nigdy nic nie wiadomo ;)

No to niech ten sinior ci schodzi, smaruj może maścią z arniki ?? , bo jak faktycznie ci sie Grześ pospieszy, to zabłyśniesz kolorkami w szpitalu :) Będziesz musiała im tłumaczyć, że to nie przemoc w rodzinie, tylko spacerek z psem :)   A torbę fakt chyba już warto mieć szybciej gotową- bo to nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie ten wielki dzień :)

Zgłoś nadużycie #9938 8 sierpnia 2011, 10:58

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

No ja bardzo chciałam wymienić firanki o małej na kubusiowe (są cudowne), bo tak ozdabiałam jej pokój, ale chłopaki gremialnie stwierdzili, że już by było za bardzo naćpane :( i uległam zostają takie błękitne cieniowane na przemian z pomarańczowo- zółtymi cieniowanymi. Ale i tak pokoik jest słodziutki :)
Oj fajnie będą miały Twoje maluszki :)

a najlepsze jest to że on ją sam kupił bez mojej pomocy heh mój mężczyzna :) i już jutro będę mogła szaleć w pokoiku z układaniem, wiecie pomyślałam że na razie tylko jedno łóżeczko złożę dla dzieci tak do momentu aż zaczną się kręcić :)

Zgłoś nadużycie #9939 8 sierpnia 2011, 10:59

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Wiecie co wczoraj zdałam sobie sprawę że jeszcze mam tydzień do planowanej cesarki 16-17 sierpień :) no w szoku jestem bo po 1: tak szybko zleciało a po 2: Kropelki same nie pchają się na ten świat :)

Oj kto by wyłaził z takiego komforowego hotelu ?? Ciepło, miło, jeść dają na żądanie, miło kołysze, brat/siostra blisko i można się przytulić :) No i po co tu się spieszyć ?? Do czego- deszcz naprzemian z duchotą, każdy świecić będzie w oczy, o jedzenie trzeba będzie się domagać płaczem,  zimno jakoś pewnie będzie, poowijają w jakieś bambetle,ech szkoda gadać u mamy lepiej :)

Zgłoś nadużycie #9940 8 sierpnia 2011, 11:01

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Oj kto by wyłaził z takiego komforowego hotelu ?? Ciepło, miło, jeść dają na żądanie, miło kołysze, brat/siostra blisko i można się przytulić :) No i po co tu się spieszyć ?? Do czego- deszcz naprzemian z duchotą, każdy świecić będzie w oczy, o jedzenie trzeba będzie się domagać płaczem,  zimno jakoś pewnie będzie, poowijają w jakieś bambetle,ech szkoda gadać u mamy lepiej :)

heh :) jeju jaka ja jestem szczęśliwa!!! aż mi się normalnie krzyczeć chce :D

Zgłoś nadużycie #9941 8 sierpnia 2011, 11:14

muzzza Fajna mama

mamaela napisał(a)

zdaje ci się napewno :) To pewnie wody się zatrzymują, potem zejdą i znów będziesz smukłą laską :)

ojjj taaaak :)
w ramach walki z nadwagą właśnie sobie kupiłam torcika do kawy :) Margolcia, zazdroszczę humoru, przynajmniej masz ostateczny termin wyznaczony, i wiesz na co czekasz. Ja pewnie nie urodzę, już tak zostanę :) Coś czuję że Olka w końcu dopięła swego, i Desdemona!

Zgłoś nadużycie #9942 8 sierpnia 2011, 11:16

muzzza Fajna mama
o nieee, widzę Olkę zalogowaną ! :)

Zgłoś nadużycie #9943 8 sierpnia 2011, 11:19

Konto usunięte

muzzza napisał(a)

w ramach walki z nadwagą właśnie sobie kupiłam torcika do kawy :) Margolcia, zazdroszczę humoru, przynajmniej masz ostateczny termin wyznaczony, i wiesz na co czekasz. Ja pewnie nie urodzę, już tak zostanę :) Coś czuję że Olka w końcu dopięła swego, i Desdemona!

mam nadzieję że w tym tygodniu Kropelki nie zechcą wyjść :)

Zgłoś nadużycie #9944 8 sierpnia 2011, 11:20

olka8922 Gotowa na wszystko

muzzza napisał(a)

No to Olka jeszcze nie dopiela swego :| a desdemona z tego co pamietam to na jutro ma wyznaczona cesarke, o ile nie urodzila ;)
Ja wstalam po 9-tej, w nocy przez godzine tak mnie bolal brzuch, myslalam ze cos sie stanie, ale nie, po godzinie przestal.I to nie byly skurcze tylko taki tepy bol.Skonczylam jesc sniadanie, musze isc sie szykowac bo o 11:30 wychodze i jade do poloznej na masaz :( zobaczymy, moze masaz cos przyspieszy... pewnie pojde do poloznej ta zbada mocz i cisnienie i mnie wysle do szpitala, wtedy dzwonie do chlopa i musi mnie zawiezc, bo w moim miescie nie ma szpitala, trzeba 15minut jechac do innego miasta, bliziutko.Milego dnia dziewczyny ;-)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9945 8 sierpnia 2011, 11:22

olka8922 Gotowa na wszystko

muzzza napisał(a)

o nieee, widzę Olkę zalogowaną ! :)

heheheheh, bystrzak ! :) ide sie szykowac do poloznej, dam znac jak bylo po masazu, chyba ze mnie chwyci i po masazu sie zaczna skurcze - OBY :P ojj muzza zebys chociaz Ty urodzila szybciej, bo mi dzisiaj minal tydzien po terminie a jest taka meczarnia ze szok. To do pozniej :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9946 8 sierpnia 2011, 11:23

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

No to Olka jeszcze nie dopiela swego :| a desdemona z tego co pamietam to na jutro ma wyznaczona cesarke, o ile nie urodzila ;)
Ja wstalam po 9-tej, w nocy przez godzine tak mnie bolal brzuch, myslalam ze cos sie stanie, ale nie, po godzinie przestal.I to nie byly skurcze tylko taki tepy bol.Skonczylam jesc sniadanie, musze isc sie szykowac bo o 11:30 wychodze i jade do poloznej na masaz :( zobaczymy, moze masaz cos przyspieszy... pewnie pojde do poloznej ta zbada mocz i cisnienie i mnie wysle do szpitala, wtedy dzwonie do chlopa i musi mnie zawiezc, bo w moim miescie nie ma szpitala, trzeba 15minut jechac do innego miasta, bliziutko.Milego dnia dziewczyny ;-)

trzymam kciuki Ola żebyś już się rozsypała :)

Zgłoś nadużycie #9947 8 sierpnia 2011, 11:26

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :)
jakie radosne wieści, Gosiu kochana gratuluje Wam :) nareszcie się doczekaliście :)
ja wczoraj nie miałam kiedy zajrzeć a w sobote jak chciałam dodać posta to mi się zawisiło i nic z tego nie wyszło.
Pokoik pomalowany, Jarek w sobote malował, ja połowe remontu przespałam :)
W piątek wieczorem dzwonił znajomy, jego żona urodziła 3 dni po terminie, Kacperek ma 54 i waży 3,680 :)
Wczoraj mieliśmy leniwy dzień, strasznie gorąco było, popołudniu byliśmy u szwagierki akurat jak u niej siedzieliśmy przeszła burza i trochę się ochłodziło :)
Zamówiliśmy wieczorem pościel, w czwartwek możemy odebrać, i zamówiłam biustonosze, koszul narazie nie zamawiam, te rozmiary mnie dobijają, sama nie wiem który najlepszy... zaraz idę do sklepiku ciążowego na osiedlu, zobacze po ile mają i jak nie będą bardzo drogie to kupie, chociaż będę mogła przymierzyć :) a i dodaje fotke kawałka pokoiku żebyście zobaczyły kolorek, i komody, nie mogłam się doczekać i okleiłam naklejkami :) od razu bardziej dzieciowo się zrobiło :)

Zgłoś nadużycie #9948 8 sierpnia 2011, 11:30

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

cześć kobietki :)
jakie radosne wieści, Gosiu kochana gratuluje Wam :) nareszcie się doczekaliście :)
ja wczoraj nie miałam kiedy zajrzeć a w sobote jak chciałam dodać posta to mi się zawisiło i nic z tego nie wyszło.
Pokoik pomalowany, Jarek w sobote malował, ja połowe remontu przespałam :)
W piątek wieczorem dzwonił znajomy, jego żona urodziła 3 dni po terminie, Kacperek ma 54 i waży 3,680 :)
Wczoraj mieliśmy leniwy dzień, strasznie gorąco było, popołudniu byliśmy u szwagierki akurat jak u niej siedzieliśmy przeszła burza i trochę się ochłodziło :)
Zamówiliśmy wieczorem pościel, w czwartwek możemy odebrać, i zamówiłam biustonosze, koszul narazie nie zamawiam, te rozmiary mnie dobijają, sama nie wiem który najlepszy... zaraz idę do sklepiku ciążowego na osiedlu, zobacze po ile mają i jak nie będą bardzo drogie to kupie, chociaż będę mogła przymierzyć :) a i dodaje fotke kawałka pokoiku żebyście zobaczyły kolorek, i komody, nie mogłam się doczekać i okleiłam naklejkami :) od razu bardziej dzieciowo się zrobiło :)

WOW!! śliczny kolor paprotka i te ozdoby- fenomenalne  :)

Zgłoś nadużycie #9949 8 sierpnia 2011, 11:52

agf Supermama
Nooo, w końcu jeasteście :) Ja o 10 poszłam do sypialni zacząć prasowanie i tak jakoś się stało, że nawet deski do prasowania nie wyjęłam i zasnęłam ;) Półtorej godzinki pospałam, ale teraz mi lepiej. I kawkę piję i resztki torcika z wczoraj jem, wch, jaka rozpusta!
Olka- no oby cię tam pomasowali jak już muszą, ale niechże w końcu skutecznie,bo ty sie nerwowo wykończysz !
Paprotka - ślicznie te naklejeczki wyglądają! Kurcze, jak macie fajnie z tymi pokoikami dla dzieci, szkoda, że u nas tylko kącik w sypialni dla małego mamy, no, ale może kiedyś będzie lepiej :)

Zgłoś nadużycie #9950 8 sierpnia 2011, 12:13

agf Supermama
Idę dziś na 17 do lekarza i będę mieć pierwszy raz robione KTG. Miałyście już? Na ile czasu to podłączają? I można wtedy coś robić czy trzeba leżeć cicho?