Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9891 7 sierpnia 2011, 13:19

wampirella Zaprawiona w bojach

mamaela napisał(a)

Piękna ta Selenka- włoski ma jak mój synek, chociaż on miał chyba jeszze dłuższe :) A na tym zdjęciu to wygląda na wieeeelką i że Ty jej te kolczyki już założyłaś- łał :)

Tutaj kolczyki zakładają zaraz po urodzeniu w szpitalu, moja mała miała uszka przyklejone do główki więc trzeba było 4 tygodnie poczekać, ruraj mówią że lepiej wcześniej bo uszka nie są jeszcze tak unerwione i dziecko sobie nie zdaje tak sprawy jaką krzywdę mu robią. I chyba to prawda bo selena przy pierwszym uchu w ogóle nie płakała a przy drógim trochę płaczu było ale cycusia dostała i po bólu. Nic się nie jątrzyło zaczerwienienie ustąpiło po 3 godzinach. Przynajmniej bedzie spokój jak starsza będzie :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #9892 7 sierpnia 2011, 13:23

mamaela Supermama

wampirella napisał(a)

Tutaj kolczyki zakładają zaraz po urodzeniu w szpitalu, moja mała miała uszka przyklejone do główki więc trzeba było 4 tygodnie poczekać, ruraj mówią że lepiej wcześniej bo uszka nie są jeszcze tak unerwione i dziecko sobie nie zdaje tak sprawy jaką krzywdę mu robią. I chyba to prawda bo selena przy pierwszym uchu w ogóle nie płakała a przy drógim trochę płaczu było ale cycusia dostała i po bólu. Nic się nie jątrzyło zaczerwienienie ustąpiło po 3 godzinach. Przynajmniej bedzie spokój jak starsza będzie :)

pewnie mają tam wprawę w tym zdecydowanie większą niż w Polsce i robią to  porządniej :) Ale fakt, jeden dylemat z głowy- kiedy przebić córci uszka :)

Zgłoś nadużycie #9893 7 sierpnia 2011, 13:30

mamaela Supermama
Dobra to wybywam na łono natury- jadę ze znajomymi do takiej zagrody- zwierzątka, staw, rybki, mosteczki, place zabaw i smażalnia rybek- to pewnie tam coś zjemy, jak nas deszcz nie przegoni, bo pogoda jakaś taka nijaka :) Ale to blisko od nas, to jakby co zabierzemy się do nas do domku- to do wieczorka :)

Zgłoś nadużycie #9894 7 sierpnia 2011, 15:39

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

Witam! :)
Muzza to chociaz zeby Tobie sie udalo szybciej urodzic, bo u mnie to juz srednio-zaawansowana depresja jest :P czekam i czekam i czekam i ... czekam i nic!!
Aga ten glut to mnie jeszcze bardziej wkurzyl. Fakt, fajnie ze cos sie ruszylo, ale jak pierwszy raz zaczal wylatywac, a ja sie naczytalam na forach ze dziewczynom wylatywal i tego samego dnia albo 2-3dni pozniej urodzily to bylam przepelniona nadziei :P
Nie lubie sie powtarzac, ale jeszcze nie urodzilam :P codziennie to pisze tak, zebyscie wiedzialy :) kurde w weekend sie nie udalo, nie chce masazu jutro i nie chce zeby Wojtek szedl do pracy :| pewnie sie zgodze na masaz zeby wykurzyc trola, zeby to przyspieszyc, ale no lepiej byloby sie obejsc bez niego ;) dzisiaj w nocy (albo dzien) ostatnia szansa, chociaz nie wierze zeby cokolwiek sie stalo. A jeszcze wczoraj przed snem zaparzylam herbatke z lisci malin :P
Snoopy bystrzak jestes z tymi kolczykami :D do kosciola bys poszla z mama, a nie sie obiadem wykrecasz ; P

ja sie ledwo tocze jak mam na zakupy jechcac a co dopiero do kosciola :D zabardzo sie zapasłam :D ponad 20kg nadwagi to wiesz :)

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #9895 7 sierpnia 2011, 15:41

snoopy90 Fajna mama

wampirella napisał(a)

fajnie moze mojej niuni tez załazymy od razu :D

Zgłoś nadużycie #9896 7 sierpnia 2011, 16:00

gosias Fajna mama
Witam , piszę  w imieniu  żony (na jej wyraźną prośbę :) ). Wczoraj  
ok 18.00 urodziła się nam długo oczekiwana smerfetka. "Dane techniczne" :) przekaże jak wróci - podobno jutro. Poród szybki i bezproblemowy. Pozdrawiam.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #9897 7 sierpnia 2011, 16:02

muzzza Fajna mama
normalnie mam depresję dzisiaj :( plus 30 st. w mieszkaniu, a na zewnątrz jeszcze słońce, a ja przeziębiona, zaraz się przeterminuję :( wszystko mnie wkur... chyba się zanudze na śmierć, czuję się już jak w więzieniu :( tak to bym sobie poszła nad wodę albo coś...

Zgłoś nadużycie #9898 7 sierpnia 2011, 16:03

muzzza Fajna mama
o jaaaaaa, ale fajnie :) no to super że już po i było spoko :)

Zgłoś nadużycie #9899 7 sierpnia 2011, 17:29

olka8922 Gotowa na wszystko
Ojaaaa... nastepna sie rozpakowala :) kurna chata, Gosia miala termin po mnie, juz ma maluszka na zewnatrz, a ten drań maly dalej we mnie siedzi :P dobrze, ze nie mozna dluzej przenosic niz 42 tygodnie i pozniej wywoluja, bo znajac zycie to moj maly uparciuch by siedzial tak dlugo, ze Romka, paprotka i mamela by mnie z porodem wyprzedzily ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9900 7 sierpnia 2011, 17:30

olka8922 Gotowa na wszystko

gosias napisał(a)

ok 18.00 urodziła się nam długo oczekiwana smerfetka. "Dane techniczne" :) przekaże jak wróci - podobno jutro. Poród szybki i bezproblemowy. Pozdrawiam.

gratuluje, w koncu sie doczekalas swojej Helenki :) :) a ja dalej chodze... :(
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9901 7 sierpnia 2011, 17:40

snoopy90 Fajna mama

gosias napisał(a)

super :) gratulacje

Zgłoś nadużycie #9902 7 sierpnia 2011, 17:51

agf Supermama

wampirella napisał(a)

A no mamy kolczyki mamy, jak na cygankę przystało hihi.

Śliczna dziewczynka -  fajne połączenie ciemne włoski i blond oczka :) No i kolczyki obowiązkowo- jasne, w końcu to kobeitka :0

Zgłoś nadużycie #9903 7 sierpnia 2011, 17:55

agf Supermama

gosias napisał(a)

WOW!!!!! GRATULACJE!!! No i wspaniale się udało, a tyle było czekania! Ach, ta Gosia kochana, nawet w takim momencie o nas nie zapomniała!! Duuuuużo zdróóówka i czekamy na wieści :)

Zgłoś nadużycie #9904 7 sierpnia 2011, 17:59

agf Supermama
Spokojnie tu dziś, no, poza informacjami od Gosi ;) . Ja od rana miałam małą gonitwę - zlożyć łóżeczko, pojechać kupić prezent szwagierce, potem do rodziców po kołyskę. Oj, cudna ta kołyska jest i mama tak ślicznie ją obszyła! I baldachim zrobiła - pięknie :) Może jutro fotkę strzelę. Potem szybki prysznic - szybki miał być z założenia, ale ostatnio coś wszystko zajmuje mi dwa razy więcej czasu niż normalnie.... - i na urodzinki. Dopiero co żeśmy wrócili, ja pękam objedzona obiadem, tortem, lodami... :) Od tego cukru chyba oczka mi się kleją, ale postanowiłam, ze nie będę już drzemać, muszę przetrwać, bo potem jeszcze nie zasnę...
Widzę, że dziś mały ruch na forum, ale zwalam to na niedzielę nie na porody ... ;)

Zgłoś nadużycie #9905 7 sierpnia 2011, 18:01

Romka Fajna mama
Ooooo! Jak fajnie! Gosia gratuluję Wam serdecznie! Ja jeszcze chcę poczekać- no może nie do końca sierpnia, ale choć do 21 ;) Właśnie rozmawiałam z teściową(tel) -uraczyła mnie opowieścią jak to w sklepie chodziła za nią jakas obca baba i wpatrywała sie w dziecko , którym teściowa się opiekowała! Normalnie cudo chłopiec, "piękny jak dziewczynka" ,no i teściowa musiała wyjść ze sklepu," bo teraz porywaja dzieci do przeszczepu! a przeszczepiaja wszystko -oczy, brwi!!!!!!!!"
A potem mnie przestrzegła,żebym uważała, bo jej znajoma , kiedyś("ale to było naprawdę , bo kilka razy opowiadała") szła w długiej spódnicy, bez majtek i dziecko z niej wyleciało!!!!! No dobra, koniec skeczy, chyba będę się smażyć w piekle za śmiech z teściowej;/
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #9906 7 sierpnia 2011, 18:12

agf Supermama
No nie, hihi, dobre te przeszczepy... Romka - ty lepiej uważaj żeby ci w szpitalu nie uprowadzili ;)

Zgłoś nadużycie #9907 7 sierpnia 2011, 19:02

Donia1982 Gotowa na wszystko

gosias napisał(a)

Gratulacje dla Gosi i jej męża :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #9908 7 sierpnia 2011, 19:18

mamaela Supermama

gosias napisał(a)

No to gratulacje dla rodziców :) Niech Helenka zdrowo rośnie :) Ważne że już po i bezproblemów :)

Zgłoś nadużycie #9909 7 sierpnia 2011, 19:22

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

Ooooo! Jak fajnie! Gosia gratuluję Wam serdecznie! Ja jeszcze chcę poczekać- no może nie do końca sierpnia, ale choć do 21 ;) Właśnie rozmawiałam z teściową(tel) -uraczyła mnie opowieścią jak to w sklepie chodziła za nią jakas obca baba i wpatrywała sie w dziecko , którym teściowa się opiekowała! Normalnie cudo chłopiec, "piękny jak dziewczynka" ,no i teściowa musiała wyjść ze sklepu," bo teraz porywaja dzieci do przeszczepu! a przeszczepiaja wszystko -oczy, brwi!!!!!!!!"
A potem mnie przestrzegła,żebym uważała, bo jej znajoma , kiedyś("ale to było naprawdę , bo kilka razy opowiadała") szła w długiej spódnicy, bez majtek i dziecko z niej wyleciało!!!!! No dobra, koniec skeczy, chyba będę się smażyć w piekle za śmiech z teściowej;/

Dobre te opowieści :) A ten przeszczep brwi, hmmm pierwsze słyszę hihihi :) Ja takie opowieści o wypadaniu to znałam ale tampona przy kichnięciu- od takiej sąsiadki mojej mamy(lat ok. 70), która pewnie nawet tampona na oczy nie widziała :)

Zgłoś nadużycie #9910 7 sierpnia 2011, 19:26

mamaela Supermama
Witam ponownie, ok. 17 wróciliśmy, ozywiście deszcz nas zmoczył i przyjechalismy do nas na kawkę i muffinki :) dzieciaki były złe, bo nie wyszalały sie na placach zabaw, ale przynajmniej zwierzątka pooglądały. Zjedliśmy tam rybkę i deszcz się rozpadał taki, że zanim dotarliśmy do samochodów to byłam mokra po majtki :)   Znajomi przywieźli mi worek ubranek po dzieciach- jeszcze nie przejrzałam, ale to takie większe od 68 i leżaczek FP- fajny taki :) Przed chwilą dopiero pojechali. A ja mam chwilkę na odpoczynek.