Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9871 6 sierpnia 2011, 21:53

olka8922 Gotowa na wszystko

snoopy90 napisał(a)

ty to zawsze wszystko RELAKSEM zalatwiasz :P najczesciej w lazience :P nie no żart tez ide  na relaks do łazienki :D mama ma mega wanne :P

korzystaj poki jestes u matuli :) ja chyba tez niedlugo pojde ;) chociaz mi jeszcze ten czop sluzowy sie odrywa, a nie chce sie relaksowac z plywajacymi glutami :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9872 6 sierpnia 2011, 22:26

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

korzystaj poki jestes u matuli :) ja chyba tez niedlugo pojde ;) chociaz mi jeszcze ten czop sluzowy sie odrywa, a nie chce sie relaksowac z plywajacymi glutami :P

to jeszcze ci ten glut wypada ?? to nie dzieje sie jednorazowo ??

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #9873 6 sierpnia 2011, 22:29

wampirella Zaprawiona w bojach
Mi też pomału wypadał do 2/3 dni przed porodem :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #9874 6 sierpnia 2011, 22:36

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

Aga juz wszystko byleby urodzic :P byle do poniedzialku, do konca weekendu ;) oj to jak Ty sie relaksowac bedziesz to maly tym bardziej nie wyjdzie, za dobrze bedzie mial :) chociaz przed porodem relaks wrecz wskazany, bo pozniej to czasu nie bedzie :P takze korzystaj ;) ja chyba tez sobie dzisiaj zafunduje kapiel w cieplej wodzie :)
Agf chyba cos slodkiego podjadasz, ze maluch tak szaleje, co ?? :) albo sie dopomina zebys cos zjadla ;)
Snoopy jakby tak bylo jak piszesz i u mnie sie sprawdzilo, to bym Cie chyba po stopach calowala :) teraz zjadlam golabki z Pudliszek i maly sie troche poruszal, ale nie duzo. Ostatnie dni jedzenia kapuchy z golabkow, bo przy karmieniu piersia bedzie zakazane ;)
Mamaela widzisz tak mu ciasno, niewygodnie a mimo to siedzi :P pewnie od mamusi w genach przekazano mu upartosc ;)

z tym calowaniem to nie obiecuj

Zgłoś nadużycie #9875 6 sierpnia 2011, 22:38

snoopy90 Fajna mama

wampirella napisał(a)

Mi też pomału wypadał do 2/3 dni przed porodem :)

sliczna ta mala twoja i kolczyki juz ma

Zgłoś nadużycie #9876 6 sierpnia 2011, 22:45

snoopy90 napisał(a)

to jeszcze ci ten glut wypada ?? to nie dzieje sie jednorazowo ??

yhy... w czwartek wylecialo duuzo, w piatek tez sporo a dzisiaj to na papierze przy podcieraniu sie mam troche

Zgłoś nadużycie #9877 6 sierpnia 2011, 22:46

snoopy90 napisał(a)

z tym calowaniem to nie obiecuj

oj znam Twoje imie i nazwisko takze Cie dorwe w razie czego jak bedzie trzeba calowac stopki :P

Zgłoś nadużycie #9878 6 sierpnia 2011, 22:48

snoopy90 napisał(a)

sliczna ta mala twoja i kolczyki juz ma

jak Ty sie dopatrzylas kolczykow? :D bo ja nie widze... :P

Zgłoś nadużycie #9879 7 sierpnia 2011, 8:37

wampirella Zaprawiona w bojach

olka8922 napisał(a)

A no mamy kolczyki mamy, jak na cygankę przystało hihi.
Wampirella

Zgłoś nadużycie #9880 7 sierpnia 2011, 9:25

Romka Fajna mama
Ale ślicznotka!Ja juz po spaniu -aczkolwiek nie wyspana.Niestety wczorajszy upadek daje sie we znaki, noga pulsowała, nie mogłam się ułozyc, bo raził, a dziś wielki siniak;/ Zjadłam śniadanko, ide z psem -może niekoniecznie na łąkę ;) dobrej niedzieli ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #9881 7 sierpnia 2011, 10:41

muzzza Fajna mama
dziś ten dzień, dzień wyznaczony z om i pierwszego usg ( późniejsze mi później przepowiadały), i bardziej czuję że  wygram w lotka niż uparciuch się ruszy. Nawet nie ma grama gluta, a patrząc na Olkę, to jak się pojawi to jeszcze ze 2 tyg. będę się kulać :)

Zgłoś nadużycie #9882 7 sierpnia 2011, 11:02

Konto usunięte
hej ;D
u mnie bez zmian, jak nie rodziłam - tak nie rodzę :)
dzisiaj mój drugi termin mija... do ostatecznego 2 dni :) i tez jakos nie widze żebym w terminie się wyrobiła :)
Olka z tym glutem to sie nie dziwie że relaks utrudniony... ale u Ciebie przynajmniej coś sie dzieje :P
3mam kciuki żeby akcja rozkreciła sie dzisiaj :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9883 7 sierpnia 2011, 11:06

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

widzisz jednak dobrze widziałam :D duza jest

Zgłoś nadużycie #9884 7 sierpnia 2011, 11:09

snoopy90 Fajna mama
heyka ja dzis tez nie wyspana;/ wszystko boli jakos jak niewiem co bym w nocy robila.mama w kosciele a ja obiadek gotuje :)

Zgłoś nadużycie #9885 7 sierpnia 2011, 11:34

wampirella napisał(a)

No sliczna masz ta cyganke :)

Zgłoś nadużycie #9886 7 sierpnia 2011, 11:40

Witam! :)
Muzza to chociaz zeby Tobie sie udalo szybciej urodzic, bo u mnie to juz srednio-zaawansowana depresja jest :P czekam i czekam i czekam i ... czekam i nic!!
Aga ten glut to mnie jeszcze bardziej wkurzyl. Fakt, fajnie ze cos sie ruszylo, ale jak pierwszy raz zaczal wylatywac, a ja sie naczytalam na forach ze dziewczynom wylatywal i tego samego dnia albo 2-3dni pozniej urodzily to bylam przepelniona nadziei :P
Nie lubie sie powtarzac, ale jeszcze nie urodzilam :P codziennie to pisze tak, zebyscie wiedzialy :) kurde w weekend sie nie udalo, nie chce masazu jutro i nie chce zeby Wojtek szedl do pracy :| pewnie sie zgodze na masaz zeby wykurzyc trola, zeby to przyspieszyc, ale no lepiej byloby sie obejsc bez niego ;) dzisiaj w nocy (albo dzien) ostatnia szansa, chociaz nie wierze zeby cokolwiek sie stalo. A jeszcze wczoraj przed snem zaparzylam herbatke z lisci malin :P
Snoopy bystrzak jestes z tymi kolczykami :D do kosciola bys poszla z mama, a nie sie obiadem wykrecasz ; P

Zgłoś nadużycie #9887 7 sierpnia 2011, 12:56

mamaela Supermama
Witam, Ja dzisiaj na nogach od 8- pies mnie na spacer wyciagnął. Jakiś nijaki ten dzień- nie ma słońca a dość gorąco i oczywiście już musiałam być pod prysznicem, bo byłam mokra :( Śniadanko zrobił mi mężuś- pyszna jajeczniczka, ja tylko wędlinkę na talerz położyłam i pokroiłam pomidorka :) Potem pozmywałam naczynia, umyłam podłogę, poprasowałam kilka koszul męża i syna na przyszły tydzień żeby mieli, umyłam trochę łazienkę i byłam mokrutka. To to wstawiłam jeszcze muffinki do piekarnika i poszłam w czasie jak się piekły pod prysznic. Jak zeszłam to akurat były gotowe i teraz mi tak ładnie pachnie ciastem  w domu.
Dzisiaj jakoś to pustawo-to nawet malutko mam do czytania :)

Zgłoś nadużycie #9888 7 sierpnia 2011, 12:57

mamaela Supermama

olka8922 napisał(a)

Witam! :)
Muzza to chociaz zeby Tobie sie udalo szybciej urodzic, bo u mnie to juz srednio-zaawansowana depresja jest :P czekam i czekam i czekam i ... czekam i nic!!
Aga ten glut to mnie jeszcze bardziej wkurzyl. Fakt, fajnie ze cos sie ruszylo, ale jak pierwszy raz zaczal wylatywac, a ja sie naczytalam na forach ze dziewczynom wylatywal i tego samego dnia albo 2-3dni pozniej urodzily to bylam przepelniona nadziei :P
Nie lubie sie powtarzac, ale jeszcze nie urodzilam :P codziennie to pisze tak, zebyscie wiedzialy :) kurde w weekend sie nie udalo, nie chce masazu jutro i nie chce zeby Wojtek szedl do pracy :| pewnie sie zgodze na masaz zeby wykurzyc trola, zeby to przyspieszyc, ale no lepiej byloby sie obejsc bez niego ;) dzisiaj w nocy (albo dzien) ostatnia szansa, chociaz nie wierze zeby cokolwiek sie stalo. A jeszcze wczoraj przed snem zaparzylam herbatke z lisci malin :P
Snoopy bystrzak jestes z tymi kolczykami :D do kosciola bys poszla z mama, a nie sie obiadem wykrecasz ; P

No naprawdę masz uparciucha- jakoś nie chce wyjść, a to czekanie to najgorsze jest...

Zgłoś nadużycie #9889 7 sierpnia 2011, 12:59

mamaela Supermama

wampirella napisał(a)

Piękna ta Selenka- włoski ma jak mój synek, chociaż on miał chyba jeszze dłuższe :) A na tym zdjęciu to wygląda na wieeeelką i że Ty jej te kolczyki już założyłaś- łał :)

Zgłoś nadużycie #9890 7 sierpnia 2011, 13:00

mamaela Supermama

muzzza napisał(a)

dziś ten dzień, dzień wyznaczony z om i pierwszego usg ( późniejsze mi później przepowiadały), i bardziej czuję że  wygram w lotka niż uparciuch się ruszy. Nawet nie ma grama gluta, a patrząc na Olkę, to jak się pojawi to jeszcze ze 2 tyg. będę się kulać :)

no i będzie następna przeterminowana :)