Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9851 6 sierpnia 2011, 19:30

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

dziewczyny tez tak macie ze was tak nagle taka goraczka ciala ogarnia taka fala ciepła od środka czy coś ??

macie- najczęściej jak jem, ale też jak coś robię- nagle robi mi się gorąco, cieknie mi pot po ciele i wychodzą mi kropelki potu na czole- mąż od razu wie, że tak mam po jakoś mi się robi taka czerwona twarz. pytałam lekarza powiedział, że w 7-8 m-cu to normalne, ponoć w 9 m-cu już mija :(

Zgłoś nadużycie #9852 6 sierpnia 2011, 19:30

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

kurcze, czy ja kiedyś urodze? upał taki że już mogłabym pęknąć no... 
kupiłam dzisiaj sorbet truskawkowy z zielonej budki. ale pycha... mówie Wam, takie pyszne że aż swojemu facetowi zostawiłam pół (w takim plastikowym opakowaniu są - nie obśliniłam) żeby zobaczył jaka to pyszność :D

ja wczorajna zakupkach dorwałam takiego loda wodnistego pomarańczowego - nigdy za takimi nie przepadałam, a tu nagle mnie wzięło...

Zgłoś nadużycie #9853 6 sierpnia 2011, 19:32

Konto usunięte
jezu AGF może coś mu sie stało? gdyby mój tak się rozszalał to normalnie zaczęłabym się martwić :)  
hih ale to dobrze, a Ty gnij ile się da :) wkońcu kiedy można pognić jak nie w ciąży? :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9854 6 sierpnia 2011, 19:33

Konto usunięte
no ja zawsze mleczne wpierniczałam :D a dzisiaj na sorbecik mnie wzięło.. no taki pyszny!! ale przynajmniej bardziej orzeżwiający niż te czekoladowe, śmietankowe i inne...
mmmniam :D

Zgłoś nadużycie #9855 6 sierpnia 2011, 19:40

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

jezu AGF może coś mu sie stało? gdyby mój tak się rozszalał to normalnie zaczęłabym się martwić :)  
hih ale to dobrze, a Ty gnij ile się da :) wkońcu kiedy można pognić jak nie w ciąży? :)

noooo,dziwne.... Może po tych moich cichych dniach mu sie tak zrobiło, bo naprawdę kilka dni praktycznie z nim nie gadałam, co musiało być dziwne, bo ja zawsze taka jestem, ze jak kłótnia czy po kłótni to drążę temat i drążę... a tu nic mu nie wyjaśniałam, nie mówiłam o co mam do niego żal, bo już jakoś nie miałam siły...
I patrzcie - coś mu się dziś porobiło :D

Zgłoś nadużycie #9856 6 sierpnia 2011, 19:40

mamaela Supermama

desdemona napisał(a)

Dodzwonilam sie i mam przyjechac do szpitala - musi mnie pani doktor zobaczyc i wtedy bedzie decydowac czy dajemy jakies leki na te dwa dni czy juz zostane :-/.
No to teraz loteria....
Jak wroce to sie odezwe no chyba ze nie wroce bo mnie zostawia ;) .

No to już tam zostań i wróć z zawinątkiem :) powodzonka :)

Zgłoś nadużycie #9857 6 sierpnia 2011, 19:48

mamaela Supermama

magdab napisał(a)

Witajcie, a ja tak co chwilkę do Was zaglądam i czytam, kręcę się po domu, tu sprzątnę, tam ułożę i miejsca nie mogę sobie znaleźć. Wszystko dlatego, że moja sześciolatka dzisiaj pierwszy raz pojechala na kolonie, a ja mam doła strasznego. Cały czas myślę czy sobie ze wszystkim poradzi, ale już wiem, że dojechali i jest super. Tylko co wejdę do jej pokoju to łzy w oczach i płakać mi się chce, dlatego posprzątałam u niej i drzwi zamknęłam żeby mnie nie kusiło, może jutro będzie lepiej.
Troszkę mi lżej jak sobie popisałam :)

Oj to albo jesteś taka odważna albo masz takie wspaniałe, samodzielne dziecko skoro 6 -latkę na kolonię wysłałaś. Jakoś bym się bała tak szybko, bo to jednak malizna :) Ja syna dopiero w 2 klasie na kolonię wysłałam- fakt poradził sobie świetnie, pomijając mokre (a wręcz spleśniałe )skarpetki w torbie :) . Zakładam, że to drugie :)

Zgłoś nadużycie #9858 6 sierpnia 2011, 19:49

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

kurcze, czy ja kiedyś urodze? upał taki że już mogłabym pęknąć no... 
kupiłam dzisiaj sorbet truskawkowy z zielonej budki. ale pycha... mówie Wam, takie pyszne że aż swojemu facetowi zostawiłam pół (w takim plastikowym opakowaniu są - nie obśliniłam) żeby zobaczył jaka to pyszność :D

Bo sorbety to najlepsze lody są- ja uwiebiam i z zielonej budki i z Grycana- choć ja wolę te bardziej kwaskowe- grajfruit, malina, cytryna, a czarna porzeczka to poprostu mój faworyt!!! :)

Zgłoś nadużycie #9859 6 sierpnia 2011, 19:51

mamaela Supermama

agf napisał(a)

W ogóle to w szoku jestem, bo mój się wziął dziś i pozałatwiał wszystko z tym ubezpieczeniem, zakupy zrobił, na rynku był, w zzologicznym, okna umył w sypialni, nawet te w pokoju przejechał z zewnątrz choć  mu o tym nie mówiłam... Podłogi  odkurzył, pomył, w kuchni zakupy pochował, z blatów posprzątał, zmywarkę drugą wstawił, wypakował... No szok normalnie... A mnie opierdziela jak tylko wstanę nawet kawę zrobić, bo mam rodzić we wrześniu i najlepiej jakbym już w ogóle nie wstawała, wszystko mam jemu mówić...

Oj to ten Twój mąż dzisiaj poszalał ?? Dałaś mu w głowę czy jak, że takiego powera dostał ?? :)

Zgłoś nadużycie #9860 6 sierpnia 2011, 19:59

Konto usunięte
mmm malina brzmi super :D normalnie jak mnie korci żeby je wykończyć :P hih ale nie będę taka :)

Zgłoś nadużycie #9861 6 sierpnia 2011, 20:01

Konto usunięte
wkońcu po milionie lat lenistwa i w ogóle ściągnęłam sobie piosenke Comy   ' F.T.M.O '  
no tyle czasu za mną chodziła :D posłuchajcie sobie gdzies na necie jakbyco :)  
w skrzydlatych świniach leciała :)  
uwielbiam ją :)

Zgłoś nadużycie #9862 6 sierpnia 2011, 20:07

magdab Gotowa na wszystko

mamaela napisał(a)

Oj to albo jesteś taka odważna albo masz takie wspaniałe, samodzielne dziecko skoro 6 -latkę na kolonię wysłałaś. Jakoś bym się bała tak szybko, bo to jednak malizna :) Ja syna dopiero w 2 klasie na kolonię wysłałam- fakt poradził sobie świetnie, pomijając mokre (a wręcz spleśniałe )skarpetki w torbie :) . Zakładam, że to drugie :)

Maja jest strasznie samodzielna jak na 6lat, zdecydowałam się bo to kolonia zuchowa, wszystkich tam zna a druhny są fantastyczne. Mam nadzieję, że będzie ok a poza tym jest jeszcze opcja ją zabrać do domu jak coś będzie nie tak, na szczęście to niecałe 200km.
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #9863 6 sierpnia 2011, 20:13

mamaela Supermama

magdab napisał(a)

Maja jest strasznie samodzielna jak na 6lat, zdecydowałam się bo to kolonia zuchowa, wszystkich tam zna a druhny są fantastyczne. Mam nadzieję, że będzie ok a poza tym jest jeszcze opcja ją zabrać do domu jak coś będzie nie tak, na szczęście to niecałe 200km.

Krótko mówiąc i dosłownie: masz małego Zucha :)

Zgłoś nadużycie #9864 6 sierpnia 2011, 20:36

olka8922 Gotowa na wszystko
Ela znowu mi narobilas smaka... jak nie na grzyby to dzisiaj na gyrosa ;)
U mnie dalej to samo. Kupilam dzisiaj ta herbate z lisci malin w sklepie zielarskim, czytalam ze w skladzie jest 48% lisci malin, liscie z czarnej porzeczki i hibiskus... dziwne, bo na przodzie opakowania jest napisane "herbata z lisci malin" to skad sie tam jeszcze liscie porzeczki biora? :| wypilam juz jedna. Na opakowaniu pisza,zeby we wczesnym stadium ciazy jej nie pic a w pozniejszej ciazy zeby skonsultowac z lekarzem albo farmaceuta. A na necie czytalam ze po terminie spokojnie mozna pic ;) dzisiaj tez troche pochodzilam szybkim tempem na zakupach, maluch tez sie dzisiaj wyjatkowo malo rusza. Troche sie wystraszylam, bo kupilam ptasie mleczko, zjadlam 4 a ten nic sie nie ruszal. a zawsze po slodkim wariowal. No ale pare razy juz cos czulam, rusza sie, ale wyjatkowo malo.Moze przygotowywuje sily na porod? ;) ojj dobrze by bylo :D Powiesilam biale pranie, ogarnelam w kuchni i na stole, chcialam powchodzic troche po schodach, ale krocze mnie tak boli, ze nie daje rady :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9865 6 sierpnia 2011, 21:06

Konto usunięte
oj Olka, widze że pełna determinacja :D ja narazie skorzystam ze sposobów RELAKSACYJNYCH :P chociaż poranny relaksik nic nie zdziałał :P
kurcze mi 3 dni do ostatecznego... a później wizyta co 2 dni, szkoda latac... dobrze byłoby urodzić :P

Zgłoś nadużycie #9866 6 sierpnia 2011, 21:20

agf Supermama
U ciebie się Olka dzis mało rusza, u mnie za to od jakiejś godziny to aż syczę, takie tańce tam się w brzuchu wyprawiają :(

Zgłoś nadużycie #9867 6 sierpnia 2011, 21:37

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

U mnie dalej to samo. Kupilam dzisiaj ta herbate z lisci malin w sklepie zielarskim, czytalam ze w skladzie jest 48% lisci malin, liscie z czarnej porzeczki i hibiskus... dziwne, bo na przodzie opakowania jest napisane "herbata z lisci malin" to skad sie tam jeszcze liscie porzeczki biora? :| wypilam juz jedna. Na opakowaniu pisza,zeby we wczesnym stadium ciazy jej nie pic a w pozniejszej ciazy zeby skonsultowac z lekarzem albo farmaceuta. A na necie czytalam ze po terminie spokojnie mozna pic ;) dzisiaj tez troche pochodzilam szybkim tempem na zakupach, maluch tez sie dzisiaj wyjatkowo malo rusza. Troche sie wystraszylam, bo kupilam ptasie mleczko, zjadlam 4 a ten nic sie nie ruszal. a zawsze po slodkim wariowal. No ale pare razy juz cos czulam, rusza sie, ale wyjatkowo malo.Moze przygotowywuje sily na porod? ;) ojj dobrze by bylo :D Powiesilam biale pranie, ogarnelam w kuchni i na stole, chcialam powchodzic troche po schodach, ale krocze mnie tak boli, ze nie daje rady :P

ja slyszalam ze przed samym porodem mało aktywny jest dzieciaczek

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #9868 6 sierpnia 2011, 21:42

mamaela Supermama

olka8922 napisał(a)

Oj a gdzie on ma się ruszać? ciasno, głowa przyklinowana już niziutko :)   pora spadać :) - tak sobie pewnie już myśli ten twój synuś :)

Zgłoś nadużycie #9869 6 sierpnia 2011, 21:44

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

oj Olka, widze że pełna determinacja :D ja narazie skorzystam ze sposobów RELAKSACYJNYCH :P chociaż poranny relaksik nic nie zdziałał :P
kurcze mi 3 dni do ostatecznego... a później wizyta co 2 dni, szkoda latac... dobrze byłoby urodzić :P

ty to zawsze wszystko RELAKSEM zalatwiasz :P najczesciej w lazience :P nie no żart tez ide  na relaks do łazienki :D mama ma mega wanne :P

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #9870 6 sierpnia 2011, 21:50

olka8922 Gotowa na wszystko
Aga juz wszystko byleby urodzic :P byle do poniedzialku, do konca weekendu ;) oj to jak Ty sie relaksowac bedziesz to maly tym bardziej nie wyjdzie, za dobrze bedzie mial :) chociaz przed porodem relaks wrecz wskazany, bo pozniej to czasu nie bedzie :P takze korzystaj ;) ja chyba tez sobie dzisiaj zafunduje kapiel w cieplej wodzie :)
Agf chyba cos slodkiego podjadasz, ze maluch tak szaleje, co ?? :) albo sie dopomina zebys cos zjadla ;)
Snoopy jakby tak bylo jak piszesz i u mnie sie sprawdzilo, to bym Cie chyba po stopach calowala :) teraz zjadlam golabki z Pudliszek i maly sie troche poruszal, ale nie duzo. Ostatnie dni jedzenia kapuchy z golabkow, bo przy karmieniu piersia bedzie zakazane ;)
Mamaela widzisz tak mu ciasno, niewygodnie a mimo to siedzi :P pewnie od mamusi w genach przekazano mu upartosc ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)