Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9791 6 sierpnia 2011, 12:27

olka8922 Gotowa na wszystko
Romka dobrze ze sie nic nie stalo i Grzes sie rusza, wyobrazam sobie jak musialas sie wystraszyc ;)
Desdemona widzisz, nawet takie pakowanie juz dla Ciebie nie wskazane. Odpoczywaj i uwazaj na siebie, wypoczywaj. Ciebie to chyba trzeba ochrzanic jak kiedys Margolcie. Margolcia kiedys tak zasuwala i pozniej ja bolalo, ochrzanilo ja pare dziewczyn i teraz widze ze troche czesciej wypoczywa :) i dobrze ;) a tu kolejna. Lekarka kaze lezec, meza nie ma w domu to juz probuje sie cos wiecej w domu zrobic. To sa Twoje ostatnie dni, niech maluszek jeszcze posiedzi a Ty odpoczywaj ;) jeszcze sie w zyciu zdazysz narobic :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9792 6 sierpnia 2011, 12:29

Margolcia napisał(a)

ale pamiętaj że każda matka kocha swoje dzieci ;)

oo tak :) bede kochala... pewnie sie zakocham w przystojniaku ;) ale teraz to mi niezle gra na nerwach :P

Zgłoś nadużycie #9793 6 sierpnia 2011, 12:29

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

No juz po sniadanku, juz mi glod nie dokucza to i troche humor sie poprawil ;) a dziekuje smaczne bylo ;) zrobilismy jajecznice z cukinia i pomidorami :) a wkurzam sie, bo i wszstko mnie boli i niewygodnie i Wojtek ma w poniedzialek nieciekawa robote i nawet dla niego chcialabym urodzic w weekend bo juz tyle po terminie i nie musialby isc w pon do pracy, mialby 2tyg tacierzynskiego :) no i ten masaz szyjki w poniedzialek. Nie no tego to juz nie zniese.jeszcze weekend sie nie skonczyl, takze jestem pelna nadziei, a ze nadzieja matka glupich to sie okaze :P :P

to moze dzis w nocy :P a mialam nadzieje ze juz cie dzis nie bedzie tu

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #9794 6 sierpnia 2011, 12:31

agf napisał(a)

Z cukinią to jeszcze jajecznicy nie robiłam... Kiedy ją dodajesz? Do jajek juz ściętych czy wpierw ją podsmażasz? I w ogóle nie wychodzi potem taka ciapa?

Pierw podsmazylam cukinie pokrojona w ksiezyce na masle (bo olej sie skonczyl na wczorajsze placki :P ) pozniej dodalam do tego jajka, i na koniec pomidory :) a dobre wyszlo, cukinia byla odpowiednio posmazona, pomidory bez skorki bo pierw je sparzylismy i zrobilam taka jajecznice lejaca sie, chlopak pilnowal bo ja zawsze robie takie wiory, taka strasznie sucha :/

Zgłoś nadużycie #9795 6 sierpnia 2011, 12:32

Margolcia napisał(a)

dobra zupka już się gotuje :) zaraz zrobię mizerię do obiadu i już na serio nie będę miała co robić ... :(

a telewizji to Ty ogladac nie lubisz? :D

Zgłoś nadużycie #9796 6 sierpnia 2011, 12:34

snoopy90 napisał(a)

to moze dzis w nocy :P a mialam nadzieje ze juz cie dzis nie bedzie tu

Moze... :) wczoraj gadalismy z Wojtka mama na skypie, zobaczyla moj brzuch, powiedziala ze juz "wisi" jest tak nisko i ze urodze w weekend a jak nie to najdalej daje mi czas do pon/wtorek. Tyle ze ja wolalabym do poniedzialku, do masazu :P zobaczymy, czy przepowiednia wrozki sie sprawdzi :)

Zgłoś nadużycie #9797 6 sierpnia 2011, 12:35

ide sie myc, ogarniac i jeziemy na zakupy :) pozdro i trzymajcie sie :) i nie szalejcie z porzadkami i obiadami zeby pozniej nic nie bolalo ;) paaaaaaaaaaaaaa!!

Zgłoś nadużycie #9798 6 sierpnia 2011, 12:43

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

hahahahhaa :D :D :D

Zgłoś nadużycie #9799 6 sierpnia 2011, 12:44

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

Pierw podsmazylam cukinie pokrojona w ksiezyce na masle (bo olej sie skonczyl na wczorajsze placki :P ) pozniej dodalam do tego jajka, i na koniec pomidory :) a dobre wyszlo, cukinia byla odpowiednio posmazona, pomidory bez skorki bo pierw je sparzylismy i zrobilam taka jajecznice lejaca sie, chlopak pilnowal bo ja zawsze robie takie wiory, taka strasznie sucha :/

To spróbuję zrobić w przyszłym tygodniu. Zamierzam się za tydzień też wybrać na rynek, kupić pomidory i papryki zeby zrobić leczo w słoiki i sosik słodko-kwaśny, mam nadzieję, że dam radę na taki spacer...

Zgłoś nadużycie #9800 6 sierpnia 2011, 13:23

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

lubię ale jakoś nie mam ochoty gapić się w pudło :| obiad już gotowy i teraz sobie siedzę i kombinuję co by tu porobić :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9801 6 sierpnia 2011, 13:24

Konto usunięte

agf napisał(a)

Taaaa, jaaaasne... Zaraz sobie coś wynajdziesz. Zawsze można np. guziki poobrywać i ponownie przyszyć :P

no już tak to mi się nie nudzi ;)

Zgłoś nadużycie #9802 6 sierpnia 2011, 13:26

snoopy90 Fajna mama
dziewczyny tez tak macie ze was tak nagle taka goraczka ciala ogarnia taka fala ciepła od środka czy coś ??

Zgłoś nadużycie #9803 6 sierpnia 2011, 13:32

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

dziewczyny tez tak macie ze was tak nagle taka goraczka ciala ogarnia taka fala ciepła od środka czy coś ??

ja tak miałam w 33/34 tygodniu ciąży

Zgłoś nadużycie #9804 6 sierpnia 2011, 13:33

agf Supermama
Ja tak nie mam. Mi tylko czasem nagle się tak duszno zrobi.

Zgłoś nadużycie #9805 6 sierpnia 2011, 13:34

desdemona Zaprawiona w bojach
Dodzwonilam sie i mam przyjechac do szpitala - musi mnie pani doktor zobaczyc i wtedy bedzie decydowac czy dajemy jakies leki na te dwa dni czy juz zostane :-/.
No to teraz loteria....
Jak wroce to sie odezwe no chyba ze nie wroce bo mnie zostawia ;) .

Zgłoś nadużycie #9806 6 sierpnia 2011, 13:35

snoopy90 Fajna mama

desdemona napisał(a)

Dodzwonilam sie i mam przyjechac do szpitala - musi mnie pani doktor zobaczyc i wtedy bedzie decydowac czy dajemy jakies leki na te dwa dni czy juz zostane :-/.
No to teraz loteria....

no to powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #9807 6 sierpnia 2011, 13:35

snoopy90 Fajna mama

desdemona napisał(a)

No to teraz loteria....

no to powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #9808 6 sierpnia 2011, 13:36

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Ja tak nie mam. Mi tylko czasem nagle się tak duszno zrobi.

no wlasnie duszno tez mi sie robi i tak gorocą az sie leje ze mnie :D wczoraj wieczorem tak mialam i dzis zas tak samo sie czuje...

Zgłoś nadużycie #9809 6 sierpnia 2011, 13:37

Konto usunięte
dobra idę się położyć troche :)

Zgłoś nadużycie #9810 6 sierpnia 2011, 13:38

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

dobra idę się położyć troche :)

ja zaraz tez pojde chwile polezec bo niewiem co mi jest :D