Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9731 6 sierpnia 2011, 5:55

Konto usunięte

Romka napisał(a)

Szczęśliwy dom gdzie pająki są! ................czyżby ?? ! :)

Jezu!!! Romka jak ja nienawidzę pająków!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9732 6 sierpnia 2011, 6:01

Konto usunięte
Dzień dobry :) WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!  ja już nie śpię od 5 rano a raczej całej nocy nie śpię ,zasnęłam o 1:30 w nocy tak byłam nie senna i przewalałam się w łóżku z boku na bok i może spałam z 2 godziny :| Wstałam zrobiłam śniadanie mężowi i sobie i po kawce ,Robert pojechał pod Warszawe po samochód dla wujka ale przed wyjazdem pomalował jeszcze raz sufit ,a  ja wstawiłam pranie bo ładna pogoda się zapowiada :) zaraz zabiorę się za obieranie ziemniaków i obiad :)

Zgłoś nadużycie #9733 6 sierpnia 2011, 6:51

gosias Fajna mama
Hmmm, czy będzie ten Dzień dobry ?? ?zobaczymy...Mój śluz jest już  z krwią, matko teraz może coś ruszy...Tak wczoraj się śmieliśmy z mężem, że może w niedzielę urodzę i to 7! Hubert też jest niedzieleny i z 7(tyle że września)ale 6 też się nie obrażę, jak się mała zdecyduje :)   No nic zobaczymy. Miłego dnia dla wszystkich i dla mnie też :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #9734 6 sierpnia 2011, 7:14

schmetterling Supermama
ja też już na nogach,wstałam po 6 bo tak mi się zachciało kanapki z pasztetem ,że nie mogłam wytrzymać i MUSIAŁAM wstać i zjeść ,no to juz sie nie kładłam tylko odrazu kawka i komputer.To moja chyba pierwsza taka zachcianka :) Martka gratulacje!!!
Gosia szybkiego porodu zyczę ;) bo chyba to już niedługo ;) ;)
Beatka żebyś Ty mnie widziała i moje świńskie stopy ......jak pomyślę to ryczeć mi się chce a co dopiero jak popatrzę......rano mam normalne,a tylko troszkę połażę i się zaczyna,no ale co się dziwić ,w końcu do porodu 2 tygodnie.....
My mieliśmy ubezpieczenie i przegląd jakoś na wiosnę,ale i tak w tym miesiącu już siedem stówek poszło na remont auta :| amortyzatory jakieś ,jakieś tam łączniki ,klocki żeby na zime już był spokój ,no i żeby malutką bezpiecznie wozić.
A co do prania to nawet nie wpadłam na to żeby prać cokolwiek z wózka,to co fotelik też do auta trezba wyprać,bo dziecko rączką niechcący dotknie ?? Nieeeee tam,ja nie piorę.

Zgłoś nadużycie #9735 6 sierpnia 2011, 8:12

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja też już na nogach,wstałam po 6 bo tak mi się zachciało kanapki z pasztetem ,że nie mogłam wytrzymać i MUSIAŁAM wstać i zjeść ,no to juz sie nie kładłam tylko odrazu kawka i komputer.To moja chyba pierwsza taka zachcianka :) Martka gratulacje!!!
Gosia szybkiego porodu zyczę ;) bo chyba to już niedługo ;) ;)
Beatka żebyś Ty mnie widziała i moje świńskie stopy ......jak pomyślę to ryczeć mi się chce a co dopiero jak popatrzę......rano mam normalne,a tylko troszkę połażę i się zaczyna,no ale co się dziwić ,w końcu do porodu 2 tygodnie.....
My mieliśmy ubezpieczenie i przegląd jakoś na wiosnę,ale i tak w tym miesiącu już siedem stówek poszło na remont auta :| amortyzatory jakieś ,jakieś tam łączniki ,klocki żeby na zime już był spokój ,no i żeby malutką bezpiecznie wozić.
A co do prania to nawet nie wpadłam na to żeby prać cokolwiek z wózka,to co fotelik też do auta trezba wyprać,bo dziecko rączką niechcący dotknie ?? Nieeeee tam,ja nie piorę.

ja pokrowce z fotelika prałam bo musiałam bo był tak zasyfiony że ho ho a my go dostaliśmy ;)

Zgłoś nadużycie #9736 6 sierpnia 2011, 8:15

schmetterling Supermama
no ja kupiłam używany,ale jest czyściutki i wygląda jak nowy,zresztą ten materiał z fotelika mojego się nie zdejmuje nawet.

Zgłoś nadużycie #9737 6 sierpnia 2011, 8:20

Romka Fajna mama
dzień dobry ;) pospałam prawie do 8 ;) Na czczo cukier wysoki -95  -kurczę,wczoraj na noc wypiłam szklankę zimnego mleka;/Zapowiada sie ciepły dzień -może uda mi się poprać następne ciuszki.Ale najpierw musze opróżnic komodę i zrobić miejsce ;) DZiś zauważyłam,że przydałoby się okna umyć, ale jak znamżycie nie pozwola mi wejśc na taboret! A przeciez kiedys to wszystko robiłam sama! Zjadłam dwie skiebeczki razowego chleba z żółtym serem - nadal jestem głodna!!! ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #9738 6 sierpnia 2011, 8:20

Konto usunięte
a ja już pranko rozwiesiłam, zjadłam płatki ,obrałam ziemniaki,umyłam łazienkę i za jakieś pół h będę brać się za kotlety :)

Zgłoś nadużycie #9739 6 sierpnia 2011, 8:24

Konto usunięte

Romka napisał(a)

dzień dobry ;) pospałam prawie do 8 ;) Na czczo cukier wysoki -95  -kurczę,wczoraj na noc wypiłam szklankę zimnego mleka;/Zapowiada sie ciepły dzień -może uda mi się poprać następne ciuszki.Ale najpierw musze opróżnic komodę i zrobić miejsce ;) DZiś zauważyłam,że przydałoby się okna umyć, ale jak znamżycie nie pozwola mi wejśc na taboret! A przeciez kiedys to wszystko robiłam sama! Zjadłam dwie skiebeczki razowego chleba z żółtym serem - nadal jestem głodna!!! ;)

ja bym nawet nie poczuła że coś zjadłam :| chodz Romka do mnie zrobię Ci takie śniadanie że ho ho ;)

Zgłoś nadużycie #9740 6 sierpnia 2011, 8:38

schmetterling Supermama
Romka śniadanko rzeczywiście skromne :) ja już po trzech z pasztetem jestm i kawce , a znowu głodna jestem :| :| dzisiaj dzien jedzenia bedzie coś czuje bo tak mnie ssie że nie moge :D

Zgłoś nadużycie #9741 6 sierpnia 2011, 8:42

wampirella Zaprawiona w bojach
Ja po kawce już jestem mała jescze śpi, pogodę mamy "chłodną" oby tak dalej bo tych upałów znieść nie idzie. Mała jeszcze śpi nic nie robię bo nie chce chałasować tym czasem na siecie sobie posurfuję. :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #9742 6 sierpnia 2011, 8:44

schmetterling Supermama

wampirella napisał(a)

Ja po kawce już jestem mała jescze śpi, pogodę mamy "chłodną" oby tak dalej bo tych upałów znieść nie idzie. Mała jeszcze śpi nic nie robię bo nie chce chałasować tym czasem na siecie sobie posurfuję. :)

pewnie korzystaj :)
a mam pytanie ,ile Ci kg ubyło po porodzie odrazu ?? Bo może już pisałaś gdzieś ale nie pamiętam a jestem ciekawa :)

Zgłoś nadużycie #9743 6 sierpnia 2011, 8:52

schmetterling napisał(a)

pewnie korzystaj :)
a mam pytanie ,ile Ci kg ubyło po porodzie odrazu ?? Bo może już pisałaś gdzieś ale nie pamiętam a jestem ciekawa :)

Do porodu miałam 95kg, po wyjściu ze szpitala 90 ( bo soli fizjologicznej to władowali we mnie kilkanaście butelek podczas porodu). W półtora tygodnia zgubiłam kolejne 10. Tyle że ja byłam bardzo napuchnięta i napompowana wodą. Teraz pozostało mi conajmniej 10 do zgubienia i to już niestety nie jest woda :P .
Wampirella

Zgłoś nadużycie #9744 6 sierpnia 2011, 8:55

schmetterling Supermama

wampirella napisał(a)

Do porodu miałam 95kg, po wyjściu ze szpitala 90 ( bo soli fizjologicznej to władowali we mnie kilkanaście butelek podczas porodu). W półtora tygodnia zgubiłam kolejne 10. Tyle że ja byłam bardzo napuchnięta i napompowana wodą. Teraz pozostało mi conajmniej 10 do zgubienia i to już niestety nie jest woda :P .

oj taaak szkoda że cały nadbagaż to nie woda :D
też bym chciała żeby mi tylko 10 zostało do zrzucenia,ajjj ,marzenie......

Zgłoś nadużycie #9745 6 sierpnia 2011, 8:56

schmetterling napisał(a)

oj taaak szkoda że cały nadbagaż to nie woda :D
też bym chciała żeby mi tylko 10 zostało do zrzucenia,ajjj ,marzenie......

Ile przytyłaś?
Wampirella

Zgłoś nadużycie #9746 6 sierpnia 2011, 8:59

Romka Fajna mama
Nie macie pojęcia jak mam ochotę na porządne śniadanko -skibeczki pachnącego chlebka z sałatą ,wędliną, pomidorkiem, ogóreczkiem....mniam.Do tego kakao ;) Nie piję kakao, a jednak teraz o tym marzę.Wiem,że po porodzie będe miała mniej, niż przed ciążą, ale myślę,że jak juz będę miała za sobą cukrzycę, to nie będe trzymać diety tak rygorystycznie.
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #9747 6 sierpnia 2011, 8:59

schmetterling Supermama

wampirella napisał(a)

Ile przytyłaś?

narazie 17 kg,a jeszcze 2 tygodnie do porodu,także do 20 dobiję napewno o ile nie więcej ;( tylko włąśnie też jestem napuchnięta ,no ale tyłek i uda to raczej nadmiar wody nie jest :D

Zgłoś nadużycie #9748 6 sierpnia 2011, 9:01

schmetterling Supermama

Romka napisał(a)

Nie macie pojęcia jak mam ochotę na porządne śniadanko -skibeczki pachnącego chlebka z sałatą ,wędliną, pomidorkiem, ogóreczkiem....mniam.Do tego kakao ;) Nie piję kakao, a jednak teraz o tym marzę.Wiem,że po porodzie będe miała mniej, niż przed ciążą, ale myślę,że jak juz będę miała za sobą cukrzycę, to nie będe trzymać diety tak rygorystycznie.

ojjj jak bym była na Twoim miejscu Romeczko to bym po tej ciąży z lodówki nie wyszła chyba :D ale co ,przecież nie będziesz sobie odmawiać wiecznie ;)

Zgłoś nadużycie #9749 6 sierpnia 2011, 9:01

ech ja miałam 27 kilo więcej do porodu, dlatego mi tyle balastu zostało. Nic to teraz małą przyzwyczajam po mału do butelki bo i tak mam mało pokarmu a ja wprowadzam sobie małą ale rozsądną dietkę, bo do Polski lecę i jak ja się ludziom pokaże :(
Wampirella

Zgłoś nadużycie #9750 6 sierpnia 2011, 9:06

schmetterling Supermama

wampirella napisał(a)

ech ja miałam 27 kilo więcej do porodu, dlatego mi tyle balastu zostało. Nic to teraz małą przyzwyczajam po mału do butelki bo i tak mam mało pokarmu a ja wprowadzam sobie małą ale rozsądną dietkę, bo do Polski lecę i jak ja się ludziom pokaże :(

przerąbane z tymi kilogramami jest,a jak ciężko zrzucić......sama kiedyś dużo schudłam i wiem ile wyżeczeń w tym jest i jak sobie pomyślę to aż mnie dreszcze przechodzą,ale z tego co wiem też jakiś czas temu sporo zrzuciłaś,to tym razem tez dasz radę .Tylko własnie najgorsze jest to myślenie "jak się ludziom pokaże" też tak miałam kiedyś i znowu mi się to zaczyna... :(
ale pomyśl że masz śliczną Selenkę za to :)