Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9651 5 sierpnia 2011, 19:45

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

a ja byłam na zakupach musieliśmy kupić drugą farbę bo ta poprzednia nie kryła w ogóle  i kupiliśmy z duluxa "liliowe pole" kolor prześliczny :) zaraz fotkę zrobię bo już trochę jest  pomalowane :)

Ja cały dom malowałam duluxem- to jakoś jedyna farba, której ufam. poprzednie mieszkanie zresztą też traktowaliśmy duluxem.
A kolor akurat znam, bo taką mam właśnie sypialnię :)

Zgłoś nadużycie #9652 5 sierpnia 2011, 19:45

agf Supermama
Aga, Olka - a wy zauważyłyście moment, ze brzuchy wam sie zaczęły opuszczać ?? Bo ciekawa jestem czy ja to wyłapię...

Zgłoś nadużycie #9653 5 sierpnia 2011, 19:46

Konto usunięte
dziewczyny o matko... to straszne z Lepperem.. nie byłam jego zwolenniczką ale śmierci to nikomu nie zycze... 
oczywiście dowiedziałam sie o tym od Was taka światowa jestem...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9654 5 sierpnia 2011, 19:46

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Ja cały dom malowałam duluxem- to jakoś jedyna farba, której ufam. poprzednie mieszkanie zresztą też traktowaliśmy duluxem.
A kolor akurat znam, bo taką mam właśnie sypialnię :)

zajebisty kolorek nie ?? wiesz to pokoik dzieci będzie ale i my tam będziemy spać :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9655 5 sierpnia 2011, 19:46

olka8922 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

ja się dowiedziałam jak panorame oglądałam szczerze Wam powiem że nawet nie pamiętam jak on wygląda :|

ja go doskonale pamietam... siwe wlosy i nadmiar korzystania z solarium :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9656 5 sierpnia 2011, 19:46

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Naprawdę ??   Spojrzę sobie też u siebie, bo na to żeby prać z wózka to obleczenie to nie wpadłam. I w sumie z prania tej kołyski też już zrezygnowałam...

ja tam nic nie piore wiecej...zapytam jeszcze mame o rade :P moze jedynie posciel

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #9657 5 sierpnia 2011, 19:48

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

ja go doskonale pamietam... siwe wlosy i nadmiar korzystania z solarium :P

aaa już wiem który to heheh :) dobrze wytłumaczyłaś hahaha :D

Zgłoś nadużycie #9658 5 sierpnia 2011, 19:50

agf napisał(a)

Aga, Olka - a wy zauważyłyście moment, ze brzuchy wam sie zaczęły opuszczać ?? Bo ciekawa jestem czy ja to wyłapię...

mi polozna mowila, ze widzi ze mi sie obnizyl... ja w sumie zobaczylam to z 3tygodnie temu, ze jest nizej i ze lepiej sie oddycha. No i moj wojtek tez mowil, ze widac ;)

Zgłoś nadużycie #9659 5 sierpnia 2011, 19:52

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

zajebisty kolorek nie ?? wiesz to pokoik dzieci będzie ale i my tam będziemy spać :)

to razem z dziecmi spac bedziecie czy tylko tak na poczatku a potem elektroniczna niania ??

Zgłoś nadużycie #9660 5 sierpnia 2011, 19:52

Margolcia napisał(a)

aaa już wiem który to heheh :) dobrze wytłumaczyłaś hahaha :D

nie to zebym sie z niego smiala, bo ze zmarlych to chyba nie mozna... Ale on jak zaczal chodzic na solarke to nie wiedzial kiedy zaprzestac. Az byl pomaranczowy jak skorka pomaranczy :D
Ciekawe jak tam Olka sobie radzi z maluchem :) bo juz dawno sie nie odzywala...

Zgłoś nadużycie #9661 5 sierpnia 2011, 19:52

Konto usunięte
Ela smaka mi tymi grzybkami tylko robisz... ahh mniam :D wiecie jakie lubie najbardziej, nawet przed zupą grzybową? 
świeżo ugotowane, takie z durszlaka :D i oczywiście te malutkie najbardziej... mmm uwielbiam!
Gosias Olka Wy przynajmniej czopów się pozbyłyście a ja? cała zapieczętowana taka... mam wrażenie że za rok chyba urodzę...
u mnie w wózkowej instrukcji jest wręcz napisane żeby nie prać... także sama nie wiem :/ i chyba prać nie będę... i tak na ten wsad jakiś kocyczek chyba będę kładła.. sama nie wiem już...
Agf ja ogólnie mam brzuch nisko, ale dzisiaj rano zauważyłam że nieco spadł niżej jeszcze... dosłownie z 4 cm, tak przyzwyczajona jestem że zauważyłam bez problemu :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9662 5 sierpnia 2011, 19:53

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

mi polozna mowila, ze widzi ze mi sie obnizyl... ja w sumie zobaczylam to z 3tygodnie temu, ze jest nizej i ze lepiej sie oddycha. No i moj wojtek tez mowil, ze widac ;)

No to może mój też zauważy, bo boję się, że ja to przegapię :P
Ja kawkę piję i czekam aż się lasagne przygrzeje. Co prawda kupna, nie robiona, ale co tam ;)

Zgłoś nadużycie #9663 5 sierpnia 2011, 19:53

snoopy90 Fajna mama
AGF- ja tez ciagle patrze na ten swoj brzuch czy sie obniza i nic nie zauwazylam narazie...i nikt inny tez nic nie mowil ze zauwazyl

Zgłoś nadużycie #9664 5 sierpnia 2011, 19:54

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

to razem z dziecmi spac bedziecie czy tylko tak na poczatku a potem elektroniczna niania ??

razem z dziećmi a elektroniczną nianie też kupuję bo jak jestem w łazience to nie słyszę nic co się dzieje w domu bo dzielą mnie 2 pary drzwi

Zgłoś nadużycie #9665 5 sierpnia 2011, 19:56

Konto usunięte
mi się obniżył brzuszek już z jakieś dwa tyg temu :) moja bliźniaczka to zauważyła a i teraz ja sama widzę bo żeby zobaczyć pępek z góry to muszę się mocniej w przód nachylić :)

Zgłoś nadużycie #9666 5 sierpnia 2011, 19:57

Aga.W napisał(a)

Ela smaka mi tymi grzybkami tylko robisz... ahh mniam :D wiecie jakie lubie najbardziej, nawet przed zupą grzybową? 
świeżo ugotowane, takie z durszlaka :D i oczywiście te malutkie najbardziej... mmm uwielbiam!
Gosias Olka Wy przynajmniej czopów się pozbyłyście a ja? cała zapieczętowana taka... mam wrażenie że za rok chyba urodzę...
u mnie w wózkowej instrukcji jest wręcz napisane żeby nie prać... także sama nie wiem :/ i chyba prać nie będę... i tak na ten wsad jakiś kocyczek chyba będę kładła.. sama nie wiem już...
Agf ja ogólnie mam brzuch nisko, ale dzisiaj rano zauważyłam że nieco spadł niżej jeszcze... dosłownie z 4 cm, tak przyzwyczajona jestem że zauważyłam bez problemu :P

Noo, ja tez przez Ele bym sobie grzybkow pojadla... :) ja jestem juz 4dni po terminie,takze czop mial prawo odpasc :D ilez mozna czekac? :D zreszta to nic milego...  Mojej siostrze do porodu w ogole czop nie odpadl, takze moze Ty szybciej od Nas urodzisz i nie bedziesz musiala czekac na jakies czopy :D

Zgłoś nadużycie #9667 5 sierpnia 2011, 19:58

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

a i jeszcze mi mówiła że czasami lekarze tak robia że umawiają już bliżej terminu na ktg do szpitala jak mają akurat dyżur, badaja i aplikują jakąś tam tableteczkę która wywołuje poród, i tym sposobem w ok 3 godz dostaje się skurczy i rodzi się podczas dyżuru lekarza prowadzącego, ale nie zawsze tak robią, zobaczymy co zrobi mój dr, pytać go o to nie będę bo Kinga mi to tak trochę nielegalnie powiedziała

ta tableteczka to globulka lub żel podawana w okolice szyjki macicy z prostaglandyny- ale to raczej przyspiesza rozwarcie szyjki, a skurcze wywołuje kroplówka z oksytocyny.

Zgłoś nadużycie #9668 5 sierpnia 2011, 19:59

agf napisał(a)

No to może mój też zauważy, bo boję się, że ja to przegapię :P
Ja kawkę piję i czekam aż się lasagne przygrzeje. Co prawda kupna, nie robiona, ale co tam ;)

na pewno zauwazysz po jakims czasie ;) ja jak codziennnie kremuje beben przy lustrze to wtedy najbardzie widze ;) a tez zaczyna sie obnizac po 9miesiacu, mi polozna powiedziala ze widzi ze obnizyl sie w 36tygodniu a sama u siebie zobaczylam ok.38 ;)

Zgłoś nadużycie #9669 5 sierpnia 2011, 19:59

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

razem z dziećmi a elektroniczną nianie też kupuję bo jak jestem w łazience to nie słyszę nic co się dzieje w domu bo dzielą mnie 2 pary drzwi

mi sie zawsze podobaly Nianie ale na moje 2 pokoje 40m jak narazie to zbedna bedzie :P no ale niewiedomo czy niedlugo przeprowadzki nie bedzie na mieszkanie wojskowe :P a pozatym jak nam cyfrowy polsat zakladali to sciane wyłupali i pianką zapełnili dziure :P jak wlasciciel zobaczy to nas wyrzuci :P a sciane tydzien temu ladnie otynkowana byla :P

Zgłoś nadużycie #9670 5 sierpnia 2011, 20:01

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

dobrze chociaż ze Ty się tym nie dołujesz, ja miałam depreche rano ale to pewnie przez to że nigdy wcześniej nie puchłam i jakoś mnie to przeraziło, swoją drogą ciekawe co bym zrobiła jakbym naprawde mocno spuchła, nie mogę narzekać bo nie ma tragedii ale boje się żeby sie poważniej nie rozwinęło

pij trochę więcej i herbatka melisowa na opuchlizny jest dobra. A jak mocno spuchniesz i rano nie będzie po odpoczynku schodzić to trzeba isć do lekarza, żeby zmierzył ci ciśnienie i ocenił czy trzeba się tym martwić