Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #951 13 kwietnia 2011, 16:09

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

hehehehehe ustne mam niestety :D ale dziękuję :D

hahaha to do ucha będę Ci szeptać ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #952 13 kwietnia 2011, 16:10

Black_rose Supermama

Margolcia napisał(a)

hahaha to do ucha będę Ci szeptać ;)

padłam buahahahahaha :D

Zgłoś nadużycie #953 13 kwietnia 2011, 16:13

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

padłam buahahahahaha :D

hahahaahahaha :)

Zgłoś nadużycie #954 13 kwietnia 2011, 16:58

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

dobrze Ci :) a już wiesz co będziesz miała? dziecko na pewno ale jakiej płci ??

no właśnie liczę na to że w poniedziałek się dowiem :)

Zgłoś nadużycie #955 13 kwietnia 2011, 17:01

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

no właśnie liczę na to że w poniedziałek się dowiem :)

super :) ja liczyłam że dziś mi się Kropelki pokażą ale nic z tego :( nie chcieli się pokazać pewnie uważają że jeszcze potrzymają mamę i tatę w niepewności ;)

Zgłoś nadużycie #956 13 kwietnia 2011, 17:05

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

:( :( :( U mnie nie ma czego zazdrościc!!!Byłam dzisiaj u diabetologa i...............insulina :( :( :( w ramię i w udo :( :( :(

o zgrozo! współczuje Ci bardzo ale uszy do góry, najważniejsze żeby wszystko było z Helenką w porządku :)

Zgłoś nadużycie #957 13 kwietnia 2011, 17:11

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

Aga ja zwykle pamiętam o wszystkim, ale teraz... bez listy na zakupy ani rusz... bez dat płacenia rachunków na lodówce - ani rusz... a jak mam na wykładzie siedzieć, to nawet nie umiem sobie przypomnieć o czym koleś gadał o statnio! zgroza... nie wiem jak te egzaminy pozdaję :/

dasz radę na egzaminach :) koleżanka mi kiedyś mówiła że podobno egzaminatorzy łagodniej traktują ciężarne więc może nie będzie tak źle :)
mi została już tylko obrona na początku lipca :)

Zgłoś nadużycie #958 13 kwietnia 2011, 17:13

paprotka25 Supermama
a jeszcze co do pamięci to ja zawsze ustawiałam sobie mnóstwo przypomnień w telefonie, bo inaczej mam skleroze, a kalendarz się nie sprawdził bo zapominam do niego zajrzeć :/

Zgłoś nadużycie #959 13 kwietnia 2011, 17:34

wenus1988 Gotowa na wszystko
Ehhh ja to pamięć mam dobrą i na razie nie narzekam :-) ...

Ale zostałam dziś sama.... mąż wyjechał wróci za 3 m-ce... ale cięzko było sie pożegnać... jak wróci to pewnie już zamiast brzuszka bede miała wielki brzucholec.... :-)    Smutno mi ale pewnie po tygodniu mi przejdzie...

Zgłoś nadużycie #960 13 kwietnia 2011, 17:42

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

Ale zostałam dziś sama.... mąż wyjechał wróci za 3 m-ce... ale cięzko było sie pożegnać... jak wróci to pewnie już zamiast brzuszka bede miała wielki brzucholec.... :-)    Smutno mi ale pewnie po tygodniu mi przejdzie...

masz nas :D

Zgłoś nadużycie #961 13 kwietnia 2011, 17:48

paprotka25 Supermama

wenus1988 napisał(a)

znam ten ból, co prawda mój mąż nie wyjechał na tak długo ale w styczniu był przez prawie 2 tyg na szkoleniu w hiszpanii, oj jak mi było smutno, aż nic się nie chciało a najgorsze były chwile jak dopadał mnie "przytulas" a nie było do kogo się przytulić :( przez najbliższe kilka lat nigdzie go samego nie puszcze :)

Zgłoś nadużycie #962 13 kwietnia 2011, 18:07

Black_rose Supermama

wenus1988 napisał(a)

Mój też pojechał, a za dwa tygodnie znowu jedzie na kolejne szkolenie. Się chłop wyedukuje, że nie pogadasz :D hihi... Racja, że najgorzej jak się "przytulas" włącza :P wczoraj tarmosiłam poduszkę na filmie bo nie było się do kogo przylepić :D ale tak ogólnie to da się żyć :P ... i nikt nie łazi i bałaganu nie sieje :D ...

Zgłoś nadużycie #963 13 kwietnia 2011, 19:22

wenus1988 Gotowa na wszystko
A ja to wole ten bałagan niż ta samotność... a jeszcze dodatkowo sie zamartwiam bo pierwszy raz jedzie w długa podróż sam samochodem i sie boję. Nie wiem czy dziś zasnę... bedzie ciężko

Zgłoś nadużycie #964 13 kwietnia 2011, 19:40

olka8922 Gotowa na wszystko
Dziewczyny bylam w przychodni po odbior wynikow z krwi.Powiedzieli mi tylko ze sa nieprawidlowe, cos tam jest za wysokie i pytali sie czy mialam jakas infekcje ostatnimi czasy.Podejrzewam ze jest za wysokie OB ale czytalam ze w ciazy to jest normalne.W poniedzialek ide ponownie pobrac krew zeby sprawdzic co jest nie tak.Takze w nastepnym tyg powinnam sie dowiedziec co i jak.Trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze :) a co do samotnosci, to ja bylam samotna przez rok, moj chlopak wyjechal do Anglii a ja dojechalam do niego po roku i 2m-cach,wtedy to dopiero bylo ciezko.Trzymajcie sie i glowa do gory :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #965 13 kwietnia 2011, 19:53

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Dziewczyny bylam w przychodni po odbior wynikow z krwi.Powiedzieli mi tylko ze sa nieprawidlowe, cos tam jest za wysokie i pytali sie czy mialam jakas infekcje ostatnimi czasy.Podejrzewam ze jest za wysokie OB ale czytalam ze w ciazy to jest normalne.W poniedzialek ide ponownie pobrac krew zeby sprawdzic co jest nie tak.Takze w nastepnym tyg powinnam sie dowiedziec co i jak.Trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze :) a co do samotnosci, to ja bylam samotna przez rok, moj chlopak wyjechal do Anglii a ja dojechalam do niego po roku i 2m-cach,wtedy to dopiero bylo ciezko.Trzymajcie sie i glowa do gory :)

trzymamy kciuki :*

Zgłoś nadużycie #966 13 kwietnia 2011, 20:09

Konto usunięte
ale byłoby mi smutno samej :( ojojj
ale jak mus to mus! jak wróci to jaka radocha będzie :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #967 13 kwietnia 2011, 20:39

Black_rose Supermama

olka8922 napisał(a)

Trzymamy trzymamy :) !

Zgłoś nadużycie #968 13 kwietnia 2011, 21:12

gosias Fajna mama
koleżanka mi kiedyś mówiła że podobno egzaminatorzy łagodniej traktują ciężarne więc może nie będzie tak źle :)
Jak byłam w pierwszej ciąży robiłam podyplomówkę, obrona wypadła mi w czerwcu (7miesiąc ciąży) i było bardzo miło i na luzie.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #969 13 kwietnia 2011, 23:55

paprotka25 Supermama
właśnie na to liczę że łagodniej potraktują :) ja akurat będę w 8 miesiącu, ale mamy już ustaloną "ekipę" na obronę także raczej nie ma sie co martwić, bo oprócz mojej promotorki ma być pani prof z która miałam zajęcia - super babka, bezproblemowa i dziekan - raczej taki na luzie człowiek, więc dyplomy raczej już mamy w kieszeni :) teraz jeszcze tylko muszę skończyć pisac prace, część teoretyczna gotowa więc jutro zabieram sie za przeliczanie wyników badań, trochę tego jest...

Zgłoś nadużycie #970 14 kwietnia 2011, 10:45

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! oo jestem dzisiaj jako pierwsza... no szok! :D w ogole mialam przesrana nocke.Od 2:30 do 3:30 nie spalam bo mnie brzuch bolal...:/ siedzialam na kompie i czytalam co sie moze dziac.Na 11:30 ide do lekarza, podejrzewam ze znowu mam grzybice, kur**!!!!!!!!!!!! to swinstwo zawsze musi sie mnie przyczepic :/ dziewczyny trzymajcie dalej kciuki i nie puszczajcie :) w nastepnym tyg ide znowu pobrac krew, ciekawe co mi dzisiaj lekarz na te grzyby da, czy cokolwiek da.Pozdro 600 :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)