Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9511 5 sierpnia 2011, 12:13

Konto usunięte
dobra idę na podwórko bo już mnie głowa boli od tego myślenia ... :( idę się huśtać o!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9512 5 sierpnia 2011, 12:36

mamaela Supermama
Dobra poczytała, popisalam idę popracować trochę- wstawię obiadek i mam ubranka małej,które wczoraj prasowałam do poukładania w szafce. A potem podjadę do sklepu. No to pa, pewnie wrócę koło 17 :) i znów pewnie będzie jak wczoraj z 8 stron do czytania :)

Zgłoś nadużycie #9513 5 sierpnia 2011, 12:36

Romka Fajna mama

Aga.W napisał(a)

Romka a Twoja sytuacja i wszystko od samego początku są dla mnie normalnie fantastyczne... dosłownie niespotykane :) dorosła kobieta, życie ułożone... dzieci odchowane, córka świeżo dzieciata :D i w ciąży :) i tu nie ma co płakać! patrz jaką masz fantastyczną rodzinę - swoja najbliższą, w córce oparcie wszystko super... podziwiam szczerze i naprawdę zazdroszcze :) oby mi udało sie taką rodzinę stworzyć :) a gadaniem co ludzie powiedza to się nie ma co przejmować. bo co masz sobie do zarzucenia? NIC !

Dzięki!Mam nadzieję..Bardzo bym chciała,żeby te dziewczyny na forum, które czasem czuja się zagubione,zniechęcone,wystraszone pomyslały,że z biegiem czasu wszystko się układa ;) Ja to wiem ;) Czasem po prostu trzeba troszkę czasu ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #9514 5 sierpnia 2011, 12:40

Romka Fajna mama

Aga.W napisał(a)

hej dziewczyny :D
co do opalania... ja taka blada jestem, czym dalej w ciązy tym gorzej te słońce znosze... mam nadzieje że jak urodze będzie lepiej :)  
a na solarium można chodzić tyko trzeba KARMNIKI zasłaniać :) tak samo na słońcu, nie wolno po prostu piersi opalić i już :)
agf i zgadzam się z Toba, prasowanie tych malutkich ciuszków to koszmar :D  
kurcze piątek dziś i coś chyba z tej porodówki nici... chociaż brzuch mi spadł trochę niżej :) ale i tak pewnie nic z tego nei wyniknie :P  
u mnie dzisiaj upał jak cholera, siedze u mamy i niedługo bierzemy się za moje wymarzone od 3 dni placki ziemniaczane :D  
Ania, moje te sierściuchy to takie dostojniki że pożal sie Boże... hehe :D dostojniki to na zdjęciu... jeden to się ślini jak śpi, drugi wygląda jakby patelnią po ryju dostał... dostojniki :P hehe
moje ostatnio tak wpierniczają że nie idzie wyrobić z kupowaniem puszeczek :P ja myśle że w tych karmach sa uzależniacze :P stąd idzie zapomnieć o innej karmie :P z kotami gorzej niż z dziećmi...
chociaz pies nam też wybrzydza :P chappi musi być i można jej najlepszą najdroższą inna karmę kupić to i tak jeść będzie jak za kare...  jak jej pedigree kupiliśy to normalnie wychudła nam :P  
Margolcia, ale patrz jak Ty długo się trzymasz z tymi swymi Kropelkami :)  super że tak ładnie słuchają i w brzuchu siedzą :D wkońcu kilka razy byłaś w strachu :)
a z tymi kościołami to tak jest... wszystko zalezy od księdzowego widzimisię... 
cholera, mojego faceta babcia, wierząca i w ogóle naprawdę dobra kobita... mąż ją zostawił dla innej i co? nie może do komunii przystąpić... mimo że nie miała na to wpływu (bo nie miała) po prostu czasami spawać się chce jak o takich sytuacjach się słyszy...

Nie może przystępować jeśli ma innego faceta,jeśli mąż ja zostawił to nie jej wina~! I nie ma przeciwskazań!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #9515 5 sierpnia 2011, 12:43

dora27 Supermama

Romka napisał(a)

Nie może przystępować jeśli ma innego faceta,jeśli mąż ja zostawił to nie jej wina~! I nie ma przeciwskazań!

zgadzam się z Romką! :)

Zgłoś nadużycie #9516 5 sierpnia 2011, 12:44

Konto usunięte
właśnie o to chodzi :) każdy z czasem zyskuje ten błogi spokój ;) wszystko się stabilizuje, układa i naprawde mimo obaw i wszystkiego, zycie przeciez jest piękne... jak ma się rodzine i w niej wsparcie i miłośc to czego chcieć więcej? :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9517 5 sierpnia 2011, 12:46

muzzza Fajna mama
o rany, już o chrzcinach myślicie :)
ja to normalnie od kilku dni usycham(poetycko mówiąc). Ja chcę normalnego życia, chcę coś robić ! :( a nie tylko w domu, do sklepu i tyle... już mnie nosi, mam po dziurki tej ciąży , wyłaź !!!! :)

Zgłoś nadużycie #9518 5 sierpnia 2011, 12:48

Konto usunięte
Romka, ja to wiem że nie ma przeciwwskazań... ale to jeden kościół i jeden ksiądż.. i jedni ludzie którzy tam ślęczą dniami i nocami... i to cała ta ekipa jest od oceniania i wyklinania :) to jest właśnie kwestia widzimisie.
tak jak w jednym kościele dziecko moje by ochrzcili, a w drugim nie... bo my bez ślubu jesteśmy.

Zgłoś nadużycie #9519 5 sierpnia 2011, 12:50

dora27 Supermama

Aga.W napisał(a)

Romka, ja to wiem że nie ma przeciwwskazań... ale to jeden kościół i jeden ksiądż.. i jedni ludzie którzy tam ślęczą dniami i nocami... i to cała ta ekipa jest od oceniania i wyklinania :) to jest właśnie kwestia widzimisie.
tak jak w jednym kościele dziecko moje by ochrzcili, a w drugim nie... bo my bez ślubu jesteśmy.

To bez sensu przecież dziecko w kazdym Kościele może być ochrzone nieważne że rodzice ślubu nie mają, komunii tylko przyjąć nie mogą. Jakieś dziwne zwyczaje sa u Was.

Zgłoś nadużycie #9520 5 sierpnia 2011, 12:52

Konto usunięte
nie, nie u Was, ale tak się zdarza, na wsi to ja nie mieszkam tylko w dużym mieście, mam kościołów do wyboru do koloru... więc wiem że są miejsca gdzie bez porządnej koperty nie masz szans zeby Ci dziecko ochrzcili.
i u mnie, i na wiochach i w wielkich miastach - tak się zdarza.

Zgłoś nadużycie #9521 5 sierpnia 2011, 12:53

Konto usunięte
a że dziecko POWINNO być ochrzcone bez gadania, to ja wiem. tyko nie każdy ksiądz o tym pamieta. i co, mam iść i się kłócić z pingwinem? a oczywiście, ale co mi to da?

Zgłoś nadużycie #9522 5 sierpnia 2011, 13:12

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

a że dziecko POWINNO być ochrzcone bez gadania, to ja wiem. tyko nie każdy ksiądz o tym pamieta. i co, mam iść i się kłócić z pingwinem? a oczywiście, ale co mi to da?

właśnie o to mi chodzi!!

Zgłoś nadużycie #9523 5 sierpnia 2011, 13:15

Konto usunięte
kurde no nie rozumiem dlaczego nie możemy ochrzcić dziecka na niedzielnej mszy tylko dlatego że nie mamy ślubu kościelnego tylko cywilny!! AgaW a Wy w ogóle nie możecie ochrzcić czy tylko w niedziele nie możecie ?? i tylko dlatego że nie macie w ogóle ślubu ??

Zgłoś nadużycie #9524 5 sierpnia 2011, 13:17

Konto usunięte

dora27 napisał(a)

To bez sensu przecież dziecko w kazdym Kościele może być ochrzone nieważne że rodzice ślubu nie mają, komunii tylko przyjąć nie mogą. Jakieś dziwne zwyczaje sa u Was.

to nie u nas!! u Ciebie też pewnie są takie przypadki tylko Ty pewnie sobie tym głowy nie zawracasz... masz ślub kościelny ??

Zgłoś nadużycie #9525 5 sierpnia 2011, 13:25

Konto usunięte
bo jestesmy grzesznikami prosto z piekielnych otchłani :P A HA HA HAAAAA !!!
a święta spędzamy w piekle z Adolfem Hitlerem i śpiewamy niemieckie kolędy :P
pff sorry... głupawka....
nie mamy ani jednego ślubu, mój facet nawet bierzmowania nie ma... 
ale ja Ci mówie, że choćby mnie z widałami z kościoła wyganiali to i tak dziecko ochrzcze i tak! i co lepsze, będę matką chrzestną mojej siostrzenicy!

Zgłoś nadużycie #9526 5 sierpnia 2011, 13:26

Konto usunięte
nie wiem czy w niedziele nie mogę czy w ogole.. wiem z doświadczenia znajomych  że sa u mnie koscioly gdzie po prostu robia problemy z chrztem w ogole... 
ale jeszcze ze mna nie mieli do czynienia...

Zgłoś nadużycie #9527 5 sierpnia 2011, 13:28

Konto usunięte
to jest normalnie chore!!!!!

Zgłoś nadużycie #9528 5 sierpnia 2011, 13:33

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

bo jestesmy grzesznikami prosto z piekielnych otchłani :P A HA HA HAAAAA !!!
a święta spędzamy w piekle z Adolfem Hitlerem i śpiewamy niemieckie kolędy :P
pff sorry... głupawka....
nie mamy ani jednego ślubu, mój facet nawet bierzmowania nie ma... 
ale ja Ci mówie, że choćby mnie z widałami z kościoła wyganiali to i tak dziecko ochrzcze i tak! i co lepsze, będę matką chrzestną mojej siostrzenicy!

no nam ochrzczą dzieci ale nie w niedzielną mszę tylko tak w jakiś dzień a mój mąż uparł się że w niedzielę mają być chrzczone a bez slubu kościelnego tego nie zrobią  i bądź tu mądry...

Zgłoś nadużycie #9529 5 sierpnia 2011, 13:35

Konto usunięte
daj spokój... tak mnie to denerwuje... mam swoje powody i jestem cięta na tych pingwiniastych okropnie... ale kurcze chce z dzieckiem chodzić normalnie do kościoła... ochcić itp.. zalezy mi na tym.
AH z tymi kościołami to gorzej jak z urzędem...

Zgłoś nadużycie #9530 5 sierpnia 2011, 13:35

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

nie wiem czy w niedziele nie mogę czy w ogole.. wiem z doświadczenia znajomych  że sa u mnie koscioly gdzie po prostu robia problemy z chrztem w ogole... 
ale jeszcze ze mna nie mieli do czynienia...

ja mam znajomych którzy nie mają ślubu i mają dziecko i właśnie ten nasz ksiądz nie ochrzcił im dziecka to pojechali do Ełku i tam sam biskup im ochrzcił dziecko w 2 dzień świąt bożonarodzeniowych :|