Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9451 5 sierpnia 2011, 9:07

agf Supermama
Desdemona - może ludzie się zmieniają i ona też trochę się uczłowieczyła :) tak czy inaczej takie wyręczenie to miła rzecz :)
Ty to chyba ta przeprowadzkę to będziesz tylko nadzorować i palcem pokazywać cio i jak chyba, bo inaczej to sobie nie wyobrażam... No, chyba, że faktycznie jakiś korek...

Zgłoś nadużycie #9452 5 sierpnia 2011, 9:08

agf Supermama
A ja już głodna jestem. W lodówce pustki, ale wymyśliłam co sobie zrobię - usmaże placuszki z jakbłkami. Trochę dziwne śniadanie, ale co tam ;) Idę, bo padnę z głodu....

Zgłoś nadużycie #9453 5 sierpnia 2011, 9:14

desdemona Zaprawiona w bojach
Placuszki z jablkami mniam, mniam, narobilas smaczka, przeslij kilka meilem :D .
Ja wlasnie bule z twarozkiem przepijam Inka, na obiad znow pomidorowa ale zdecydowanie ostatnio najlepiej mi smakuje, co sie konczy robie od nowa i wciaz mi malo :D .
Co do przeprowadzki to wymyslilam ze sobie siade jakos wygodnie w mega rozkroku, karton miedzy nogi, mezulek posciaga mi z gory rzeczy a ja bede ladowac co trzeba i segregowac bo wiadomo ze zawsze sie znajdzie troche zachomikowanych rzeczy co sie nadaja tylko do wywalenia.
Noszenie, ladowanie ksiazek itp, mebli, zostawiam juz na glowie meza i szwagra - niech sie chlopy pomecza troche :P .

Zgłoś nadużycie #9454 5 sierpnia 2011, 9:28

Karolinia Supermama
A ja dziś obudziłam się po 7 z jedną myślą- placki z jabłkami;D Ale pożarłam wczoraj ostatnie jabłko i lipa. Chyba usmażę na to miejsce ziemniaczane, w końcuy tez placki;D 
Desdemona, uważaj może teściowa uprała w domestosie;D ;D Hehe, nie no może przyp,ływ uczuć babcinych... ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #9455 5 sierpnia 2011, 9:59

agf Supermama
Powiem wam, że normalnie takie śniadanko to mogłabym codziennie. Ale jeść -  nie robić. placuszki wsuwam, jeszcze sobie cukrem pudrem posypałam, mały się cieszy, że coś mu jeść dałam i to jeszcze słodkie, bo normalnie skacze tam chyba ;) Tylko już postałam trochę i plecy bolą, jakieś durne te plecy mam... ;)

Zgłoś nadużycie #9456 5 sierpnia 2011, 10:04

schmetterling Supermama
witam :)
ale miałam czytania,matko :|
Piękne te Wasze zwierzaczki,wszystkie boskie są!!Później idę do siostry ,mam u niej na komputerze kilka fotek moich zwierzów to też wrzucę,bo mój internet niestety nadal w nienajlepszej formie :(
A co do kociaków,to mój też tylko whiskasa wcina...kitiketa nawet nie powącha ,a co dopiero mówić o jakiejś zwykłej karmie z marketu....Ale Royala jak bym  mu miałą dawać to bym zbankrutowała,bo żre jak świnia ,ale rzyga tylko tak raz w tygodniu także luzik ;) ;) nie marnuje się ;) tylko że mój to dachowiec ,nie taki dostojnik jak Wasze :D
Olka co tam ?? Rodzisz ?? :D
Paula ja też pomidorówkę to litrami mogłabym wcinać ostatnio,pychotka.Super że udało Wam sie z tym mieszkankiem załatwić,przeprowadzka no nie powiem żeby była fajna ,ale jak już się wszystko pownosi,poprzenosi to później już spokojnie.
Ja już po kawce,do tego zeżarłam pięć jakiś zwykłych ciastek i princessę (moją dietę bez słodyczową szlag trafił )
Wczoraj odwiedzili nas znajomi wieczorem,przytachali pizzę --i jak tu się ograniczać ?? ?!!
ja mam taką karuzelkę
http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-misie-z-projektorem-i-pilote-i1745187155.html

tylko bardziej różowa jest

Zgłoś nadużycie #9457 5 sierpnia 2011, 10:09

Romka Fajna mama
No Desdemona, doskonale Cie rozumiem! Jak moja tesciowa dowiedziała się o trzecim dziecku to już wtedy nam powiedziałą,że to wstyd i co ludzie powiedzą!!!!! Więc od razu wiedzieliśmy,że i tym razem nie będzie zadowolona.Ale mam to gdzieś! Mieszka 200 km od na, nie pomaga, nic od niej nie wymagamy, więc niech sie odczepi!Pospałam dziś prawie do 9,potem asia przywiozła mi małego, bo prosili ją o pomoc w kwiaciarni.Oj będzie ciężko, bo zapomnieli smoczka;/Ale trudno, jakoś sobie poradzę
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #9458 5 sierpnia 2011, 10:10

agf Supermama
Ania - moja kotka na szczęście dużo nie je, tak mi się zdaje, a Royala kupujemy jej w takim sklepiku, gdzie zawsze mają promocję 200 g. + 200 g. gratis. Co prawda i tak drożej wychodzi, no, ale czego się nie robi dla zwierzaka :)
A karuzla śliczna - te misie ze skrzydełkami są urocze! Jejku, no  i jak ja mam się zdecydować ?? :)

Zgłoś nadużycie #9459 5 sierpnia 2011, 10:14

agf Supermama
Wiecie co, to strasznie przykre jest i w sumie ja tego nie rozumiem jak ktoś może się nie cieszyć z wnuka czy innego członka rodziny... W końcu od takich teściów/ dziadków  nikt niczego na siłę wymagał nie będzie, a radość z takiego zdarzenia wydaje mi się po prostu naturalna. Ale może tak w życiu bywa, może ja mam jakiś wyidealizowany obraz rodziny... U mnie przynajmniej na razie cała rodzina - poczawszy od rodziców czy teściów poprzez babcie, dziadków, ciotki - wszyscy podekscytowani i zachwyceni. Fakt - to będzie pierwsze dziecko w rodzinie, moze to to. Może późnije, jakby co przy kolejnym już im się odmieni...?

Zgłoś nadużycie #9460 5 sierpnia 2011, 10:22

Romka Fajna mama
Znalazałam dwa fajne zdjęcia,Asia z Dawidkiem i Michał.Jeszcze tylko wyszperam aktualne Toli ;)

Zgłoś nadużycie #9461 5 sierpnia 2011, 10:25

Romka Fajna mama
Oczywiście te nie sa tak bardzo aktualne, bo Daawidek maleńki, ale musze brać pod uwagę,że nie wszytskie zdjęcia moje dzieci chciałyby,żebym podawała na forum ;) :)

Zgłoś nadużycie #9462 5 sierpnia 2011, 10:26

mamaela Supermama

desdemona napisał(a)

Uff dzien dobry, ten brzuch mnie wykonczy :/.
Boli, boli ale wciaz nic z tego.
Poki co wstawilam juz zupe i pranie, potem tylko powiesze i skoncze obiad i nic wiecej dzisiaj nie robie, chromole hehe.
W weekend czeka nas przeprowadzka, chyba sobie zatkam pewna czesc ciala korkiem na miejsce tego naturalnego co odszedl bo nie wiem jak to przetrzymam inaczej.
Za to odpadlo mi troche roboty bo na czas przewozenia maz zawiozl wszystkie malutkie ciuszki do tesciowej a ta w przyplywie nie wiem czego bo na pewno nie milosci rodzinnej kupila Lovele, poprala wszystko co zostalo i poprasowala - dodam ze moja tesciowa to typ ktory uwaza ze najwieksze nieszczescie jakie dotknelo ich rodzine to ja wiec nie wiem skad ta nagla pomoc.
Plakac w kazdym razie nie bede, dobre chociaz i to ;) .

Oj tam może teściowa przestraszyła się, że urodzisz za wześnie i to jej synuś będzie musiał prać i prasować te ubranka, więc wyręczyła nie Ciebie a synusia ;) ?? A przeprowadzka na finiszu to już chyba będzie ekwilibrystyka- jakoś tego nie widzę, ale może Ty taka twarda sztuka jesteś :)

Zgłoś nadużycie #9463 5 sierpnia 2011, 10:29

agf Supermama

Romka napisał(a)

Znalazałam dwa fajne zdjęcia,Asia z Dawidkiem i Michał.Jeszcze tylko wyszperam aktualne Toli ;)

Romka- śliczny ten malutki! I jakie ma ładne włoski i brązowe oczka!

Zgłoś nadużycie #9464 5 sierpnia 2011, 10:30

agf Supermama

mamaela napisał(a)

Oj tam może teściowa przestraszyła się, że urodzisz za wześnie i to jej synuś będzie musiał prać i prasować te ubranka, więc wyręczyła nie Ciebie a synusia ;) ??

patrz- ty to cwana jesteś! Na to nie wpadłam :D

Zgłoś nadużycie #9465 5 sierpnia 2011, 10:30

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Też bym się chętnie opaliła, ale szczerze to nawet do parku parę bloków dalej mi się nie chce iść. Ale karmiąc na solarium można iść, prawda? ;)

Z tego co mi wiadomo nie ma medycznych przeciwskazań. natomiast warto osłaniać albo cełe piersi albo przynajmniej brodawki- są delikatniejsze i mogą szybciej chwytać na nich promienie UV i łatwiej o ew. poparzenie - a poparzonym cyckiem to dziecko ciężko będzie karmić ;)

Zgłoś nadużycie #9466 5 sierpnia 2011, 10:33

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Nooo, i będzie świeciło na zielono ;)
A coś może tu i krąży, jakiś wirus, bo ja kilka dni temu też tak jakby podziębiona byłam i czułam, że mi sie chyba zaczyna opryszczka robić na ustach, ale się wygrzałam, usta cytryną wysmarowałam i minęło :)

Mnie od wczoraj tak ćmi głowa, nie jest to mega ból ale jednak jest. Najpierw myslałam, że to od słońca po wczorajszym ale żeby dalej trzymała? A boli mnie tak na czole jak przy zapaleniu zatok lub katarze- chyba że mi słońce przygrzało i jakieś gluty w zatokach się rozrzedziły- hihihi :) :) więc jakieś wirusy krążą :)

Zgłoś nadużycie #9467 5 sierpnia 2011, 10:36

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

No Desdemona, doskonale Cie rozumiem! Jak moja tesciowa dowiedziała się o trzecim dziecku to już wtedy nam powiedziałą,że to wstyd i co ludzie powiedzą!!!!! Więc od razu wiedzieliśmy,że i tym razem nie będzie zadowolona.Ale mam to gdzieś! Mieszka 200 km od na, nie pomaga, nic od niej nie wymagamy, więc niech sie odczepi!Pospałam dziś prawie do 9,potem asia przywiozła mi małego, bo prosili ją o pomoc w kwiaciarni.Oj będzie ciężko, bo zapomnieli smoczka;/Ale trudno, jakoś sobie poradzę

wstyd- też sobie wymysliła ?? I znalazłam sobie argument- o ludzie powiedzą ?? O rany jakby to ona miala je wychowywać. Z teściowymi to czasem nawet na zdjeciach się kiepsko wychodzi :) hihihi

Zgłoś nadużycie #9468 5 sierpnia 2011, 10:49

Konto usunięte
Dzień dobry ja jakieś pół godziny temu wstałam ,szybko zrobiłam sobie kawkę i zamiotłam podłogę w kuchni bo patrzeć już na nią nie mogłam :| zapomniałam Wam wczoraj napisać że przytyłam 300g :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9469 5 sierpnia 2011, 10:52

Konto usunięte
i wiecie co? dziś po raz pierwszy śniły mi się moje Kropelki !!! ale tak realnie ,kurcze cały sen pamiętam ,a najgorsze było to że urodziłam synka i on już miał może z 4 miesiące a córcia nadal była w brzuchu!! potem jakoś i córcia się znalazła a ja wciąż byłam w ciąży :| pamiętam żę miałam problemy z karmieniem i że jak odgięłam stanik to na prawej piersi na sutku miałam krew :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9470 5 sierpnia 2011, 10:55

mamaela Supermama
Witam mamusie, mnie dziś obudził pies o 9, pół godzinny spacerek a potem szukałam dokumentów potrzebnych do zameldowania i oczywiście nie mogę znaleźć aktu urodzenia Adama, chciałam zadzwonić do gminy czy jest potrzebny, okazało się że jak przyniosę papier o wymeldowaniu dziecka to na podstawie tego już mi go zameldują, ale jednak dzisiaj tego nie załatwię bo w wakacje w piątek w gminie nie przyjmują petentów- pani zaprosiła mnie na poniedziałek. No to odkładam te sprawy urzędowe do poniedziałku... Zjadłam kanapeczkę z wędlinką i pomidorkiem oraz do spółki z psem serek wiejski- zawsze jak jem serek wiejski to pies przy mnie siedzi i czeka aż się z  nim podzielę :) A syn 5 dzień z rzędu zażyczył sobie hot-doga :) To dzisiaj tylko podjadę do sklepu na jakieś malutkie zakupki.