Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9391 4 sierpnia 2011, 19:17

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

i dostałam laktator ręczny od szwagierki i maść bepanthen  za free :)

u nas w aptece laktator reczny 10zl kosztuje i taki kupie a wczoraj kupilam ta masc 30ml za 18zl :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #9392 4 sierpnia 2011, 19:17

Konto usunięte

wiolka1991x napisał(a)

o to juz tuz tuz :) :) wiec coreczka bedzie dominowac :)

no nie wiem bo od początku ciąży to Ania się właśnie wstydziła i nie chciała się pokazywać a za to Arturek wielki pan się rozkładał w brzuszku i nie dawał miejsca dla Ani :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9393 4 sierpnia 2011, 19:20

wiolka1991x Fajna mama
aaa to oni tak na zmiane sie lansuja na tym usg :P

Zgłoś nadużycie #9394 4 sierpnia 2011, 19:22

Konto usunięte

wiolka1991x napisał(a)

aaa to oni tak na zmiane sie lansuja na tym usg :P

hehe no tak :) ale wiecie jak wyraźnie było widać jak się uśmiechała ?? i jaka ona śliczna jest!! matko!!

Zgłoś nadużycie #9395 4 sierpnia 2011, 19:24

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

hehe no tak :) ale wiecie jak wyraźnie było widać jak się uśmiechała ?? i jaka ona śliczna jest!! matko!!

na pewno !! jak kazde dzieciatko dla kazdej mamusi :) :) moja zamiast sie usmiechac to jezyk pokazuje :P

Zgłoś nadużycie #9396 4 sierpnia 2011, 19:26

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

oj no bo się  w mamę wdała :) córunia mamuni to niby jaka ma być :)

Zgłoś nadużycie #9397 4 sierpnia 2011, 19:27

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

jestem już po wizycie :) córcia tak się skuliła że nie można było usłyszeć serduszka :| ale oglądaliśmy Kropelki na USG ,mówię Wam córcia centralnie się uśmiechała do nas!! aż ginekolorza w szoku była!! synuś nie chciał się pokazać -wstydzioch ;)

No to jeszcze z tydzień się potocz z nimi to wszystko z remontem zdążycie i spokojnie pójdziesz do szpitala się rozpakować ;) Fajnie, że wszystko dobrze z maluszkami :) Mam spokojna to teraz tylko czekaj i się nie przemęczaj :)

Zgłoś nadużycie #9398 4 sierpnia 2011, 19:28

Karolinia Supermama
Fajnie juz niedługo będziecie miały swoje bobaski przy sobie ;) Ja nie mogę się doczekać a tu się ciągnie i ciągnie!! Jeszcze 2 miechy!! ;p
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #9399 4 sierpnia 2011, 19:29

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

my jak chodzimy to te usg badziewne mamy :P a mały już ma tak ciasno że lekarka dzisiaj się śmiała że poza organami to już nawet jej ciężko coś wypatrzec fajnego :P
ciekawe jak nasz tearz by w 3d wyglądał AHHH :D
fajnie że sobie popatrzeliście dzisiaj :D

bardzo kiepsko by wyglądało teraz dziecko w 3D bo jest za duże do głowicy i tylko można by oglądać po kawałku dziecko, całego nie da rady. jak byłam na tym usg to lekarz mówił, że po 28 tc to nie ma sensu takie badanie bo jest bardzo wyrywkowe. Chociaż buziaczek sam pewnie wygladał by ładniutko :)

Zgłoś nadużycie #9400 4 sierpnia 2011, 19:30

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

No to jeszcze z tydzień się potocz z nimi to wszystko z remontem zdążycie i spokojnie pójdziesz do szpitala się rozpakować ;) Fajnie, że wszystko dobrze z maluszkami :) Mam spokojna to teraz tylko czekaj i się nie przemęczaj :)

nie no się nie przemęczam :) dobra idę myć wałki do malowania :) do potem :)

Zgłoś nadużycie #9401 4 sierpnia 2011, 19:31

paprotka25 Supermama
zostawić was na trochę gadułki i trzeba nadrabiać :) widzę że wymiana fotek zwierzaków była :) wszystki są słodkie i urocze, ja się nie pochwale bo nie mam żadnego futrzaka, jeszcze trochę i będziemy tak dodawać zdjęcia maluchów :)
Margolciu, a widzisz jeszcze troche maluchy posiedzą w środku, a Ty się tak martwiłaś :) ja muszę sobie spisać jeszcze jakieś pytania na jutrzejsze spotkanie, bo znając moje szczęście zapomne połowe rzeczy o które miałam spytać

Zgłoś nadużycie #9402 4 sierpnia 2011, 19:33

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

Ela to Ty dzisiaj jak szalona zapierniczasz :) spacerek, koszenie, grzybki i obiadki :) no normalnie szał :) ja pomidorówe zrobiła, pozmywałam i mi starczy :D

No lekutko przegięłam bo byłam wypompowana kompletnie i gdyby nie ten chłodny prysznic to byłabym chyba padła. Głowa mnie nawet trochę zaczęła pobolewać- za dużo na słońcu byłam.
A na jutro zaplanowałam wyjazd do Wrocławia- jadę się wymeldować i zrobić zdjęcia do dowodu, a wracając wjadę do Urzędu Gminy się zameldować. Ale załatwianie zmiany przychodni już zostawiam na przyszły tydzień- za dużo by tego było na jeden dzień :)

Zgłoś nadużycie #9403 4 sierpnia 2011, 19:34

Konto usunięte
no właśnie... ciasno już w tym brzuchu :) ja byłam jeszcze w 28 tyg - dopiero termin dostałam.. i było super widać :D
a teraz faktycznie, młodemu ciasno... nogami pewnie przykryty :P a tu jeszcze do zdjęcia pozować :D
swoją drogą :D znajoma w pracy też w ciąży jest... 3 dziecko, ma 2 chłopców juz i baaardzo chciała dziewczynkę :) i niepisana jej ta dziewczynka bo szykuje się na świat 3 chłopaczek :D nieźle :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9404 4 sierpnia 2011, 19:35

Konto usunięte
no raczej! Ela teraz Ciebie będziemy goniły żebys odpoczywała :D  
Margolcia już przystopowała to ta się rozbrykała no! :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9405 4 sierpnia 2011, 19:37

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

) ja muszę sobie spisać jeszcze jakieś pytania na jutrzejsze spotkanie, bo znając moje szczęście zapomne połowe rzeczy o które miałam spytać

koniecznie spisz nawet te najgłubsze i jak już pogadasz to wyjmij i zweryfikuj czy o wszystko zapytałaś- ja tak zrobiłam i nawet położna powiedziała, że zastanawiala się że ja tak bez listy pytań przyszłam :) A jak zobaczyła karteczkę to się uśmiechneła :) Więc to standardowe zachowanie

Zgłoś nadużycie #9406 4 sierpnia 2011, 19:40

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

no raczej! Ela teraz Ciebie będziemy goniły żebys odpoczywała :D  
Margolcia już przystopowała to ta się rozbrykała no! :D

oj tylko tak dzisiaj przesadziłam- ta trawka chyba była niepotrzebna ;) No ale teraz jest tak ładnie na ogrodzie- syneczek cały trawnik skosił :) Wczoraj zaczął, dzisiaj skończył- dobre dziecko.

Zgłoś nadużycie #9407 4 sierpnia 2011, 19:42

Karolinia Supermama
www.przebojem.pl
link do stronki z ogólnopolskim konkursem "Przebojem na antenę" kompozycja nr 13 Luiza Pawluczuk "Silna" to dzieło mojego szefa, może macie ochotę posłuchać a nawet zagłosować ;)

Zgłoś nadużycie #9408 4 sierpnia 2011, 19:43

gosias Fajna mama
Ja też dalej się toczę!Olka ja ten sluz mam od wczoraj i jest go mnóstwo, może to ten czop ?? ?Z Hubertem tak nie miałam, od razu skurcze, rozwarcie i już...A niby drugie to szybciej, jasne!!Dzisiaj wyjechała ciocia Hubcia i znów stres, co z nim w razie czego, najgorzej w nocy!O matko, kiedy to się skończy, jak pomyślę o kolejnej ciężkiej nocy...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #9409 4 sierpnia 2011, 19:44

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

bardzo kiepsko by wyglądało teraz dziecko w 3D bo jest za duże do głowicy i tylko można by oglądać po kawałku dziecko, całego nie da rady. jak byłam na tym usg to lekarz mówił, że po 28 tc to nie ma sensu takie badanie bo jest bardzo wyrywkowe. Chociaż buziaczek sam pewnie wygladał by ładniutko :)

eee ja bylam w 29 tyg na usg 3d i wyszlo super... kolezanki w 35 tyg chodzily i maja sliczne zdjecia z 3D

Zgłoś nadużycie #9410 4 sierpnia 2011, 19:44

Karolinia Supermama
I czekam na opinie wg mnie najlepsza ze wszystkich ale nie jestem oczywiście obiektywna;D Ale wogóle mi się podoba.