Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #931 13 kwietnia 2011, 15:45

schmetterling Supermama
ja początkowo też czułam że dziewczynka ale teraz to już nic nie czuję :) co ma być to będzie :)
Margolcia ale ta klientka mnie wkur...z tego wątku o fajkach,aż mam ochotę zajarać :/

Zgłoś nadużycie #932 13 kwietnia 2011, 15:46

Konto usunięte
Gosias, moja koleżanka miała cukrzycę, kuła się jak trzeba, młody urodził się zdrowiutki i wszystko super :) jedynie na ta insuline narzekała bo do diety się przyzwyczaiła :) zobaczysz, będzie dobrze!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #933 13 kwietnia 2011, 15:47

Black_rose Supermama
Gosiu grunt, że jesteś pod stałą opieką lekarską i wiesz co masz robić i jeść :) Teraz to kobiety nawet biorąc insulinę rodzą zdrowe silne dzieciaczki. Oszczędzaj się, dbaj o siebie i myśl pozytywnie :) Nie jesteś sama :) ! Mówisz, że brzdąc figluje :D moja dziś wyjątkowo spokojna (nie żebym narzekała po wczorajszym skopaniu :P )

Zgłoś nadużycie #934 13 kwietnia 2011, 15:48

olka8922 Gotowa na wszystko
hehe dobrze ze wozek jest pomieszany kolorem z fioletowym to chociaz jak bedzie chlopczyk i dziewczynka to chlopczyk nie bedzie pokrzywdzony :) do mnie dopiero dzwonil lekarz apropo wynikow z krwi, nie zrozumialamgo do konca bo to ciapaty z Indii i troche kaleczyl angielski ale cos mowil zeby sie nie martwic ale cos mam podwyzszone i zebym podjechala do recepcji pod koniec tygodnia i wziela skierowanie i w przyszlym tygodniu znowu bede kluta :( a ja wrecz nienawidze pobierania krwi... :/
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #935 13 kwietnia 2011, 15:48

Black_rose Supermama

Margolcia napisał(a)

heheh ;) ja też czuję że będę mieć dziewczynki ;) mam już różowo-fioletowy wózek hahahahaah :D

heheh mój luby tak sobie kupił całą wyprawkę łożeczkową w błękicie, a jak mu lekarz powiedział, że dziewczę będzie to myślałam, że się tam przewróci :D hihi... ale życzę byś miała kobitki :D

Zgłoś nadużycie #936 13 kwietnia 2011, 15:49

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja początkowo też czułam że dziewczynka ale teraz to już nic nie czuję :) co ma być to będzie :)
Margolcia ale ta klientka mnie wkur...z tego wątku o fajkach,aż mam ochotę zajarać :/

hahahah Ania hahahaha weź bo w głos się śmieję hahahaah :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #937 13 kwietnia 2011, 15:51

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

hehe dobrze ze wozek jest pomieszany kolorem z fioletowym to chociaz jak bedzie chlopczyk i dziewczynka to chlopczyk nie bedzie pokrzywdzony :) do mnie dopiero dzwonil lekarz apropo wynikow z krwi, nie zrozumialamgo do konca bo to ciapaty z Indii i troche kaleczyl angielski ale cos mowil zeby sie nie martwic ale cos mam podwyzszone i zebym podjechala do recepcji pod koniec tygodnia i wziela skierowanie i w przyszlym tygodniu znowu bede kluta :( a ja wrecz nienawidze pobierania krwi... :/

gorzej bedziej jak beda 2 chlopczyki ;) heh :P Olu głowa do góry :)

Zgłoś nadużycie #938 13 kwietnia 2011, 15:52

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

hahahah Ania hahahaha weź bo w głos się śmieję hahahaah :D

no bo ja już normalnie nie mogę:/

Zgłoś nadużycie #939 13 kwietnia 2011, 15:53

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

no bo ja już normalnie nie mogę:/

to chodz zapalimy razem hahahahaahah :P

Zgłoś nadużycie #940 13 kwietnia 2011, 15:56

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

to chodz zapalimy razem hahahahaahah :P

to dawaj jedną bo nie mam :) wyślij meilem :)
a tak serio to nie będę palć przez jakieś dziewuszysko co wrażeń szuka :/ 

Zgłoś nadużycie #941 13 kwietnia 2011, 15:59

Black_rose Supermama
hehe widzę, że nie tylko mnie łatwo z równowagi teraz się wyprowadza :D ja proponuję czekoladkę jakąś dobrą na wyciszenie :D bo szkoda żeby się brzdąc denerwował z mamusią :)

Zgłoś nadużycie #942 13 kwietnia 2011, 15:59

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

to dawaj jedną bo nie mam :) wyślij meilem :)
a tak serio to nie będę palć przez jakieś dziewuszysko co wrażeń szuka :/ 

hehehe masz rację jak widzę że napisała to aż we mnie sie trzęsie  :)

Zgłoś nadużycie #943 13 kwietnia 2011, 16:00

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

hehehe masz rację jak widzę że napisała to aż we mnie sie trzęsie  :)

no to sobie zobacz co teraz napisała !!! :/:/:/ zaraz wyjdę z siebie

Zgłoś nadużycie #944 13 kwietnia 2011, 16:00

Konto usunięte
Sierpniowe Mamusie Wy mi się tu już nie denerwujcie, bo nie warto, każda z nas wie co robi i to najwazniejsze ;) a zawsze znajdzie się ktoś kto tylko krytykować potrafi ;)  
Czy Wy wiecie jaką ja mam ostatnio okropną skleroze... po prostu jak nieprzytomna chodzę. Czytałam że w ciąży się zdarza ale żeby aż tak. Co chwila zapominam po co gdzie idę... schylam się nad stół i zapominam po co ;/ no masakra jakaś!

Zgłoś nadużycie #945 13 kwietnia 2011, 16:02

schmetterling Supermama
eeee tam ja tak całe życie mam :) nigdy o niczym nie pamiętam i zamotana jestem :) także ciąża mi niestraszna :)

Zgłoś nadużycie #946 13 kwietnia 2011, 16:04

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

no to sobie zobacz co teraz napisała !!! :/:/:/ zaraz wyjdę z siebie

widziałam hahaha. Patrze Ty taka sama pyskata jesteś jak ja :) i tak samo nie dasz sobie w kaszę dmuchać ;) tak trzymaj :)

Zgłoś nadużycie #947 13 kwietnia 2011, 16:04

Black_rose Supermama
Aga ja zwykle pamiętam o wszystkim, ale teraz... bez listy na zakupy ani rusz... bez dat płacenia rachunków na lodówce - ani rusz... a jak mam na wykładzie siedzieć, to nawet nie umiem sobie przypomnieć o czym koleś gadał o statnio! zgroza... nie wiem jak te egzaminy pozdaję :/

Zgłoś nadużycie #948 13 kwietnia 2011, 16:06

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

Aga ja zwykle pamiętam o wszystkim, ale teraz... bez listy na zakupy ani rusz... bez dat płacenia rachunków na lodówce - ani rusz... a jak mam na wykładzie siedzieć, to nawet nie umiem sobie przypomnieć o czym koleś gadał o statnio! zgroza... nie wiem jak te egzaminy pozdaję :/

ściągę Ci napiszę ;)

Zgłoś nadużycie #949 13 kwietnia 2011, 16:07

Black_rose Supermama
hehehehehe ustne mam niestety :D ale dziękuję :D

Zgłoś nadużycie #950 13 kwietnia 2011, 16:08

Konto usunięte
nie no poważnie, wcześniej to samo, miałam mózg do wszystkiego, kiedy co popłacić, kiedy co i jak załatwić jak i co zrobić. a teraz rzeczy które miałam wczesniej na głowie normalnie mnie przerastają :/ jak inwalidka jakaś normalnie.... oby przeszło :)