Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9291 4 sierpnia 2011, 15:51

mamaela Supermama

wiolka1991x napisał(a)

hehe to ja dopiero w 30 tyg a mowie juz ze sie kulam zamiast chodzic :P a wy juz tuz tuz i jeszcze dajecie rade :) :) podziw :)

No ja tez każdemu mowię jak dzwoni i pyta co u mnie, że się jeszcze kulam. Chociaż wczoraj dla odmiany chodziłam wieczorem jak kaczka, bo bolały mnie nogi po tej wycieczce którą sobie wczoraj urządziłam i do tego zaczęła mnie z opóźnieniem boleć lewa łydka ( w nocy miałam skurcz- strasznie bolał, ale rano wstałam i niby nic nie bolało, a wieczorem dało czadu). Aż się mój syn naśmiewał ze mnie i powiedział żebym lepiej leżała :)

Zgłoś nadużycie #9292 4 sierpnia 2011, 15:52

mamaela Supermama

wiolka1991x napisał(a)

i tak tez bedzie :) a i lepiej bo gdyby mieli jeszcze moja coreczke traktowac jak zlo konieczne bo dziewczynka to juz calkiem lepiej zeby nie uczestniczyli w zyciu naszej perelki! :)

Dokładnie lepiej jak dziecko nie ma mieć babci/prababci niż jak ma mieć taką, która zamiast kochać i rozpieszczać będzie złośliwa czy wręcz będzie szkodzić- takim babciom mówimy nie!!!!

Zgłoś nadużycie #9293 4 sierpnia 2011, 15:53

agf Supermama

wiolka1991x napisał(a)

to teraz jak jest taka opcja to moge wam pokazac mojego psa potwora :)

No boski jest! Śliczna mordka! To teraz moja kotka :)

Zgłoś nadużycie #9294 4 sierpnia 2011, 15:53

agf Supermama

wiolka1991x napisał(a)

to teraz jak jest taka opcja to moge wam pokazac mojego psa potwora :)

Zgłoś nadużycie #9295 4 sierpnia 2011, 15:54

Konto usunięte

agf napisał(a)

No boski jest! Śliczna mordka! To teraz moja kotka :)

jaka śliczna i futrzakowa :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9296 4 sierpnia 2011, 15:54

Konto usunięte
Szkodliwym babciom/dziadkom i innym również - zdecydowanie mówimy nie. bo po co takie elementy wstrętne?
Margolcia...że kuchenka brudna... toż w ciąży jesteś i wcale jej myć nie musisz :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9297 4 sierpnia 2011, 15:54

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

No ja tez każdemu mowię jak dzwoni i pyta co u mnie, że się jeszcze kulam. Chociaż wczoraj dla odmiany chodziłam wieczorem jak kaczka, bo bolały mnie nogi po tej wycieczce którą sobie wczoraj urządziłam i do tego zaczęła mnie z opóźnieniem boleć lewa łydka ( w nocy miałam skurcz- strasznie bolał, ale rano wstałam i niby nic nie bolało, a wieczorem dało czadu). Aż się mój syn naśmiewał ze mnie i powiedział żebym lepiej leżała :)

oj o skurczach w ludkach od niedawna cos wiem bo mnie zaczely lapac w nocy jak sie przeciagam czy prostuje nogi...koszmarne skurcze....:/
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #9298 4 sierpnia 2011, 15:54

Konto usunięte
jak wrócę to zrobię zdjęcie pokoiku heheh ale jaja z tymi fotami teraz jest :)

Zgłoś nadużycie #9299 4 sierpnia 2011, 15:55

Konto usunięte
o, moja kociuna też ma taką płaską twarz :D i identyczne oczy :D aczkolwiek jest w kolorze jednolitego kurzu...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #9300 4 sierpnia 2011, 15:56

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Szkodliwym babciom/dziadkom i innym również - zdecydowanie mówimy nie. bo po co takie elementy wstrętne?
Margolcia...że kuchenka brudna... toż w ciąży jesteś i wcale jej myć nie musisz :P

hahahah dobra hahah nie mogę z tymi zdjęciami hahaha :D fajowa sprawa :D

Zgłoś nadużycie #9301 4 sierpnia 2011, 15:56

mamaela Supermama

olka8922 napisał(a)

no za dobrze... chyba urzadze sobie jednodniowa glodowke, zarcia nie bedzie to moze wtedy wyjdzie :D

Wredna matka, głodem chce dziecko na swiat wygodnić!!  To chyba kiepski pomysł, urodzi się i od razu będzie wściekły na cały świat- w końcu wiadomo facet jak głodny to zły :)

Zgłoś nadużycie #9302 4 sierpnia 2011, 15:56

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

o, moja kociuna też ma taką płaską twarz :D i identyczne oczy :D aczkolwiek jest w kolorze jednolitego kurzu...

pewnie jak wchodziła za Tobą do domu to jej drzwi przed nosem zatrzasnęłaś hahahah :D

Zgłoś nadużycie #9303 4 sierpnia 2011, 15:57

wiolka1991x Fajna mama

agf napisał(a)

wow!!! jaki niepowtarzalny kolor oczek!! :) piekna :) :) gdyby moja mama ja zobaczyla to by sie zesikala z podziwu :) :) cudo :) :)

Zgłoś nadużycie #9304 4 sierpnia 2011, 15:58

Konto usunięte
kurcze dzieci mi się powyciągały aż mnie brzuch boli chyba czują blusa że będą dziś podglądane :)

Zgłoś nadużycie #9305 4 sierpnia 2011, 15:59

wiolka1991x Fajna mama

Aga.W napisał(a)

"aczkolwiek jest w kolorze jednolitego kurzu..." kurcze ! wiecie co gdyby maz byl w domu to by dzwonil po pogotowie albo do psychiatryka bo by mowil ze bardzo zle ze mna skoro tak rechocze do komputera :P :P :P   ale definicja umaszczenia...niezawodna!

Zgłoś nadużycie #9306 4 sierpnia 2011, 16:00

mamaela Supermama

olka8922 napisał(a)

Dziewczyn odszedl mi czop sluzowy :) pisalam z Wami lezac na lozku i dopiero wstrzymalam laptopa, zeby sie ogarnac i poczulam jakby cos wylecialo. No i wyleciala mi taka spora bryła galarety przezroczysto-zoltej :) mam nadzieje, ze to to, bo zwykla wydzielina to na pewno nie byla :) oby sie cos ruszylo na dniach do przodu :)

To napewno to- to albo juz dziś albo za kilka dni, bo to niestety nie ma reguły- ale połaź dziś troszkę jeszcze, jakiś joging z facetem w okolicach domku i może jak koreczek odszedł to mały się wyrwie na ten świat w końcu :)

Zgłoś nadużycie #9307 4 sierpnia 2011, 16:00

agf Supermama
Aga- jednak jesteś! No patrz, a już myślałam, że ci się poszczęściło ;0 Ale może i ten urlop dłuższy ci wpadnie ;)
Paprotka - dotarłam i do twojej karuzeli - fajna jest, pewnie też coś takiego kupimy. I chyba całkiem niezła cena.
Margolcia - ano moja to futrzak i dlatego chwoam wszystkie małego ciuszki przynajmniej na razie, bo zaraz coś na nie spadnie. A jej sierść nie jest sztywna, tylko taki cienki puszek i się wbija w każdy materiał :/

Zgłoś nadużycie #9308 4 sierpnia 2011, 16:00

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

Wredna matka, głodem chce dziecko na swiat wygodnić!!  To chyba kiepski pomysł, urodzi się i od razu będzie wściekły na cały świat- w końcu wiadomo facet jak głodny to zły :)

swiete slowa "FACET GLODNY=FACET ZLY"

Zgłoś nadużycie #9309 4 sierpnia 2011, 16:01

agf Supermama
A właśnie -co do czopa, wód i skurczy, to zdziwiłam się, bo u mnie w szpitalu jak bym jechała bo odeszły mi wody - to oni w izbie przyjęć badają i jeśli same wody poszły, a nie ma skurczy to odsyłają do domu...

Zgłoś nadużycie #9310 4 sierpnia 2011, 16:02

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

Dokładnie lepiej jak dziecko nie ma mieć babci/prababci niż jak ma mieć taką, która zamiast kochać i rozpieszczać będzie złośliwa czy wręcz będzie szkodzić- takim babciom mówimy nie!!!!

i tego bede sie trzymala :) :) dzieki za wysluchanie i komentarze :) na male zale mi sie dzis jakos zebralo :P