Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9191 4 sierpnia 2011, 13:38

snoopy90 Fajna mama
poczekam az bedzie i sie zapytam :P a ty mi mozesz teraz powiedziec :P

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #9192 4 sierpnia 2011, 13:39

wiolka1991x Fajna mama

olka8922 napisał(a)

Dziewczyn odszedl mi czop sluzowy :) pisalam z Wami lezac na lozku i dopiero wstrzymalam laptopa, zeby sie ogarnac i poczulam jakby cos wylecialo. No i wyleciala mi taka spora bryła galarety przezroczysto-zoltej :) mam nadzieje, ze to to, bo zwykla wydzielina to na pewno nie byla :) oby sie cos ruszylo na dniach do przodu :)

wow!! to sie szykuj :) posprawdzaj czy nic nie brakuje w torbie :) :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #9193 4 sierpnia 2011, 13:39

olka8922 Gotowa na wszystko

snoopy90 napisał(a)

o super to pewnie jeszcze dzis na porodówce wylądujesz :D

Ty to ja za wczasu ide sie dopakowac :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9194 4 sierpnia 2011, 13:40

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

Ty to ja za wczasu ide sie dopakowac :D

pewnie :D

Zgłoś nadużycie #9195 4 sierpnia 2011, 13:40

olka8922 Gotowa na wszystko

wiolka1991x napisał(a)

wow!! to sie szykuj :) posprawdzaj czy nic nie brakuje w torbie :) :)

ide spakowac szlafrok i ciuchy ktore ubiore na wyjscie ze szpitala :) no i szampon do wlosow :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #9196 4 sierpnia 2011, 13:47

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Dziewczyn odszedl mi czop sluzowy :) pisalam z Wami lezac na lozku i dopiero wstrzymalam laptopa, zeby sie ogarnac i poczulam jakby cos wylecialo. No i wyleciala mi taka spora bryła galarety przezroczysto-zoltej :) mam nadzieje, ze to to, bo zwykla wydzielina to na pewno nie byla :) oby sie cos ruszylo na dniach do przodu :)

o kurcze!! szykuj się już tam !!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9197 4 sierpnia 2011, 13:48

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

nie avatar z neta :P a skad znasz moje nazwisko ??

tak myślałam ze z neta bo na tym zdjęciu na tym brzuszku nie ma pępka!! hahahah

Zgłoś nadużycie #9198 4 sierpnia 2011, 13:49

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

ide spakowac szlafrok i ciuchy ktore ubiore na wyjscie ze szpitala :) no i szampon do wlosow :)

nie zapomnij o dokumentach!!!

Zgłoś nadużycie #9199 4 sierpnia 2011, 13:49

wiolka1991x Fajna mama
kurcze akcja sie zagrzewa :)

Zgłoś nadużycie #9200 4 sierpnia 2011, 13:52

Ona_123 Supermama
I kolejna się zaczyna rozpakowywac :D :D
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #9201 4 sierpnia 2011, 13:58

wiolka1991x Fajna mama
hehe niezle okreslenie :P

Zgłoś nadużycie #9202 4 sierpnia 2011, 14:03

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

tak myślałam ze z neta bo na tym zdjęciu na tym brzuszku nie ma pępka!! hahahah

o ale ty spostrzegawcza jestes :D moj brzuszek juz w  rozstepach :( a o co chodzi z tym nazwiskiem moim ?? no powiedz w koncu :P

Zgłoś nadużycie #9203 4 sierpnia 2011, 14:04

paprotka25 Supermama
Olka, super coś się wreszcie ruszyło :) A ciekawe co z Agą? może obie dzisiaj urodzicie? :)
Co do spirytusu, pewnie macie racje że lepsze są te nowsze metody, ja mam na liście do szpitala więc chcąc niechcąc musze chyba mieć, chociaż jutro się dowiem jak spotkam się z Kingą ( tą położną), a octenisept mam w domu więc w razie co moge zawsze użyć :)
byliśmy na zakupach :) kupiliśmy przewijak, karuzelke, termoopakowanie, termometr do wody, szczoteczke do włosków, pieluchy tetrowe i ręczniczek z kapturkiem, nawet bardzo drogo nas to nie wyniosło, chociaż pościele były bardzo drogie, nawet w dwóch sklepach oglądalismy i za same poszewki z ochraniaczem dobrze ponad 100 zł nawet do 200, a trzeba jeszcze dokupić do tego wkład więc się nie opłaca, zamówimy na allegro i do tego weźmiemy chyba ten przybornik bo się przyda na te duperele, a w tych zestawach albo wcale nie było albo takie z dwoma kieszonaki to bez sensu. Karuzele już złożyliśmy żeby obejrzeć, śliczna jest co prawda spodobała mi się najdroższa jaką mieli ale i tak nie było tragedii bo daliśmy za nią 64 zł :) jest z pluszowymi zwierzaczkami każdy w innym kolorze,  cudo :) a te tańsze albo były z plastikowymi albo wszystkie pluszaki były jednakowe.
wstawiłam pranie, niedługo będę wieszać, jest gorąco więc może nawet dzisiaj część wyprasuje i będzie z głowy :)

Zgłoś nadużycie #9204 4 sierpnia 2011, 14:07

snoopy90 Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

Olka, super coś się wreszcie ruszyło :) A ciekawe co z Agą? może obie dzisiaj urodzicie? :)
Co do spirytusu, pewnie macie racje że lepsze są te nowsze metody, ja mam na liście do szpitala więc chcąc niechcąc musze chyba mieć, chociaż jutro się dowiem jak spotkam się z Kingą ( tą położną), a octenisept mam w domu więc w razie co moge zawsze użyć :)
byliśmy na zakupach :) kupiliśmy przewijak, karuzelke, termoopakowanie, termometr do wody, szczoteczke do włosków, pieluchy tetrowe i ręczniczek z kapturkiem, nawet bardzo drogo nas to nie wyniosło, chociaż pościele były bardzo drogie, nawet w dwóch sklepach oglądalismy i za same poszewki z ochraniaczem dobrze ponad 100 zł nawet do 200, a trzeba jeszcze dokupić do tego wkład więc się nie opłaca, zamówimy na allegro i do tego weźmiemy chyba ten przybornik bo się przyda na te duperele, a w tych zestawach albo wcale nie było albo takie z dwoma kieszonaki to bez sensu. Karuzele już złożyliśmy żeby obejrzeć, śliczna jest co prawda spodobała mi się najdroższa jaką mieli ale i tak nie było tragedii bo daliśmy za nią 64 zł :) jest z pluszowymi zwierzaczkami każdy w innym kolorze,  cudo :) a te tańsze albo były z plastikowymi albo wszystkie pluszaki były jednakowe.
wstawiłam pranie, niedługo będę wieszać, jest gorąco więc może nawet dzisiaj część wyprasuje i będzie z głowy :)

a na pilota masz tą karuzele :D ?? ja tez posciel z wkladem na allegro zamowilam i 95zl za calosc i ochraniacz tez super :D

Zgłoś nadużycie #9205 4 sierpnia 2011, 14:07

paprotka25 Supermama
a tak wogóle jak spojrzałam na moją magiczną liste to została nam do kupienia tylko pościel, no i kilka rzeczy do szpitala - koszule, szlafrok i biustonosze, ale zaraz planuje się przejść do sklepiku z rzeczami ciążowymi u mnie na osiedlu i zorientuje się po ile mają te rzeczy, może nie musiałabym zamawiać na allegro.
Widziałyście nową opcje dodawanie zdjęć ? :)

Zgłoś nadużycie #9206 4 sierpnia 2011, 14:08

wiolka1991x Fajna mama
oj ja sie nie moge doczekac kiedy posciel kupimy i wanienke i karuzele nad lozeczko :) a reczniczka tez nie mamy jeszcze...hmmm

Zgłoś nadużycie #9207 4 sierpnia 2011, 14:09

Konto usunięte
a ja już wekuję ogóreczki ,obrałam ziemniaki i je gotuję do gulaszu nie chce mi się czekać na męża z obiadem bo już głodna jestem :)

Zgłoś nadużycie #9208 4 sierpnia 2011, 14:09

wiolka1991x Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

a tak wogóle jak spojrzałam na moją magiczną liste to została nam do kupienia tylko pościel, no i kilka rzeczy do szpitala - koszule, szlafrok i biustonosze, ale zaraz planuje się przejść do sklepiku z rzeczami ciążowymi u mnie na osiedlu i zorientuje się po ile mają te rzeczy, może nie musiałabym zamawiać na allegro.
Widziałyście nową opcje dodawanie zdjęć ? :)

jak wrocilam ze sklepu to juz byla :) fajne mozesz sie pochwalic zakupem :) :)

Zgłoś nadużycie #9209 4 sierpnia 2011, 14:10

Konto usunięte
o co chodzi z tym dodawanie zdjęcia do postu ?? ??

Zgłoś nadużycie #9210 4 sierpnia 2011, 14:11

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

o co chodzi z tym dodawanie zdjęcia do postu ?? ??

chyba o to czego nam kiedys brakowalo ze jak cos kupisz mozesz cyknac fotke i wstawic do postu :) pochwalic sie :)