Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #911 13 kwietnia 2011, 14:20

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja też zazdroszczę !! :(

tylko my takie sierotki nie wiemy co nosimy pod serduszkiem :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #912 13 kwietnia 2011, 14:28

Black_rose Supermama
Tak - Małgosia to śliczne imię Małgosiu :D co prawda nosi je moja teściowa, ale i tak bardzo mi się podoba :)
Olu to fajnie, że tydzień dalej jesteś - tydzień bliżej do malucha :D
Kurcze dookoła chłopaków, że ło :D moja mała będzie miała w czym wybierać :D  

Zgłoś nadużycie #913 13 kwietnia 2011, 14:29

olka8922 Gotowa na wszystko
Margolcia a ja Ci zazdroszcze ze bedziesz miala bliznieta :) wiem, ze to podwojna robota, podwojne wydatki, obowiazki, ale od kiedy zaszlam w ciaze oboje z narzeczonym mowilismy ze fajnie byloby jakby byly blizniaki :) tez sie ciesze, ze z Twoimi maluszkami wszystko wporzadku, ze rosna i maja sie dobrze :) ja niestety do konca ciazy juz nie bede miala zadnego usg, w Anglii robia tylko 2 :/ pozostaja mi wizyty u poloznej i odsluchiwanie serduszka :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #914 13 kwietnia 2011, 14:32

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Margolcia a ja Ci zazdroszcze ze bedziesz miala bliznieta :) wiem, ze to podwojna robota, podwojne wydatki, obowiazki, ale od kiedy zaszlam w ciaze oboje z narzeczonym mowilismy ze fajnie byloby jakby byly blizniaki :) tez sie ciesze, ze z Twoimi maluszkami wszystko wporzadku, ze rosna i maja sie dobrze :) ja niestety do konca ciazy juz nie bede miala zadnego usg, w Anglii robia tylko 2 :/ pozostaja mi wizyty u poloznej i odsluchiwanie serduszka :)

ojjj szkoda że nie zobaczysz maluszka do końca ciąży :( ale jest pocieszenie ze usłyszysz serduszko :) WRACAJ DO POLSKI!! :D

Zgłoś nadużycie #915 13 kwietnia 2011, 14:33

no fajnie fajnie :D to juz nie 109dni do porodu tylko 102 :) Malgosia ladne imie, ale ja bym wybrala Laure ;)

Zgłoś nadużycie #916 13 kwietnia 2011, 14:38

Konto usunięte
ja jak będę miała dwie dziewczynki to będzie Ania i Julia :) no z tą Julią to jeszcze do końca nic pewnego ale Ania zostaje na 100% :D

Zgłoś nadużycie #917 13 kwietnia 2011, 14:38

Margolcia chcialabym nieraz wrocic do Polski, bo i rodzice sa w Polsce i wiecej znajomych. Ale tutaj juz mieszkam 3lata i mam mozliwosc mieszkania z chlopakiem, a w Polsce znajac zycie bysmy mieszkali osobno.No i mozemy sobie na wiecej rzeczy pozwolic.No i mam w tym samym miescie siostre takze nie jest taka tragedia :D tutaj sa polscy lekarze tylko ze bardzo drodzy.W Polsce za prywatna wizyte wydaje 100-150zl (z wymazem) a w Anglii polski lekarz sobie za sama wizyte z konsultacja wola 110funtow (funt stoi ok.4,80zl:/) takze niezla przebitka :| ale z synusiem jest wszystko okej i to najwazniejsze, jakby w razie co cos sie dzialo to jade do szpitala i tez mi powinni zrobic usg ;)

Zgłoś nadużycie #918 13 kwietnia 2011, 14:39

ja jak jeszcze nie wiedzialam jaka bedzie plec dziecka to wybralam dla dziewczynki Sara a dla chlopca Kamil :)

Zgłoś nadużycie #919 13 kwietnia 2011, 14:41

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Margolcia chcialabym nieraz wrocic do Polski, bo i rodzice sa w Polsce i wiecej znajomych. Ale tutaj juz mieszkam 3lata i mam mozliwosc mieszkania z chlopakiem, a w Polsce znajac zycie bysmy mieszkali osobno.No i mozemy sobie na wiecej rzeczy pozwolic.No i mam w tym samym miescie siostre takze nie jest taka tragedia :D tutaj sa polscy lekarze tylko ze bardzo drodzy.W Polsce za prywatna wizyte wydaje 100-150zl (z wymazem) a w Anglii polski lekarz sobie za sama wizyte z konsultacja wola 110funtow (funt stoi ok.4,80zl:/) takze niezla przebitka :| ale z synusiem jest wszystko okej i to najwazniejsze, jakby w razie co cos sie dzialo to jade do szpitala i tez mi powinni zrobic usg ;)

no to super :) obyś nie musiała jechać do żadnego szpitala :*

Zgłoś nadużycie #920 13 kwietnia 2011, 14:45

Konto usunięte
heh mój Chłopaczek już ma narzeczoną :P urodzi się z 2 tygodnie przed nim :D  
dziewczyny, swoją droga, moja znajoma ma termin na święta, ale będą jej wcześniej cesarkę robić napewno, do tej pory nie wie czy chłopca czy dziewczynkę nosi pod serduchem :) to jest dopiero.... stwierdziła że już nawet nie liczy na to że przed porodem się dowie :)
ale My-Sierpniówki to jeszcze mamy czasu że HO HO, także prędzej czy później Wasze dzidzie się wystawią pięknie do monitorka :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #921 13 kwietnia 2011, 14:55

Margolcia dziekuje, no zeby nie bylo potrzeby jechania do szpitala, chociaz malucha chcialabym jeszcze raz zobaczyc :) nieraz sobie ogladam zdjecia z usg zeby chociaz tak na niego popatrzec ;)
a moja siostra ktora tez jest w ciazy, jest juz w 32tygodniu ciazy i tez do porodu nie bedzie znala plci, tutaj sa tylko 2usg (w 12tyg i  20tyg) a  na drugim usg dzidzia sie obrocila i tez nie znaja plci :P i teraz nie moze sie doczekac porodu zeby sie w koncu dowiedziec jaka plec :)

Zgłoś nadużycie #922 13 kwietnia 2011, 15:11

Konto usunięte
no to nieźle :) i weź tu jakąś wyjściową TEMATYCZNĄ wyprawkę skompletuj :) ani kucyki i księzżniczki, ani auta i i takietam... :)
ale jest cała masa uniwersalnych, ślicznych rzeczy :D

Zgłoś nadużycie #923 13 kwietnia 2011, 15:28

No, o tyle dobrze, ze sa jeszcze takie uniwersalne ciuszki dla dzieci :) chociaz ona czuje ze bedzie miala dziewczynke i dostala od znajomych lozeczko dla dziecka z rozowym przescieradlem, takze musi byc dziewczynka :D

Zgłoś nadużycie #924 13 kwietnia 2011, 15:29

gosias Fajna mama
:( :( :( U mnie nie ma czego zazdrościc!!!Byłam dzisiaj u diabetologa i...............insulina :( :( :( w ramię i w udo :( :( :(
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #925 13 kwietnia 2011, 15:33

Konto usunięte
biedna ! 3maj się, dasz radę i będzie dobrze, zobaczysz !

Zgłoś nadużycie #926 13 kwietnia 2011, 15:34

schmetterling Supermama

gosias napisał(a)

:( :( :( U mnie nie ma czego zazdrościc!!!Byłam dzisiaj u diabetologa i...............insulina :( :( :( w ramię i w udo :( :( :(

ojojojj :( bidula :( przykro mi :(

Zgłoś nadużycie #927 13 kwietnia 2011, 15:36

gosias ale nie zalamuj sie, bedzie dobrze :) niestety, bedziesz troche pokluta, ale co sie nie robi dla dzidzi zeby byla zdrowa :) moj tata tez ma cukrzyce i tez sie codziennie musi sobie aplikowac insuline.Wiem, ze Cie to nie pocieszy,ale nie tylko Ty jedna jedyna masz ten problem, bedac w ciazy. Glowa do gory :) ja czekam na telefon, w piatek mialam pobierana krew, bylam dzisiaj w przychodni dowiedziec sie jakie sa wyniki to mi baba w recepcji powiedziala zeby sie nie martwic ale dzisiaj do mnie lekarz zadzwoni apropo wynikow, i wez tu sie nie martw :/

Zgłoś nadużycie #928 13 kwietnia 2011, 15:38

gosias Fajna mama
Kolejny kg mniej,  maleńka strasznie ruchliwa, chyba mnie zżera od środka :) Jutro mam wizytę u gin, następną 20.04 i potem pewnie jeszcze pod koniec miesiąca. I 19.04 znów diabetolog, oj nalatam się do lekarzy w tej ciąży!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #929 13 kwietnia 2011, 15:42

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Kolejny kg mniej,  maleńka strasznie ruchliwa, chyba mnie zżera od środka :) Jutro mam wizytę u gin, następną 20.04 i potem pewnie jeszcze pod koniec miesiąca. I 19.04 znów diabetolog, oj nalatam się do lekarzy w tej ciąży!

ojejku :( :( tak mi przykro  :(

Zgłoś nadużycie #930 13 kwietnia 2011, 15:43

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

No, o tyle dobrze, ze sa jeszcze takie uniwersalne ciuszki dla dzieci :) chociaz ona czuje ze bedzie miala dziewczynke i dostala od znajomych lozeczko dla dziecka z rozowym przescieradlem, takze musi byc dziewczynka :D

heheh ;) ja też czuję że będę mieć dziewczynki ;) mam już różowo-fioletowy wózek hahahahaah :D