Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9091 4 sierpnia 2011, 11:11

Konto usunięte
czyli nic nie używamy do kikutka ??   bo już się gubię :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9092 4 sierpnia 2011, 11:14

Romka Fajna mama
Wczoraj byłam na kontroli w cukrzycowej -kilka pomiarów miałam za wysokich, mimo,ze jem tak samo.Po prostu mniej się ruszam ;) Przytyłam 4 kg, a Grzes ma 3!!!! W dodatku główka juz bardzo nisko.Teraz juz wiem, skąd te bóle.Czasem mam wrażenie ,że mi wszystko pęka.Następna wizyta 23 sierpnia -ciekawe czy doczekam ;) Dziś zaczynam pranie,bo już chyba czas ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #9093 4 sierpnia 2011, 11:16

wiolka1991x Fajna mama

Romka napisał(a)

Wczoraj byłam na kontroli w cukrzycowej -kilka pomiarów miałam za wysokich, mimo,ze jem tak samo.Po prostu mniej się ruszam ;) Przytyłam 4 kg, a Grzes ma 3!!!! W dodatku główka juz bardzo nisko.Teraz juz wiem, skąd te bóle.Czasem mam wrażenie ,że mi wszystko pęka.Następna wizyta 23 sierpnia -ciekawe czy doczekam ;) Dziś zaczynam pranie,bo już chyba czas ;)

oj Romka to juz niedaleko w kazdym momencie moze sie zaczac :) hehe fajnie masz ja mam troszke dluzej ale wolalabym miec juz  termin i z glowy koniec obaw a i malenstwo w ramionach :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #9094 4 sierpnia 2011, 11:18

Konto usunięte
my z sierpniowych to chyba Wszystkie już na dniach jesteśmy :)

Zgłoś nadużycie #9095 4 sierpnia 2011, 11:19

snoopy90 Fajna mama
a do pepka to kupie cos w aptece :D niech mi panie daradza co najczesciej biorą :)

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #9096 4 sierpnia 2011, 11:20

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

my z sierpniowych to chyba Wszystkie już na dniach jesteśmy :)

jak tak czytam tego typu wsze posty to az dreszczyk mam :) takie podekscytowanie i lekkie podenerwowanie ze wy juz :) a jak to ze mna bedzie jak to wogole jest rodzic :P

Zgłoś nadużycie #9097 4 sierpnia 2011, 11:21

schmetterling Supermama
Romka widzę że humorek dopisuje :) i dobrze ,tak ma być ;)
a gdzie Aga ?? ?? hmmmmmm :D
Ja trzymam rzeczy małej w dwóch komodach,jedna jak najbliżej łóżeczka i w niej wszystko co potrzebne żeby było pod ręką
a w drugiej to już te pozostałe.U mnie też na wierzchu niestety nic nie mogło leżeć bo zaraz w sierści by było,dlatego odrazau jak zebrałąm pranie robiłam prasowanko,albo pakowałam to wszystko w reklamówkę nową i szczelnie zamykałam i do szafy wrzucałam.Ciesze się że już sie obrobiłąm ze wszystkim,już wszyscy do mnie dzwonią i się pytają czy nie rodze czasem :| :|

Zgłoś nadużycie #9098 4 sierpnia 2011, 11:21

Konto usunięte

wiolka1991x napisał(a)

jak tak czytam tego typu wsze posty to az dreszczyk mam :) takie podekscytowanie i lekkie podenerwowanie ze wy juz :) a jak to ze mna bedzie jak to wogole jest rodzic :P

heheh doczekasz się Wiola doczekasz :)

Zgłoś nadużycie #9099 4 sierpnia 2011, 11:23

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Romka widzę że humorek dopisuje :) i dobrze ,tak ma być ;)
a gdzie Aga ?? ?? hmmmmmm :D
Ja trzymam rzeczy małej w dwóch komodach,jedna jak najbliżej łóżeczka i w niej wszystko co potrzebne żeby było pod ręką
a w drugiej to już te pozostałe.U mnie też na wierzchu niestety nic nie mogło leżeć bo zaraz w sierści by było,dlatego odrazau jak zebrałąm pranie robiłam prasowanko,albo pakowałam to wszystko w reklamówkę nową i szczelnie zamykałam i do szafy wrzucałam.Ciesze się że już sie obrobiłąm ze wszystkim,już wszyscy do mnie dzwonią i się pytają czy nie rodze czasem :| :|

mnie też pytają :"jeszcze cała jesteś ?? "

Zgłoś nadużycie #9100 4 sierpnia 2011, 11:26

muzzza Fajna mama
oooo ale się dzisiaj wyspałam, wstałam niedawno, tylko zdążylam pójść po ciastko do kawy :)  wieczorami mnie boli w dole i już już mam rodzić, kładę się , usypiam i rano znowu bez bólu :)
co do pępka to ja dzisiaj kupię jednak tem oncisept bo i tak zapomniałam o soli fizjologicznej, więc wezmę przy okazji. Najwyżej jak nie do pępka to do jakiś ranek się zużyje.

Zgłoś nadużycie #9101 4 sierpnia 2011, 11:29

muzzza Fajna mama
do mnie zadzwonili wczoraj teściowie z pytaniem gdzie jestem, jak powiedzialam że w domu a gdzie mam być, to tacy zaskoczeni : jeszcze nie w szpitalu?! wkur.wa złapałam, bo ani jak się czuję ani nic, tylko z pretensjami prawie :|

Zgłoś nadużycie #9102 4 sierpnia 2011, 11:32

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

heheh doczekasz się Wiola doczekasz :)

z pewnoscia ale wtedy to chyba moje emocje beda mieszane i to jak :P

Zgłoś nadużycie #9103 4 sierpnia 2011, 11:35

wiolka1991x Fajna mama

muzzza napisał(a)

do mnie zadzwonili wczoraj teściowie z pytaniem gdzie jestem, jak powiedzialam że w domu a gdzie mam być, to tacy zaskoczeni : jeszcze nie w szpitalu?! wkur.wa złapałam, bo ani jak się czuję ani nic, tylko z pretensjami prawie :|

chociaz zapytali gdzie jestes... do mnie jak babcia dzwoni to nawet nie zapyta jak sie czuje czy cos..tylko zaraz z jakim interesem do mnie...a dzien przed moim slubem byla kase pozyczac i nawet zyczen mi na slub nie zlozyla ani nie chcieli przyjsc z dziadkiem...a dwa dni temu znowu tel i czy jestem w domu bo chce zebym jakies pismo jej napisala...wiec przyszla i powiedzialam wstepnie o chrzcinach malej ze na swieta ....oczywiscie pow ze ona z dziadkiem nigdzie nie beda chodzic i nie przyjda a o samopoczucie , ciaze itp nic nie zapytala...

Zgłoś nadużycie #9104 4 sierpnia 2011, 11:38

muzzza Fajna mama
no to już jest przegięcie :|

Zgłoś nadużycie #9105 4 sierpnia 2011, 11:41

wiolka1991x Fajna mama
kurcze tak mi przykro sie zrobilo ze masakra...a zwlaszcza ze z babcia przez 13 lat mieszkalismy itp najblizsza rodzina a ona taka podla zainteresowana tylko soba...moze to brzydko zabrzmi ale jak sie przeprowadzimy juz to bede na drugim koncu miasta mieszkac a wtedy to juz pewnie nie przyjdzie do mnie z interesem bo za daleko...

Zgłoś nadużycie #9106 4 sierpnia 2011, 11:45

agf Supermama
Wiolka - przykre takie sytuacje są i dla mnie nie do pomyślenia. Ja akurat zawsze z jednymi i drugimi dziadkami miałam dobrze - to tacy właśnie prawdziwi dziadkowie, natomiast u mojego meża już jest inaczej - z jednymi ma bardzo zażyłe stosunki, z drugimi prawie w ogóle, co dla mnie jest nie do pomyślenia... cóż, życie...

Zgłoś nadużycie #9107 4 sierpnia 2011, 11:46

agf Supermama
Hm.... Nie ma Agi i Olki... A dziś jeszcze nie piątek ... ;)

Zgłoś nadużycie #9108 4 sierpnia 2011, 11:51

schmetterling Supermama
oj Wiola przykre takie sytuacje :( :( ale coż,rodziny się nie wybiera ,niestety.Tylko napewno bardzo Ci przykro jest :( :( ale może kiedyś sie zmienią

Zgłoś nadużycie #9109 4 sierpnia 2011, 11:53

wiolka1991x Fajna mama

agf napisał(a)

Wiolka - przykre takie sytuacje są i dla mnie nie do pomyślenia. Ja akurat zawsze z jednymi i drugimi dziadkami miałam dobrze - to tacy właśnie prawdziwi dziadkowie, natomiast u mojego meża już jest inaczej - z jednymi ma bardzo zażyłe stosunki, z drugimi prawie w ogóle, co dla mnie jest nie do pomyślenia... cóż, życie...

pare mies temu jak babcia byla tez po kase pozyczyc... to jej powiedzialam ze coreczke bede miec to ona na to "a tam moze jednak chlopak bedzie..."    a dodam ze to sa rodzice mojej mamy a oni od zawsze tylko chlopiec i chlopiec ...bracia mojej mamy mieli raj a mama pieklo bo dziewczyna...moj brat u dziadkow mial raj a ja od malego bylam odpychana...a jak mama sie im urodzila to szok byl i mama w wieku 8 lat uslyszala od babci "w szpitalu chyba mi dziecko podmienili bo ja nie chcialam corki..." wiec co tu wiecej mowic....:/

Zgłoś nadużycie #9110 4 sierpnia 2011, 11:55

Konto usunięte
ja tak z innej beczki do snoopy , snoopy jak masz na imię bo wszytkich imienia już znam a Twojego nie :( a wolę pisać po imieniu :)