Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #9011 3 sierpnia 2011, 19:51

paprotka25 Supermama
zrobiłam placki, ta maszynka od mamy jest rewelacyjna :) teraz usmażyłam sobie kilka sztuk a reszte będę smażyć później żeby zjeść razem z Jarkiem na kolacje :) ciekawe ile przytyje przy takim odżywianiu :)

Zgłoś nadużycie #9012 3 sierpnia 2011, 19:52

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Po porodzie nie zezwalają na noszenie majtek ani podpasek bo mają warstwę folii- także po cesarce!! Więc raczej bierz do szpitala te wielkie podkłady poporodowe Bella i majki siatkowe a w domu zostaw sobie te podpaski

to czyli muszę dokupić podpaski bez kleju jeszcze jedno opakowanie,albo nie tam na miejscu już kupię albo mężuś dowiezie ale paczkę podpasek i tak wezmę ze sobą :P
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #9013 3 sierpnia 2011, 19:53

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

No chodzi się z tą podpachą jak gejsza nietutejsza, drobi się nózkami i już!!! Ja tak musiałam chodzić pierwszego dnia bo strasznie pilnowala położna, a potem już było spokojniej :)

hahahhaha :D nie mam jeszcze tych majtek siateczkowych ,ale spakowałam bawełniane to mogą być czy koniecznie te siateczkowe ??

Zgłoś nadużycie #9014 3 sierpnia 2011, 19:54

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

hahahhaha :D nie mam jeszcze tych majtek siateczkowych ,ale spakowałam bawełniane to mogą być czy koniecznie te siateczkowe ??

To pewnie zależy od szpitala, ale u mnie całkowity zakaz innych majt niż siatkowe czy flizelinowe...

Zgłoś nadużycie #9015 3 sierpnia 2011, 19:55

Karolinia Supermama
no  Paprotka, maszynka fajna też mam. Tylko myć jej się nie chce ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #9016 3 sierpnia 2011, 19:55

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ja wkładki laktacyjne kupiłam z belli, i z tego co zauważyłam na opakowaniu mają po jednej str klej żeby przymocować do biustonosza :) ale jeszcze nie otwierałam

ja kupowałam w rossmanie i też mają klej żeby przymocować do biustonosza :)

Zgłoś nadużycie #9017 3 sierpnia 2011, 19:57

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

To pewnie zależy od szpitala, ale u mnie całkowity zakaz innych majt niż siatkowe czy flizelinowe...

to huk kupie w razie czego opakowanie tych gaci (po ile je sprzedają i w jakiej cenie i gdzie je kupić ?? )

Zgłoś nadużycie #9018 3 sierpnia 2011, 19:57

mamaela Supermama
Ja biorę 2 opakowania tych Bellowych- czyli 20 szt., wrzucam do torby 4 szt. podpasek always nocnych (na wszelki wielki i na wyjście do domu) i  mam 5 par tych gatek flizelinowych. I już mi nie mieszajcie w głowie :)   A normalne majtki biorę na wyjście.

Zgłoś nadużycie #9019 3 sierpnia 2011, 19:58

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

zrobiłam placki, ta maszynka od mamy jest rewelacyjna :) teraz usmażyłam sobie kilka sztuk a reszte będę smażyć później żeby zjeść razem z Jarkiem na kolacje :) ciekawe ile przytyje przy takim odżywianiu :)

ja też chcę placki :( a nie mam maszyny a trzeć mi się nie chce ,by mężuś potarł ale remotuje to nawet nie wspominam :(

Zgłoś nadużycie #9020 3 sierpnia 2011, 19:59

agf Supermama

mamaela napisał(a)

Oj to musiało być ostro wczoraj!!! A tak swoją drogą to co rano nic nie powiedział mężuś, a na SR ?? No a ta pizza w nocy to faktycznie akt desperacji ;) Może dzisiaj jakoś dojdziecie do porozumienia ?? tego w każdym razie życzę, bo takie stany to nic fajnego dla ciężaróweczki :( Ach ci faceci....

Całą drogę przejechaliśmy w milczeniu, w SR też, po SR też i teraz caly czas też cisza. On czasem próbuje coś zagadać, ale ja nie mam już ochoty udawać, że wszystko jest ok, jakby się nic nie stało. A tak jego próby rozmowy wyglądają - jakby nigdy nic.

Zgłoś nadużycie #9021 3 sierpnia 2011, 19:59

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

to huk kupie w razie czego opakowanie tych gaci (po ile je sprzedają i w jakiej cenie i gdzie je kupić ?? )

są w aptekach, w Smyku - przynajmniej ja tam widziałam - ja płaciłam 10 zł za opakowanie w promocji 5 sztukowe w Smyku, mam te z flizeliny. A w podobnej cenie były też w aptece, jakoś 2-3 zł za sztukę wychodzi, a opakowania są różne po 2,3, 5 sztuk- weź jakie znajdziesz... :)

Zgłoś nadużycie #9022 3 sierpnia 2011, 20:02

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

Normalnych materiałowych to jestem na 99% pewna, ze nigdzie nie można. A te fizelinowe jednorazowe albo wielorazowe siatkowe to w aptece albo allegro.

Zgłoś nadużycie #9023 3 sierpnia 2011, 20:05

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

ja mam siateczkowe, takie wielorazowe które można prać, za dwie szt zapłaciłam 6 zł w aptece, mam rozmiar 38-40 i są dobre a bałam się że będą za duże, bo zawsze nosiłam 36 :)

Zgłoś nadużycie #9024 3 sierpnia 2011, 20:06

paprotka25 Supermama

Karolinia napisał(a)

no  Paprotka, maszynka fajna też mam. Tylko myć jej się nie chce ;)

wole już umyć maszynke niż trzeć na zwykłej tarce :)

Zgłoś nadużycie #9025 3 sierpnia 2011, 20:10

Konto usunięte
ok to jutro aptekę będę okupywać bo przypomniało mi się że nie mam nawet gąbeczek dla dzieci do mycia :|

Zgłoś nadużycie #9026 3 sierpnia 2011, 20:12

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ja mam siateczkowe, takie wielorazowe które można prać, za dwie szt zapłaciłam 6 zł w aptece, mam rozmiar 38-40 i są dobre a bałam się że będą za duże, bo zawsze nosiłam 36 :)

to jeszcze rozmiary sa ?? na moje dupsko to chyba 48 :) żartuję :P

Zgłoś nadużycie #9027 3 sierpnia 2011, 20:14

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Hej laski. Te bliżej końca lub po terminie - współczuje... I życzę jak najszybciejszego rozpakowania.
Agf będzie dobrze- eh no bo co mam Ci powiedzieć...
Margo ;) te podpaski weź, znaczy te wielkie z Bella :D A jak idziesz do WC czy coś najwyżej szybciutko majtasy aby nikt nie widział, a na łóżku przykryjesz się kocykiem i wsadzisz podpachę między nogi :P Przeżyjesz jakoś...

hehe no kurcze będę musiała kombinować hehe bo nie wyobrażam  sobie jak ja będę chodzić z samą podpaską bez kleju przyciskając udami hahah szok!!

Zgłoś nadużycie #9028 3 sierpnia 2011, 20:24

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

hehe no kurcze będę musiała kombinować hehe bo nie wyobrażam  sobie jak ja będę chodzić z samą podpaską bez kleju przyciskając udami hahah szok!!

kup te siatkowe/ flizelinowe to rozwiążą ci problem :) Bo to drobienie z wkładą między udami to naprawdę ubaw- mój mąż do dzisiaj to pamieta ze szpitala jak leżałam po urodzeniu synka. Nawet kombinował, że mogłabym je sobie plasterkiem przyklejać do brzucha i tyłka - taki chciał być pomocny :) a wtedy tych siatkowych poprostu nie było w sklepach...

Zgłoś nadużycie #9029 3 sierpnia 2011, 20:27

paprotka25 Supermama

mamaela napisał(a)

kup te siatkowe/ flizelinowe to rozwiążą ci problem :) Bo to drobienie z wkładą między udami to naprawdę ubaw- mój mąż do dzisiaj to pamieta ze szpitala jak leżałam po urodzeniu synka. Nawet kombinował, że mogłabym je sobie plasterkiem przyklejać do brzucha i tyłka - taki chciał być pomocny :) a wtedy tych siatkowych poprostu nie było w sklepach...

niezły patent z tym plasterkiem :)
umówiłam się na piątek na 15 z koleżanką położną i dowiem się wszystkiego, nawet spytam to te gacie czy się nie czepiają bo ja nie mam zamiaru chodzić z podpaską między nogami, no bez przesady, ja rozumiem że ma być przewiew ale taka siateczka wg mnie w niczym nie przeszkadza

Zgłoś nadużycie #9030 3 sierpnia 2011, 20:30

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

niezły patent z tym plasterkiem :)
umówiłam się na piątek na 15 z koleżanką położną i dowiem się wszystkiego, nawet spytam to te gacie czy się nie czepiają bo ja nie mam zamiaru chodzić z podpaską między nogami, no bez przesady, ja rozumiem że ma być przewiew ale taka siateczka wg mnie w niczym nie przeszkadza

u mnie siatkowe akeptują i nawet każą kupić i mieć. I są nawet w tym sklepiku na dole w szpitalu do kupienia, jakby zabrakło którejś mamie.