Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8951 2 sierpnia 2011, 22:21

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Kadzidełka... taaaak kupuje już dobre pół roku :P hehe sklerooooza :D
ale z tych olejków się robi naprawde cudna pianka! a skóra jaka fajna :D

akurat na stanie nie mam ani jednego olejku :( więc zostaje płyn do kąpieli :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #8952 2 sierpnia 2011, 22:23

Konto usunięte
jak relaks dobry to i olejek zbedny :D
normalnie po połogu to chyba calą półkę olejkow w sklepie wykupie :P miliard świeczek i do tego kilka ton kadzidelek.... normalnie tak sie wyrelaksuje, za cala ciąże i ciążowy dyskomfort gigabrzucholowy ;P hehehe
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8953 2 sierpnia 2011, 22:24

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

jak relaks dobry to i olejek zbedny :D
normalnie po połogu to chyba calą półkę olejkow w sklepie wykupie :P miliard świeczek i do tego kilka ton kadzidelek.... normalnie tak sie wyrelaksuje, za cala ciąże i ciążowy dyskomfort gigabrzucholowy ;P hehehe

hahahaha :) wariatka hahahaha :D kurcze wiesz myślałam że nie pomieścimy się w "czwórkę " w jednej wannie hahaha :D

Zgłoś nadużycie #8954 2 sierpnia 2011, 22:36

Konto usunięte
porządna wanna widocznie :D kurcze szał tak stadnie w 1 wannie :D
hehe wariatka ... no bo co?  Margolcia, nie oszukujmy się, skądś te nasze dzieci się wzieły :)
idę filmik oglądać.
3majcie się Mamuśki i relaksujcie ile wlezie póki można :P bo późnie 6 tyg szlabanu! :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8955 2 sierpnia 2011, 22:48

agf Supermama
My to się w trójkę co najwyżej pod prysznic zmieścic możemy, bo wanny nie mamy :( A relaks teraz na stojąco to żaden relaks...

Zgłoś nadużycie #8956 3 sierpnia 2011, 9:33

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

My to się w trójkę co najwyżej pod prysznic zmieścic możemy, bo wanny nie mamy :( A relaks teraz na stojąco to żaden relaks...

taaaaak,ja ledwo sama się mieszczę pod prysznicem .....

Dzien dobry :D Widzę ,że konkurs się skończył i odrazu mniej czytania ,ale to dobrze bo nie chciało mi się tego wszystkiego nigdy czytać.
No tak dziewczyny,macie racje.Tak się zamartwiałam tą wagą mojej Wiki a przez ostatnie trzy tygodnie przytyła prawie kilogram :D te nasze dzieciaki to nieobliczalne już w brzuszkach są :)
Beatka tak,mam już wszystko kupione i przygotowane,no jeszcze chciałam te mini kosmetyki kupić w rossmanie ,ale jak nie zdążę no to trudno :D A co do rodzinki,to widzisz tak to jest ,im ktoś ma więcej tym bardziej pazerny,niestety taka prawda.
Edit przykro mi z powodu taty i tego że nie ma Ci kto pomóc :( najgorzej kiedy człowiek zostaje ze wszystkim sam właśnie w tych najcięższych chwilach -ale silna kobieta jesteś i dasz radę,a przyjdzie czas kiedy Ci co teraz zawiedli,sami będą potrzebować pomocy....
Olka no dobra niech Ci będzie :)
Mi też już tak ciężko z tym brzucholkiem,może nie tyle co z brzuchem tylko z tym bólem na dole.Było już tak fajnie i nie bolało,a po wizycie u gin jak mi tam ponaciskała,pobadała itp znowu się zaczęło,zresztą w ten dzień też się nałaziłam trochę,to może dlatego.
Ja to wogóle jestem chyba trochę nienormalna,bo niedługo mam zamiar jechać do miasta prawie 20 km po śliwki,bo chcę piec ciacho ,a u mnie w sklepach śliwek nie ma.40 km żeby obeżreć się ciastem ...... :D :D a jak nie będzie nigdzie śliwek to idę na ogródki na rabarbar :D :D :D

Zgłoś nadużycie #8957 3 sierpnia 2011, 9:43

wenus1988 Gotowa na wszystko

schmetterling napisał(a)

taaaaak,ja ledwo sama się mieszczę pod prysznicem .....

Dzien dobry :D Widzę ,że konkurs się skończył i odrazu mniej czytania ,ale to dobrze bo nie chciało mi się tego wszystkiego nigdy czytać.
No tak dziewczyny,macie racje.Tak się zamartwiałam tą wagą mojej Wiki a przez ostatnie trzy tygodnie przytyła prawie kilogram :D te nasze dzieciaki to nieobliczalne już w brzuszkach są :)
Beatka tak,mam już wszystko kupione i przygotowane,no jeszcze chciałam te mini kosmetyki kupić w rossmanie ,ale jak nie zdążę no to trudno :D A co do rodzinki,to widzisz tak to jest ,im ktoś ma więcej tym bardziej pazerny,niestety taka prawda.
Edit przykro mi z powodu taty i tego że nie ma Ci kto pomóc :( najgorzej kiedy człowiek zostaje ze wszystkim sam właśnie w tych najcięższych chwilach -ale silna kobieta jesteś i dasz radę,a przyjdzie czas kiedy Ci co teraz zawiedli,sami będą potrzebować pomocy....
Olka no dobra niech Ci będzie :)
Mi też już tak ciężko z tym brzucholkiem,może nie tyle co z brzuchem tylko z tym bólem na dole.Było już tak fajnie i nie bolało,a po wizycie u gin jak mi tam ponaciskała,pobadała itp znowu się zaczęło,zresztą w ten dzień też się nałaziłam trochę,to może dlatego.
Ja to wogóle jestem chyba trochę nienormalna,bo niedługo mam zamiar jechać do miasta prawie 20 km po śliwki,bo chcę piec ciacho ,a u mnie w sklepach śliwek nie ma.40 km żeby obeżreć się ciastem ...... :D :D a jak nie będzie nigdzie śliwek to idę na ogródki na rabarbar :D :D :D

Widzę że szykuje sie małe kradziejstwo rabarbarowe :) :)

Zgłoś nadużycie #8958 3 sierpnia 2011, 9:46

U mnie dziś równo zostało 2 tygodnie, jakos dotrwałam a myslałam że nie dam rady, mam jakieś bóle wieczorami czasem w dzień, czuje jak główka sie pcha do dołu i jakby mnie cała rozrywało i biodra jakby na boku sie rozeszły razem z nogami także czuję sie jak kaczka dziwnie ale mam wrażenie że chyba w tej ciąży to ja do Grudnia bede łazić :) hehe  Im bliżej tym bardziej jakoś mam obawy czy dobrze zrobiliśmy decydując sie na dziecko...;/;/ Nie wiem.... skończy sie laba... :(

Zgłoś nadużycie #8959 3 sierpnia 2011, 9:54

mamaela Supermama

wenus1988 napisał(a)

U mnie dziś równo zostało 2 tygodnie, jakos dotrwałam a myslałam że nie dam rady, mam jakieś bóle wieczorami czasem w dzień, czuje jak główka sie pcha do dołu i jakby mnie cała rozrywało i biodra jakby na boku sie rozeszły razem z nogami także czuję sie jak kaczka dziwnie ale mam wrażenie że chyba w tej ciąży to ja do Grudnia bede łazić :) hehe  Im bliżej tym bardziej jakoś mam obawy czy dobrze zrobiliśmy decydując sie na dziecko...;/;/ Nie wiem.... skończy sie laba... :(

Oj tam do grudnia to nie dadzą ci lekarze, nawet jakbyś chciała :) A te objawy to takie akurat na sam finisz, więc pewnie szybciej niż później się rozsypiesz :)

Zgłoś nadużycie #8960 3 sierpnia 2011, 9:55

Konto usunięte
Dzień dobry :) dziś normalnie noc minęła mi fantastycznie tylko że się przeziębiłam bo miałam okna wszystkie otworzone i katar już mam :| dziś mam luz i nic nie robię :) jutro wizyta zobaczymy ile przytyłam-schudłam :)

Zgłoś nadużycie #8961 3 sierpnia 2011, 9:56

mamaela Supermama

agf napisał(a)

No żaden na stojąco ;) , ja tam wannę mam, ale jakoś żadko korzystam z niej teraz- ona jest wykorzystywana przez nas zimą, jak chcemy się wygrzać :) A teraz to pryszni, pewnie z mężem bym jeszcze się wcisnęła, ale ledwo, ledwo, więc nie próbuję bo się jeszcze zaklinujemy :)

Zgłoś nadużycie #8962 3 sierpnia 2011, 9:56

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Dzień dobry :) dziś normalnie noc minęła mi fantastycznie tylko że się przeziębiłam bo miałam okna wszystkie otworzone i katar już mam :| dziś mam luz i nic nie robię :) jutro wizyta zobaczymy ile przytyłam-schudłam :)

no to jeszcze kataru Ci brakowało ?? Fajnie, że się dalej kulasz :)

Zgłoś nadużycie #8963 3 sierpnia 2011, 9:59

schmetterling Supermama

wenus1988 napisał(a)

Widzę że szykuje sie małe kradziejstwo rabarbarowe :) :)

jak mi kradli wycieraczkę to też nie mieli skrupułów ;) więc i ja nie mam ;)
A no Wenus,widzisz dotrwałaś.Mi lekarka powiedziała że w 37 tygodniu to dziecko już praktycznie może się rodzić,bo juz jest w pełni rozwinięte,także jakbyś urodziła na dniach to nic się nie stanie :D a do grudnia to ja zdecydowanie bym nie chciała z brzuszkiem latać :D
mi zostało 18 dni,ale coś czuję że będzie szybciej....

Zgłoś nadużycie #8964 3 sierpnia 2011, 9:59

mamaela napisał(a)

Oj tam do grudnia to nie dadzą ci lekarze, nawet jakbyś chciała :) A te objawy to takie akurat na sam finisz, więc pewnie szybciej niż później się rozsypiesz :)

No tak.. ale jakos jak raz złapie mnie ból a później przystopuje z wysiłkiem i przechodzi to mam wrażenie ze jak zawsze bede tak robic to nigdy nie urodze hehe :) wiem ze to niemozliwe ale sobie tak rozmyslam :)

Zgłoś nadużycie #8965 3 sierpnia 2011, 10:01

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

mnie też coś katar bierze i jeszcze gardło boli,ale mam nadzieje że przejdzie ..... :| to co jutro Cie już będą umawiać na termin cc ??

Zgłoś nadużycie #8966 3 sierpnia 2011, 10:01

mamaela Supermama
Witam, ja już po pół godzinnym spacerku z psem, jakoś zaczął się dobijać o 9, więc wziełam go na spacerek, miało być krótko ale tak fajnie na dworze, że poleźliśmy daleko w pole. W końcu jest słoneczko i jeszcze nie gorąco, więc akurat spacerkowo.
Zaraz idę zmącić sobie jakieś śniadanko i dziś w planach wyjazd z domu- najpierw Real- zobaczę co tam mają, potem podjadę na cmentarz do taty, bo dawno nie byłam i na koniec mam odebrać ubranka i matę edukayjną dla małej bo kupiłam na Allegro z odbiorem własnym we Wrocławiu. Zobaczę czy udane zakupy - bo cena była bardzo dobra.
Więc dzisiaj muszę wstawić zaraz zupkę, bo nie wiem o której wrócę i czy zdążę potem jakiś obiadek zrobić- mąż złożył zamówienie na krupnik :)

Zgłoś nadużycie #8967 3 sierpnia 2011, 10:03

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

mnie też coś katar bierze i jeszcze gardło boli,ale mam nadzieje że przejdzie ..... :| to co jutro Cie już będą umawiać na termin cc ??

a bo ja wiem :|

Zgłoś nadużycie #8968 3 sierpnia 2011, 10:04

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

mąż złożył zamówienie na krupnik :)

o jaaaa!! krupnik !! UWIELBIAM!!

Zgłoś nadużycie #8969 3 sierpnia 2011, 10:08

Donia1982 Gotowa na wszystko
hejka dziewczyny. Jak tak czytam wasze posty, to czuc w powietrzu już jak sie powoli rozpakowujecie... Juz końcówka ciąży i jedna po drugiej zacznie znikac a potem pojawi się w "spełnionych mamach". Fajnie było z wami to przechodzić. Życze wszystkim szybkiego porodu :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #8970 3 sierpnia 2011, 10:10

A u mnie od wczoraj sajgon w domku, malowanie ścian sie zaczeło ale mam nadzieje ze dziś mąż po pracy ogarnie wszystko i szybko pomaluje scianki bo wczoraj jedynie sufit zdązył, poszpachlował dziurki, zamówilismy sobie łoże fajne i kombinowaliśmy jak ustawic meble... chyba sie udało ;/ zobaczymy w sobote ... A jutro przyjeżdzaja goście także mamy czas do jutra by ogarnąc sie ze scianami i szybko sprzątnąc syf bo nie beda mieli gdzie spać ;/ :)