Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8931 2 sierpnia 2011, 19:37

Konto usunięte
Palonka to dobrze że wszystko ok :) grunt że jest spokój :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8932 2 sierpnia 2011, 19:50

Palonka83 Zadomowiona
dokadnie wiem ze z mym Olivierkiem wszystko dobrze!!!yupii :) teraz spokojne czekac chocby z 3tygodnie!!
Palonka

Zgłoś nadużycie #8933 2 sierpnia 2011, 20:15

paprotka25 Supermama
Cześć kobietki  :) miałam problemy z Internetem i dopiero teraz udało mi się wejść na forum, byłam dzisiaj u notariusza, ledwo zdąrzyłam wrócić do domu przed ulewą, wreszcie skończyła się sprawa działki którą sprzedawaliśmy, miałam aż 1/32 z całości ale zawsze pare groszy wpadło, a najlepsze jest to że muszę jeszcze od tego podatek zapłacić i ciekawa jestem ile skarbówka ze mnie zedrze, moja siostra ma się dowiadywać co i jak. Najlepsze są moje ciotki, miały największe części, dostały po ponad 30 tys a upominały się żeby zwrócić im za jakiś tak akt, zaświadczenia czy coś no i wyszło tego niecałe 50 zł do podziału na reszte osób, …. Nie dość że dostały tyle kasy że szok to jeszcze o każdą dyche się upominają… szkoda gadać…
Zjadłam wreszcie to Prince polo, które już ostatnio kupiłam i leżało,  dopadła mnie ochota na słodkie, aż dziwne bo jakiś czas wogóle nie miałam ochoty
Wreszcie zmobilizowałam się i poprasowałam te ciuszki które już uprałam
Aniu, dorodna ta Twoja malutka  :) teraz zostało Ci tylko czekanie,  chyba masz już wszystko poprane i kupione nie? No i super że macie już gaz :)
Paula, to teraz grzecznie leż i przetrzymuj młodego w środku.
Fajnie by było gdybyście urodziły jednego dnia :)
Agf, może my też się zgadamy na jakiś wspólny termin bo mamy blisko siębie a Romka chyba wcześniej będzie mieć cc, no chyba że poczeka na nas :)
Acha, i umówiłam się wstępnie na piątek z tą koleżanką położna, oj biedna ona, spisze sobie całą liste pytań i będę z niej ciągnąć informacje :)

Zgłoś nadużycie #8934 2 sierpnia 2011, 20:17

paprotka25 Supermama
od kilku dni jestem jakaś ociężała... ciągnie mi się brzuszek w dół, coraz częściej boli, no i momentami chodze jak emerytka.... czekam do 15 a później niech już młody wychodzi bo zmęczona jestem

Zgłoś nadużycie #8935 2 sierpnia 2011, 20:38

paprotka25 Supermama

editwil napisał(a)

Polonka to super, że obyło się na wizycie, ale wiesz teraz przynajmniej wiesz na czym stoisz...
Ela ja też zameldowana gdzie indziej, a mieszkałam gdzie indziej i do mnie przyjechała.
Paprotko a co się  dziwisz, w końcu ciążowa emerytka jesteś :P

no niestety, nawet mój mąż dzisiaj powiedział jak mu zaczęlam marudzić że jestem ociężała, że co ja się dziwie w końcu to 9 miesiąc, ale i tak mam momenty że zasuwam jak mały motorek i niejedna osoba już się dziwiła że tak szybko chodze :)

Zgłoś nadużycie #8936 2 sierpnia 2011, 20:39

Konto usunięte
właśnie, Ania, tak marudziłaś że Twoja Mała jest malutka :D a tak ładnie Ci wyrosła :) widzisz? :)  tak to jest z martwieniem na zapas :)
paprotka, teraz to już każda z nas jest emerytką ciążową :D i każda marudzi ile wlezie, wkońcu zaczął się sierpień :)

Zgłoś nadużycie #8937 2 sierpnia 2011, 20:48

mamaela Supermama

editwil napisał(a)

Polonka to super, że obyło się na wizycie, ale wiesz teraz przynajmniej wiesz na czym stoisz...
Ela ja też zameldowana gdzie indziej, a mieszkałam gdzie indziej i do mnie przyjechała.
Paprotko a co się  dziwisz, w końcu ciążowa emerytka jesteś :P

ale u mnie to kwestia 34 km, inny powiat i w ogóle- wątpię by dojechała :)

Zgłoś nadużycie #8938 2 sierpnia 2011, 21:35

agf Supermama
Paprotka- no możemy się zgadać, ale ja nie wcześniej niż 1.09. Normalnie takiego mam stresa żeby nie w sierpniu, że szok! Zawsze to pewniej ze swoim lekarzem, w miejscu, które widziałam i jeszcze po remoncie...
A z brzuchem to i mi coraz ciężej. Zauważyłam, że praktycznie każde wyjście z domu - a zaznaczę, że idę do auta, jedziemy gdzieś - nawet do rodziców, tam siedzę, no, pochodze po domu, ale tak normalnie, i autem wracamy - kończy się wieczornym bólem brzucha. Teraz też boli :( I momentami to aż tak, ze jak wstanę z fotela to nie mogę kilku kroków zrobic, bo tak mnie w dole napiernicza :(

Zgłoś nadużycie #8939 2 sierpnia 2011, 21:39

snoopy90 Fajna mama
kurde co z tym forum?! wpuscieć mnie nie chcą! byłam na spacerze z psem az mnie brzuch rozbolal wróciłam i teraz tez jeszcze raz bede musiała iśc pranie w automacie lezy niechce mi sie rozwiesić ad rana!takiego lenia dzis mam.dzwoniła mama ze przyszedł wóżek :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8940 2 sierpnia 2011, 21:51

mamaela Supermama

editwil napisał(a)

No ja miałam tylko o parę mniej ;) Inna gmina i w ogóle :) Wystarczyło, że w ośrodku spisałam tą położną gdzie akurat mieszkałam... A za 2 razem już bliżej, tylko 10 km więc dojechała...
Dziś znów byłam w szpitalu, zdołowałam się bo do piątku mają wstępnie go trzymać :( Teściowa jutro nie da rady do dzieci a z nimi za bardzo nie chcę iść... Zadzwoniłam do siostry... (nauczycielka, teraz ma wakacje) Powiedziała, że w przyszły wtorek da radę przyjechać :8 Zatkało mnie. Ja potrafię iść a ona nie da rady? Tata nawet sam nie da rady wziąć butelki z piciem a nie mówiąc o karmieniu... Zadzwoniłam do mamy aby ona przyjechała. (musi 10 km na rowerze, potem w busa i spowrotem to samo a sama już w nienajlepszym stanie)...
Dziś moje dziecko miało urodziny, spędził pół dnia z babcią bo ja byłam w szpitalu, drugie pół lało to niemal cały czas przesiedzieliśmy w mieszkaniu :(

Oj to współczuję Ci, ale to niestety tak zawsze jest, że jak bieda czy choroba to wtedy wyłazi prawdziwe ludzkie oblicze niestety :( Ja mam 3 braci, każdy zmotoryzowany i każdy ma do mojej mamy duzo bliżej niż ja, a jak trzeba mamę zawieźć do lekarza, wykupić leki czy zawieźć ją na działkę by zabrać jakieś owoce czy coś- to jakoś każdy z nich zatyrany, zarobiony, nawet w wekendy i w efekcie Ela z brzuchem zasuwa ze swojej wiochy samochodem, ech szkoda gadać. Mojej mamie czasem jest głupio prosić, więc ja już zapobiegliwie zawsze jak jadę na badania i do lekarza na wizytę to o niej wjeżdżam i załatwiamy co trzeba- a mam lekarza akurat zaraz koło mamy.
A co do przemeldowania, wymelduję się od mamy, bo po co mam tam we Wrocławiu małą meldować. Tylko trochę jeżdżenia będzie po urzędach i trzeba fotki do dowodu zrobić ;)

Zgłoś nadużycie #8941 2 sierpnia 2011, 21:53

mamaela Supermama

Palonka83 napisał(a)

dokadnie wiem ze z mym Olivierkiem wszystko dobrze!!!yupii :) teraz spokojne czekac chocby z 3tygodnie!!

Fajnie, że cię przebadali jak trzeba i uspokoiłaś się, to teraz tylko spokojniutko zostaje czekać na synusia :)

Zgłoś nadużycie #8942 2 sierpnia 2011, 21:55

snoopy90 Fajna mama
mama chce zebym przyjechała do niej i tam mam rodzic,kurde każdy mi wodę z móżgu robi...

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8943 2 sierpnia 2011, 22:00

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

mama chce zebym przyjechała do niej i tam mam rodzic,kurde każdy mi wodę z móżgu robi...

To Ty masz wybrać gdzie Ci będzie lepiej, a tu nie o sam poród chodzi, co będziesz zasuwać od razu ze szpitala tyle kilosów z maleństwem w samochodzie z powrotem do domu ?? To musiałabyś chociaż kilka dni u nij zostać po porodzie, a to już chyba średnio fajne, jak wszystko dla dziecka masz w domu ?? no ale to Twoja decyzja...

Zgłoś nadużycie #8944 2 sierpnia 2011, 22:02

Konto usunięte
ja zaraz pójdę się RELAKSOWAĆ z mężusiem w wannie :) (piję do AgaW :D )o dziwo mieścimy się razem w wannie heh :P terakota do połowy w łazience jest już położona :) po kąpieli jakaś kolacyjka i lulu :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #8945 2 sierpnia 2011, 22:02

Konto usunięte
ja zaraz pójdę się RELAKSOWAĆ z mężusiem w wannie :) (piję do AgaW :D )o dziwo mieścimy się razem w wannie heh :P terakota do połowy w łazience jest już położona :) po kąpieli jakaś kolacyjka i lulu :)

Zgłoś nadużycie #8946 2 sierpnia 2011, 22:09

Konto usunięte
heh to miłego relaksiku :D :D w wannie... fajne są olejki z bielendy do kąpieli :P taki dodatek :D
ja dzisiaj mogę zapomnieć tak mnie wszystko w okolicy boli że strach :P no... zresztą się okarze :P

Zgłoś nadużycie #8947 2 sierpnia 2011, 22:16

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

przyjemnego relaksowania :)

Zgłoś nadużycie #8948 2 sierpnia 2011, 22:16

olka8922 Gotowa na wszystko

Palonka83 napisał(a)

hej dziewczyny!!Dla tych co w mym temacie no i nie tylko bylam dzis w szpitalu po ost.2 dniach plamienia (34tydz) ktg i usg zrobili synus wazy 2550 hmm i wszystko jest dobrze,lekarz zbadal mnie i stwierdzil ze szyjka nie skraca sie -tylko zluszcza,nablonki mi sie odklejaja i to jest przyczyna plamieni...uff uspokoilam sie i to bardzo!!! :)

widzisz, Anglia jest jaka jest, jest co na nia narzekac, bo sama nieraz doswiadczylam, ale chociaz usg zrobili :) az sama jestem zdziwiona, ze zrobili. Ale dobrze. I spokojna chociaz jestes :)
My wrocilismy dopiero od znajomych, troche sie zasiedzielismy, bo czekalismy az kolezance przywioza bagaz z Polski bo tam byl nasz dekoder do polskiej tv ;) ide teraz robic kanapki do pracy i idziemy sie myc :) chociaz zawszw jak robie kanpaki to sobie mysle, ze moze nie ma potrzeby, ze moze zacznie sie cos w nocy :) to do jutra i dobranoc Mamy :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8949 2 sierpnia 2011, 22:16

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

heh to miłego relaksiku :D :D w wannie... fajne są olejki z bielendy do kąpieli :P taki dodatek :D
ja dzisiaj mogę zapomnieć tak mnie wszystko w okolicy boli że strach :P no... zresztą się okarze :P

ja tam wolę piankę i kadzidełka :)

Zgłoś nadużycie #8950 2 sierpnia 2011, 22:19

Konto usunięte
Kadzidełka... taaaak kupuje już dobre pół roku :P hehe sklerooooza :D
ale z tych olejków się robi naprawde cudna pianka! a skóra jaka fajna :D