Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8911 2 sierpnia 2011, 16:20

olka8922 Gotowa na wszystko

schmetterling napisał(a)

hmmmm chyba zmienię formę swojej działalności z bezpłatnej na pełno płatną :D no to co,to fakturę przyślę pocztą Olka :D

jak chcesz zeby dzialalnosc byla platna to musi byc tez wiarygodna :D zobaczymy jak to bedzie z weekendem. Jak bedzie tak jak mi przeprowiedzialas, wrozko, ze w weekend (o poniedzialku) urodze to inne forumowiczki zobacza, ze wywrozylas prawde i wtedy je kasuj :D duzo jest sierpniowych mamusiek takze wydaje mi sie, ze moze byc spory zarobek :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8912 2 sierpnia 2011, 16:30

Donia1982 Gotowa na wszystko
cześc dziewczyny. mam takie pytanie: czy w ostatnich 2 miesiącach, względnie po porodzie uorsły wam piersi? pytam się, bo zostały mi około 2 miesiące do porodu a chciałabym kupić stanik do karmienia. kupić czy zaczekać ?co radzicie? 
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #8913 2 sierpnia 2011, 16:32

Konto usunięte
zaczekaj :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8914 2 sierpnia 2011, 16:41

muzzza Fajna mama
mi np. urosła dupa a piersi nie :)

Zgłoś nadużycie #8915 2 sierpnia 2011, 16:44

mamaela Supermama

Donia1982 napisał(a)

cześc dziewczyny. mam takie pytanie: czy w ostatnich 2 miesiącach, względnie po porodzie uorsły wam piersi? pytam się, bo zostały mi około 2 miesiące do porodu a chciałabym kupić stanik do karmienia. kupić czy zaczekać ?co radzicie? 

czekaj, dalej rosna ;)

Zgłoś nadużycie #8916 2 sierpnia 2011, 16:46

mamaela Supermama

muzzza napisał(a)

nie no dupsko też mi urosło, ale piersi też- kupiłam już wpawdzie biustonosze do karmienia takie bawełniane, tanie do szpitala, ale wziełam o większym obwodzie o 5 cm niż mam teraz- będę regulowała haftkami

Zgłoś nadużycie #8917 2 sierpnia 2011, 16:51

Donia1982 Gotowa na wszystko
skoro tak, to zaczekam. dzieki za rady :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #8918 2 sierpnia 2011, 16:54

agf Supermama

desdemona napisał(a)

To ja prosze o wpisanie do piatkowego klubu porodowek :) .
Wczoraj zszedl mi czop sluzowy, dzis bylam na wizycie, ktg pokazalo ze aktywnosc jest, w czasie badania wyszlo ze ujscie otwarte i pani doktor polaskotala malego po pietach, skierowanie na cc mam wystawione i tylko mam lezec z nogami do gory bo kazdy dzien to lepiej dla dziecka.
Ale zaraz jak wrocilam to puscil mi sie sluz z krwia wiec nie wiem ile to potrwa - wg lekarki moze w kazdej sekundzie, wiec na razie sobie leze i czekam co bedzie :D .

Wow, no to tylko cierpliwości moge życzyć, powodzenia w razie czego i leż sobie z tymi nóżkami jak najdłużej :)

Zgłoś nadużycie #8919 2 sierpnia 2011, 16:58

agf Supermama

mamaela napisał(a)

Na razie mam tylko dla siebie, opłacany przez pracodawę. Mogę w każdej chwili wykupić pakiet rodzinny za 168 zł miesięcznie- obejmuje każdego członka mojej rodziny (każde dziecko) i ma taki zakres ich ubezpieczenie jak moje- zatanawiam się, choć to kupa kasy będzie.  Ale pomyślę o tym po urodzeniu małej- muszę podać dane dziecka, więc teraz nie mam jeszcze co ;) Póki co na razie reszta rodziny na NFZ będzie i żeby ułatwić sobie właśnie sprawy formalne, w przyszłym tygodniu muszę się przemeldować- bo na razie jestem zameldowana u mojej mamy- jakoś nie miałam potrzeby tego zmieniać, a teraz zorientowalam się, że jej nie dość że domeldują z urzędu małą, to jeszcze będzie właśnie problem z przychodnią, bo jako że ja do Medicovera od lat chodzę to należę do przychodni 34 km od domu :) - na pewno nikt z tej przychodni do mnie nie dojedzie. Dlatego będę się przemeldowywać i zmieniać przychodnię na taką blisko mojej wioseczki.

No właśnie ja też mam dla siebie, też opłacany przez pracodawcę, chyba tylko koło 20 zł. miesięcznie mi odciągają za jakiś tam podatek czy coś. I zastanawiałam się nad tym pakietem, wiedziałam , ze coś koło 160 to kosztuje. W końcu chyba póki co nie będę zmieniać, bo to już jednak wydatek jest. W przychodni zarejestruję - ja mam raptem 10 minut spacerkiem od domu. Najwyżej, jak się nie daj Boże okaże, że dziecko mocno chorowite i wciąz trzeba by gdzies z nim latać to zawsze można przecież wtedy pakiet zmienić...

Zgłoś nadużycie #8920 2 sierpnia 2011, 17:00

agf Supermama

muzzza napisał(a)

hahhhaaa, to mi też prędzej już w tą stronę ;)

Zgłoś nadużycie #8921 2 sierpnia 2011, 17:30

mamaela Supermama

agf napisał(a)

No właśnie ja też mam dla siebie, też opłacany przez pracodawcę, chyba tylko koło 20 zł. miesięcznie mi odciągają za jakiś tam podatek czy coś. I zastanawiałam się nad tym pakietem, wiedziałam , ze coś koło 160 to kosztuje. W końcu chyba póki co nie będę zmieniać, bo to już jednak wydatek jest. W przychodni zarejestruję - ja mam raptem 10 minut spacerkiem od domu. Najwyżej, jak się nie daj Boże okaże, że dziecko mocno chorowite i wciąz trzeba by gdzies z nim latać to zawsze można przecież wtedy pakiet zmienić...

no dokładnie, choć ja do medicovera to mam niezły kawał drogi, ale może lekarze lepsi- właściwie to nie wiem, bo nie znam nikogo kto z dziećmi tam chodzi.

Zgłoś nadużycie #8922 2 sierpnia 2011, 17:48

wampirella Zaprawiona w bojach

Donia1982 napisał(a)

Ja kupiłam przed samym porodem, bo mi piersi urosły na sam koniec, a jeszcze bardziej po porodzie :) Lepiej zaczekaj
Wampirella

Zgłoś nadużycie #8923 2 sierpnia 2011, 17:52

snoopy90 Fajna mama

Donia1982 napisał(a)

ja zamowilam juz do karmienia wzielam 2 rozmiary jak cos

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8924 2 sierpnia 2011, 18:02

Konto usunięte
żeby nie było, nie tylko piersi mi urosły :P dupsko też hehe :D masarka, mutanciejemy Mamuśki :D  
ale u mnie gorąc dzisiaj... 
wiecie co z tymi stanikami jest najgorsze? cholera jasna, one są najczęsciej miękkie - i najlepiej jak są miękkie... i wiecznie widać sutki cholera, mnie to normalnie tak krępuje że nie mogę wyrobić (w karmiącym już długo chodzę, w inne się nie mieściłam :P więc od razu te kupiłam :P ). no masakra jakaś! ostatnio tak szaleją że w ogóle kosmos!

Zgłoś nadużycie #8925 2 sierpnia 2011, 18:17

Konto usunięte
Ja już po obiadku :) mężuś kosi trawę a ja się nudzę jak cholera  :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #8926 2 sierpnia 2011, 18:38

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Ja już po obiadku :) mężuś kosi trawę a ja się nudzę jak cholera  :|

nudź się póki możesz, potem maluchy długo Ci na to nie pozwolą :)

Zgłoś nadużycie #8927 2 sierpnia 2011, 18:44

agf Supermama
Ja zjadłam obiadek- w sumie tylko obrałam ziemniaki,mąż zrobił resztę, bo coś mnie znów brzuch boli jak stoję :( - i poszłam się położyć, bo mnie zmuliło... I tak pospałam 40 minut :) Wstałam pzred chwilą i robiąc kawę w tym krótkim międzyczasie zjadłam jogodziankę... :P Dobrz, że mam jeszcze jedną na wieczór :)

Zgłoś nadużycie #8928 2 sierpnia 2011, 19:11

Konto usunięte
agf Ty jagodziankoJadzie :) hehe :D też uwielbiam jagodzianki :D mniam! a teraz są najlepsze - bo z jagodami a nie przetworami :D
powiem Wam że zmęczył mnie ten dzień... bolesny jakiś taki i w ogóle :) ale niedługo piątek i pękamy :D

Zgłoś nadużycie #8929 2 sierpnia 2011, 19:34

Palonka83 Zadomowiona
hej dziewczyny!!Dla tych co w mym temacie no i nie tylko bylam dzis w szpitalu po ost.2 dniach plamienia (34tydz) ktg i usg zrobili synus wazy 2550 hmm i wszystko jest dobrze,lekarz zbadal mnie i stwierdzil ze szyjka nie skraca sie -tylko zluszcza,nablonki mi sie odklejaja i to jest przyczyna plamieni...uff uspokoilam sie i to bardzo!!! :)
Palonka

Zgłoś nadużycie #8930 2 sierpnia 2011, 19:36

agf Supermama
No widzisz - nic złego się nie dzieje, a najważniejsze, że ty jesteś uspokojona :)