Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8871 2 sierpnia 2011, 12:47

Konto usunięte
to zapraszam :)
kurcze ja tak bardoz nie mam apetytu że nawet nie chce mi się smakować czy jeszcze nie przyprawić :P masakra jakas :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8872 2 sierpnia 2011, 12:48

agf Supermama
A ja powyciągałam ciuszki z komody, poodcinałam metki i zachecam do wątku "kompletowanie wyprawki", bo mam pytania co do prania ... ;)

Zgłoś nadużycie #8873 2 sierpnia 2011, 12:48

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

to zapraszam :)
kurcze ja tak bardoz nie mam apetytu że nawet nie chce mi się smakować czy jeszcze nie przyprawić :P masakra jakas :)

heh żebyś bliżej mieszkała...
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #8874 2 sierpnia 2011, 12:50

Konto usunięte
no tak, to zanim dojedziesz to wystygnie :P

Zgłoś nadużycie #8875 2 sierpnia 2011, 12:51

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

no tak, to zanim dojedziesz to wystygnie :P

hahahah no tak :)

Zgłoś nadużycie #8876 2 sierpnia 2011, 12:52

Konto usunięte
ale jak coś - daj znać to się odgrzeje :)

Zgłoś nadużycie #8877 2 sierpnia 2011, 12:53

Konto usunięte
ja sobie teraz zjadłam dwie bułeczki z pasztetem i ogórkiem a teraz jem już drugą morelę :)

Zgłoś nadużycie #8878 2 sierpnia 2011, 12:54

agf Supermama
Ja przed chwilą wielgachnego banana zjadłam - mniam!

Zgłoś nadużycie #8879 2 sierpnia 2011, 12:54

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

ale jak coś - daj znać to się odgrzeje :)

nawet bym nie wiedziała w którą stronę świata mam się udać :D

Zgłoś nadużycie #8880 2 sierpnia 2011, 13:03

snoopy90 Fajna mama
ja kawał arbuza i jeszce mam pół :D :D :D :D ale bedzie wyzerka :D teraz kawe pije :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8881 2 sierpnia 2011, 13:04

agf Supermama
oj, kawy bym się npiła, ale już jestem po jednej . Drugą musze do wieczora odwlec :)

Zgłoś nadużycie #8882 2 sierpnia 2011, 13:13

Konto usunięte
ja też tylko jedną kawę wypiłam ale zaraz sobie zrobię ,jak już powekuję słoiki to położę się spać :) bo dziś to naprawdę dużo zrobiłam i wczoraj też a  wcale nie odpoczywałam :|

Zgłoś nadużycie #8883 2 sierpnia 2011, 13:59

gosias Fajna mama
Olka i Aga ja też się do Was przyłączę :) Chociaż do piątku to aż nie chcę czekac! Mam 2dni do terminu! Ale by było jakbyśmy w tym samym dniu urodziły :) Ja też jestem po rosołku, bolą coś mnie nogi i wogóle to dzisiaj jakoś ta moja malutka jakaś spokojniejsza ?? Zaraz idę na spacer, też trochę chyba po schodach pochodzę, chociaz ogóleni to ciągle coś robię i jestem taka zmęczona a ta moja dziecina nic! Miłego popołudnia kobietki :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #8884 2 sierpnia 2011, 14:09

Konto usunięte
Gosias, zapraszam serdecznie na piątek na porodówkę :D
no, niezle jajca by były gdybyśmy się na raz posypały :P
ja chodzenie po schodach sobie odpuszczam... po płaskim kiepsko mi idzie :P co dopiero z przeszkodami :) ja dzisiaj leże - fatalnie się czuje. teraz chwila przerwy w leżeniu na herbatkę :) i wracam do poziomu :)
Margolcia, kieruj się zapachem rosołu, a jak chcesz się kierować stronami świata to ja stacjonuje w Polsce północno-bardzozachodniej :)

Zgłoś nadużycie #8885 2 sierpnia 2011, 14:14

agf Supermama
Gosia - kto wie, może i Tobie się w piątek uda :)   Ja was słuchajcie tak podziwiam, że już chcecie, że nie macie pojęcia! U mnie strach przed porodem z każdym dniem jest większy i to jest przerażające...
Ja dziś jak mąż przyjedzie po 16.oo podjeżdżam do mojej przychodni dowiedzieć się jak tam sie rejestruje dziecko i czy stamtąd przychodzi położna po porodzie. Na SR mówili nam, że ojciec w szpitalu po urodzeniu musi zgłosić, gdzie dziecko będzie rejestrowane.
A przy okazji, Mamaela - czy ty masz w Medicoverze rodzinny pakiet wykupiony czy tylko na siebie?

Zgłoś nadużycie #8886 2 sierpnia 2011, 14:22

Konto usunięte
agf, a czego tu się bać :P fajnie będzie :D
właśnie, przypomniałas mi, jutro się swoją przychodnią zajmę, już wybrałam konkretną, tylko chce przedzwonić tam i zapytać co i jak, bo ponoć od tego roku jakieś przepisy się pozmieniały...

Zgłoś nadużycie #8887 2 sierpnia 2011, 14:24

Konto usunięte
dobra, koniec przerwy na herbatke, wracam do leżenia :)
miłego i bezbolesnego dnia dziewczyny!

Zgłoś nadużycie #8888 2 sierpnia 2011, 14:29

agf Supermama
A wiecie jak u was w miastach jest z poradniami laktacyjnymi? Ja u mnie tylko jedną bezpłatną znalazłam  :(   A ponoć warto sobie poszukać wcześniej i zorientować się też, gdzie można laktator wypożyczyć - może to i niegłupi pomysł jest? Bo w przypadku nawału w kilku pierwszych dniach może ponoć być konieczne odciągnięcie, a nie każdy ma. Ja nie mam, bo kupię dopiero jak się okaże, ze jakoś to karmienie nam idzie ;)

Zgłoś nadużycie #8889 2 sierpnia 2011, 14:36

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

A wiecie jak u was w miastach jest z poradniami laktacyjnymi? Ja u mnie tylko jedną bezpłatną znalazłam  :(   A ponoć warto sobie poszukać wcześniej i zorientować się też, gdzie można laktator wypożyczyć - może to i niegłupi pomysł jest? Bo w przypadku nawału w kilku pierwszych dniach może ponoć być konieczne odciągnięcie, a nie każdy ma. Ja nie mam, bo kupię dopiero jak się okaże, ze jakoś to karmienie nam idzie ;)

u mnie w szpitalu jest poradnia laktacyjna,bezpłatnie.A o tym,że laktator można wypożyczyć to nie słyszałam jeszcze,ale mam swój także nie będzie potrzeby wypożyczania :)

Zgłoś nadużycie #8890 2 sierpnia 2011, 14:41

olka8922 Gotowa na wszystko

gosias napisał(a)

Olka i Aga ja też się do Was przyłączę :) Chociaż do piątku to aż nie chcę czekac! Mam 2dni do terminu! Ale by było jakbyśmy w tym samym dniu urodziły :) Ja też jestem po rosołku, bolą coś mnie nogi i wogóle to dzisiaj jakoś ta moja malutka jakaś spokojniejsza ?? Zaraz idę na spacer, też trochę chyba po schodach pochodzę, chociaz ogóleni to ciągle coś robię i jestem taka zmęczona a ta moja dziecina nic! Miłego popołudnia kobietki :)

dziewczyny no to jestesmy umowione :) chociaz tak jak Ty Gosiu, nie chce mi sie czekac do piatku i najchetniej juz bym mogla rodzic :) Fajnie by bylo urodzic w tym samym terminie :D urodzimy w piatek :D albo i szybciej... Niby wczoraj mi dopiero minal termin ale juz sie dluzy i juz sie czlowiek troche stresuje, zeby maluch sobie jaj nie robil i w koncu zechcial wyjsc.Nie chce mi sie dluzej czekac i nie chce miec przez to masazy :/ U mnie maluch tez dzisiaj jakos dziwnie spokojny... :| troche sie powiercil, ale nie jak np. wczoraj.
Ja dopiero wrocilam z dluuuugiego spaceru. Ubralam spodniczke, bo goraco, wzielam wode w kierman i poszlam wrzucic list do skrzyni na poczte. Widzialam po drodze skrzynie do wrzucania listow, ktora byla bliziutko naszego domu, ale stwierdzilam ze spacer mi moze cos przyspieszy i nie po to sie tyle stroilam zeby wyjsc tylko przed dom i spowrotem siedziec na dupie :P no i poszlam na poczte :) dopiero wrocilam. Szlo sie fajnie, ale wracajac mialam ochote wywalic jezyk na wierzch jak pies :) niedosc ze daleko to jeszcze ten upal... Oby cos sie ruszylo w nocy dzieki spacerowi... Jeszcze powchoze pare razy po schodach :)
Agf ja wcoraj na wieczor chlopakowi powiedzialam, ze kobiety w ciazy tojak takie masochistki, bo doskonale wiedza, ze porod boli, ale chca go jak najszybciej :D wiadomo, ze po bolach ma sie swoja dzidzie i zapomina sie o bolu, ale mimo to, wiesz ze bedzie bolalo a chcesz jak najszybciej :P Wczoraj na wieczor mialam taki moment, ze troche sie zaczelam bac skurczy, ale chlopak mnie "pocieszyl" mowiac ze juz za pozno i nie unikne tego, bede musiala urodzic :) takze kochana sie nie boj, nie panikuj, troche sie pocierpi a jaka bedzie nagroda :) no i tez juz za pozno na panike, bo nie ominie Cie porod :D
Aga kurde tez bym sobie zjadla rosolku.... :/ szkoda ze nie jestem na urlopie w Polsce. Zapraszalas Margolcie bo pewnie wiedzialas ze dziewczyna ma daleko i nie wpadnie. Ja jakbym byla w Polsce to mysle ze bym wpadla :D w koncu nie mamy do siebie tak daleko :)

Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)