Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8831 2 sierpnia 2011, 10:47

agf Supermama
Mamaela - Twój opis porodówki brzmi normalnie jak jakiegoś centrum SPA :) Fajnie, że ci się podoba i zobaczyłaś co gdzie i jak. Mnie moja wizyta wczorajsza na bloku porodowym przeraziła, aż nie mogłam zasnąć, poza tym ta niepewność czy na pewno tam będę czy w sierpniu wyląduję gdzieś nie wiadomo gdzie jest masakralna :(
Fajnie macie dziewczyny, że te naklejeczki, maluneczki itp w pokoikach robicie. U nas łóżeczko stoi w sypialni i trochę tak nie bardzo jak dla mnie moją sypialnę w dziecięce przyozdobić... Może później coś tylko na ścianie nad łóżeczkiem powiesimy, ale się zobaczy.

Zgłoś nadużycie #8832 2 sierpnia 2011, 10:48

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

A mój jak głodny to przynosi mi miskę w zębach ,albo szura nią po podłodze :D ale właśnie ostatnio to się nie zdarza

Moja kotka jak ma pusto w misce czy to z jedzeniem czy wodą to szura łapą po nich. A są metalowe i słychać baaardzo ;) Szczególnie jak w nocy jej się coś skończy...

Zgłoś nadużycie #8833 2 sierpnia 2011, 10:51

agf Supermama
Ja dziś pospałam znów do 10 ... Wczoraj jak wróciłam z tej SR to zjadłam fasolkę i przed 14 położyłam się zdrzemnąc, bo jakoś w nocy wczoraj  co chwila się budziłam - a to gorąco, a to komar, a to brzuch...
I jak się położyłam przed tą 14 to nawet budzika nie słyszałam, mąż mnie obudził koło 17 jak wrócił... I trochę spocona wstałam,nie wiem czy jakieś przeziębienie mnie nie brało, bo jeszcze mam wrażenie, ze mi się zimno na ustach robi :( Jakaś taka bez sił jestem...

Zgłoś nadużycie #8834 2 sierpnia 2011, 10:51

muzzza Fajna mama
co do porodówek, tam gdzie ja będę jest sala ośmioosobowa i babki drą się jedna przez drugą oddzielone zasłonkami. Są jeszcze chyba 2 osobowe sale. I ja nie idę do szpitala wcześniej na oględziny, bo po co się mam denerwować? zacznie się to wiem pod które drzewi podjechać i już, wychodzę z założenia że kazda to musi przejść.

Zgłoś nadużycie #8835 2 sierpnia 2011, 11:00

schmetterling Supermama
u mnie na porodówce dosyć" przyjemnie "jest,szpital był niedawno w remoncie,więc wszystko takie świeże jeszcze.Kolory takie przyjemne,ciepłe.Jakieś malunki na ścianach kolorowe,bardzo fajnie to wygląda,tylko ten zapach szpitalny.....normalnie nienawidze tego zapachu.

Zgłoś nadużycie #8836 2 sierpnia 2011, 11:07

Konto usunięte
hej dziewczyny :D
u mnie dziś ciężki poranek... hmm w sumie 11. tak mnie wszystko napiernicza w dole, od wnętrza które mój mały maltretuje, do kości i ścięgien. normalnie nie mogę nogami szurac po podłodze tak, żeby nie czuć bólu. nie wiem co to za cholera... ale nic nie poradzę...
co do głodnych zwierzaków... psinie wystarczy kupić inną karmę... nie je, schudnie... nic jej nie rusza. musi być chappi z mięsnymi kulkami :) o pedigri pal (nie wiem jak się pisze) można zapomnieć...
co do kotów? moje są bardziej zdeterminowane przy nocnym głodzie... trzaskanie szafkami, zrywanie kalendarza ze ściany.... ostatnim razem również przewracanie monitora... no nie ma szans - trzeba wstać, chociażby żeby sprawdzić czy nic nie uszkodziły te gady jedne...
:)
ide robić rosół i zdychać... jeszcze cholerny upał nadciąga...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8837 2 sierpnia 2011, 11:10

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! :)
ja wstalam o 9:30 bo obudzil mnie glod :P krocze juz mnie tak boli, ze kucac nie moge. Od rana mnie brzuch boli, ale tm to sie w ogole nie przejmuje bo boli codziennie :P na dworze goraco, chyba sie zaczely wakacyjne upaly.
Paprotka ale synus bedzie mial kolorowo w pokoju z tymi naklejkami :) duzo ich porobilas :) ciekawa jestem jak sie prezentuja ;)
Ania spora juz ta Twoja cora :) jeszcze ma 3tygodnie to ciekawe ile bedzie przy porodzie wazyla ;) dobrze, ze juz masz gaz, chociaz czlowiek na spokojnie moze obiad zrobic ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8838 2 sierpnia 2011, 11:12

agf napisał(a)

Ja dziś pospałam znów do 10 ... Wczoraj jak wróciłam z tej SR to zjadłam fasolkę i przed 14 położyłam się zdrzemnąc, bo jakoś w nocy wczoraj  co chwila się budziłam - a to gorąco, a to komar, a to brzuch...
I jak się położyłam przed tą 14 to nawet budzika nie słyszałam, mąż mnie obudził koło 17 jak wrócił... I trochę spocona wstałam,nie wiem czy jakieś przeziębienie mnie nie brało, bo jeszcze mam wrażenie, ze mi się zimno na ustach robi :( Jakaś taka bez sił jestem...

pewnie przez te ciagle budzenie sie w nocy czujesz sie bez sil... ja tez tk pare razy mialam, pozniej w ciagu dnia mierzylam sobie temperature czy czasem jakies chorobsko sie nie przyplatalo i mialam oslabienie.

Zgłoś nadużycie #8839 2 sierpnia 2011, 11:20

Konto usunięte
Olka, może umówimy się że rodzimy razem w ten weekend co? bo coś nam nie idzie... :P   kurcze dzisiaj tak mnie wszystko boli że nie chce mi się czekać do 15 :P w nosie z tym urlopem dodatkowym :P

Zgłoś nadużycie #8840 2 sierpnia 2011, 11:26

Aga.W napisał(a)

Olka, może umówimy się że rodzimy razem w ten weekend co? bo coś nam nie idzie... :P   kurcze dzisiaj tak mnie wszystko boli że nie chce mi się czekać do 15 :P w nosie z tym urlopem dodatkowym :P

heheh :) no okej, ale najlepiej na same poczatki weekendu, nawet w piatek rano albo w nocy, bo ja bym chciala jak najszybciej zeby w ogole zapomniec ze bylam umowiona na jakis masaz szyjki macicy na poniedzialek :) mnie tez boli :( i krocze, i biodra, i w ogole jest niewygodnie i ciezko.

Zgłoś nadużycie #8841 2 sierpnia 2011, 11:27

schmetterling Supermama

Aga.W napisał(a)

hej dziewczyny :D
u mnie dziś ciężki poranek... hmm w sumie 11. tak mnie wszystko napiernicza w dole, od wnętrza które mój mały maltretuje, do kości i ścięgien. normalnie nie mogę nogami szurac po podłodze tak, żeby nie czuć bólu. nie wiem co to za cholera... ale nic nie poradzę...
co do głodnych zwierzaków... psinie wystarczy kupić inną karmę... nie je, schudnie... nic jej nie rusza. musi być chappi z mięsnymi kulkami :) o pedigri pal (nie wiem jak się pisze) można zapomnieć...
co do kotów? moje są bardziej zdeterminowane przy nocnym głodzie... trzaskanie szafkami, zrywanie kalendarza ze ściany.... ostatnim razem również przewracanie monitora... no nie ma szans - trzeba wstać, chociażby żeby sprawdzić czy nic nie uszkodziły te gady jedne...
:)
ide robić rosół i zdychać... jeszcze cholerny upał nadciąga...

hmmm Aga ,a może to już coś się zbliża ?? ? :D
No mój kot jak ma pustą miseczkę to też szału dostaje ,trzaska wszystkim,łazi,tłucze się,tarza się na mikrofali i próbuje łapkami szafki otwierać ,to tak jak mówisz trzeba wstać i uzupełnić miskę bo inaczej straty murowane ;) ;)

Olka ,Ty jeszcze chodzisz ?? ? No to wróżka ze mnie nie jest najlepsza :D ale chociaż darmowa :D przepowiedziałam Ci że do poniedziałku urodzisz a tu już wtorek i co ?? ? Już mi tam leć rodzić ,a nie jeszcze na forum przesiadujesz :D

Zgłoś nadużycie #8842 2 sierpnia 2011, 11:29

Konto usunięte
no ja dzisiaj spać nie mogłam w nocy... z tym kroczem to najgorzej jest kurcze... w przód jeszcze da radę ale w bok nogami powłuczyć to jakiś dramat...
może zbliża się nasz czas? :D czy coś :D
sama już nie wiem czego się spodziewac kurcze :)
no to może być tak że w piątek się zacznie... tak ok 14-15, zakładamy że nie będziemy rodzić dłużej niż  5 h, to tak do nocy urodzimy :P ogarniemy się i rano jak będą odwiedziać - nie będzie już tak źle ;P
pasuje?

Zgłoś nadużycie #8843 2 sierpnia 2011, 11:33

schmetterling napisał(a)

Olka ,Ty jeszcze chodzisz ?? ? No to wróżka ze mnie nie jest najlepsza :D ale chociaż darmowa :D przepowiedziałam Ci że do poniedziałku urodzisz a tu już wtorek i co ?? ? Już mi tam leć rodzić ,a nie jeszcze na forum przesiadujesz :D

no wlasnie jeszcze sie tocze :/ ale spadam sie ogarnac i troche sobie w domu po schodach pochodze, zaloze mp3 na uszy, butelke wody w reke i bede wchodzic i schodzic po schodach :D dobrze, ze darmowa z Ciebie wrozka, bo tak to bym z reklamacja przyszla :D to spadam sie troche spocic, moze to cos da ;) A Ty wrozko, wywroz mi zebym do konca tego tygodnia sie rozpakowala, bo juz mi si wygodnie, a ojciec chce isc na tacierzynski :P :P :)

Zgłoś nadużycie #8844 2 sierpnia 2011, 11:35

snoopy90 Fajna mama
heh ja jeszcze nie do konca sie rozbudziłam,dzis zamknieta jestem wiec nikt mi nie wejdzie :D moj powiedzial ze łeb ukręci jak spotka tego gościa.Dzisiaj ma służbe czyli nie ma go do jutra rana :( czekam na listonosza i kuriera bo maja mi cos przynies juz od tamtego tyg czekam...Olka i Aga jeszcze troche ,moze do weekendu nie do nosicie :D byście już mogły urodzić a nie :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8845 2 sierpnia 2011, 11:35

Aga.W napisał(a)

no ja dzisiaj spać nie mogłam w nocy... z tym kroczem to najgorzej jest kurcze... w przód jeszcze da radę ale w bok nogami powłuczyć to jakiś dramat...
no to może być tak że w piątek się zacznie... tak ok 14-15, zakładamy że nie będziemy rodzić dłużej niż  5 h, to tak do nocy urodzimy :P ogarniemy się i rano jak będą odwiedziać - nie będzie już tak źle ;P
pasuje?

pasuje :) tak zebym wstala na spokojnie, umyla sie i zjadla sniadanko i niech sie dzieje co chce ;) hehe co do tych 5h to nie napalaj sie zbytnio, bo wiesz jak to jest :D ale dzien i godzina mi odpowiada jak najabrdziej ;) to jestesmy umowione ;)

Zgłoś nadużycie #8846 2 sierpnia 2011, 11:36

Aga.W napisał(a)

pasuje?

pasuje :) tak zebym wstala na spokojnie, umyla sie i zjadla sniadanko i niech sie dzieje co chce ;) hehe co do tych 5h to nie napalaj sie zbytnio, bo wiesz jak to jest :D ale dzien i godzina mi odpowiada jak najabrdziej ;) to jestesmy umowione ;)

Zgłoś nadużycie #8847 2 sierpnia 2011, 11:36

snoopy90 Fajna mama
a i mojemu w wojsku nie przysluguje wogule tacierzyński podobno tylko 5 dni okolicznościowego na narodziny dziecka :( tak mi wczoraj mówił .dziewnie tam mają

Zgłoś nadużycie #8848 2 sierpnia 2011, 11:37

Konto usunięte
hehe dobra :D to w piatek zaczynamy :D
no co, 5 h to dobry czas :P hehehe nie ma co, zobaczymy jak będzie, ale ja tego toczenia się już mam po dziurki w nosie... :)

Zgłoś nadużycie #8849 2 sierpnia 2011, 11:39

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

hehe dobra :D to w piatek zaczynamy :D
no co, 5 h to dobry czas :P hehehe nie ma co, zobaczymy jak będzie, ale ja tego toczenia się już mam po dziurki w nosie... :)

he nie zazdroszcze ja tez juz bym chciala byc po a tu jeszcze miesiac przedemną ;)

Zgłoś nadużycie #8850 2 sierpnia 2011, 11:43

Konto usunięte
powiem Ci że jeszcze niedawno było naprawdę super, czułam się fantastycznie... ale ostatnie pare dni naprawdę dało mi w kość... no, wkońcu ile można nosić ten brzucholek? :D i dodatkowe gabaryty...