Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8731 1 sierpnia 2011, 15:15

Konto usunięte
hehe skończyła mi się :P jedyne rozwiązanie - zamknąć drzwi, właczyć muzyczke i mieć wszystko gdzieś! uffff
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8732 1 sierpnia 2011, 15:19

paprotka25 Supermama
Olka, widzę że jednak nie udało Ci się urodzić w weekend... i co ta wredna położna była dzisiaj w miare znośna?

Zgłoś nadużycie #8733 1 sierpnia 2011, 15:22

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

hehe skończyła mi się :P jedyne rozwiązanie - zamknąć drzwi, właczyć muzyczke i mieć wszystko gdzieś! uffff

heh no wyjscie dobre :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8734 1 sierpnia 2011, 15:23

Romka Fajna mama
Aga! Napisałas dokładnie to, co czuję!!Gosia nie mysleli u Ciebie o cesarce? Wiecie jaka jestem guła? Znalazałam dzis umowe o pracę, a tam jak byk,że mam umowę do 31 lipca, ale 2012 roku!!!!! ;) A ja tu się stresowałam.Ciekawe, czy w takim wypadku dadzą wychowawczy?
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #8735 1 sierpnia 2011, 15:24

snoopy90 Fajna mama

Romka napisał(a)

Aga! Napisałas dokładnie to, co czuję!!Gosia nie mysleli u Ciebie o cesarce? Wiecie jaka jestem guła? Znalazałam dzis umowe o pracę, a tam jak byk,że mam umowę do 31 lipca, ale 2012 roku!!!!! ;) A ja tu się stresowałam.Ciekawe, czy w takim wypadku dadzą wychowawczy?

heh raczej dadza ;)

Zgłoś nadużycie #8736 1 sierpnia 2011, 15:25

paprotka25 Supermama
zrobiłam sobie latte i wcinam jagodzianke :) i napisze dzisiaj może do tej koleżanki położnej maila czy mogłybyśmy się spotkać, wypytałabym co i jak :) bo najwyższy czas, zostało 29 dni :)

Zgłoś nadużycie #8737 1 sierpnia 2011, 15:25

Karolinia Supermama
Ale mam dzis beznadziejny dzień, masakra;| Boli mi kręgosłup, w zasadzie od wczoraj już, ale dziś jest coraz gorzej;( I nie mam ochoty na nic... Dobrze przynajmniej że Bąbelek dziś szaleje to mi porzynajmniej humor poprawia ;) Wogóle jakoś mi smutno, wczoraj miałam ur i tak soboie dziś myślę, zawszze jakoś imprezowaliśmy i wogóle, a tu doopa. Paweł chciał mnie zabrać do kina i na kolację wczoraj, ale jakiś miałam zj**any humor i nie miałam ochoty...Ale dostałam śliczne kwiaty ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #8738 1 sierpnia 2011, 15:27

paprotka25 Supermama

Romka napisał(a)

super :) a już się zastanawiałaś co z tą umową, skoro jeszcze rok masz umowe to czemu mieliby Ci nie dać wychowawczego? chyba nie będzie problemu :)

Zgłoś nadużycie #8739 1 sierpnia 2011, 15:28

snoopy90 Fajna mama
a ja mam nawet dobry humor dzisiaj :D poprzutalałam sie wczoraj i tak dobrze mi sie spało teraz juz o obiadku myśle :D

Zgłoś nadużycie #8740 1 sierpnia 2011, 15:29

Konto usunięte
Romka, to się wyżaliłam tez za Ciebie :)  
ja od dzisiaj koniec, będe się żalić na poziomie tego jak się czuje :) ciekawe jak innym będzie się tego słuchało :D
jak do 2012 to luzik :D a Ty się tak stresiłaś :) myślę że dadzą... 
Ela jest obeznana w temacie :) poczekajmy na jej opinię :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8741 1 sierpnia 2011, 15:41

Romka Fajna mama
no, poczekam za Elką.Bo chciałabym wiedzieć, czy dadzą całość(zawsze można przerwać), czy inaczej.Paprotka, miej litość -jagodzianka chodzi za mną juz od kilku dni! :) Na razie wcinam nektarynki, bo po porodzie szlaban.Snoopy -na Twoim miejscu umarłabym, albo narobiłabym takiego wrzasku,że facet by spieprzył!W piatek jade do Justynki na wieś.Ale tym razem pociągiem, bo kierować 70 km jest juz za ciężko -ciśnie brzuch za kierownicą ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #8742 1 sierpnia 2011, 15:43

snoopy90 Fajna mama

Romka napisał(a)

no, poczekam za Elką.Bo chciałabym wiedzieć, czy dadzą całość(zawsze można przerwać), czy inaczej.Paprotka, miej litość -jagodzianka chodzi za mną juz od kilku dni! :) Na razie wcinam nektarynki, bo po porodzie szlaban.Snoopy -na Twoim miejscu umarłabym, albo narobiłabym takiego wrzasku,że facet by spieprzył!W piatek jade do Justynki na wieś.Ale tym razem pociągiem, bo kierować 70 km jest juz za ciężko -ciśnie brzuch za kierownicą ;)

heh ty masz 70 a ja 300km do pokonania w czwartek

Zgłoś nadużycie #8743 1 sierpnia 2011, 15:56

paprotka25 Supermama

Romka napisał(a)

wybacz kochana, nie chciałam Ci robić smaka :) jeszcze troszkę i chyba już nie będziesz mieć diety nie?

Zgłoś nadużycie #8744 1 sierpnia 2011, 15:57

paprotka25 Supermama

snoopy90 napisał(a)

heh ty masz 70 a ja 300km do pokonania w czwartek

niezła wyprawa Cię czeka...

Zgłoś nadużycie #8745 1 sierpnia 2011, 16:21

muzzza Fajna mama
ufff za co się nie wezmę to nie skończe :) tu rozgrzebię , tam zacznę i tyle, kończyć mi się nie chcę :) co chwile siadam do kompa albo włączam tv, przerzucam kanały i zła że nic nie ma wyłączam.. to się nazywa marnowanie czasu! normalnie nic mi nie idzie! dobrze że mam obiad bo czarno bym to widziała :) Jakby mi tak facet wszedł do łazienki , to nie urodziłabym tylko normalnie umarła!!! a ja też sobie zostawiam drzwi nie zamknięte, od teraz się pilnuję!

Zgłoś nadużycie #8746 1 sierpnia 2011, 16:50

Donia1982 Gotowa na wszystko

Romka napisał(a)

witam,
Romka, jeżeli masz umowe o prace do 31 lipca 2012, to dostaniesz urlop i zasiłek wychowawczy.
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #8747 1 sierpnia 2011, 16:57

snoopy90 Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

niezła wyprawa Cię czeka...

wlasnie po glupią pieczątke do Urzędu pracy ale zaraz sie dowiem co i jak z becikowym :D

Zgłoś nadużycie #8748 1 sierpnia 2011, 17:06

olka8922 Gotowa na wszystko

paprotka25 napisał(a)

Olka, widzę że jednak nie udało Ci się urodzić w weekend... i co ta wredna położna była dzisiaj w miare znośna?

No, nie udalo sie... :( a okazalo sie, ze polozna byla nie ta co powinna byc :) Tydzien temu polozna mowila, ze bedzie taka Jenna. Dzisiaj przyszlam, juz nawet wkurzona bylam na sama to wizyte, a tu okazalo sie, ze byla polozna, z ktora mam wizyty juz od miesiaca :) i sie ucieszylam, bo podpytalam ja o tego paciorkowca GBS i jakie znieczulenie jest najlepsze :) teraz czekam na porod, a jak nie, to znowu w poniedzialek do poloznej na jakies dodatkowe badania. Beata mam nadzieje, ze chociaz Twoj synus wyjdzie na czas, bo takie czekanie wykancza :|
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8749 1 sierpnia 2011, 17:15

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

ciekawe ile...

Znieczulenie jest bezpłatne, ale położna mówiła, ze czasem może ktoś gdzieś coś motać to żebyu uważać.

Zgłoś nadużycie #8750 1 sierpnia 2011, 17:17

agf Supermama

Romka napisał(a)

Hihi,, nie no, Romka, ja rozumiem rozkojarzenie, ale żeby tak o rok się walnąć...! :D