Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8711 1 sierpnia 2011, 14:13

Konto usunięte
dzień dobry!
Ja piernice Snoopy..... cholera ja bym urodziła, zawalu dostała i tyle krzyku narobiła że pół miasta by mnie słyszało. o tyle dobrze że mój piesek jest 100%pilnującym pieskiem i pan pewnie już nogi pół by nie miał... oj dziewczyno, drzwi na klucz obowiązkowo... bo kurcze dobrze że to jakis podpity gość a nie gorsza sprawa... masakra, dobrze że nic Ci nie zrobił...
Margolcia obserwuj się :) może ta kropelka to zapowiedz czopo-gluta. grunt to wyluzować :D będzie fajnie!
Ela moja psina tez tak się drze jak pod płotem ktoś tylko stanie że aż uszy bolą :) dobrze że takie alarmy mamy...
co do kremu na brodawki mam z flosleku, mam nadzieję że się sprawdzi :) a jeszcze większą mam nadzieję że się nie przyda :D o!
muzza jak Twojej znajomej dziecka sie nie chce wychować, to nie dziwię się że Cie denerwuje :)  
to że matki-polki z nas, to nei znaczy że każde dziecko musi w nas wzruszenie wywoływać i 100% tolerancji :D
a o mleku rozprowadzonym na brodawce po karmieniu duuuużo razy słyszałam że to bardzo dobra metoda :) więc chyba coś w tym jest :)
Wenus to ślicznie Ci się przytyło, w takim razie 100% ciąży i nic więcej :) akurat ile trzeba :D
Wenus jak do tego czasu nie urodzisz to powinni Ci zwolnienie wystawić następne :) macieżyński lepiej na popoorodzie :) u mnie przynajmniej w przychodni wiem że z tym problemu nie ma :)  
mi wystawiła babka zwolnienie do 3 dni po terminie wedł. OM. też zobaczymy jak będzie...
Agf to razem zaciskamy nogi :P ja tam do 15ego maks :D żeby dodatkowy urlop mieć :D heh
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8712 1 sierpnia 2011, 14:19

snoopy90 Fajna mama
Ja piernice Snoopy..... cholera ja bym urodziła, zawalu dostała i tyle
krzyku narobiła że pół miasta by mnie słyszało. o tyle dobrze że mój
piesek jest 100%pilnującym pieskiem i pan pewnie już nogi pół by nie
miał... oj dziewczyno, drzwi na klucz obowiązkowo... bo kurcze dobrze że
to jakis podpity gość a nie gorsza sprawa... masakra, dobrze że nic Ci
nie zrobił...
wlasnie niewiem czy mojemu mam mówic...on taki przeczulony na moje bezpieczenstwo...

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8713 1 sierpnia 2011, 14:28

Konto usunięte
lepiej powiedz... zeby tez miał na uwadze żeby zawsze drzwi zamykac. tak to jest kurcze... kazdy moze chwycic za klamke i sobie otworzyc...

Zgłoś nadużycie #8714 1 sierpnia 2011, 14:31

paprotka25 Supermama
wróciłam z polowania, śliwki kupione :) i nawet upolowałam jagodzianke :)

Zgłoś nadużycie #8715 1 sierpnia 2011, 14:31

Konto usunięte
mmm jagodzianka :D pyyycha :D

Zgłoś nadużycie #8716 1 sierpnia 2011, 14:36

gosias Fajna mama
Wróciłam z przychodni, szyjka bardzo krótka, macica się napina, maluszek strasznie ciagnie na dół, no zobaczymy...Ja mam termin na 4 a zwolnienie dostałam do 14, kurczę u m nie lepiej żebym nie przenosiła za dużo, w związku z tą cukrzycą...Ja właśnie robię pizzę...Ciekawe jak Olka :) Miłego popołudnia dziewczyneczki...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #8717 1 sierpnia 2011, 14:43

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

lepiej powiedz... zeby tez miał na uwadze żeby zawsze drzwi zamykac. tak to jest kurcze... kazdy moze chwycic za klamke i sobie otworzyc...

NO WLASNIE ja mam tylko klucz

Zgłoś nadużycie #8718 1 sierpnia 2011, 14:55

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! :)
u mnie zadnych zmian, dzien jak codzien :) nie odzywalam sie bo wstalam o 10-tej a po 11 musialam wyjsc do poloznej bo na 12-sta mialam wizyte... Polozna sie zdziwila, jak mnie zobaczyla na korytarzu, myslala pewnie ze w tamtym tygodniu juz urodze ;) cisnienie mialam 100/70 chyba nie jest zle, bo tak to by cos powiedziala.w moczu bakterii nie ma, ale mowila ze cos jest metny.Odsluchiwalysmy serduszka, pytalam sie jaki rodzaj znieczulenia jest najlepszy to mowila, ze zalezy jak dlugo jest sie na porodowce i w szpitalu mi polozna doradzi.Jak nie urodze do przyszlego poniedzialku, to mam przyjsc na 12:15, beda mnie badac od srodka i mozliwe ze pojedziemy do szpitala na porodowke, albo tam beda dokladniej badac albo bedzie wywolywany.Mowilam poloznej, ze krocze mnie strasznie boli i codziennie mam bole brzucha, klade sie z nadzieja, ze moze w nocy cos sie zacznie, a tu nic.Mowila, ze z brzuchem to normalne, ze caly czas sie przygotowuje.U mnie goraco, az za goraco :| ide pozmywac i sie troche poruszac, moze maly zechce wyjsc w koncu :) jutro moja siostra ma urodziny, to moze zrobi niespodzianke :) wojtek dzisiaj wstal do pracy nieprzytomny o 6 i mowi: "mogloby to sie w koncu zaczac... bysmy posiedzieli razem, ja bym mial tacierzynskie" :) az mi sie go szkoda zrobilo, szkoda ze nie mozna sie napiac i urodzic wtedy kiedy sie chce :D
Snoopy mi by chyba serce wypadlo jakbym miala podobna sytuacje, daj spokoj :/
Gosias ciekawe jak bedzie z Toba i Helenka, kiedy zechce wyjsc ;) ciekawe jak tam z moja szyjka, nawet nie wiem w jakim stanie jest i na co sie nastawiac ;/
agf fajnie chyba jest na tej szkole rodzenia co? tez bym chciala na takie cos chodzic ;) tutaj jest za darmo, ale po angielsku, nie zrozumiem pewnie wszystkiego :|
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8719 1 sierpnia 2011, 15:01

snoopy90 Fajna mama
ja mam grupe krwi ARH(D)- a moj ARH(D)+ to jest konflikt serologiczny ?? bo tak mi tesciowa powiedziała ...i co teraz ?? zas panika

Zgłoś nadużycie #8720 1 sierpnia 2011, 15:03

Konto usunięte
Gosias no tak do końca zwolnienia żebyś wytrzymała... szał :)
ja w czwartek mam wizytę, zobaczymy co moja pani dr. mi powie :)  
Kurcze ale dzisiaj mam nerwa. wiecznie wszyscy u mnie się użalają naokoło a ja wiecznie siedze i uspokajam i pocieszam. cholera ja ledwo łaże, tak mnie wszystko boli a jedyne co powiem to jedynie jak ktoś zapyta jak się czuje - 'jak w ciązy, ciężko i tyle'. bo co się żalić?
a dzisiaj mi się wyczerpała cierpliwość dla tych marud. cholera, czuje sie beznadziejnie, boli mnie każda kosteczka, każde ścięgienko naokoło pipy i mam wszystkiego dosyć! cholera, siedzieć mi cięzko, chodzić jeszcze gorzej i wiecznie jeszcze coś trzeba zrobić. normalnie żeby przed porodem odpocząć jak należy to trzeba do szpitala iść albo zamknąć się w izolatce. normalnie mam wszystkiego dosyć. DOSYYYĆĆĆ!!!
wrrr... do dupy z tym wszystkim. normalnie wszystkim facetom życze ciąży, a wszystkim babsztylom również - żeby przypomniały sobie jak to ciężko przed samym porodem z wielkim dzieciaczkiem w brzuchu chodzić... 
ahh normalnie nie mogę dzisiaj!! 
ok, już się wyżaliłam...

Zgłoś nadużycie #8721 1 sierpnia 2011, 15:04

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

Witam! :)
u mnie zadnych zmian, dzien jak codzien :) nie odzywalam sie bo wstalam o 10-tej a po 11 musialam wyjsc do poloznej bo na 12-sta mialam wizyte... Polozna sie zdziwila, jak mnie zobaczyla na korytarzu, myslala pewnie ze w tamtym tygodniu juz urodze ;) cisnienie mialam 100/70 chyba nie jest zle, bo tak to by cos powiedziala.w moczu bakterii nie ma, ale mowila ze cos jest metny.Odsluchiwalysmy serduszka, pytalam sie jaki rodzaj znieczulenia jest najlepszy to mowila, ze zalezy jak dlugo jest sie na porodowce i w szpitalu mi polozna doradzi.Jak nie urodze do przyszlego poniedzialku, to mam przyjsc na 12:15, beda mnie badac od srodka i mozliwe ze pojedziemy do szpitala na porodowke, albo tam beda dokladniej badac albo bedzie wywolywany.Mowilam poloznej, ze krocze mnie strasznie boli i codziennie mam bole brzucha, klade sie z nadzieja, ze moze w nocy cos sie zacznie, a tu nic.Mowila, ze z brzuchem to normalne, ze caly czas sie przygotowuje.U mnie goraco, az za goraco :| ide pozmywac i sie troche poruszac, moze maly zechce wyjsc w koncu :) jutro moja siostra ma urodziny, to moze zrobi niespodzianke :) wojtek dzisiaj wstal do pracy nieprzytomny o 6 i mowi: "mogloby to sie w koncu zaczac... bysmy posiedzieli razem, ja bym mial tacierzynskie" :) az mi sie go szkoda zrobilo, szkoda ze nie mozna sie napiac i urodzic wtedy kiedy sie chce :D
Snoopy mi by chyba serce wypadlo jakbym miala podobna sytuacje, daj spokoj :/
Gosias ciekawe jak bedzie z Toba i Helenka, kiedy zechce wyjsc ;) ciekawe jak tam z moja szyjka, nawet nie wiem w jakim stanie jest i na co sie nastawiac ;/
agf fajnie chyba jest na tej szkole rodzenia co? tez bym chciala na takie cos chodzic ;) tutaj jest za darmo, ale po angielsku, nie zrozumiem pewnie wszystkiego :|

a propo znieczulenia? płatne jest czy bezplatne w pl ??

Zgłoś nadużycie #8722 1 sierpnia 2011, 15:04

Konto usunięte
snoopy weź tą swoją teściową kopnij w tyłek, po cholere Cie straszy?
konflikt dotyczy Was dopiero przy drugim dziecku. tak jest i koniec kropka.  wierz mi że lekarze nie są idiotami i wiedzą kiedy tego pilnować :)

Zgłoś nadużycie #8723 1 sierpnia 2011, 15:05

olka8922 Gotowa na wszystko

snoopy90 napisał(a)

a propo znieczulenia? płatne jest czy bezplatne w pl ??

z tego co sie orientuje to platne
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8724 1 sierpnia 2011, 15:06

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

Gosias no tak do końca zwolnienia żebyś wytrzymała... szał :)
ja w czwartek mam wizytę, zobaczymy co moja pani dr. mi powie :)  
Kurcze ale dzisiaj mam nerwa. wiecznie wszyscy u mnie się użalają naokoło a ja wiecznie siedze i uspokajam i pocieszam. cholera ja ledwo łaże, tak mnie wszystko boli a jedyne co powiem to jedynie jak ktoś zapyta jak się czuje - 'jak w ciązy, ciężko i tyle'. bo co się żalić?
a dzisiaj mi się wyczerpała cierpliwość dla tych marud. cholera, czuje sie beznadziejnie, boli mnie każda kosteczka, każde ścięgienko naokoło pipy i mam wszystkiego dosyć! cholera, siedzieć mi cięzko, chodzić jeszcze gorzej i wiecznie jeszcze coś trzeba zrobić. normalnie żeby przed porodem odpocząć jak należy to trzeba do szpitala iść albo zamknąć się w izolatce. normalnie mam wszystkiego dosyć. DOSYYYĆĆĆ!!!
wrrr... do dupy z tym wszystkim. normalnie wszystkim facetom życze ciąży, a wszystkim babsztylom również - żeby przypomniały sobie jak to ciężko przed samym porodem z wielkim dzieciaczkiem w brzuchu chodzić... 
ahh normalnie nie mogę dzisiaj!! 
ok, już się wyżaliłam...

aguś nie stresuj sie tak :D zjedz coś słodkiego i olej wszystko

Zgłoś nadużycie #8725 1 sierpnia 2011, 15:08

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

snoopy weź tą swoją teściową kopnij w tyłek, po cholere Cie straszy?
konflikt dotyczy Was dopiero przy drugim dziecku. tak jest i koniec kropka.  wierz mi że lekarze nie są idiotami i wiedzą kiedy tego pilnować :)

dzieki o taka odpowiedz mi chodzilo :D tesciowa nie wie do konca a gada i straszy ...tak czy siak nie dobrze ze jest ten konflikt

Zgłoś nadużycie #8726 1 sierpnia 2011, 15:08

Konto usunięte
chyba 5 czekolad musiałabym zjeść, do tego przynajmniej 3 batony :)
Snoopy wiesz, bardzo rzadko się denerwuje, ale jak już to mnie trzyma i trzyma...
po prostu dzisiaj mam dość. ani siły, ani cierpliwości.

Zgłoś nadużycie #8727 1 sierpnia 2011, 15:08

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

z tego co sie orientuje to platne

ciekawe ile...

Zgłoś nadużycie #8728 1 sierpnia 2011, 15:09

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

chyba 5 czekolad musiałabym zjeść, do tego przynajmniej 3 batony :)
Snoopy wiesz, bardzo rzadko się denerwuje, ale jak już to mnie trzyma i trzyma...
po prostu dzisiaj mam dość. ani siły, ani cierpliwości.

no wiem Hujo*** tak ...poczekaj za pare godzin minie :D

Zgłoś nadużycie #8729 1 sierpnia 2011, 15:12

Konto usunięte
Snoopy, w obecnych czasach gdzie nasza cudna medycyna jest porządnie wbrew pozorom rozwinięta, z konfliktem nie ma najmniejszego problemu :) dobrze że wiecie że jest u Was, i nawet gdyby to drugie dziecko było, i konflikt wtedy byłby problemem, lekarze pomogą i nic złego się nie dzieje :) także bądz spokojna :)
a widziałam w aptece środki uspokajające dziś przecenione :P mogłam sobie wziąść :P

Zgłoś nadużycie #8730 1 sierpnia 2011, 15:13

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

Snoopy, w obecnych czasach gdzie nasza cudna medycyna jest porządnie wbrew pozorom rozwinięta, z konfliktem nie ma najmniejszego problemu :) dobrze że wiecie że jest u Was, i nawet gdyby to drugie dziecko było, i konflikt wtedy byłby problemem, lekarze pomogą i nic złego się nie dzieje :) także bądz spokojna :)
a widziałam w aptece środki uspokajające dziś przecenione :P mogłam sobie wziąść :P

jeszcze raz dzieki .a moze Meliskę masz ?? mi mama czesto kiedys parzyła :D