Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #831 11 kwietnia 2011, 18:15

Konto usunięte
jeju 27 :) mi dopiero w środę 20 tydzień się zacznie :) i od razu wizytka u gina i USG :D juz nie moge sie doczekać :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #832 11 kwietnia 2011, 18:27

Black_rose Supermama
:D to Tobie Margolciu dopiero wlec się zacznie :D ... jak już znasz płeć i porobione są wszystkie ważne badania i w sumie poza czekaniem na kolejną wizytę kontrolną nic się nie dzieje to jakoś czas zwalnia :)

Zgłoś nadużycie #833 11 kwietnia 2011, 18:32

wampirella Zaprawiona w bojach
Mam jeszcze 2 miesiące do porodu, a czas jakby stanął w miejscu myślałam, że teraz będzie z górki a jest raczej odwrotnie. Człowiek rusza się jak żółw, nie wychodzi się tak często, ciągnie się okropnie :(
Wampirella

Zgłoś nadużycie #834 11 kwietnia 2011, 19:34

olka8922 Gotowa na wszystko
mi tez sie te tygodnie wleka :/ jutro mi sie zaczyna 24tydzien, jak pracowalam to szybko lecialo a nie pracuje od 18tygodnia i teraz sie ciagnie jak cholera...jeszcze jak chlopak jest do poludnia w pracy to juz w ogole.Ja od soboty czuje slabo ruchy, chyba te cieple dni malego wykanczaja. No ale dobrze ze w ogole cokolwiek czuje to nie panikuje. W srode do poloznej :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #835 11 kwietnia 2011, 20:06

Konto usunięte
ja zaczęłam 23 tydz i powiem Wam że ciągle mi tygodnie uciekają nie wiem gdzie i kiedy :) leci mi szybciutko czas. ale właśnie obawiam sie ostatnich 2 miesięcy... w najgorsze upały...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #836 11 kwietnia 2011, 20:53

agf Supermama
Ja jestem przerażona, bo mi właśnie czas tak strasznie szybko leci! Już połowa! W piątek zaczyna się 20 tydzień, jak to zleciało! A ja bym tyle rzeczy jeszcze chciała porobić :)

Zgłoś nadużycie #837 11 kwietnia 2011, 21:15

ja juz sie nieraz boje wychodzic na dwor jak sa takie cieple dni. Ponoc trzeba na dworze pic duzo wody, ale jak tu pic 1,5litra jak prawie wcale nie ma publicznych toalet? :/ dziewczyny wiecie jakie jest ulozenie dziecka  w 24tyg ciazy? bo ja czesto na lewym boku moge swobodnie ugniatac brzuch a po prawej mam taki twardy ze nie moge nawet ugniesc :)

Zgłoś nadużycie #838 12 kwietnia 2011, 6:12

Black_rose Supermama

olka8922 napisał(a)

ja juz sie nieraz boje wychodzic na dwor jak sa takie cieple dni. Ponoc trzeba na dworze pic duzo wody, ale jak tu pic 1,5litra jak prawie wcale nie ma publicznych toalet? :/ dziewczyny wiecie jakie jest ulozenie dziecka  w 24tyg ciazy? bo ja czesto na lewym boku moge swobodnie ugniatac brzuch a po prawej mam taki twardy ze nie moge nawet ugniesc :)

Chyba może być różne, bo maluch ma jeszcze sporo miejsca. U mnie w 24tc (akurat miałam wizytę) mała główkę miałą w dół, plecki pod pępkiem a nóżki koło prawego jajnika - taki rogalik ;) ... i kopałaaaaaa, że łooo po tej prawej stronie- do tej pory ją faworyzuje. I mam krzywy brzuch przez to :D !!
I podobno w cieniu trzeba siedzieć, bo się opalać nie można... :(

Zgłoś nadużycie #839 12 kwietnia 2011, 8:26

wenus1988 Gotowa na wszystko
Troszke słońca nigdy nie zaszkodzi oczywiście róbmy to z głową :-) w końcu dobre przysfajanie wit.D :-)

Zgłoś nadużycie #840 12 kwietnia 2011, 10:08

Konto usunięte
mój Maluch 70% swojego czasu spędza w prawej połowie swojego apartamentu :) tak jak Olka piszesz, w lewej luz, a w prawej twardsze i bardziej wystaje :) widocznie te strony ciekawsze są ;)

Zgłoś nadużycie #841 12 kwietnia 2011, 10:33

Black_rose Supermama
hehe u mnie akurat tam koczuje, bo po prawej w dole mam łożysko - chyba poprostu lubi, bo kojarzy z jedzeniem :D ...

Zgłoś nadużycie #842 12 kwietnia 2011, 10:53

Konto usunięte
no tak, łożysko to podstawa :D ahh ja chce już sierpień no...

Zgłoś nadużycie #843 12 kwietnia 2011, 11:11

schmetterling Supermama
a ja znowu zawroty głowy mam dzisiaj :( myślałam że kawa jest ratunkiem,ale raczej się pomyliłam,kawa wypita a zawroty głowy nie przeszły ;(
chyba ta pogoda

Zgłoś nadużycie #844 12 kwietnia 2011, 11:19

heh, cwaniaki koczuja tylko tam gdzie jedzenie :D ja jutro ide do poloznej, juz sie nie moge doczekac. Powiem jej, ze od soboty czuje slabsze ruchy i czesto mnie kluje po prawej stronie brzucha.W sobote bylam na grilu, bylo goraco, bluzka na ramiaczkach, a od wczoraj boli mnie gardlo :/ zdradziecka pogoda!
schmetterling ja za to jestemw 24tygodniu a nieraz dalej mam mdlosci.I to tak znienacka, siedze gadam a tu nagle czuje jak powoli robi mi sie nie dobrze. O tyle obrze, ze to chwilowe jest.

Zgłoś nadużycie #845 12 kwietnia 2011, 11:38

Konto usunięte
Ja mam jutro wizytę u gina i też nie mogę się doczekać :D jutro zaczyna mi się 20 tydzień :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #846 12 kwietnia 2011, 12:38

Black_rose Supermama
no to dziewczynki "byle do jutra" :D paskudnie się dłuży do tej wizyty zawsze ;) bo już by się chciało widzieć szkraba... i dajcie znać co tam ciekawego :)  
schmetterling pocieszę, że im dalej w ciążę tym przechodzą mi zawroty głowy :) - kawka też zwykle mnie ratowała (zawsze podnosiła mi ciśnienie), ale teraz to już coraz rzadziej muszę pić a czuję się dobrze. Może w III trymestrze będzie już całkiem ok. Odpoczywaj dziś ile się da :)

Zgłoś nadużycie #847 12 kwietnia 2011, 13:07

schmetterling Supermama

Black_rose napisał(a)

no to dziewczynki "byle do jutra" :D paskudnie się dłuży do tej wizyty zawsze ;) bo już by się chciało widzieć szkraba... i dajcie znać co tam ciekawego :)  
schmetterling pocieszę, że im dalej w ciążę tym przechodzą mi zawroty głowy :) - kawka też zwykle mnie ratowała (zawsze podnosiła mi ciśnienie), ale teraz to już coraz rzadziej muszę pić a czuję się dobrze. Może w III trymestrze będzie już całkiem ok. Odpoczywaj dziś ile się da :)

dziękuję :)

Zgłoś nadużycie #848 12 kwietnia 2011, 14:33

wenus1988 Gotowa na wszystko
a mnie co dzien dopada od jakiegos tygodnia że nagle robi mi sie niedobrze i do wymiotów mnie gna... ehhh ale staram sie powstrzymywac... ale 3 razy mi sie juz nie udalo i musialam..... a szkoda mi wymiotowac hehe bo ja dosc malo jem a zawsze to dodatkowe kilo i witaminki dla maluszka.... ehhh

Zgłoś nadużycie #849 12 kwietnia 2011, 14:56

u mnie zostalo 110 dni do porodu :) dla mnie jakos lepiej brzmi 110dni niz 3,5miesiaca :)   Pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie #850 12 kwietnia 2011, 15:02

ja jak mam mdlosci to tez powstrzymuje sie na wszystkie sposoby zeby nie wymiotowac, wtedy sie na chwile klade albo probuje o tym nie myslec.