Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8351 29 lipca 2011, 15:22

wiolka1991x Fajna mama
i ja tak samo mam nadzieje :P
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #8352 29 lipca 2011, 15:24

muzzza Fajna mama
byłam na zakupach, straciłam fortunkę na bluzeczki które ubiorę po ciąży ( rozmiar optymistyczny :) ) kupiłam sobie japonki do szpitala i torbę , też wydałam sporo bo mi się podobały, i już już miałam wziąć tańsze... ale przypomniało mi się ile zła i tragedii na świecie, co mnie czeka i w ogóle... no i od razu lżej mi się wydawało :) teraz robię obiad, pranie się samo robi, drugie schnie. Okna wymyłam wczoraj, jeszcze tylko łazienkę odskrobię po malowaniu, odkurzę i kawa z olbrzyyyymią kremówką :) Mogę się w końcu spakować do szpitala. Zostało 9 dni.

Zgłoś nadużycie #8353 29 lipca 2011, 15:25

agnes143 Początkująca

olka8922 napisał(a)

Witam! :)
my dopiero po zakupach, pospalismy dzisiaj do 9 ;) kurde wczoraj mnie na wieczor tak plecy i brzuch bolal, ze myslalam ze cos sie w nocy zacznie, i dupa, dalej nic :P dalej brzuch pobolewa, ale juz od 3dni takze nie napalam sie na nic :) a mi zostalo 3dni :D nie panikuje ;)

ja też znowu miałam skurcze i ból w plecach ale też nic konkretnego się nie zaczęło, w ciągu dnia też mam sporadycznie skurcze ale nic więcej, ciekawe która z nas urodzi szybciej :) mi do terminu zostało 8 dni więc teoretycznie powinnaś być pierwsza :)

Zgłoś nadużycie #8354 29 lipca 2011, 15:26

gosias Fajna mama
Witajcie dziewczyneczki, czytam Was codzienne,ale jestem tak do niczego, że nawet nie chce mi się pisac...Dwa dni temu upałam ze schodów, właściwie tylko się poślizgnęłam z jednego schodka i wczoraj niby było ok. ale dzisiaj chodzic nie mogę, poza tym mam fatalne noce, dzisiaj nie spałam do 2 potem chyba trochę przysnęłam do 4 i dalej klapa, boli mnie głowa, dziecko ciągle się pręzy i tylko czekam...A sapię, jak  80-latka! Wczoraj minął mi pierwszy termin, do drugiego 6dni! Samopoczucie do bani, co zjem to wydalam...Jedno dobre,że jest u nas szwagierka i Hubert ma zajęcie...a siku to latam co 5min. Trzymajcie się ciepło, no własnie jeszcze podoga do bani, chłodno, ponuro...PA
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #8355 29 lipca 2011, 15:27

wiolka1991x Fajna mama
wow! to tak szalejesz ze sprzataniem na kilka dni przed porodem ?? nie przemeczaj sie bo jeszcze sie przyspieszy...

Zgłoś nadużycie #8356 29 lipca 2011, 15:28

Konto usunięte
a ja sobie pospałam troszkę ,położyłam się chyba o 13:20 i dopiero się obudziłam :) wstawiłam ziemniaczki na obiad bo o 16 już mężuś przyjedzie z pracy ale będzie sam jadł bo mi jakoś się nie chce jeść :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #8357 29 lipca 2011, 15:29

wiolka1991x Fajna mama

gosias napisał(a)

Witajcie dziewczyneczki, czytam Was codzienne,ale jestem tak do niczego, że nawet nie chce mi się pisac...Dwa dni temu upałam ze schodów, właściwie tylko się poślizgnęłam z jednego schodka i wczoraj niby było ok. ale dzisiaj chodzic nie mogę, poza tym mam fatalne noce, dzisiaj nie spałam do 2 potem chyba trochę przysnęłam do 4 i dalej klapa, boli mnie głowa, dziecko ciągle się pręzy i tylko czekam...A sapię, jak  80-latka! Wczoraj minął mi pierwszy termin, do drugiego 6dni! Samopoczucie do bani, co zjem to wydalam...Jedno dobre,że jest u nas szwagierka i Hubert ma zajęcie...a siku to latam co 5min. Trzymajcie się ciepło, no własnie jeszcze podoga do bani, chłodno, ponuro...PA

jeju wspolczuje upadku i nieprzespanych nocy... :( trzymaj sie cieplutko :) trzymam kciuki zeby wszystko ok bylo :) :)

Zgłoś nadużycie #8358 29 lipca 2011, 15:30

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

a ja sobie pospałam troszkę ,położyłam się chyba o 13:20 i dopiero się obudziłam :) wstawiłam ziemniaczki na obiad bo o 16 już mężuś przyjedzie z pracy ale będzie sam jadł bo mi jakoś się nie chce jeść :)

cierpisz na to co ja ze nie chce ci sie obiadkow jesc ??

Zgłoś nadużycie #8359 29 lipca 2011, 15:30

Konto usunięte

gosias napisał(a)

ale mnie przeraziłaś tym upadkiem ze schodów!!Gosia uważaj na siebie i na dziecko ,malutko Ci zostało odpoczywaj i dużo leż.

Zgłoś nadużycie #8360 29 lipca 2011, 15:31

Donia1982 Gotowa na wszystko

muzzza napisał(a)

byłam na zakupach, straciłam fortunkę na bluzeczki które ubiorę po ciąży ( rozmiar optymistyczny :) )Zostało 9 dni.

ja też nieraz mam ochote kupić sobie ciuszki na "po porodzie" .... ale boję się że nie utrafię rozmiaru, niestety. nawet obwód w klacie piersiowej mi się zwiekszył o 2 rozmiary (stanik z 65 do 75/80), wiec nie wiem czy wróce do poprzedniego rozmiau. Chyba jak ktoś był szczupły przed ciażą, to już do swoich rozmiarów nie wróci.
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #8361 29 lipca 2011, 15:32

Konto usunięte

wiolka1991x napisał(a)

cierpisz na to co ja ze nie chce ci sie obiadkow jesc ??

czyli na co ?? po prostu dziś nie mam w ogóle apetytu ,chodzę i piję tylko jabłkową wodę

Zgłoś nadużycie #8362 29 lipca 2011, 15:35

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

czyli na co ?? po prostu dziś nie mam w ogóle apetytu ,chodzę i piję tylko jabłkową wodę

nom na brak apetytu na obiad :P ja od paru ladnuch dni nie mam ochoty jesc obiadu z cztery razy zasune lyzka czy widelcem i juz nie chce.... nie wiem co ze mna jest :/

Zgłoś nadużycie #8363 29 lipca 2011, 15:40

mamaela Supermama

gosias napisał(a)

Oj to współczuję :( A Ty masz rodzić normalnie czy robią ci cesarkę?
Bidulka- ale już bliżej niż dalej porodu masz :)

Zgłoś nadużycie #8364 29 lipca 2011, 15:41

Donia1982 Gotowa na wszystko
apetyt mam, a najbardziej lubię jak ktos mi zrobi obiad i po mni e pomyje... :p
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #8365 29 lipca 2011, 15:45

wiolka1991x Fajna mama

Donia1982 napisał(a)

apetyt mam, a najbardziej lubię jak ktos mi zrobi obiad i po mni e pomyje... :p

hehe jak moj maz :D :D :D ale obiecal mi zmywarke na nowym mieszkanku :D :D :D :D :D luksus :D :D :D

Zgłoś nadużycie #8366 29 lipca 2011, 15:48

mamaela Supermama
Wróciłam tu na krótką chwilkę - pierogi zrobione, syn już nawet zjadł. Ciasto kończy się piec- jednak zrobiłam ucierane orzechowe ze śliwkami i pianką cynamonową - pachnie ładnie za jakieś 10 minut będzie gotowe. Naczynia pomyte, ale jeszcze muszę podłogę umyć bo jakaś zadeptana jest, że aż brrrr szkoda gadać :( I powinnam jeszcze poprasować ale nogi mnie już bolą, bo właściwie cały czas stałam... 
Ja jakoś tak spokojnie czekam, jeszcze jakieś 6-7 tygodni przede mną- zobaczymy czy się będzie pannica spieszyła czy nie ;)   Jeszcze trochę do kupienia zostało,ale jakoś z optymizmem na to patrzę. Wszystko właściwie jest w sklepach, tylko na wózek trzeba będzie poczekać z tydzień.

Zgłoś nadużycie #8367 29 lipca 2011, 16:09

muzzza Fajna mama

Donia1982 napisał(a)

Chyba jak ktoś był szczupły przed ciażą, to już do swoich rozmiarów nie wróci.

weź mnie nawet nie strasz !

Zgłoś nadużycie #8368 29 lipca 2011, 16:10

olka8922 Gotowa na wszystko

wiolka1991x napisał(a)

co do plecow to mnie tez wczoraj lupaly i dzis niestety takze ale to nie termin moj na porod :P   jeju wy lada moment lada dzien mozecie juz rodzic !

mi wlasnie plecy przeszly, a brzuch dalej pobolewa :| no, lada dzien moze sie juz zaczac porod, ale znajac moje szczescie to jeszcze troche sie naczekam :P kurde, tak chcialabym juz urodzic, przed terminem, a nie po :/
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #8369 29 lipca 2011, 16:12

Donia1982 napisał(a)

dobrze sie trzymasz , 3 dni przed porodem :) mam nadzieję ze tez będe taka opanowana :)

Powiem Ci, ze wczoraj moje opanowanie troche zmalalo jak obejrzalam pare filmikow na youtubie z porodem naturalnym :) troche zaluje, ze obejrzalam, niby to takie normalne ludzkie, ale glupote zrobilam :|

Zgłoś nadużycie #8370 29 lipca 2011, 16:15

agnes143 napisał(a)

ja też znowu miałam skurcze i ból w plecach ale też nic konkretnego się nie zaczęło, w ciągu dnia też mam sporadycznie skurcze ale nic więcej, ciekawe która z nas urodzi szybciej :) mi do terminu zostało 8 dni więc teoretycznie powinnaś być pierwsza :)

ja skurczy nie mam, tylko brzuch pobolewa no i krocze ogolnie boli jakbym byla po porodzie a nie przed ;P no, ciekawe ktora bedzie pierwsza ;) a co masz miec? ja slyszalam, ze chlopaki lubia posiedziec troche dluzej w brzuszku, chociaz roznie to bywa. Moja tesciowa miala termin na 29czerwca, a urodzila 12lipca - syna. Moja mama miala termin na 2listopada, a urodzila 16-stego - mnie :) takze zobaczymy :)