Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8231 28 lipca 2011, 19:25

Karolinia Supermama
Uuuh a ja właśnie po obiadku, tak sie najadłam że masakra. Ale gulasz wyszedł kozacki ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #8232 28 lipca 2011, 19:27

Karolinia Supermama
Hehehe to niezła wtopa;D Hihihi ;) A wogóle jak Wasz syn zareagował na wieść, że już nie będzie jedynakiem ?? Pewnie po 15 latach posiadania rodziców na wyłączność mały szok przeżył ??

Zgłoś nadużycie #8233 28 lipca 2011, 19:27

mamaela Supermama
a jeśli chodzi o zahciewajki na koniec ciąży- to od wczoraj chodzi za mną piwo ;) Muszę poszukać w sklepie jakiegoś bezalkoholowego :)

Zgłoś nadużycie #8234 28 lipca 2011, 19:28

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

A ja właśnie będę zajadała z mężem lody. I znów mój mąż rozbawił naszego syna- bo tak siedział koło mnie i odpoczywał po obiadku i mówi- kochanie a może zrobisz mi lodzika? Ja się tylko usmiechnęłam dwuznacznia, a syn wywalił do ojca- no co ty tata, przy dziecku o takich sprawach!! :) No i rozwalił nas nasz syn, usmiałam się tak, że aż musiałam iść siusiu. Mąż się zmieszał, zaczął tłumaczyć że chodziło mu o takie lody do jedzenia- a syn tylko- tatusiu tłumaczą się winni-  i sobie poszedł do siebie do pokoju uchachany z ojca po uszy :) :) ach ta kochana młodzież :)

eh dobre :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8235 28 lipca 2011, 19:30

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

a jeśli chodzi o zahciewajki na koniec ciąży- to od wczoraj chodzi za mną piwo ;) Muszę poszukać w sklepie jakiegoś bezalkoholowego :)

karmi ma najmniej :D heh ostatnio wypilam i culam sie dziwnie jakby w glowie szumialo a to 0.5% ma :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8236 28 lipca 2011, 19:33

Karolinia Supermama
Ja mam z reguły Lecha bezalkoholowego w lodówce, od początku mi piwko smakuje, a nigdy nie lubiłam ;p Karmi jakoś nie bardzo ;p A ja przeczytałam że któraś zjadła loda z McDonaldsa ohhh chyba namówię Pawła ;) Ale daleko trzeba jechać ;p Nie wiem czy mi się nie odechce po drodze ;)

Zgłoś nadużycie #8237 28 lipca 2011, 19:34

paprotka25 Supermama
niezła wpadka z tym lodzikiem :) musiało być wesoło :) hehe :)
ja właśnie rozwiesiłam pranie :) zależy jak szybko wyschnie to może nawet jutro wstawie następne :)

Zgłoś nadużycie #8238 28 lipca 2011, 19:44

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

A ja właśnie będę zajadała z mężem lody. I znów mój mąż rozbawił naszego syna- bo tak siedział koło mnie i odpoczywał po obiadku i mówi- kochanie a może zrobisz mi lodzika? Ja się tylko usmiechnęłam dwuznacznia, a syn wywalił do ojca- no co ty tata, przy dziecku o takich sprawach!! :) No i rozwalił nas nasz syn, usmiałam się tak, że aż musiałam iść siusiu. Mąż się zmieszał, zaczął tłumaczyć że chodziło mu o takie lody do jedzenia- a syn tylko- tatusiu tłumaczą się winni-  i sobie poszedł do siebie do pokoju uchachany z ojca po uszy :) :) ach ta kochana młodzież :)

hahaha ale wtopa haha :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #8239 28 lipca 2011, 19:49

Donia1982 Gotowa na wszystko

mamaela napisał(a)

dobre, dobre... hihi... dzieci to jednak skarb :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #8240 28 lipca 2011, 19:53

Konto usunięte
jestem już po wizycie ,i tak nie mam tej paskudnej bakterii (hurra) !! :D słuchaliśmy tylko serduszka Kropelek i biją zacnie :) powiedziała że te skurcze co mam to nic na razie groźnego dopóki nie będą częstsze ,i co tam jeszcze... jak zaczną się wody sączyć to do szpitala i to chyba wszystko :)

Zgłoś nadużycie #8241 28 lipca 2011, 19:53

Konto usunięte
aha i weszłam do gabinetu a ona "jeszcze Pani chodzi ?? " :D

Zgłoś nadużycie #8242 28 lipca 2011, 19:55

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

jestem już po wizycie ,i tak nie mam tej paskudnej bakterii (hurra) !! :D słuchaliśmy tylko serduszka Kropelek i biją zacnie :) powiedziała że te skurcze co mam to nic na razie groźnego dopóki nie będą częstsze ,i co tam jeszcze... jak zaczną się wody sączyć to do szpitala i to chyba wszystko :)

no i nie ma się co martwić :) bakterii nie ma, serducha walą :) i z tymi skurczami też się wyjaśniło :) teraz ciepliwie czekaj, a może za szybko się nic nie zadzieje :)

Zgłoś nadużycie #8243 28 lipca 2011, 19:56

Konto usunięte
a zapomniałam napisać że schudłam :) a to jest objaw przedporodowy :)

Zgłoś nadużycie #8244 28 lipca 2011, 19:57

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

aha i weszłam do gabinetu a ona "jeszcze Pani chodzi ?? " :D

hehe dobre :) szacun, chodzi a nie toczy się :) dzisiaj chwile gadałam z kobietkami ze sklepu i też stwierdziły że aż dziwne że tak szybciutko sobie chodze z brzuszkiem :)

Zgłoś nadużycie #8245 28 lipca 2011, 19:58

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

a zapomniałam napisać że schudłam :) a to jest objaw przedporodowy :)

chyba przez te nerwy i czekanie chudnie sie przed porodem

Zgłoś nadużycie #8246 28 lipca 2011, 20:01

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

chyba przez te nerwy i czekanie chudnie sie przed porodem

nie, to objaw jest taki bo wody zanikają :)

Zgłoś nadużycie #8247 28 lipca 2011, 20:25

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

nie, to objaw jest taki bo wody zanikają :)

acha :)

Zgłoś nadużycie #8248 28 lipca 2011, 20:25

Konto usunięte
dziewczyny a nie jest tak że po 15 sierpnia liczy się 20 tyg + 4 dodatkowe? bo mi się tak wydaje, ale pewna nie jestem. co Wy na to?
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8249 28 lipca 2011, 20:26

martka27 Początkująca
hej,
już wróciłam z ktg, wszystko jest w porządku z małą, nie mam narazie skurczy , więc póki co czekam na 1 sierpnia i wtedy już niech się dzieje, co chce :)

Zgłoś nadużycie #8250 28 lipca 2011, 20:27

agf Supermama

mamaela napisał(a)

Hihihi, no wiesz, w sumie ten wasz syn to nie takie dziecko już ;) Ale faktycznie idzie się zmieszać ;)