Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8051 28 lipca 2011, 10:02

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

w poprzedniej ciąży miałam z tym problem często to łykałam furagin (on odkaża układ moczowy), ale teraz poczekam na decyzję lekarza.

a to nie są bakterie w moczu bo kolezanka to w ciazy chyba miala ale ja polozyli na to

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8052 28 lipca 2011, 10:02

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

wiesz niby pilam ale od usg 2 dni minely to za duzo nie wypilam :D juz mam dosc tej wody :D

pij pij... ;)
A aporopos seksu- wiesz jak mówią: pij pij będziesz łatwiejsza albo..... pij pij nie będziesz mógł : ) :D :D

Zgłoś nadużycie #8053 28 lipca 2011, 10:02

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

no ja też tam wolę, bo też i zazwyczaj szybciutko dostarczają 2-3 dni jest w domku

pewnie niema to jak Allegro :D ja czekam nadal na moją wyprawke mam nadzieje ze dzis przyjdzie :D

Zgłoś nadużycie #8054 28 lipca 2011, 10:03

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

pij pij... ;)
A aporopos seksu- wiesz jak mówią: pij pij będziesz łatwiejsza albo..... pij pij nie będziesz mógł : ) :D :D

hehe :D to ze latwiejsza to słyszałam a to że nie bedziesz mogł to nie :D :D :D

Zgłoś nadużycie #8055 28 lipca 2011, 10:04

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

a to nie są bakterie w moczu bo kolezanka to w ciazy chyba miala ale ja polozyli na to

no wiem, dlatego czekam na info od doktorka, bo leukocyty w moczu to objaw jakiegoś może zapalenia, zakażenia ??   A bakterie w osadzie moczu też mam liczne :(

Zgłoś nadużycie #8056 28 lipca 2011, 10:04

martka27 Początkująca
ja cały czas praktycznie miałam bakterie w moczu to brałam urosept-najbezpieczniejszy w ciaży. brałam tak 2 razy dziennie po 2 tabletki, a przypomne ,że miałam ciażę zagrożoną, więc lekarz tak wszystko dobierał,żeby nic mi nie zaszkodziło.

Zgłoś nadużycie #8057 28 lipca 2011, 10:07

muzzza Fajna mama
ja jak się położę na chwile, to nawet żeby się na drugi bok przerzucić muszę zużyć całą siłę, a co dopiero przytulanie :) juz zapomniałam skąd się biorą dzieci :) dzisiaj idę po wyniki z tego posiewu, zobaczymy.. a tak w ogóle to ostatnie wyniki z morfo wyszły mi idealnie!!! a specjalnie dietki ani witamin nie pilnowałam.. hm...

Zgłoś nadużycie #8058 28 lipca 2011, 10:09

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

no wiem, dlatego czekam na info od doktorka, bo leukocyty w moczu to objaw jakiegoś może zapalenia, zakażenia ??   A bakterie w osadzie moczu też mam liczne :(

to ja zaraz zobacze te bakterie,a po za tym mam duzo innych albo za niskie albo za wysokie ,a nie znam sie na tych oznaczeniach :( szpital murowany

Zgłoś nadużycie #8059 28 lipca 2011, 10:10

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

napisane jest jeszcze:inne elementy-śluz obfity,bakterie liczne :(

Zgłoś nadużycie #8060 28 lipca 2011, 10:11

snoopy90 Fajna mama
dobrze ze dzis mam wizyte bo bym nie wytrzymała dluzej :(

Zgłoś nadużycie #8061 28 lipca 2011, 10:12

agnes143 Początkująca
ja też miałam kłopoty z układem moczowym, w 5 miesiącu położyli mnie na to do szpitala na 4 dni, miałam kolke nerkową, zwijałam się z bólu tak mnie bolał prawy bok, po leczeniu szpitalnym kazali brac profilaktycznie żurawit, teraz już nic nie biore i jak narazie jest ok

Zgłoś nadużycie #8062 28 lipca 2011, 10:14

Konto usunięte
Snoopy znów sobie wkręcasz, daj spokój! Też miałam leukocyty i wynik moczu pod tym kątem całkiem do kitu i żyje bez szpitala. Pozwól najpierw lekarce się wypowiedzieć na ten temat. 
nie denerwuj się na zapas, wszystko będzie ok, dostaniesz tableteczki i luz.
Ela Furaginum generalnie jest na receptę... ale ja wielokrotnie kupiłam bez, pójdz do apteki, powiedz że wizytę masz dopiero za jakiś czas a potrzebujesz... ja tak zawsze robiłam :P (w pracy wieczne przeciągi - wiecznie przeziębiony pęcherz)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8063 28 lipca 2011, 10:14

agf Supermama

muzzza napisał(a)

ja jak się położę na chwile, to nawet żeby się na drugi bok przerzucić muszę zużyć całą siłę, a co dopiero przytulanie :)

Ja jak mam się wieczorem położyć to aż mi się odechciewa, bo wtedy wszystko mnie ciągnie i boli. A przekręcanie się z jednego boku na drugi w nocy to nie lada przedsięwzięcie ;)

Zgłoś nadużycie #8064 28 lipca 2011, 10:15

agf Supermama
Snoopy - daj znać po wizycie. Ja też zmykam już, bo musze zacząć się też szykować. Ach, te wizyty. Mam ich dosyć już :/

Zgłoś nadużycie #8065 28 lipca 2011, 10:19

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Snoopy - daj znać po wizycie. Ja też zmykam już, bo musze zacząć się też szykować. Ach, te wizyty. Mam ich dosyć już :/

ja tez mam juz dosc tych lekarzy i wizyt :D achhh dobra nie wkrecam sobie ide sie dowiedziec zaraz wszystkiego :) dam znac :D

Zgłoś nadużycie #8066 28 lipca 2011, 10:20

Konto usunięte
mam wizytę dopiero na 17:40 :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #8067 28 lipca 2011, 10:21

Konto usunięte
no! i tak ma być :D
to dziewczyny miłych wizyt :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #8068 28 lipca 2011, 10:22

mamaela Supermama
witam, ja dzisiaj jestem jak zombi nie wyspana, o 2 obudziłam się na siusiu i juz nie mogłam zasnąć, przewalałam się z boku na bok aż chyba do ok. 4 , bo już kury zaczęły gdakać u sąsiadów i koguty piać (a one właśnie tak o 4 zaczynają). A o 5.20 zadzwonił budzik męża :( Wstałam z nim, bo byłam szaleńczo głodna :) Zrobiłam mu kanapeczki, a sama wchłonęłam spory kubek jogurtu malinowego z ziarnami. I o 6 poszłam znów spać. Ale o 9 przywieźli nam ekogroszek i niestety mnie obudzili, krzyknęłam z balkonu, że mają chwilę poczekać i musiałam szybko się ubrać :( No i tyle było z odsypiania :( Pies zmusił mnie do spaceru, no i tym sposobem dopiero przed chwilą zabrałam się za śniadanie- dziś słodka bułeczka z jogurtem  i mleko (wczorajszy zakup w cukierni) a syn wcina pizzerkę. Dzisiaj czeka mnie znów krótka wycieczka- muszę podjechać do siebie do pracy - mają jakiś problem z klientem i potrzebują moi pracownicy pomocy, a jakoś ci co mieli mnie zastępować nie umieją pomóc. Obiecałam, że przyjadę i pomogę ok. 13 i mam mężowi zamówić głosniki do samochodu (mój klient handluje sprzętem i sprzeda je nam taniej i szybko sprowadzi, więc do niego podjadę). No i może wdepnę do sellgrosa i zobaczę czy mają coś dzieckowego w fajnej cenie ?? :)
A u mnie dziś nawet słonko się przebija przez chmurki i o dziwo nie pada- może będzie ładnie ??

Zgłoś nadużycie #8069 28 lipca 2011, 10:26

mamaela Supermama

agnes143 napisał(a)

ja też miałam kłopoty z układem moczowym, w 5 miesiącu położyli mnie na to do szpitala na 4 dni, miałam kolke nerkową, zwijałam się z bólu tak mnie bolał prawy bok, po leczeniu szpitalnym kazali brac profilaktycznie żurawit, teraz już nic nie biore i jak narazie jest ok

oj kolka nerkowa- smutne wspomnienie całej ciąży z synem :( Ja miałam i kolki i kamicę i niestety schodziły mi kamienie. Ostatnie kamienie rodziłam w 8 miesiącu ciąży i byłam przekonana, że razem z kamieniem urodzę syna :) A tak serio to potem poród 4 kg syna był chyba "przyjemniejszy"(jeśli mozna tak powiedzieć :) ) niż rodzenie tych pitolonych kamieni z nerek :(   Dlatego tak się martwię tym wynikiem wzorajszego moczu, bo dotąd było wszystko ok z moimi nerkami, a teraz 8 miesiąc i znów jakieś świństwa są :(

Zgłoś nadużycie #8070 28 lipca 2011, 10:27

snoopy90 Fajna mama
dbra ja tez sie zmywam :D autem pojade bo ciazko mi sie chodzi,podbrzusze coś boli,kłuje...